بازارهای شیرجه رفتن. اقتصاد غرفه. وحشت گسترش می یابد. این همه احساس بسیار 2008.

آخرین باری جهان با وحشت ربوده شده بیش از یک فاجعه اقتصادی آن با توجه به کار محدود کردن آسیب می دانستند چه باید بکنید. بحران مالی جهانی سال 2008 ارائه شده یک کتاب درسی مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که مردم از دست دادن ایمان در سیستم بانکی همه در یک بار. رهبران جهان می تواند با تکیه بر درس های جمع آوری شده از تاریخ برای ایجاد یک طرح: آنها آب گرفتگی بازار با پول و منتظر آرام به بازگشت.

اما این بار به عنوان ناظران اقتصادی مقابله با یک بیماری همه گیر است که فرستاده بازارهای سهام برخورد رو به پایین در حالی که تحریک صحبت از یک رکود اقتصادی جهانی ابزار خود را ناتوان به نظر می رسد. فاجعه احساس طرز مرموزی آشنا با تریلیون ها دلار ثروت نابود نزدیک به روزانه و تعمیق ترس است که کسب و کار با شکست مواجه خواهد شد. در عین حال سنتی سیاست نسخه به نظر می رسد هیچ بازی برای رنج در دست است.

“در بسیاری از راه های آن به مراتب بدتر از سال 2008 گفت: Joseph E. Stiglitz, این برنده جایزه نوبل اقتصاد. “وجود دارد یک حس است که سال 2008 نشان می دهد که ما تا به حال قبل از دیده می شود — وحشت از سال 1907 رکود بزرگ. ما می دانیم در مورد بحران های مالی. ما می دانستیم که این فقط پول است که یک راه یا دیگری دولت خواهد گام و نجات بانکداران از حماقت خود.”

در این زمان آقای استیگلیتز افزود: علت اضطراری است و نه بانکداران و عجیب و غریب و خطرناک خلق اما طبیعی (persian) — کمتر قابل پیش بینی قلمرو. تهدید اساسی برای اقتصاد جهانی است گسترش از coronavirus. در عین حال این وسیله شامل گسترش آن مستلزم مشکلات اقتصادی درد با نگه داشتن کارگران, صفحه اصلی, محدود کردن سفر و اخلال در تجارت است.

این بازی را به عنوان شرکت های بزرگ در حال تحمل تاریخی سطح بدهی. عمیق رکود اقتصادی می تواند باعث یک آبشار از پیش فرض. که می تواند بی درنگ طلبکاران به جلو و عقب در اعطای وام گرسنه اقتصاد سرمایه است.

بانک مرکزی به نظر می رسد تا حد زیادی بی اثر در مواجهه با این واقعیت در حالی که دولت مجبور شده است برای ارائه کند ، نه کم سرمایه گذاران از ترس یک خلاء رهبری. جهانی و همه گیر است که اتفاق می افتند و تهدید زندگی و امرار معاش در شش قاره فقط به عنوان جهان است roiled توسط قیام در تقرير و حمایت از تولیدات داخلی و مقاومت مواجه به جهانی شدن است. که به نظر می رسد مانع پاسخ تقویت مرزها به جای الهام بخش اقدام هماهنگ در سراسر آنها.

حس ناتوانی تغذیه ترس است که باعث شد سرمایه گذاران به تخلیه هر چیزی خطرناک است که به نوبه خود آسیب رساندن به چشم انداز اقتصادی و تقویت ترس — یک حلقه بازخورد.

“این یک شوک ناشی از اقتصاد واقعی, از دنیای واقعی خارج از زیست شناسی است نه مالی shenanigans یا پیچیدگی” گفت: Adam S. پوزن, یک عضو سابق رای-تعیین کمیته ای در بانک مرکزی انگلستان و در حال حاضر رئيس جمهور از پترسون موسسه بین المللی اقتصاد در واشنگتن است. “ما بسیار کمتر و مناسب برای مقابله با این.”

روز جمعه رهبران جهان بودند آماده اقدامات با هدف زدودن این تصور که. در واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره نزدیک شدن به توافق در هزینه های بسته بندی به کمک کارگران و شرکت های آسیب این بیماری همه گیر. در برلین با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت که کشورش در کنار آن دیرینه گریزی به بدهی در حالی که به عنوان هزینه مورد نیاز برای حفظ بهداشت عمومی و حفاظت از کسب و کار.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

اما این اقدامات — در حالی که یک برنامه به طور بالقوه بسیار مهم منبع برای کمک به مردم و کسب و کار — نمی مردن پایه تهدید برای اقتصاد جهان است. تنها مهار این بیماری همه گیر می تواند دستیابی به آن است. و که هدف جبرا شامل بدتر شدن اقتصادی تنگه در این مدت فوری.

آنجا که در سال 2008 بازار شده اند ياوه زیرا سرمایه گذاران شده اند وحشت زده از هر متغیر به عنوان تصورات اجرا نسبت به مکان های تاریک. در زمان عادی بازار روند gradations ریسک قیمت گذاری سهام و اوراق قرضه با توجه به احتمال این که چیزی بد می تواند رد میکند. در زمان وحشت و بازارها و جلوگیری از خطر به عنوان وجودی.

که روانشناسی بود تا شدید در سال 2008 است که تقریبا در هر بازار را تهدید به شکستن. جهان است که هیچ جا در نزدیکی این سطح از وحشت در حال حاضر حتی به عنوان بازارهای سهام کاهش یافته و بیشتر در روز پنج شنبه بیش از هر روز در طول بحران مالی جهانی.

اما برخی از عناصر تر به نظر می رسد خطر ناک.

سرمایه گذاران درک که سنتی بحران پاسخ — بانک مرکزی حذف نرخ بهره — به طور موثر باطل. نرخ در حال حاضر بسیار پایین در ایالات متحده و منفی در اروپا و ژاپن که سوق دادن آنها کاهش بازده اندک مزایای. اعتبار ارزان تر نمی آورد کارگران به کارخانه ها و یا خریداران به مراکز تا زمانی که این ویروس همچنان یک تهدید.

به عنوان ایالات متحده فدرال رزرو (بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی اروپا باید مداخله با اقدامات اضطراری هر رسوب کرده تازه سقوط در بازارهای سهام. بانک مرکزی به دنبال افزایش اعتماد به نفس با نشان دادن عزم خود را. اما بازارهای divined های مختلف پیام: جهان در آتش و آتش نشانی بود از آب.

برای سال اقتصاددانان گفته اند که دولت نیاز به جداسازی خود از اعتماد خود را بر بانک مرکزی برای تحریک رشد اقتصادی در حالی که صرف پول خود را.

بریتانیا در پاسخ به این هفته رونمایی بودجه است که شامل 30 میلیارد پوند (حدود 38 میلیارد دلار) به آدرس این بیماری همه گیر. ایتالیا مشخص شده است در نظر دارد به صرف 25 میلیارد یورو (حدود 28 میلیارد دلار). ایالات متحده تا کنون تنها $8.3 میلیارد دلار چند است, ظاهرا در راه است.

اروپا دارای سابقه فلج recriminations در مواجهه با بحران است. در 19 کشور که سهم یورو در آلمان به طور موثر مانع تماس برای اطلاعات بیشتر سخاوتمندانه هزینه های عمومی, نما شک و تردید در مورد پیگیری از طریق در خانم مرکل عضلانی وعده.

چین بدترین آمار کشور است بسیار بزرگتر بخشی از اقتصاد جهانی از بیش از یک دهه پیش و در عین حال به طور فزاینده ای محدود نگرانی در مورد خود نصب بدهی.

عمیق ترین زنگ هشدار ممکن است درک که ناظران از سیاست هستند و نه به اندازه کافی متعهد به چالش به خصوص رهبر بزرگترین اقتصاد, ایالات متحده است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا به تصویر کشیده شیوع بیماری به عنوان یک جعل مرتکب سیاسی دشمنان برای صدمه زدن به او. سخنرانی خود به ملت در روز چهارشنبه شب — که در طی آن او را سرزنش می کردند یک “خارجی” ویروس برای مقابله با همه گیری و اعلام قطع از پروازهای بین ایالات متحده و اروپا طنین انداز به عنوان یک نشانه آن است که او مدیریت اپتیک بحران به جای این بحران خود را.

بازار حسرت شده است شواهدی وجود دارد که قدرت بالاتر را گسترش بی بند و منابع نسبت به امداد. آنچه دیده اند بارها و بارها این است که افراد مسئول فقدان منابع مناسب برای کار و یا تمایلی به استفاده از آنها.

اقتصادی مورخان ممکن است برای قرن ها بحث چگونه سیاستگذاران در ایالات متحده و اروپا در واکنش به بحران مالی جهانی — که آیا آنها بیش از حد سخاوتمندانه به بانکداران و بیش از حد parsimonious به مردم عادی; آیا منافع مالی دستگیر تنظیم کننده. اما بیشتر را به عنوان یک داده که دولتها مسئول نصب شده در یک تلاش صادقانه برای تنظیم همه چیز راست یک تضاد خلق و خوی در حال حاضر.

“این واقعیت است که بازارهای مالی رفت و به طور قابل توجهی به شوک” آقای پوزن گفت: “باید نسبت به عدم اعتماد به نفس در سیاست و رهبری است. این یک شکست از جهان بینی. بوش و اوباما اعتقاد بر این واقعیت است.”

عقل متعارف نگه می دارد که این بیماری همه گیر خواهد شد محدود به حوزه اقتصادی آسیب رساندن به معیشت اما در حال سقوط کوتاه از راه اندازی یک بحران مالی است. بانک ها در مراتب قوی تر شکل در حال حاضر منطق می رود, داشتن شده است مجبور chastened رگولاتور به کنار ذخایر.

بحران سال 2008 مجبور سیاستگذاران اقتصادی دست به گریبان با اتصال مالی بازیکنان در سراسر جهان است. کارشناسی ارشد از پول گرفته بود رهن و بسته بندی آنها را به ترکیبات عجیب و غریب آنها را به فروش به موسسات که با استفاده از آنها به عنوان وثیقه در برابر سرمایه گذاری های دیگر.

تنها پس از قیمت خانه کاهش یافته است آیا بازار, درک میزان interlinkage. دارایی را به ارزش و بدهی های پنهان شدند در درهم و برهم کردن از غیر مومن قرارداد. بازار مسدود در سردرگمی و وحشت.

در این زمان نیروهای کاهش بیشتر متعارف محدود کردن دامنه برای وحشت. شرکت های هواپیمایی در حال درد و رنج همراه با هتل کشتی کروز و شرکت های نفت و گاز. است که صدمه زدن به قیمت سهام و به چالش کشیدن توانایی خود را برای بازپرداخت بدهی. اما حتی اگر آنها به رکود بازار خواهد شد و هنوز هم تابع با قیمت تنظیم به واقعیت های جدید است.

“این یک شديد و موقت شوک” گفت: Kjersti Haugland اقتصاددان ارشد در DNB, بازار, بانک های سرمایه گذاری در اسلو. “همه چیز در حال رفتن به بهبود در نیمه دوم سال است. آن را ندارد به دنبال دارد که ما در یک مارپیچ رو به پایین.”

بیولوژیکی ریشه های بحران در حال حاضر به صورت طبیعی از بیمه بود که در حال حاضر زمانی که وال استریت جادوگران ساخته مقادیر نامحدودی از مشتقات مالی. “طبیعی قوس حتی بدترین شیوع این است که آنها در حال محدود در مدت گفت: آقای پوزن. “زمانی که بدترین از این بیماری همه گیر است و بیش از مردم خواهد شد به حالت عادی بازگشت.”

اما برخی استدلال می کنند که چنین توصیفاتی استراحت بیش از حد در ایمان به استحکام نظام مالی است.

بانک حفظ قدرت خلاق برای زینت دادن کتاب های خود را با حرکت بدهی در جای دیگر. “ترازنامه اعداد نگاه بهتر, اما آنها شما احمق” گفت: Anat R. Admati یک اقتصاددان در دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل دانشکده کسب و کار

رأی سازمان که نقش محوری در آخرین بحران تایید به عنوان سالم و بی خطر سمی وام مسکن پراکنده در اطراف زمین — حفظ وضعیت به رسمی داوران از خطر است. “وجود دارد هیچ اصلاحات واقعی از رتبه آژانس” خانم Admati گفت.

تا پایان سال گذشته مجموع بدهی های برجسته در میان شرکت های دیگر از موسسات مالی در حال افزایش یافت و به رکورد $13.5 هزار میلیارد در سراسر جهان تقریبا دو سطح از سال 2008 با توجه به یک گزارش از سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است. بسیاری از شرکت ها به فروش می رسد ریسک اوراق قرضه برای تامین مالی توسعه.

فقط به عنوان در سال 2008 سرمایه گذاران در حال مقابله با بزرگ متغیر است که تعداد زیادتر تفوق یافتن حقایق جامد. خواهد شد این ویروس تضعیف عنوان فصل تغییر دهید ؟ آن را تغییر و تبدیل شدن به حتی بیشتر تلخ?

اگر این بیماری همه گیر در می رود به اندازه کافی بلند به آن می تاخت و تاز اقتصاد و پایین آوردن شرکت های تهدید توانایی خود را به پرداخت بدهی های خود را.

“شوک بزرگ اقتصادی باید گرايش به نوبه خود به شوک های مالی گفت:” آقای استیگلیتز اکونومیست. “وجود دارد هر دلیل به این باور است که همه چیز خواهد شد بسیار بدتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im