مارتین لوتر کینگ و دیگران رالی برای توقف آلاباما اعدامپسر مارتین لوتر کینگ اتحاد پیوست یک لیست در حال رشد از فعالان و مشاهیر تماس در آلاباما فرماندار به توقف برنامه ریزی شده اعدام یک زندانی بیش قتل سه افسر پلیس.

ناتانیل جنگل بود به جرم قتل پایتخت در سال 2004 و برنامه ریزی شده است به مرگ با تزریق مواد کشنده در پنج شنبه شب.

مارتین لوتر کینگ سوم فعال و پسر رهبر حقوق مدنی فرستاده است فرماندار آلاباما کی Ivey نامه “شفاعت با [او] را به اجرا” جنگل.

او گفت: “کشتن این مرد آمریکایی آفریقایی که مورد نظر بوده است به شدت و سنن و توسط دادگاه می تواند تولید غیر قابل برگشت بی عدالتی است.”

پادشاه رفت و به سوال که آیا Ivey است “مایل به اجازه می دهد یک برنامه به طور بالقوه انسان بی گناه به اعدام؟” بعد از آن در توییتر به نام او برای مردم به تماس های تلفنی به فرماندار در حمایت از علت است.

مارتین لوتر کینگ سوم
(@OfficialMLK3)

ما نیاز به ایجاد به عنوان بسیاری از تماس های که ممکن است در حال حاضر! هنگامی که شما شماره گیری این شماره ما راهنمای شما را از طریق تماس. به یاد داشته باشید, احترام, شود, نوع, اما شرکت باشد. این تماس مهم است. کمک به ما توقف مقابله را غیر قانونی اعدام است.

تماس: (334) 605-8572

5 مارس سال 2020

اعدام است و انتظار می رود برای ادامه وجود co-متهم کری Spencer, حمایت از جنگل’ بی گناهی. این جفت ارز به مرگ محکوم شدند برای کشتن افسران پلیس بیرمنگام کارلوس اون هارلی Chisholm و چارلز بنت به عنوان آنها swarmed یک مظنون مواد مخدر ،

در آن زمان دادستان اتهام اسپنسر آتش گشودند و پس از جنگل گفت ماموران او تسلیم ساخت جنگل عمدی همدست – جرم مجازات مرگ در آلاباما. یک افسر که جان سالم به در شهادت او را دیدم اسپنسر ایستاده در راهرو و تیراندازی خود را در جهت.

مقامات می گویند اسپنسر بود و تنها مسلح. او همچنین اعتراف به جرم و جنایت در نامه دست نویس ارائه شده توسط وکلای این هفته است.

اسپنسر نوشت: در این نامه: “ناتانیل جنگل است 100% بی گناه است. من می دانم که این را به عنوان یک واقعیت چون من کسی است که به ضرب گلوله کشته و سه نفر از افسران.”

اسپنسر بود محکوم به قتل و محکوم به مرگ است. هیچ تاریخ اعدام تعیین شده است برای او.

طرفداران باید به صورت هفته به نام برای فرماندار به دخالت. شتاب ساختمان شده است به عنوان جنگل’ خواهر به نام های برجسته رهبران بودند که به دولت به مناسبت 55 سالگرد یک حقوق مدنی اعتراض مارس از سلما به مونتگمری شناخته شده به عنوان “یکشنبه خونین”.

پاملا جنگل
(@pamelapwoods)

لطفا به من کمک کند صرفه جویی در زندگی برادر من ناتانیل جنگل. خواندن حقایق در مورد او و از خودتان بپرسید اگر او باید به اجرا در تاریخ 5 مارس سال 2020 است. به من کمک کند او را از بی عدالتی در آلاباما! @MeritLaw @shaunking https://t.co/CZIVfyLmGU

فوریه 20, 2020

جنگل هواداران نیز نقطه به نقطه مشترک تحقیقات بین درخواست تجدید نظر و آلاباما رسانه های گروهی که کشف چندین اتهام سوء رفتار پلیس مربوط به جنگل شدند. آنها استدلال می کنند جنگل تا به حال کافی وکیل که نادیده گرفته آزمایشی سرند با خطاها از جمله پذیرش رپ متن ترانه و پلیس-خودرو نقشه های موجود در تلفن همراه خود را به عنوان او در انتظار محاکمه است.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, ایالت آلاباما دادستان کل استیو مارشال را رد کرد و خواستار رشد به اعدام اصرار “عدالت تنظیم شده است انجام شود” از آنجا که جنگل شد “به درستی گناهکار شناخته و محکوم به اعدام توسط یک هیئت منصفه از همسالان خود”.

“تنها بی عدالتی در مورد ناتانیل جنگل است که تحمیل آن چهار پلیس که روز وحشتناک در سال 2004 کردند.”

Ivey دفاتر بلافاصله پاسخ به نگهبان درخواست برای نظر. دادگاه عالی ایالات متحده تبدیل کردن جنگل’ درخواست تجدید نظر در سال گذشته است.

جنگل وکلای نیز به چالش کشیده 11th ما مدار دادگاه تجدید نظر بیش از این مواد مخدر استفاده می شود به اداره برنامه ریزی و اجرای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>