مقاله نشان می دهد که چگونه ترومن کاپوتی تغییر نام داد و خود را قهرمان هالی Golightly

نهایی typescript برای صبحانه در تیفانی که ترومن کاپوتی و خش کردن, اصلی, انتخاب نام خود را قهرمان کانی Gustafson و جایگزین آن با هالی Golightly تنظیم شده است برای رفتن به حراج.

نسخه خطی است که با پوشش capote دست نوشته ویرایشهای همچنین نشان می دهد که چگونه نویسنده خو جنسی محتوای داستان قبل از انتشار, از بین بردن خطوط مانند هالی پذیرش است که: “پسر من باید آمار هی با برخی از املاک ghastlies فقط به خاطر اینکه من نمی تونستم تحمل آن دیگر هیچ. من تا به حال به کسی نگه من”. بعد کاپوتی کاهش و یک ارز بین هالی و flatmate مجله جنگل که در آن Mag نشان می دهد که در طول فیلم او تصاویر یک مجسمه از او جد “Papadaddy ویلدوود” در لباس نظامی.

اما بزرگترین تغییر capote تغییر نام خود را مقتدر قهرمان گفت: ساتبی است که با توجه به حراج typescript هفته آینده برای برآورد قیمت £120,000 پوند 180,000.

The typescript of Breakfast at Tiffany’s up for auction.

تا کاپوتی نوشت که عمدتا از بستر خود را از او مداد برای زمان نهایی خود را قهرمان شناخته شده بود به عنوان کانی Gustafson – نام ساتبی گفت: ممکن است بیشتر قابل قبول برای “یک کودک, عروس, از لاله تگزاس” را کاهش پایدار تاثیر این شخصیت تا به حال در جهان است.

“هالی Golightly است که چنین با شکوه نام — از آن است که فورا به یاد ماندنی است. آن را نیز بزرگ طنز نام را در خود دارد و با تمام شخصیت های کمیک نام یک عنصر بسیار مهم گفت:” ساتبی کتاب متخصص گابریل Heaton. “نام اصلی ندارد همان حلقه به آن – آن را نمی trill کردن زبان در همان راه و یا ضبط ، همه ما به یاد داشته باشید نام هالی Golightly آن میله های طولانی پس از تبدیل نهایی صفحه از کتاب یا خاموش کردن این فیلم به عنوان اعتبارات رول.”

این مقاله را که در دست بخش خصوصی نیز نشان می دهد capote دقیقه توجه به جزئیات به عنوان او را تغییر و یا حذف کلمات – “دیوانه” به “احسان”, “لمس” به “سکته مغزی”. هنگامی که هالی به یاد او کند ذهن بادام زمینی-کره-برادر دوست داشتنی فرد کاپوتی اصل نوشت: “فرد فقیر من تعجب آنها در زمان او در ارتش. شما هر چیزی را می خورند ؟ من گرسنه هستم.” او این تغییرات را با دست به: “فرد فقیر. من تعجب می کنم اگر ارتش را سخاوتمندانه با کره بادام زمینی. که مرا به یاد من گرسنه هستم.”

Heaton گفت که کاپوتی ممکن است حذف صریح تر خطوط از مقاله خود را به خاطر او می ترسید آن را نمی ممکن است به فروش برساند: “مشخص است که او نگران بود که ناشران برای دوره بودند سرد شدن پا در مورد داستان نگران آن صریح محتوا.” اما این عمل نیز می توانست یک تصمیم با کاپوتی احساس “است که برخی از معابر او برداشته بودند بیش از حد داشتن همان سبکی است که پس از جدایی به داستان و باعث می شود آن کار را به خوبی”.

در مصاحبه با پاریس بررسی در سال 1957 کاپوتی گفت که او فکر خود را “به عنوان یک طراح مد و سبک می تواند تبدیل به معروف وسواس با قرار دادن یک کاما وزن روده بزرگ نیمه”. وی افزود: “وسواس از این نوع و زمان من را بر آنها تحریک من فراتر از استقامت.”

کاپوتی ارائه typescript به خانه تصادفی در مارس 1958. آن را تا به حال فروخته شده به هارپر بازار برای جولای 1958 موضوع اما مجله لغو انتشار در آخرین لحظه به دلیل نگرانی بیش از آن محتوای جنسی. این خشم کاپوتی که می گویند: “نشر با آنها دوباره ؟ چرا من نمی تف در خیابان خود را.”

رمان فروخته شد به آقا و به نظر می رسد در ماه نوامبر موضوع که زمان آن در حال حاضر منتشر شده در قالب کتاب توسط خانه تصادفی. این فیلم با بازی آدری هپبورن است که به دنبال آن در سال 1961 حذف بسیاری از capote داستان از جمله منابع خود را به همجنسگرایی.

“برای همه, شیک, لاغری, او تا به حال تقریبا صبحانه-حبوبات هوا بهداشتی صابون و لیمو گي خشن صورتی تیره در گونه ها. دهان بزرگ بینی روبترقی. یک جفت از عینک تیره blotted چشمان او” اجرا می شود capote شرح هالی. “آن چهره ای فراتر از دوران کودکی و در عین حال این طرف متعلق به یک زن است. من فکر کردم او را در هر نقطه بین 16 و 30; همانطور که معلوم شد او خجالتی بود دو ماه از تاریخ تولد 19.”

ساتبی توصیف typescript به عنوان یک عمده ادبی مقاله. “تغییر نام از کانی Gustafson به هالی Golightly یک ماده از رکورد های عمومی اما حجم خالص و جزئیات بازنگری در اینجا این است که شناخته شده به عموم مردم گفت: Heaton. “تجدید نظر که بسیاری وجود دارد, اغلب سبکی تغییرات. کاپوتی است و شاید بالاتر از همه چیز یک سبک بزرگ, بنابراین این نهایی تجدید نظر – تغییر تک کلمات برش کار برکنار شده و عبارات – پیشنهاد ما یک فرصت فوق العاده برای رعایت یک استاد از هنر و صنعت خود را در محل کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>