مارتین ساموئل: تایسون خشم ممکن است ادعا شود دیوانه, اما او به نظر می رسد باهوش ترین مرد در بوکس


مارتین ساموئل: دئوتای وایلدر ضرب و شتم قرار گرفت تا مدرسه. آن را کاملا وحشیانه و دقیقا چه تایسون خشم پیش بینی کرده بود او می خواهم انجام دهد. این یکی از بزرگترین استراتژی در تاریخ ورزشی

او وارد این عرصه به گونه ای از Patsy Cline دیوانه و سمت چپ آن sanest شهروند در لاس وگاس. تایسون خشم گفت: همه آنچه که او می خواهم به انجام به دئوتای وایلدر.

او گذاشته تاکتیکی خود را طرح خود و اهداف و حتی استدلال پشت روش های خود را. همه اسرار ورزشکاران کار بسیار سخت برای مخفی نگه داشتن همه عناصر از تعجب و خشم در معرض.

و هیچ کس او را باور داشت. چرا ؟ خب این نشانه این است که در آن آهنگ های عجیب و غریب, maudlin ورودی برای یک جنگجو. او دیوانه است. و تنها یک دیوانه خود را بگویید حریف خود را دقیق نیات.

Tyson Fury entered the MGM Grand Arena to strains of Patsy Cline's Crazy on Saturday night

تایسون خشم وارد MGM Grand عرصه به گونه ای از Patsy Cline دیوانه در شب شنبه

پس از آن یک بلوف جهان بشود. هنوز وجود دارد متفاوت و پویا در محل کار در اینجا است که بدون شک کار در خشم را به نفع.

او واقعا رنج می برد از بیماری های روانی است که جدی و نگران کننده است اما همچنین مستعد ابتلا به وحشی تناقضات است که کاملا استاندارد در بوکس.

یک روز این ورزش است که خود دلیلی برای بودن و او نمی تواند بدون آن زندگی می کنند; بعد از او ممکن است آن را همه تا دو دعوا از هم اکنون و زندگی یک بی سر و صدا, شاد, زندگی بسیار عادی.

هنگامی که خشم خود را نشان داد استراتژی برای ضرب و شتم مخرب ترین ضر در این سیاره مخاطبان خود دریافت اطلاعات سپاسگزاری آن اشاره کرد و بلافاصله آن را نادیده گرفته.

خشم نمی خواهد رد علامت تجاری خود را در بزرگترین مبارزه زندگی خود را. او نمی خواهد فقط هفت هفته به نعناع و کامل یک رویکرد بر خلاف هر چیزی که او تلاش کرده است قبل از. که در راه جنون نهاده شده است. تنها یک madcap را چنین خطر عظیمی.

در حال حاضر پس مسلما بهترین عملکرد هر انگلیسی, سنگین وزن که دیوانه یکی است ؟

Fury produced arguably the finest performance by a British heavyweight in boxing history

خشم تولید شده مسلما بهترین عملکرد توسط یک سنگین وزن بوکس تاریخچه

مبارزه است که خشم گرفت و به وایلدر طرح ایجاد شده با مربی جدید SugarHill مباشر و honed در افسانه Kronk ورزشگاه را به عنوان یکی از بزرگترین استراتژی های ورزشی در تاریخ است.

آن devastatingly موثر تاکتیکی پیچیده و فوق العاده بلند پروازانه. این تغییر در دقیقه محبوب از خشم و پتانسیل بالا بردن او را به کانن واقعا عالی heavyweights.

و تاثیر آن بر وایلدر یکی از شوک و ترس. در زمان مربی خود را علامت گذاری Breland پرتاب در حوله – تصمیم گیری که ساخته شده بود به نظر می رسد بیشتر بحث برانگیز تر از آن بود – وایلدر نگاه به عنوان اگر او اشتباه گوشه تنهایی در خشنترین محله و مشغول به کار شده است توسط یک باند مسلح با سرب لوله کشی.

او تا به حال مورد ضرب و شتم پیر مدرسه. آن را کاملا وحشیانه و دقیقا چه خشم پیش بینی کرده بود او را انجام دهد.

پس چرا هیچ کس باور او ؟ چرا که او دیوانه است.

و ثابت کرد که یک سلاح هر بیت به عنوان قدرتمند به عنوان بوکس فراست خود را حرکت – منحصر به فرد برای یک جنگنده از اندازه خود – تمایل خود دفاعی خود را شوخ طبعی و مشت که وایلدر در حال حاضر می داند که کمی سخت تر از بالش.

The Brit knocked down Wilder twice before his corner threw in the towel in round seven

بریت زدم وایلدر دو بار قبل از خود را گوشه ای پرتاب در حوله در دور هفت

“من یک گردگیر که نمی توانند تخم مرغ,’ مسخره خشم. داشتن مبارزه قبل از آن به نظر می رسد عجیب و غریب می گویند اما با داشتن دست کم گرفت خشم قدرت وایلدر نمی دانم چه به او رسید.

خشم مدیر فرانک وارن بود که حمام کردن در پس فروزش از پیروزی شب. او در حال حاضر می داند که او کلید را به آنچه که او به نام بزرگترین رویداد در ورزش از سال 1966 جام جهانی نهایی: خشم در مقابل آنتونی جاشوا.

هیچ تاریخ برگزاری و اگر خشم جعبه مانند که احتمالا هیچ مسابقه یا, اما این پتانسیل وجود دارد برای یک مناسبت شبیه هیچ دیگر است.

اول اینکه وارن خوشحال بود به افراط در یک کوچولو من-گفت-شما-تا. او می دانست که خشم شد و به راستی که او علنا نقشه برداری خود وایلدر طرح نبرد. او nonplussed شد که در آن دیده می شود به عنوان یک نیرنگ.

“من به شما گفت چه اتفاقی خواهد افتاد,’ وارن اعالن. ‘همه فکر می کردند او دیوانه برای رفتن پا به پا. چرا که او دیوانه ؟ آن را مانند او نمی تواند برای مبارزه با و یا چیزی. مانند او تا به حال هیچ knockouts خود را ضبط.

‘این است که بدون شک بهترین عملکرد یک جنگنده ، خشم وجود دارد با محمد علی و جورج فورمن و Joe Frazier به دلیل این است که نسل او.

Fury talking after his stunning Vegas victory, alongside promoter Frank Warren (bottom-right)

خشم صحبت کردن پس از خود را خیره کننده وگاس پیروزی در کنار پروموتر فرانک وارن (پایین سمت راست)

او ضرب و شتم دوم طولانی ترین در حال اجرا قهرمان همیشه در Wladimir Klitschko. او ضرب و شتم مردی که قرار بود بهترین از نسل خود او فقط به ضرب و شتم بزرگترین سوراخ کننده. برای یک مرد که همیشه نمی نگاه های ورزشی و تماس های خود را یک آدم او است ورزشی بیشتر از همه دیگران را با هم.

‘او حرکت سریعتر او بهتر بوکس مغز او بزرگ است و دست و چشم هماهنگی و او می تواند به مبارزه در پشت و جلوی پا به عنوان یک southpaw یا ارتدوکس. او یک کابوس است چرا که او با این نسخهها کار با سبک خود را.

او احساس او هرگز احترام او سزاوار برای ضرب و شتم Klitschko در آلمان و من فکر می کنم که بخشی از مشکل است. او باید همیشه محترم شمرده شود. او یک مسافر او احساس آنها غیر خودی و نبود او بودن را در آغوش گرفت.

‘متاسفانه مردم در اطراف او در آن زمان بودند همه کاملا منفی به جای بلند کردن او را. در این زمان آن متفاوت است. شما دیده ام بهترین ها را از او نشده است. او 31. او بدون مسافت پیموده شده در ساعت است.

“من فکر می کنم او در یک مکان بزرگ به خاطر او آمده است و عشق. او نمی گرفتن که قبل از اما مردم به خصوص در بریتانیا و عشق یک طرفه داستان.

‘کسی بر روی زمین و آنها خود را بالا بکشد با چکمه های خود را. من به یاد داشته باشید سال گذشته او دعوت شده بود بر روی زمین در زمان نیمه از بازی منچستر یونایتد و او نمی خواست آن را انجام دهد.

“من به او گفتم فقط به بیرون رفتن وجود دارد و احساس, عشق, من تا به حال او را متقاعد کند که مردم او را دوست داشتم. بنابراین او رفت و بزرگترین تشویق و آن را برداشته. آن است که خودشیفتگی; آن را فقط خوب ساخته شود به احساس بخشی از چیزی است. مردم تشخیص آنچه که او انجام شده است در حال حاضر.

آنها قطعا انجام دهید. خشم پیروزی اینجا را طنین انداز قطعا با کسانی که آن را دیدم چرا که آنها را می دانم دست اول چه ارزش او برای هر ثانیه از این هفت دور است.

و حتی کسانی که خودداری کردند در زمان و یا پرداخت به ازای هر مشاهده هزینه خواهد شد آگاه تاکید طبیعت و شجاعت درگیر است.

بریتانیا تا به حال برخی از مبارزان بزرگ در سال های اخیر نه حداقل لنوکس لوئیس بود که در کنار صحنه ورزش برای این کار در عین حال قابل تحسین لوئیس بدن از کار او نیست که یک مبارزه به عنوان درخشان به عنوان خشم-وایلدر دوم.

این خاص بود چرا که هر دو نفر در نخست خود را. و این خاص بود چون خشم به سختی در زمان یک گام به عقب. او تعقیب وایلدر در اطراف حلقه و احتمالا همین کار را برای جاشوا.

‘شما نمی مبارزه با یک ضر با, از کون, 12 دور گفت: جانباز پروموتر باب Arum.

“شما پرش او از همان آغاز او را به آب که در آن او نمی خواهید به آن بروید.

‘آنها کامل تاکتیک برای این مبارزه و آنها خواهد بود برای مبارزه با جاشوا’ تکرار وارن.

‘شما خواهد پرش بر روی او قرار داده و او را بر روی پشت پا چون شما می دانید اگر شما کلیپ او در حال رفتن به. این پیر Waterford crystal.’ و وارن با اشاره به چانه اش.

خشم در ضمن خاموش بود و به Sls به لاس وگاس شعبه است که تا آنجا کلوپ شبانه به عنوان آسیایی, ناهارخوری زیبا, محل برگزاری.

خشم صحبت کرده بود قبل از مبارزه از یک جشن که حاوی کوکائین با تماس با دختران, اما هیچ کس در زمان است که به طور جدی یا – و این بار بدبینی بود و تقریبا قطعا راست است. وارن حتی شک و تردید در این که آیا خود را می نوشند.

Fury seems the smartest man in boxing and is now the world's number one heavyweight

خشم به نظر می رسد باهوش ترین مرد در بوکس و در حال حاضر در جهان شماره یک سنگین وزن

“من خواسته اگر او از رفتن به p* * * * **** به جشن می گیرند اما او گفت که او تا به حال به اندازه کافی انجام داده که در سه سال او جشن” او توضیح داد.

خشم از دست رفته سال – بخش مسائل مربوط به سلامت روانی عمدتا ناشی از شکست مواد مخدر آزمون – در میان دلایل او قبلا رفتن از احترام است.

بدون شک او در یک مکانی بهتر – و به عنوان وارن گفت: “یک فرد بهتر – در حال حاضر. آن را می سازد تفاوت زیادی به این ورزش بیش از حد است که آن را در حال حاضر کاریزماتیک قهرمان سنگین وزن.

وایلدر انجام بهترین خود را به عنوان یک شومن بود و خود را پوشانده ورودی با چشمان قرمز درخشان به عنوان تهدید آمیز به عنوان او به نظر می رسد همه شب – اما فریاد “تیم ملی بمب’ در فواصل منظم نمی تواند در مقایسه با خشم منجر به یک جمعیت از 15000 نفر در یک به طور کامل متعهد نسخه از پای آمریکا به عنوان او را در جشن از وسط حلقه در اینجا.

خشم روانی و تندرستی است و قطعا هیچ عمل می کنند اما به هر قسمت از بقیه از آن است که برای نشان می دهد که لبه یکی از مفید. آیا خشم صحبت کردن philosophising آواز خواندن و یا مبارزه با آن منجر به بسته ساخته شده است که او, مسلم, بخش سنگین وزن است.

جاشوا بیشتر کمربند خشم اعتبار بیشتر. تأمل در شب فعالیت در یک دست کت و شلوار و کراوات اما shirtless, خشم ناگهان نگاه باهوش ترین مرد در بوکس. جنون است که همه در ذهن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im