مارک زوکربرگ دفاع خواهد Facebook در اعتماد ضد جلسه روز چهارشنبه


فناوری بزرگ مرحله نهایی مسابقات با کنگره: جف بزوس و مارک زوکربرگ اصرار آمازون و Facebook واقعا شرکت های آمریکایی که در صورت رقابت در زمانی که آنها در حال گریل شده توسط خانه خود را بیش از اندازه و قدرت در کنار گوگل و اپل

  • مارک زوکربرگ را دفاع از Facebook و جمع آوری آن در یک مجازی کنگره anti-trust جلسه در روز شنبه
  • مدیر عامل شهادت نوشته شده بود که ساخته شده در جمعه استدلال می کند که رسانه های اجتماعی شرکت موفق شد که ‘آمریکا’
  • او همچنین قصد دارد به یادآوری کمیته قضایی مجلس ضد تراست پنل رقابتی تهدید ایالات متحده شرکت های فن آوری از چین
  • با مشخصات بالا شنوایی را نیز ببینید سوال آمازون جف بزوس اپل تیم کوک و سوندار پیچای گوگل
  • بزوس طرح برجسته آمازون کمک به اقتصاد و چگونه آن را به سرمایه گذاری $270billion در ایالات متحده آمریکا در دهه گذشته

از مدیران ارشد از چهار نفر از بزرگترین شرکت های فن آوری, آمازون, Facebook, اپل و گوگل, برنامه ریزی برای استدلال در کنگره شنوایی ضد تراست در روز چهارشنبه که آنها با رقابت شدید از یکدیگر و از دیگر رقبا است.

شهادت از آمازون جف بزوس, Facebook مارک زوکربرگ سوندار پیچای گوگل و اپل تیم کوک بود که سه شنبه منتشر شد تصویر می کشد چهار مدیران ارشد که به دنبال بیش از شانه خود را در رقبای که می تواند ارائه آنها منسوخ شده است.

آنها خواهد شد ارائه شده به کمیته قضایی مجلس ضد تراست پنل تحقیق چگونه کسب و کار خود و شیوه های جمع آوری داده ها صدمه دیده اند کوچکتر از رقبا.

بزوس طرح برجسته آمازون کمک به اقتصاد و چگونه آن را به سرمایه گذاری $270billion در ایالات متحده در طول دهه گذشته و ایجاد بیش از 700 ، 000 ‘مستقیم’ شغل.

Mark Zuckerberg will defend Facebook and its acquisitions at a virtual congressional anti-trust hearing on Wednesday

مارک زوکربرگ را دفاع از Facebook و جمع آوری آن در یک مجازی کنگره anti-trust جلسه در روز شنبه

بیانیه خود تاکید می کند این شرکت تعهد به گرفتن محصولات خود را به مشتریان – که او می گوید در حال کار است که نمی توان برون سپاری ‘به چین یا هر جای دیگری.

‘به تحقق وعده های ما را به مشتریان در این کشور ما نیاز به کارگران آمریکایی برای دریافت محصولات به مشتریان آمریکایی. هنگامی که مشتریان در فروشگاه آمازون, آنها کمک به ایجاد اشتغال در جوامع محلی ” او می گوید.

او اضافه می کند که آمازون استخدام اضافی 175,000 کارکنان در طول coronavirus همه گیر از جمله بسیاری از کسانی که گذاشته شد از دیگر مشاغل است.

بزوس شامل اطلاعات شخصی در مورد زندگی خود را قبل از تبدیل شدن به یک میلیاردر و چگونه او مطرح شد توسط یک نوجوان مادر و کوبا مهاجر خوانده پدر.

“این تصادفی نیست که آمازون در این کشور متولد” او می گوید.

“ما پرورش کارآفرینان و استارت آپ با ثبات حکومت قانون, بهترین سیستم دانشگاه در جهان, آزادی, دموکراسی و عمیقا پذیرفته فرهنگ ریسک پذیری.’

زوکربرگ همچنین لمس در موضوع آمریکا داستان موفقیت با این استدلال که Facebook رشد به یک میلیارد دلار کسب و کار آمریکا راه با شروع از هیچ چیز و ارائه محصولات است که مردم ارزشمند پیدا کنید.

‘اگر چه مردم در سراسر جهان استفاده از محصولات ما, Facebook است که با افتخار شرکت آمریکایی. ما معتقدیم در ارزش های دموکراسی به رقابت ورود و آزادی بیان – که اقتصاد آمریکا ساخته شده بود: “او می گوید.

او همچنین استدلال می کند Facebook چهره رقابت شدید از رقبای بزرگ اضافه کرد: “ما رقابت در برابر شرکت های ظاهر می شود در این جلسه به علاوه بسیاری دیگر که فروش تبلیغات و اتصال مردم است. ما همچنین رقابت در سطح جهانی و از جمله در برابر شرکت هایی که دسترسی به بازار است که ما نیستند ،

Bezos plans to highlight Amazon's contribution to the economy, investing $270billion in the U.S. over the last decade

بزوس طرح برجسته آمازون کمک به اقتصاد سرمایه گذاری $270billion در ایالات متحده در طول دهه گذشته

He highlights Amazon's dedication to getting its products to customers - jobs cannot be outsourced 'to China or anywhere else'

او برجسته آمازون تعهد به گرفتن محصولات خود را به مشتریان – شغل نمی توان برون سپاری ‘به چین یا هر جای دیگری’

زوکربرگ همچنین دفاع از Facebook را خریداری گفت: اجتماعی-پلت فرم رسانه های کمک شرکت های مثل واتساپ و Instagram رشد. هر دو متعلق به Facebook.

او قصد دارد به یاد مجلس از تهدید رقابتی ایالات متحده شرکت های فن آوری از چین گفت: این کشور آسیایی است که ساختمان آن ‘نسخه خود را از اینترنت با تمرکز بر ایده های بسیار متفاوت و آنها صادرات چشم انداز خود را به کشورهای دیگر است.’

میلیاردر tech exec نیز تمدید Facebook تماس برای مقررات دولتی در زمینه هایی از قبیل مضر محتوا در رسانه های اجتماعی, انتخابات, یکپارچگی و حفظ حریم خصوصی – مناطق که در آن شرکت مورد انتقاد قرار گرفته.

خود را آماده اظهارات منتشر شده پیش از شنیدن پیچای استدلال کرد که جستجو که در گوگل غالب ترین معیارهای شد گسترده تر از فقط تایپ کردن یک پرس و جو به گوگل و گفت: او همچنان نگران بودن مربوط به مردم به نوبه خود به توییتر پینترست و یا وب سایت های دیگر برای اطلاعات.

‘ما می دانیم که گوگل در ادامه موفقیت تضمین شده نیست. گوگل به اجرا در بسیار رقابتی و پویا در بازارهای جهانی که در آن قیمت ها رایگان هستند و یا در حال سقوط و محصولات به طور مداوم بهبود,’ پیچای گفت.

Zuckerberg also renewed calls for government regulation in areas such as harmful content in social media, election integrity, and privacy - areas where the company has been criticized

زوکربرگ همچنین تمدید خواستار مقررات دولتی در زمینه هایی از قبیل مضر محتوا در رسانه های اجتماعی, انتخابات, یکپارچگی و حفظ حریم خصوصی – مناطق که در آن شرکت مورد انتقاد قرار گرفته

اپل تیم کوک بگویید این کمیته شرکت ‘does not have a غالب سهم بازار در هر بازار که در آن ما انجام کسب و کار. که نه تنها واقعی برای آیفون درست است برای هر محصول و دسته.’

او استدلال می کنند شرکت ‘کمیسیون قابل مقایسه و یا پایین تر از کمیسیون های شارژ شده توسط اکثر رقبای ما. و آنها بسیار پایین تر از 50 تا 70 درصد است که توسعه دهندگان نرم افزار پرداخت می شود برای توزیع کار خود را قبل از ما راه اندازی فروشگاه App است.’

با مشخصات بالا شنوایی در اصل مجموعه ای از روز دوشنبه اما به تعویق افتاد نماینده John Lewis خواهد بود دروغ در دولت تا روز چهارشنبه.

پانل سوال خواهد شد که این شرکت به عنوان بخشی از آن جارو پروب به این که آیا آنها به طور فعال کار برای آسیب رساندن و از بین بردن رقبای کوچکتر در حالی که همیشه بهترین انتخاب را برای مشتریان خود.

از آن خواهد شد یک لحظه کلیدی در رشد واکنش در برابر فناوری بزرگ در ایالات متحده است و به احتمال زیاد برای راه اندازی یک چهره بین مدیران و تردید قانونگذاران از هر دو طرف.

بسیاری از تکنولوژی گروه های لابی گری و صنعت منتقدان می گویند این جلسه بعید است به آدرس هسته آنتی تراست مسائل و یا اطلاعات جدیدی به جدول ،

‘بسیار وجود دارد tech اجرائی می توانید انجام دهید برای دلجویی از ضد tech منتقدان… این جلسه است که در مورد پیدا کردن حقیقت, اما, ایجاد, اخبار, داستان گفت: Carl Szabo, معاون رئیس جمهور و مشاور عمومی در صنعت لابی گروه NetChoice.

این آنتی تراست کمیته فرعی است که انتظار می رود به انتشار یک گزارش در هفته در تحقیقات خود به این شرکت است.

وزارت دادگستری ایالات متحده نیز کاوش چهار بزرگ با تکنولوژی سیستم عامل است. Facebook و آمازون نیز در مواجهه با سوالات توسط کمیسیون تجارت فدرال در حالی که ایالات متحده به طور کلی وکیل به دنبال در گوگل و Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im