بازارهای ناپایدار به عنوان تغذیه سیگنال ضرورت: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • سرمایه گذاران باقی می ماند مضطرب به عنوان تجارت در آسیا آغاز می شود.
 • داده های جدید نشان می دهد هزینه از چین را متوقف اقتصاد است.
 • فدرال رزرو پرده اضطراری برنامه ای برای حفظ اعتبار در جریان است.
 • اقتصادی آمار از ” همه طرف.’
 • استارباکس را از بین بردن صندلی و برخی از فروشگاه ها.
 • هالیوود فقط به حال یک epically بد آخر هفته.
 • چرا قیمت سهام رسید در روز جمعه.

آتی در شاخص S&P 500 و قیمت نفت خام نشانه ادامه داد: بدبینی در مورد چشم انداز اقتصاد در شروع معاملات آسیا روز دوشنبه پس از فدرال رزرو در زمان اقدامات اضطراری برای رسیدگی به رکود اقتصادی مصرف نگهداری در ایالات متحده است.

فدرال رزرو کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و گفت: این امر خرید صدها میلیارد دلار در بدهی های دولت حرکت می کند که یادآور اقدامات خود را در طول بحران مالی در سال 2008.

بانک مرکزی در حال حرکت با هدف حمایت از اقتصاد از سرعت گسترش coronavirus. اما بازارهای مالی باقی مانده بر روی لبه.

بازارهای آسیایی اکثرا پایین تر در دوشنبه تجاری. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص معاملات متوسط بالاتر است اما این استثنا بود. استرالیا در بازار پایین بود 7.5 درصد منجر بازارهای عمده در منطقه است. هنگ کنگ پایین بود 2.2 درصد است. در سرزمین اصلی چین شانگهای بازار پایین بود 0.6 درصد است. کره جنوبی سهام به پایین 1.6 درصد است.

بازده در گنجينه آمریکا به شدت کاهش یافت و در فدرال رزرو برنامه خرید اوراق قرضه. که خبر دادند و قیمت اوراق قرضه به شدت بالاتر و فرستاده بازده — که در جهت مخالف حرکت به پایین. عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید کاهش یافت 0.28 درصد به کمتر از 0.7 درصد در اوایل معاملات.

معیار جهانی و آمریکا قیمت نفت خام نیز کاهش نشان می دهد نگرانی است که تقاضای جهانی برای نفت خام ادامه خواهد داد به سقوط به عنوان اقتصادهای بزرگ دنیا به طور موقت تعطیل برای مبارزه با ویروس. آتی در شاخص S&P 500 نیز به شدت پایین تر است.

اقتصاددانان بوده است برش پیش بینی برای رشد هفته به عنوان آنها در نظر بگیرید که چگونه فروشگاه closings کاهش هزینه های مصرف کننده و کاهش سفر را تحت تاثیر قرار, ایالات متحده است.

روز یکشنبه اقتصاددانان در گلدمن ساکس گفت: آنها در حال حاضر انتظار می رود اقتصاد آمریکا بزرگترین ضبط صفر رشد در سه ماهه اول و خواهد بود کوچک در سه ماهه دوم.

حتی با پولی و مالی محرک اقتصادی “این خاموش شدن ناگهانی و افزایش اضطراب عمومی در مورد این ویروس به احتمال زیاد منجر به کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی در بقیه ماه های مارس و سراسر آوریل” گلدمن را اقتصاددانان نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید.

چین ارسال شده رکورد قطره در فروش های خرده فروشی فعالیت های تولیدی و سرمایه گذاری در دو ماه اول سال اطلاعات رسمی منتشر شده صبح روز دوشنبه در پکن تایید, پس از coronavirus مهار تلاش های آورده شده در جهان شماره 2 اقتصاد را متوقف کند.

آمار اقتصادی برای ژانویه و فوریه بوده است انتظار می رود برای نشان دادن کاهش است. اما اطلاعات منتشر شده در روز دوشنبه بود و حتی بدتر از بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی کرده بود.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

اقتصاد چین در حال اجرا بود نسبتا به شدت تا مستند از ووهان در Jan. 23. سپس فعالیت بینی-شیرجه بیش از جبران که سه و نیم هفته است.

“این بیماری همه گیر تا به حال نسبتا بزرگ تاثیر شرایط اقتصادی فعلی عملیات گفت:” مائو Shengyong مدیر کل اداره آمار جامع در اداره ملی آمار.

زو Chaoping جهانی بازارهای استراتژیست در شانگهای از J. P. Morgan گفت که تمایل چین آمار به اذعان شیب کاهش در ماه های ژانویه و فوریه از آن ساخته شده به طور فزاینده احتمال وجود دارد که چین می خواهد گزارش واقعی انقباض اقتصادی آن در سه ماهه اول 2 یا 3 درصد و احتمالا بیشتر. “آنها باید اجازه دهید ما می دانیم وضعیت واقعی,” او گفت:.

آقای مائو گفت که آیا اقتصاد کاهش در سه ماهه اول امر بستگی دارد که چه اتفاقی می افتد در ماه مارس است.

خرده فروشی سقوط 20.5 درصد در دو ماه اول سال در مقایسه با یک سال پیش و پس از مقامات نگهداری فروشگاه بسته فراتر از ژانویه سال جدید قمری تعطیلات. حتی زمانی که مغازه ها بازگشایی اغلب تحت فشار از خود صاحبخانه آنها تا به حال تقریبا هیچ مشتریان تا اوایل مارس به عنوان بسیاری از مردم همچنان به ماندن در خانه برای جلوگیری از عفونت است.

تولید صنعتی کاهش 13.5 درصد است. بسیاری از کارخانه ها نمی بازگشایی تا اواخر فوریه اگر در همه. دهها میلیون نفر از کارگران تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت از بازدید از روستاهای خود به دلیل قرنطينه و موانع.

ثابت-سرمایه گذاری دارایی های تضعیف 24.5 درصد است. آن دسته است که انتظار می رود برای احیای به عنوان استان ریختن پول به پروژه های زیربنایی در این بهار به راه اندازی مجدد رشد اقتصادی است.

بانک فدرال نرخ بهره در روز یکشنبه بود و دوم آن اقدام اضطراری در این ماه بازتاب آن به طور فزاینده ای وخیم پیش بینی در مورد تاثیر اقتصادی coronavirus.

“Coronavirus شیوع است آسیب جوامع و مختل فعالیت های اقتصادی در بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده” بانک مرکزی گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه. “فدرال رزرو آماده است تا خود را به استفاده از طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از جریان های اعتباری به خانواده ها و کسب و کار.”

فدرال رزرو کاهش نرخ بهره خود را توسط یک درصد به یک محدوده از 0 تا 0.25 درصد و گفت: این امر افزایش آن منابع از اوراق بهادار خزانه داری حداقل 500 میلیارد دلار و منابع دولت وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار توسط حداقل 200 $میلیارد دلار “در طول ماه های آینده.”

فدرال رزرو اقدامات با هدف ساخت آن را آسان تر برای بانک ها به قرض دادن پول به کسب و کار رو به یک شیب و افت ناگهانی در درآمد به عنوان ویروس نیروهای آنها را به محدود کردن فعالیت های خود را یا تعطیل.

در نشانه ای از چگونه فوری فدرال رزرو در نظر گرفته شده روز یکشنبه حرکت بانک مرکزی را رئیس جروم H. پاول گفت: کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو دیگر نمی خواهد نگه داشتن آن قبلا برنامه ریزی شده جلسه برنامه ریزی شده برای این هفته گفت: این تصمیم بود “در ازای” از آن است.

بازارهای مالی را فرو برد در هفته های اخیر به عنوان سرمایه گذاران تثبیت شده بر اساس هزینه های بالقوه از شیوع کروناویروس. سهام پایین برخی از 20 درصد از Feb. 19 بالا است.

در مارس 3, فدرال رزرو از افزایش نرخ بهره توسط نیم درصد در شرایط اضطراری اعلام. بازار سهام ایالات متحده موفق به تجمع تنها برای حدود 15 دقیقه قبل از سقوط به شدت یک بار دیگر و در پایان روز پایین نزدیک به 3 درصد است.

نوسانات افزایش یافته است پس از آن با S&P 500 ارسال بدترین حالت آن-تنها بعد از دست دادن پس از جمعه سیاه سقوط از سال 1987 در روز پنج شنبه قبل از ارسال فوق العاده 9.3 درصد افزایش به, از این هفته در روز جمعه.

این نوسانات در قیمت گسترش فراتر از سهام. در زمان, در هفته گذشته بازار اوراق نشان داد نشانه هایی از مشکل نگران کننده شاخص به دلیل قرضه دولت آمریکا در نظر گرفته امن ترین نقطه برای سرمایه گذاران به پارک نقدی خود را در زمان استرس است.

اعتبار…جورج Etheredge برای نیویورک تایمز

برای هفته ها پیش بینی کرده اند هشدار داد از coronavirus بالقوه برای اخلال در اقتصاد آمریکا فقط به عنوان آن را انجام داده است و در جاهای دیگر. اما کمی وجود دارد شواهد سخت فراتر از تاخیر در حمل و نقل کالا از چین و معده تان شدیدا نوسان در بازارهای مالی است.

در حال حاضر این اثر در مرکز شهر nightspots و حومه مراکز خرید از ساحل به ساحل.

نه پس از حملات سپتامبر. 11, 2001 دارای بحران احاطه خیلی از اقتصاد تا به سرعت. برادوی تاریک است. کالج بسکتبال مسابقات لغو و حرفه ای ورزش نامحدود نگه دارید. همایش و کنسرت و روز سنت پاتریک رژه نامیده شده اند و یا به تعویق افتاد. حتی دیزنی لند — که باز ماند از طریق رکود اقتصادی یک دهه پیش که محو میلیون ها نفر از آمریکایی شغل و تریلیون ها دلار ثروت است توقیف.

“این ضربات قلب اقتصاد و از آن بازدید به اقتصاد در همه طرف گفت:” دایان Bg اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون. “این درست است که ما در حال کند کردن همه چیز. ما در واقع با هدف قرار دادن دکمه مکث وجود دارد و هیچ سابقه ای وجود ندارد و قالب برای آن.”

استارباکس را از بین بردن صندلی در تمام آن شرکت متعلق به فروشگاه در ایالات متحده حداقل به دو هفته آینده برای تشویق اجتماعی فاصله این شرکت اعلام کرد در روز یکشنبه.

آن را نیز به طور موقت در برخی فروشگاه ها در “بالا-اجتماعی محل تجمع” مانند مراکز و محیط های دانشگاهی. استارباکس سخنگوی Jaime رایلی گفت: این شرکت هنوز تعیین چگونه بسیاری از فروشگاه ها خواهد بود بسته شده است.

در این فروشگاه که باز باقی می ماند مشتریان قادر خواهد بود به راه رفتن به مقابله به سفارش محل تحویل یا وانت سفارشات به صورت آنلاین و یا با استفاده از درایو-throughs که در آن در دسترس است.

برای دو هفته آینده استارباکس کارکنان که قادر به کار و یا که ساعت کاهش می یابد چرا که فروشگاه بسته شدن جبران خواهد شد برای تغییر آنها به طور معمول کار کرده اند.

در پایان این دوره استارباکس را “ارزیابی مجدد مطمئن شوید که شرکای ما همچنان به لحاظ مالی پشتیبانی شود,” خانم رایلی گفت.

به ظاهر هر جنبه ای از زندگی آمریکایی بوده است مختل coronavirus همه گیر و آخر هفته مراسم از تماشای یک فیلم در تاریکی نشسته با غریبه ها بدون استثنا بوده است. اکثر سینما در ایالات متحده باقی می ماند باز با دو تا از بزرگترین زنجیره های AMC و ریگالکاهش گنجایش در سالن 50 درصد به طوری که مردم می تواند حداقل یک صندلی خالی بین آنها را. اما نگرانی در مورد کوروناویروس نگه داشته توده ها در صفحه اصلی: داخلی فروش بلیط بالغ بر حدود 55.3 میلیون و 44 درصد کاهش از آخر هفته گذشته با وجود سه فیلم جدید — “خون” “شکار” و “من هنوز هم معتقدم” — پس از رسیدن در انتشار گسترده.

این بدترین دوره برای سینما در دو دهه با توجه به کام اسکور که کامپایل دفتر جعبه اطلاعات. بعدی کمترین آخر هفته بود هفت. 15 تا 17 در سال 2000 زمانی که بلیط فروشی بالغ بر $54.5 میلیون و اولیه تساوی بودند holdovers مانند “فرشته” سریال قاتل فیلم “پرستار بتی” یک کمدی سیاه با بازی رنه زلوگر. امروز اما 2000 آخر هفته تولید می شود حدود 83 میلیون دلار در فروش بلیط.

فقط 30 دقیقه قبل از معاملات در وال استریت آمد روز جمعه به رئیس جمهور تهمت اعلام ملی اضطراری و گفت: او می خواهم با سرعت بالا تست برای coronavirus در ایالات متحده با کمک شرکت های خصوصی.

صحبت کردن در خارج از کاخ سفید — احاطه شده توسط مدیران ارشد از تعدادی از شرکت های آقای ترامپ گفت: گوگل کمک خواهد کرد که ایجاد یک وب سایت به صفحه نمایش coronavirus موارد و خارج, هدف و دیگران کمک خواهد کرد با تست. (رئیس جمهور کف فروش رسیده است که سایت گوگل.)

سرمایه گذاران شده است تمام هفته به دیدن واشنگتن اقدام به طوری که آنها نمی صبر کنید برای شنیدن جزئیات ظریف: سهام رسید برخی از 6 درصد به عنوان رئیس جمهور صحبت در مورد برنامه ای برای پایان دادن به بعد تا 9 درصد است.

 • وین استراحتگاه تعطیل برای دو هفته. این شرکت گفت: آن را خواهد دید از آن Wynn در لاس وگاس و Encore کازینو هتل ها در روز سه شنبه در 6 p. m. برای دو هفته است و “متعهد” به پرداخت آن به کارکنان تمام وقت در طول خاموش کردن. MGM استراحتگاه گفت: این امر خود را در لاس وگاس خواص شنبه شروع و بازگشایی خواهد به عنوان به زودی به عنوان آن را “امن برای انجام این کار است.”

 • خرده فروشان شروع به بسته شدن فروشگاه: اپل گفت: این امر شاتر بیش از 450 فروشگاه های سراسر 21 کشور برای دو هفته. نایک گفت: این امر بسته تمام فروشگاه های خود را در ایالات متحده و کانادا و اروپای غربی نیوزیلند و استرالیا برای همان دوره است.

 • اسپانیا و فرانسه اعلام کرد محدودیت شدید: در روز شنبه اسپانیا دستور داد تمام شهروندان خود را محدود به خانه های خود — و به ترک تنها برای خرید مواد غذایی به کار به دنبال مراقبت های پزشکی و یا کمک به افراد مسن و دیگران نیاز دارند. فرانسه اعلام کرد که بسته شدن از همه “غیر ضروری” به عنوان کسب و کار از نیمه شب از جمله رستوران ها و سینما.

 • عربستان آرامکو سود کاهش یافت. بزرگترین شرکت نفت گفت: روز یکشنبه که سود خود را در سال گذشته کاهش یافت و بیش از 20 درصد درجه اول به دلیل کاهش قیمت نفت است.

 • فولکس واگن را به طور موقت نزدیک یک کارخانه در Chattanooga, Tenn. کارخانه را برای روز جمعه به عنوان مدیران ارزیابی نحوه رسیدگی به کمبود کارگران که مراقبت از کودک مشکلات.

بهترین Smialek بن Casselman, جک, سارکوم, Stanley نی, جک Nicas لیز Alderman بروکس بارنز دیوید Yaffe-Bellany و مت فیلیپس کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im