بسیاری از افراط گرایان ادعا می کنند در حال جرقه اعتراض به خشونت است. اما که افراط گرایان?

در میان عجله به سرزنش برای گسترده خشونت و خرابکاری شکستن در شهرهای آمریکا, اتهامات, است که افراط گرایان و یا دیگر خارج از آشوبگران بودند پشت این تخریب همچنان به گلوله کمانه دار زدن آنلاین و بر روی امواج رادیو و تلویزیون در روز یکشنبه.

متعدد رهبران سیاسی شروع با رئیس جمهور تهمت را وارد اتهامات در گروه های مختلف ادعا که برخی از رادیکال دستور کار است که در بازی در تبدیل یک بار صلح آمیز تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

“ما دلیلی برای باور کردن که بد بازیگران در ادامه به نفوذ حق تظاهرات جورج فلوید قتل به همین دلیل است که ما در حال گسترش حکومت نظامی توسط یک روز” رژیم صهیونیستی. تیم Walz از مینه سوتا توییتی روز یکشنبه پس قبلا نشان می دهد که سفید supremacists و یا افرادی که از خارج از دولت fomented ناآرامی.

در شهر نیویورک یک مقام ارشد پلیس گفت: دولت در حال برنامه ریزی برای دامن زدن ضرب وشتم در این شهر حتی قبل از تظاهرات آغاز شده با استفاده از ارتباطات رمزگذاری شده به منظور بالا بردن پول وثیقه و به استخدام پزشکان. در طول تظاهرات آنها نگهداری مسیرهای عرضه به توزیع بنزین سنگ و بطری به علاوه اعزام پیشاهنگی برای پیدا کردن مناطق عاری از پلیس گفت: جان میلر معاون کمیسر مسئول در اداره پلیس مبارزه با تروریسم و هوش و تلاش.

“آنها آماده برای ارتکاب صدمه به اموال و کارگردانی افرادی که زیر آنها که این باید انجام شود به صورت گزینشی و تنها در مناطق ثروتمند و یا در پایان از فروشگاه های اجرا شده توسط شرکت ها و اشخاص” او گفت: در یک تلفن مطبوعاتی با خبرنگاران. چنین فعالیت شد و هنوز هم تحت بررسی آقای میلر گفت: اما بسیاری از شرکت کنندگان گفت: از خارج از نیویورک است. “آنها دستور رهبران گروه به مردم آنها را پس از آن بود که به معنای منظم فعالیت” او گفت:.

هنوز هم تعداد کمی از کسانی که با اشاره انگشت در افراط گرایان ارائه شده بسیار دقیق شواهد برای حمایت از این اتهامات و برخی از مقامات اذعان به فقدان اطلاعات جامد.

“حقیقت این است که هیچ کس واقعا نمی داند” کیت الیسون, مینه سوتا, دادستان سابق دموکرات کنگره از مینیاپولیس گفت: در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

“شده است وجود دارد بسیاری از نوار ویدئویی گرفته شده توسط تظاهر کنندگان از افرادی که بسیار مشکوک هستند که واقعا شروع به شکستن پنجره” آقای الیسون گفت. “شده اند وجود دارد دیگر عکس های از اتومبیل بدون پلاک. بسیار رفتار مشکوک.”

این امر همه باید مورد بررسی قرار گفت.

مردم در ارتباط با هر دو طرف راست و چپ بودن متهم از اشتعال آتش زدن. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقصر چه آن را به نام چپ رادیکال نامگذاری antifa یک انقباض از کلمه “ضد فاشیست” است که آمده است همراه با یک منتشر جنبش از جناح چپ معترضان که در تعامل بیشتر تکنیک های تهاجمی مانند خرابکاری.

دیگران گفت: supremacists و راست گروهها مسئول با اشاره به آنلاین اظهارات پیروان که این تحول را تسریع سقوط یک قومی فرهنگی, ایالات متحده است.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده در 5 متر پیش

  • کاخ سفید می رود, تاریک, به عنوان آتش خشم در این نزدیکی هست.
  • این بار خبرنگاران بر روی زمین در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور. در اینجا برخی از آنچه که آنها در حال دیدن.
  • دو آتلانتا افسران پلیس اخراج شدند برای استفاده از نیروی بیش از حد در طول یک اعتراض.

“ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت در روز یکشنبه با وجود آن که معلوم نیست در چه اختیارات قانونی او می تواند که تماس بگیرید.

رییس جمهور در این دوره با انتقاد antifa بود اما روشن نیست که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام خواهد هر گونه معنای واقعی فراتر از ویژگی های خود را تلاش برای به هم بزنید تا فرهنگ جنگ بحث جلب توجه و لطفا به پایگاه خود را.

Antifa است نه یک سازمان و آن را ندارد به یک رهبر, عضویت, نقش و یا هر تعریف شده متمرکز ساختار. این یک مبهم تعریف جنبش مردم که به اشتراک گذاری مشترک در اعتراض به تاکتیک ها و اهداف است.

مهم تر است حتی اگر antifa شد یک سازمان واقعی قوانین است که اجازه دولت فدرال به خیال اشخاص تروریست ها و اعمال تحریم بر آنها محدود به گروه های خارجی است. وجود تروریسم داخلی قانون با وجود دوره ای طرح برای ایجاد یک.

“وجود دارد هیچ قدرت تحت قانون به انجام این کار — و اگر چنین اساسنامه تصویب شد این امر صورت جدی متمم اول قانون اساسی چالش ها” گفت: Mary B. McCord یک رئیس سابق شورای امنیت ملی را بدست آورد.

زمانی که F. B. I. بررسی نئو نازی ها سازمان ها مانند پایه و Atomwaffen تقسیم آن به درمان آنها را به عنوان شرکت های جنایی.

با این وجود در بیانیه ای پس از آقای تهمت جیر دادستان کل William P. Barr گفت: F. B. I. خواهد متحد با دولت و پلیس محلی برای شناسایی خشونت آمیز معترضان که او نیز به نام داخلی تروریست ها.

“گروه خارج رادیکال و آشوبگران در حال بهره برداری از این وضعیت به دنبال خود جدا خشونت و افراطی دستور کار” آقای Barr گفت. “خشونت تحریک و انجام شده توسط antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم خواهد شد و بر این اساس درمان.”

Antifa-سبک معترضان هستند خصمانه به اجرای قانون هستند و محور به سمت خیابان اقدام گفت: Jonathan ” Greenblatt مدیر اجرایی ضد افترا لیگ پس از این تظاهرات فرصتی را فراهم کند حتی اگر اهداف خود هستند همان کسانی که از اصلی داعش است. هنوز, او هشدار داد که در چنین پیچیده خورش نه همه خرابکاری را می توان به هر یک جناح.

“در حالی که ما شاهد تاکتیک های آنها را در آغوش, در زمان, در طول این تظاهرات همچنین مشخص نیست که چگونه بسیاری از افراد به ارتکاب خشونت و یا از بین بردن اموال antifa یا فقط ناراحت این موضوع در حال انجام خشونت پلیس” او گفت:.

تحلیلگران اشاره کرد طیف وسیعی از شرکت کنندگان است.

“ما در حال رفتن به دیدن یک تنوع از حاشیه malefactors گفت:” برایان لوین مدیر مرکز برای مطالعه نفرت و افراط گرایی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سان برناردینو. “ما می دانیم که برای یک واقعیت وجود داشته است راست آشوبگران هر دو آنلاین و در این تظاهرات همچنین به عنوان دور به سمت چپ.”

راست پیروان تولید بهمن پست در رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر نشان می دهد ناآرامی شد نشانه آن است که فروپاشی سیستم آمریکایی, آنها مدتها در دست بود. این گروه شناخته شده به عنوان “accelerationists,” تلاش برای ترویج هر شرایطی که ممکن است سرعت این هدف است.

ماه گذشته آنها هل دادن این ایده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس و تظاهرات علیه خاموش کردن زندگی عمومی ممکن است لحظه ای خود را به برانگیختن اختلاف.

این گروه در حال یکپارچه نیست. وجود دارد که جناح ابراز همبستگی با برخی از آفریقایی-آمریکایی جامعه در دشمنی خود را نسبت به پلیس و موقعیت دوستیابی به درگیری های خشونت آمیز در 1990s بین supremacists و اجرای قانون در مکان هایی مانند یاقوت Ridge, Idaho.

بر این باورند که جرقه یک مسابقه جنگ در نهایت امر را در مورد ایجاد یک سفید خالص قومی دولت در حداقل بخشی از زمان ایالات متحده است.

نشانه ای از هر گونه تلاش سازمان یافته و یا حتی مشارکت در خشونت بودند نسبتا نادر است. “من را دیده اند و نه هر گونه شواهد روشن است که سفید supremacists یا شبه نظامیان در حال پوشش و رفتن به سوزاندن و غارت گفت:” هوارد گورهای یک تحلیلگر تحقیقات در مرکز قانون فقر جنوب که آهنگ های سفید supremacist و دیگر ضد دولتی گروه های افراطی.

برخی از شرکت کنندگان شامل مسلح از اعضای گروه شبه نظامی جنبش حامیان سرسخت دوم متمم حق حمل اسلحه که بر این باورند که قانون اساسی خود را موظف به حفاظت از شهروندان و کسب و کار.

اعضای گروه نفرت یا راست سازمان های فیلم برداری خود, گاهی اوقات به شدت مسلح و یا تکان دادن افراطی نمادها در تظاهرات در حداقل 20 شهرستانها در روزهای اخیر از بوستون به بوفالو به Richmond, Va., به دالاس برای سالم بودن.

مشترک نام مستعار برای خود پیش بینی دوم جنگ داخلی است “boogaloo” که گاهی اوقات جهش به “بزرگ کلبه اسکیموها” یا “بزرگ Luau” باعث پیروان خود برای پوشیدن پیراهن هاوایی. بسیاری از آنها استفاده از Facebook به سازماندهی با وجود این شرکت در مارس 1 اعلام کرد که آن را حذف محتوای چنین است.

پرچم خود را اغلب یک تنوع از پرچم آمریکا با یک خانه ی اسکیمو به جای ستاره ها, یک راه جایگزین هاوایی چاپ و بقیه نشان دادن نام هر دو آفریقایی-آمریکایی و سفید افراد کشته شده در درگیری با پلیس.

در یک Facebook پست از ریچموند دو جوان مردان سفید نشان داده شده است برگزاری این پرچم تا پشت سر یک زن آمریکایی آفریقایی تبار با یک دست-باسواد خواندن نشانه “زانو جدید طناب دار!!” که با اشاره به اقدام پلیس در مرگ آقای فلوید.

مایک گریفین دیرین فعال در مینیاپولیس گفت: تظاهرات در شهر خود جذب مردم او تا به حال هرگز قبل از دیده می شود. آنها شامل جوانان خوب لباس پوشیدن مردان سفید در گران, چکمه, حمل چکش و صحبت کردن در مورد آتش زدن ساختمان. “من می دانم که اعتراضات من انجام شده است آن را برای 20 سال,” او گفت:. “مردم وابسته نیست با تظاهرات در حال ایجاد ویران کردن در خیابان.”

اگر آن اتفاق می افتد به گفته تحلیلگران از آن است که احتمالا خودسرانه عمل توسط افراد به جای تلاش سازمان یافته. ماموران فدرال در این سال منحل پایه و Atomwaffen دو نفر از خشن ترین راست قرار گرفتند.

این یک چیز است برای به اشتراک گذاشتن جوک های نژادپرستانه و الگوهای رفتاری آنلاین و چیز دیگری برای سازماندهی یک گروه مسلح به سفر در سراسر خطوط دولت گفت: مگان همراهی استاد در Elon در دانشگاه کارولینای شمالی که آهنگ های افراط گرایان آنلاین. “آنها قوی در دنیای واقعی شبکه های که در آن آنها واقعا به یکدیگر اعتماد” او گفت:.

گزارش شد کمک توسط چارلی وحشی, کتی بنر, آدم گلدمن مگی Haberman و اشلی سوتهلل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>