مانوئل الیس: واشنگتن سفارشات جدید تحقیقات در بازداشت پلیس مرگفرماندار جی Inslee از واشنگتن دستور داده است تا یک تحقیق جدید به مرگ مانوئل الیس یک آفریقایی آمریکایی درگذشت مردی که بیش از سه ماه پیش در بازداشت پلیس زیر سوال بیش از استقلال بررسی است.

این حرکت در می آید یک روز پس از یک وکیل برای الیس خانواده منتشر شد فیلم از شب مرگ او نشان می دهد که او فریاد “من نمی توانم نفس بکشم ، من نمی توانم نفس بکشم” به دنبال چه برای تلفن های موبایل مانند یک افسر گفت: “Shut the fuck up.”

Inslee گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه که تصمیم خود را پس از شهرستان دادستان اطلاع دولت است که پیرس شهرستان کلانتر بود که رهبری این تحقیقات تا به حال ماموران در صحنه الیس بازداشت در 3 مارس.

“دولت خواهد شد اطمینان حاصل یک تحقیقات مستقل و مستقل دادستانی بررسی به مرگ مانوئل الیس گفت:” Inslee اضافه کرد که دفتر خود مشغول به کار بود به تعیین که آژانس را به انجام آن. “ما اطمینان حاصل شود که این کار انجام شده است عاری از تضاد منافع است.”

الیس مرگ است که حکم قتل تبدیل به بخشی از اعتراضات خشونت پلیس و نژادپرستی است که در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شدند که مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او.

جیمز کتاب مقدس وکیل برای الیس, خانواده, بارها نام در کلانتر, برای جلوگیری از آن بررسی و برای دولت را بیش از این مورد است. او استدلال کرد که کلانتر, بیش از حد تعصب به انجام تحقیقات.

مقدس گفت: او موفق به دریافت پنج کوتاه حلقه ویدئوها از شب الیس پس از مرگ مالک گفت: آنها با ارسال آنها را به پیرس شهرستان کلانتر دفتر ماه پیش.

فیلم به نظر می رسد برای بی اعتبار ساختن پلیس حساب که الیس یک نوازنده و پدر دو فرزند بود و کوبیدن در ماشین ویندوز و تلاش برای باز کردن درب ماشین قبل از دستگیر شدن به عنوان فیلم های گرفته شده قبل از مرگ او را نشان نمی دهد این.

سارا مک داول که شاهد الیس را بازداشت کرده و مورد مناقشه پلیس را تایید کرد و گفت او را دیدم آنچه به نظر می رسد یک “دوستانه” گفتگو بین او و افسران قبل از یکی از آنها زدم و او را به زمین با ماشین خود را درب. یک تلفن همراه تصویری از او عکاسی از این صحنه به نظر می رسد برای نشان دادن حداقل یک افسر ضرب و شتم او را در حالی که او در حال دروغ گفتن بر روی زمین.

پلیس گفت که پس از الیس با نزدیک شدن به اتومبیل خود درخواست کمک و اعلام کرد که حکم برای بازداشت یک افسر رو به بیرون از وسیله نقلیه. آنها گفتند: الیس سپس برداشت افسر جلیقه و او را انداخت روی زمین.

شهرستان دفتر معاینات پزشکی گزارش کرده است که مرگ او به علت هیپوکسی و فیزیکی داری. عوامل دیگری که ممکن است منجر به مرگ او شامل متامفتامین, مسمومیت و بیماری های قلبی.

ویکتوریا Woodards شهردار تاکوما واشنگتن در بیانیه ای گفت: روز چهارشنبه که او با موافقت فرماندار تصمیم گیری است.

“کامل و مستقل رسیدگی به این قتل هنوز ما برترین هدف من عمیقا مشکل که الیس خانواده را در حال حاضر تحمل تاخیر اضافی در حالی که ما همه در انتظار کامل حسابداری از حقایق” او گفت:.

این Pierce county تعقیب وکیل مریم Robnett است اصرار دادستان کل به “در حال حاضر قبول همزمان قضایی در این مورد”.

“ما می خواهیم این موضوع به کار گرفته شده در راه حق به طوری که توانسته اعتماد به نفس در بررسی و تصمیم گیری,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im