استفاده از ماری جوانا می رسد جدید با کیفیت بالا پس از قابلمه افراد سیگاری مواجه نگردند شاهدانه ماه گذشته


استفاده از ماری جوانا می رسد جدید با کیفیت بالا پس از قابلمه افراد سیگاری مواجه نگردند شاهدانه در ماه گذشته به عنوان coronarivus مستندات به اثر رفت

  • بررسی 2,500 مصرف کنندگان افزایش یافت در استفاده از شاهدانه در ماه مارس
  • مطالعه در بر داشت 12.8 درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها با استفاده از شاهدانه در طول ماه
  • ماه گذشته شاهدانه فروش مشخصی به عنوان کاربران مواجه نگردند فقط قبل از مستندات
  • تفریحی شاهدانه فروش شد تا 50 درصد در کشورهای غربی و آلاسکا

شاهدانه استفاده از آمار بالا در مارس به عنوان صدها نفر از میلیون ها نفر از آمریکایی ها توجه دولت سفارشات به پناهگاه در محل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

یک نظرسنجی که توسط Cowen & Co. یافت که 12.8 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که تا به حال با استفاده از گلدان در برخی از نقطه در طول ماه مارس.

که کمی بالاتر از 12.5 درصد به طور متوسط از 2019.

بررسی های انجام شده با 2500 مصرف کنندگان با توجه به خبری بلومبرگ.

People stand in freshly painted circles, six-feet-apart, as they wait in a two-hour line to buy marijuana products from Good Chemistry on March 23, 2020 in Denver

مردم ایستاده در تازه نقاشی شده محافل شش پا از هم جدا به عنوان آنها صبر کنید در یک ساعت دو خط به خرید محصولات ماری جوانا از خوب شیمی در 23 مارس سال 2020 در دنور

بین ماه های مارس 16 مارس 22 خرید و فروش تفریحی شاهدانه در سراسر کلیدی بازارهای آمریکا از جمله کالیفرنیا کلرادو, اورگان و آلاسکا شد تا 50 درصد و ماری جوانا پزشکی, فروش گل رز 41 درصد از مدت مشابه سال گذشته آمار و ارقام به دست آمده از شاهدانه نقطه فروش و اطلاعات پلت فرم Flowhub نشان می دهد.

چندین ایالت آمریکا و کانادا در استان را از اقدامات برای محدود کردن سرعت پخش كردن, coronavirus با صدور اقامت در خانه سفارشات محدود کردن عملیات کسب و کار و یا بسته شدن مرزها به عنوان مرگ و میر در هر دو کشور رویکردهای 600.

در حالی که بسیاری از کسب و کار دستور داده شده است بسته حشیش فروشگاه های ذکر شده به عنوان خدمات ضروری و مجاز به باز باقی می ماند.

در انتاریو و کانادا و پرجمعیت ترین استان, خرید و فروش آنلاین در دولتی انتاریو شاهدانه فروشگاه (OCS) وب سایت را به شدت افزایش یافت و بیش از دو هفته گذشته به OCS مدیر ارتباطات Daffyd Roderick گفت.

برای مثال در آخر هفته گذشته دستگیر شدند و بیش از دو بار به عنوان بالا به عنوان تنها دو هفته پیش.

در نوا اسکوشیا که در روز یکشنبه شد آخرین استان اعلام coronavirus اضطراری, شاهدانه فروش مشخصی 76 درصد در یک نقطه در ماه گذشته با توجه به استان را مشروب کمیسیون که کنترل فروش حشیش وجود دارد.

ترس از ماه از اختلالات عرضه شد افزایش کانادا فروش استوارت تیتوس مدیر عامل شرکت مستقر در کالیفرنیا ماری جوانا پزشکی, Inc گفتگو کرد.

‘ما شاهد انباشت در کانادا توسط مصرف کنندگان است که باید جامعی از محصولات لیتر در ثانیه (دارای مجوز تولید).’

افزایش تقاضا ممکن است ارائه گلدان تولید مهلت استقبال و پس از سرمایه گذاران به فروش می رسد شاهدانه سهام در سراسر بسیاری از سال گذشته به عنوان سود در این بخش باقی مانده است دشوار است.

جیمی پیرسون مدیر عامل شرکت مستقر در کالیفرنیا Bhang, Inc است که باعث می شود شاهدانه حاوی نوشیدنی و شکلات و سایر محصولات گفت: خرید و فروش شد پررونق و باید افزایش درآمد و سود این سه ماهه.

پیرسون گفت: خوراکیهای مانند gummies, کیک و شکلات, شد, محبوب ترین, احتمالا به این دلیل که آنها راحت تر به فروشگاه و خوردن حتی با دستکش ،

هنوز تیتوس و دیگران توصیه می شود با احتیاط گفت: مدتها در انتظار برگشت از ثروت می تواند ثابت کند بسیار بیشتر از کوتاه مدت امداد.

‘حشیش صنعت نشان خود را به اثبات رکود اقتصادی اما در دوران این مهم است به درک که افزایش تقاضای مصرف کننده است که احتمالا نمی خواهید به آخرین طولانی’ Avis Bulbulyan مدیر عامل شرکت شاهدانه شرکت مشاوره سیوا شرکت گفت.

March saw a sharp spike in cannabis sales as Americans prepared to hunker down and shelter in place during the coronavirus pandemic

مارس شاهد یک افزایش شدید در شاهدانه فروش به عنوان یک آمریکایی آماده برای سرپا ایستادن کردن و پناهگاه در محل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>