بسیاری از Latinos نمی تواند در خانه بمانند. در حال حاضر ویروس موارد در حال افزایش هستند.

شوشتر, کالیفرنیا. — هنگامی که کروناویروس اولین بار در این زمینه و فرآوری مواد غذایی کارخانه های کالیفرنیا مرکزی دره Graciela رامیرز رئیس اعلام کرد که کارگران خط ترس از عفونت می تواند به ماندن در خانه بدون پرداخت هزینه.

یک دستگاه اپراتور در رویز غذاهای این کشور بزرگترین تولید کننده یخ زده burritos خانم رامیرز باقی ماند در به مطمئن شوید که او را از دست دادن نیست او 750 دلار در هفته دستمزد.

“من ضرورت” خانم رامیرز 40 ساله و مادر چهار گفت در اسپانیایی. “من غذای من اجاره صورتحساب من.”

به زودی همکاران او آغاز شده به بیمار و هنگامی که خانم رامیرز شد انباشته و خسته و نمی تواند بوی تفاوت بین برنج را روی اجاق گاز و sopa de fideo در کاسه سوپ آزمون او هم آمد مثبت است.

این یک تنوع در آنچه که تبدیل به یک گریم جمعیتی تم و نه فقط در کالیفرنیا است. عفونت در میان Latinos به مراتب پیشی بقیه ملت عهد به آرایش ملت را ضروری نیروی کار به آمریکا اپیدمی به رسید دوباره در چند هفته گذشته.

لاتینی ها در ایالات متحده به سختی فرهنگی یکپارچه و هیچ شواهدی وجود ندارد در عین حال که هر گروه قومی است که ذاتا بیشتر در معرض این ویروس بیش از دیگران است. اما در دو هفته گذشته به شهرستانهای سراسر کشور که در آن حداقل یک چهارم از جمعیت لاتین را ثبت افزایش 32 درصدی موارد جدید در مقایسه با 15 درصد افزایش دیگر برای همه استان ها یک بار تجزیه و تحلیل را نشان می دهد.

که در آن شیوع بیماری شده اند بدترین در 14 روز گذشته

استان ها با

چند Latinos

بسیاری از Latinos

4%

7%

12%

25%

20 مورد جدید

در هر 10000 نفر

15

10

5

0

جنوب

غرب

میانه

شمال

که در آن شیوع بیماری شده اند

بدترین ها در 14 روز گذشته

استان ها با

چند Latinos

بسیاری از Latinos

4%

7%

12%

25%

20 مورد جدید

در هر 10000 نفر

15

10

5

0

جنوب

غرب

15 مورد جدید

در هر 10000 نفر

10

5

0

میانه

شمال


توجه داشته باشید: شهرستان گنجانده شده در پنج گروه تقریبا برابر جمعیت بر اساس جمعیت هر شهرستان جمعیت است که در لاتین با توجه به 2018 پنج سال جامعه آمریکا بررسی. صورت داده است که از یک بار پایگاه داده.

این تحلیل تأکید گسترده ملی برگه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که نشان می دهد Latinos ساخت تا 34 درصد از موارد در سراسر کشور بسیار بالاتر نسبت از گروه 18 درصد سهم از جمعیت است.

همچنین بر تغییر از اوایل شیوع این بیماری به ویژه در مناطق خارج از شهرها مانند شهرستان تولار ایالت کالیفرنیا که در ابتدا تا حد زیادی اجتناب ناتوان کننده خوشه در عفونت دیده می شود در New York, New Orleans, شیکاگو و دیگر مناطق عمده شهری است.

اختلاف است و به خصوص استارک در پرجمعیت ایالات مانند کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس. اما آن را نیز دارای فنر در جای دیگر. در کارولینای شمالی Latinos را تا 10 درصد از جمعیت اما 46 درصد از عفونت. در ویسکانسین آنها 7 درصد از جمعیت و 33 درصد از موارد است. در یاکیما ایالت بشویید. سایت دولت بدترین شیوع نیمی از ساکنان لاتین. در شهرستان سانتا کروز که در آریزونا بالاترین رای از موارد اسپانیایی, سهم از جمعیت است که 84 درصد است.

دقیق coronavirus داده ها شکسته قومیت ناقص است و در بسیاری از مکان ساخت آن را دشوار است به دانستن چرا Latinos آلوده شده اند در نرخ بالاتر است. شهرستانهای استان با یک نسبت بالا از لاتینی ها نیز تمایل دارند ویژگی های که ساخته شده اند شهرستانهای آسیب پذیر به افزایش اخیر: شلوغ خانوار جمعیت جوان و داغتر آب و هوا است که همواره مردم در داخل خانه گفت: Jed Kolko یک محقق و اقتصاددان ارشد در Indeed.com یک وب سایت جستجوی کار. تماس با ردیاب در برخی از مناطق نیز باید در ارتباط خوشه در عفونت با جمع های خانوادگی.

چگونه موارد جدید باید در طول زمان تغییر

استان ها با

چند Latinos

بسیاری از Latinos

4%

7%

12%

25%

3 مورد جدید

در هر 10000 نفر

موارد رشد کرده اند در این ماه

در شهرستان ها با بسیاری از Latinos.

2

1

مارس 1

ممکن است 1

ژوئن 1

ژوئن 24

1 مارس

چگونه موارد جدید باید در طول زمان تغییر

استان ها با

چند Latinos

بسیاری از Latinos

4%

7%

12%

25%

3 مورد جدید

در هر 10,000

مردم

موارد رشد کرده اند این

ماه در شهرستانهای

با بسیاری از Latinos.

2

1

1 مارس

مارس 1

ممکن است 1

ژوئن 1


توجه: در مورد شماره های جمع آوری شده با استفاده از هفت روز نورد متوسط است.

اما شفقت افزایش پس از عید پاک در عفونت در میان Latinos — هر دو در اینجا و در کشورهای آمریکای لاتین — احساس خطر کرده است مقامات بهداشت و لاتین در سازمان هایی که خواستار هدفمند تر تست جامع تر جمع آوری داده ها و بهتر در محل کار حمایت به عنوان اقتصاد بازگشایی.

و آن را تبدیل به یک سیاسی flash point red متحده که در آن عفونت نیز در حال افزایش است. لاتین دموکراتیک و حقوق مدنی رهبران خواستار عذرخواهی این هفته از فلوریدا جمهوریخواه فرماندار ران DeSantis که نسبت به افزایش شیب مثبت Covid-19 آزمون در دولت خود را به “اکثریت اسپانیایی farmworkers.” آقای DeSantis منتقدان می گویند دولت او قربانی کارگران مهاجر پس از نادیده گرفتن درخواست از طرف آنها برای تست بیشتر و حفاظت.

در کالیفرنیا که در آن Latinos را تا 39 درصد از جمعیت و نزدیک به 57 درصد از موارد جدید این خوشه شده است به خصوص مخدوش. دولت این کشور را برای اولین بار به پناهگاه در محل و تلفن همراه داده ها نشان داد که ساکنان آن در میان بسیاری متعهد به محدود کردن جنبش خود را و با آن گسترش این بیماری است.

عفونت میزان باقی مانده نسبتا پایین در محله های مرفه از جمله کسانی که اشغال شده توسط دولت را ثروتمند Latinos. اما پناه در محل هرگز اتفاق افتاده است برای بسیاری از خانواده های لاتین با اعضای که کار در صنایع است که هرگز تعطیل ساخت آنها به ویژه آسیب پذیر به ویروس.

در طول این مستند میلیون ها نفر از لاتین کارگران نگهداری استخوان اقتصاد در حال اجرا: در برش جداول مواد غذایی-گیاهان پردازش به عنوان مزرعه, دست, به, بیمارستان, پرستار, مواد غذایی preparers سوپر مارکت کارگران و در بسیاری از مشاغل دیگر تلقی ضروری است. و آنها به این ویروس در صفحه اصلی برای اغلب تنگ و چهارم زندگی, ترکیب گسترش.

“این کاملا یک نقطه کور” دکتر گفت: Alicia فرناندز استاد پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو است که دارای تخصص در لاتین و سلامت مهاجر است. “خیلی بیشتر باید انجام شود در محل کار حمایت می کند.”

در حال حاضر این ویروس است که به وسیله Latinos از جنوب به شمال در کالیفرنیا است. Imperial County عمدتا لاتین کشاورزی منطقه شرق و شمال شرق از سن دیگو است که دولت بيشترين ميزان عفونت — دو برابر نرخ لس آنجلس و بالاتر از آن است که از آمار ایالت نیویورک است. در سان فرانسیسکو, Latinos را تا 15 درصد از جمعیت اما حساب برای نیمی از coronavirus موارد است.

بسیاری از سان فرانسیسکو خیابان تمام شد اما خالی از سکنه در طول مستند. اما آن را یک عکس متفاوت در میان منطقه خلیج را Latino خانواده که در آن زندگی روزمره از رفت و آمد به پرت و دور افتاده محل های کار خود ادامه داد.

“پناه لوکس است,” دکتر گفت: کیرستن Bibbins-Domingo, معاون رئیس جمعیت سلامت و عدالت در سلامت در دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, دانشکده پزشکی. “در ثروتمند نقاط شهر مردم پناه زودتر و دیگر به دلیل آن طول می کشد تا منابع است. هر جامعه دارای لوکس به انجام این کار است.”

محققان می گویند که یکی از starkest تصاویر چگونه این ویروس نفوذ جامعه لاتین می آید از یک مطالعه به رهبری دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو در شهر ماموریت منطقه.

کار با محلی لاتین, سازمان, محققان, آزمایش تقریبا 4000 داوطلب برای coronavirus در مساحت حدود چهار بلوک شش بلوک.

در مورد تعداد مساوی از Latinos (40 درصد) و غیر لاتین سفید نفر (41 درصد) مورد آزمایش قرار گرفتند در این مطالعه. اما تقریبا تمام کسانی که به ترتيب آلوده بودند لاتین; کمتر از 1 درصد آنها غیر لاتین سفید مردم است.

اعتبار…Brian L. فرانک برای نیویورک تایمز
اعتبار…Brian L. فرانک برای نیویورک تایمز

در شروع این بیماری همه گیر خیلی به نظر نمی رسد به آسیب پذیر تر از دیگران است. در واقع کالیفرنیا Latinos بودند در کمتر از داده ها در اوایل ماه آوریل تاکنون حدود 30 درصد از این موارد است. به عنوان پناهگاه در محل سفارشات در زمان برگزاری هر چند میزان عفونت در میان Latinos رسید در مقایسه با گروه های دیگر.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


نقاط داغ توسعه در مناطق بزرگ لاتین جمعیت مانند فرویتول محله در اوکلند.

این ویروس از طریق پادشاهان شهرستان یک منطقه کشاورزی در دره مرکزی با متعدد بسته بندی گوشت می آمد گیاهان; آن را در حال حاضر بالاترین میزان عفونت در دولت است. Tulare County, که جمعیت ایران 64 درصد هیسپانیک رز به جایگاه چهارم در میان شهرستانهای استان است.

“ما در حال دیدن یک غلظت اثرات از Covid-19 در صنایع که اکثر لاتین — داخلی پردازش مواد غذایی بسته بندی گوشت بسته بندی گفت:” قمر سیتن co-مدیر اجرایی و بنیانگذار شرکت از رهبری مشاور برای عدالت و مسئوليت مدنی در حقوق سازمان مستقر در فرزنو کالیفرنیا است که حمایت بیشتر در محل کار حفاظت در برابر ویروس.

خانم رامیرز کارفرما رویز مواد غذایی است که در دینوبا در Tulare County است. خانواده متعلق به شرکت تاسیس شد و توسط فرد رویز, یکی از دولت های شناخته شده Latino خیر و یک عضو از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را همه گیر نیروی کار در بهبود اقتصادی. آن را در حال حاضر در استخدام 1500 نفر در کالیفرنیا و 2,300 بیشتر در گیاهان در تگزاس و کارولینای جنوبی, ساخت ال مونتری burritos و حدود 200 نفر دیگر انواع منجمد مواد غذایی مکزیکی است.

اعتبار…Sheyanne رومرو/بار-دلتا از طریق آسوشیتد پرس

راشل P. کالن شرکت رئیس اجرایی گفت که همانطور که با بسیاری از شرکت های رویز پاسخ اولیه را به کارکنان این گزینه برای کار در خانه و به روز تعطیلات و یا پرداخت نشده زمان اگر شغل خود را نمی تواند از راه دور انجام می شود.

پس از عید پاک مورد تعداد در شهرستان تولار شهرستان شات و این شرکت نقل مکان کرد و به شدت به آدرس ویروس. تست شد و لازم الاجرا برای همه کارکنان خانم کالن در بیانیه ای گفت و “افزایش فاصله فیزیکی اجباری ماسک پوشیدن, انعطاف پذیر, موانع, نشانه, نظارت و کنترل دمای محدود کردن بازدید کنندگان و محدودیت های مسافرتی” شد و به سرعت به محل قرار داده.

هیچ کارکنان فوت کرده اند از Covid-19 خانم کالن گفت: اما دینوبا گیاه تبدیل به یک نقطه داغ و دو کارگر در بیمارستان بستری شد. او گفت: 331 کارکنان بهبود از Covid-19 از ماه آوریل و حدود 15 دارای عفونت فعال.

خانم رامیرز مظنون است که او گرفتار این ویروس در شرکت رستورانی که در آن جدول در حال حاضر در محاصره به اجرا اجتماعی فاصله. در این خط تولید که در آن او کار می کند با صدها نفر از افراد دیگر, او گفت:, ورق های پلاستیکی جداگانه کارکنان و بطری های ضد عفونی کننده دست قرار داده شده اند و در هر راهرو. بود مورد قبل از مه, او گفت:.

هنوز هم او را سرزنش نیست کارفرما. “بسیاری از ما باور نمی کند در Covid در آغاز او گفت:” در اسپانیایی. “من نمی کند چرا که من نمی دانم هر کسی که تا به حال آن را تا زمانی که من آن را کردم خودم.”

یک هفته پس از آزمون نتایج برگشتم او 20 سال دختر قدیمی, Cynthia Orozco همچنین آزمایش مثبت است. چون دختر او نیز به تماشای خانم رامیرز دو جوانترین کودکان سنین 2 و 10 دکتر گفت خانم رامیرز به فرض که آنها نیز در حال ویروس.

هیچ کس در خانواده نیاز به بستری اما به عنوان کلمه گردش در میان دوستان و بستگان در کالیفرنیا و نوادا و مکزیک او آموخته است که گرفتاری او شد نه به عنوان غیر معمول به عنوان او می خواهم فکر می کردم.

یک همکار از شوهرش در یک لبنی در ویسالیا آلوده شد. پس از آن بود پسر عموی در بیکرزفیلد که clerked در فروشگاه دلار. در Modesto پسر عموی در ساخت و ساز کسب و کار بود Covid-19 و نگران بود در مورد خدمه اش در سان فرانسیسکو.

“ما در حال آنهایی که در نیروی کار” گفت: خانم Orozco های مهندسی عمران عمده در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در فرزنو که اضافه شده است که این ویروس تا به حال هزینه او چند هفته از کار به عنوان به خوبی.

خانم Orozco گفت که او و مادرش هنوز پیگیری شد. اما آخر هفته گذشته پس از قلب غم انگیز ماه از نگه داشتن فاصله خود از عزیزان آنها را در ماسک و رفت به بزرگ, هوای آزاد, پارتی, به هر حال.

“همه با استفاده از ضد عفونی کننده دست و قرار دادن نام خود را در فنجان خود را به طوری که هیچ یک به طور تصادفی برداشت هر کسی نوشیدنی,” او گفت:. “و ما همه فقط نوع یک مشت پمپ در هوا به جای بغل کردن هر یک از دیگر.”