ماری Yovanovitch: سفیر سابق اروپا و آمریکا amoral’ سیاست خارجی آمریکااین سفیر سابق آمریکا در اوکراین, ماری Yovanovitch هشدار میدهد که ما تا به حال به تصویب یک “غیر اخلاقی” در سیاست خارجی که “جایگزین تهدید و ترس و سردرگمی برای اعتماد”.

در اولین سخنان پس از خروج از خدمات خارجی ایالات متحده دو هفته پیش Yovanovitch گفت که برگ برنده دولت را از دست داده و در سیاست خارجی به خطر انداخته بیگانه متحدان و رانندگی آنها را به آغوش دیگر همکاران آنها بیشتر قابل اعتماد است.

جانباز سفیر سابق سرنگون شد از پست خود در کیف توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مه گذشته در آن زمان رئیس جمهور و همکارانش بودند که اعمال فشار بر دولت اوکراین برای راه اندازی تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان سیاسی. Yovanovitch به شواهد و مدارک در مورد فشار مبارزات انتخاباتی در کنگره استیضاح جلسات قبل از بازنشستگی از خدمات خارجی در دسترس نباشد.

“ما باید به طور اصولی سازگار و قابل اعتماد” او گفت: در حالی که پذیرش یک جایزه برای دیپلماسی در دانشگاه جورج تاون. “به بلانت یک amoral نگه دارید-آنها-حدس زدن سیاست خارجی که جایگزین تهدید و ترس و سردرگمی برای اعتماد کار نمی تواند بیش از مسافت های طولانی است.”

“در برخی از نقطه در یک بار غیر قابل تصور تبدیل خواهد شد اجتناب ناپذیر است که ما متحدان خود را که به عنوان حق عمل خود علاقه خود را به عنوان ما به دنبال بیشتر شرکای قابل اعتماد همکاران که منافع ممکن است به خوبی چین با ماست.”

Yovanovitch داده شد ایستاده با مخاطبان از دانش آموزان و دیپلمات. او هشدار داد که وزارت خارجه این بود که “مشکل” و اضافه کرد که رهبری آن فاقد سیاست “چشم انداز” و “اخلاقی وضوح”.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo نه دفاع از او هنگامی که او آغشته با رئیس جمهور وکیل رودی Giuiliani و به نظر نمی رسد به سعی کنید به او را متوقف و حذف از پست. وقتی پرسیده شد که در مورد او ماه گذشته Pompeo راه اندازی وقاحت رنگ و لعاب سخنرانی دراز وشدیداللحن علیه این روزنامه نگار که در سوال مطرح شده.

Yovanovitch در توصیف ماه در مرکز استیضاح داد و بیداد به عنوان یک “از طریق شیشه به دنبال تجربه” و گفت که او مجبور شد به “حفاری های عمیق کمی” و تکیه بر خانواده و دوستان و ایمان و در پی بازنشستگی اش سرگرم کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>