Manchin به مغلوب ساختن پیشی جستن: من هیچ Munchkin و راه شما بسیار سنگین تر از من’

سناتور. Joe Manchin D-W. Va., با نام مستعار (توسط رئیس جمهور تهمت) “جو Munchkin,” روز دوشنبه گفت که او ناراحت سراسیمگی از آخر هفته طعنه با صدای شیپور که خاص او را همراه با میت رامنی جمهوریخواه یوتا برای سوء استفاده خود را برای رای گیری در سنا استیضاح محاکمه. مغلوب ساختن پیشی جستن شد تبرئه دو مقاله از استیضاح به ارمغان خانه با تمام 47 سنا دموکرات ها رای گیری را محکوم به او پیوست رامنی در اولین دفعات مشاهده شده که اتهام او با سوء استفاده از قدرت.

“آیا شما فکر می کنم نام خسته من؟” Manchin در مصاحبه ای گفت: در MSNBC (با نام مستعار با مغلوب ساختن پیشی جستن “MSDNC” یک بازی بر روی حروف اول اسم کمیته ملی حزب دموکرات). “آیا من شبیه من کوچک و شکننده? نام زحمت من و رئیس جمهور می داند که او نمی تواند به من که در راه است.”

به عنوان برای مغلوب ساختن پیشی جستن توهین نام مستعار Manchin مشاهده “من بلندتر از او و کمی بزرگتر از او نیست سنگین تر است. او بسیار سنگین تر از من, اما من یک کمی بلندتر از او, بنابراین من حدس می زنم او کردم که کمی خاموش.”

Manchin ارتفاع ذکر شده است در 6’3″ در سایت دانشگاه غرب ویرجینیا کوهنوردان تیم فوتبال. او استخدام یک ورزشکار است اما هرگز به عنوان یک نتیجه از آسیب. مغلوب ساختن پیشی جستن لیست ارتفاع خود را در 6’3″ نیز اگر چه این آمار بوده است اختلاف است.

سناتور. Joe Manchin D-W. Va. (پاتریک Semansky/AP)

اگر چه Manchin را rejoinder بود خفیف را نشان داد و رو به رشد گرايش در میان برخی از دموکرات ها —ویژه سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ — به مغلوب ساختن پیشی جستن در خود توییتر شرایط و ضوابط.

چهار روز پس از چهارشنبه رای در سنا تهمت بود هنوز هم تویت کردن خشم خود را در دو سناتورهای هر دو از آنها حمایت کرده اند او در بسیاری از مسائل اساسی. “آنها واقعا دیوانه سناتور جو Munchkin در غرب ویرجینیا. او نمی تواند درک متن. رامنی می تواند اما نمی خواهم به!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در روز یکشنبه.

روز شنبه, ظاهرا قبل از “Munchkin” الهام زده تهمت نوشت: “نمی توانم بگویم من ذهن این واقعیت است که مردم در غرب ویرجینیا خشمگین هستند دست نشانده خود را دموکرات سناتور, Joe Manchin.”

در مصاحبه خود Manchin نیز در دفاع از رای خود را به نفع تماس با شهود سنا محاکمه آن نیز شکست خورده است. او اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت: او می خواست شاهدان اما معکوس خود را.

“رئیس جمهور گفت که او می خواست یک محاکمه عادلانه در سنا و او را شهود به جلو و من می دانم که من از کجا آمده, در, غرب ویرجینیا اگر کسی متهم به من چیزی و من می دانم که من بی گناه, من, نمی توانید صبر کنید به نشان می دهد که فرد اشتباه” Manchin گفت. “من نمی توانم صبر کنید برای آوردن شاهد است که رد آنچه گفته شد در مورد من و یا شواهدی وجود دارد که ثابت می کند آن را نیز. آنها هیچ کدام از آن.”

Manchin که در سال 2018 برنده یکی دیگر از شش سال مدت به نمایندگی از غرب ویرجینیا خواسته شده بود در مورد تبعات رای گیری برای حذف رئیس جمهور از حاشیه پیروزی خود را در دولت 42 درصد در سال 2016.

“من نگران هستم در مورد سیاست های آن است. من آن را انجام نمی به دلیل سیاست” Manchin گفت. “من همیشه گفته ام که اگر من می توانم به خانه بروم و توضیح دهید که چگونه من رای دادند و من به آن رای. اگر آن را می سازد هیچ حس به من رای دادن در برابر آن است.”

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. (دیوید گلدمن/AP)

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن توهین و لقب ممکن است خسته Manchin سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار به نظر می رسد به شادی کردن در آنها. به دنبال به تصویر کشیدن خود را به رای دهندگان به عنوان نامزد دموکرات ریاست جمهوری زمینه تهمت نگرانی در مورد بسیاری از بلومبرگ ریخته میلیون ها نفر به یک تبلیغ انتخاباتی است که تا حدودی gleefully به تصویر می کشد که رئیس جمهور به عنوان یک پاتولوژیک دروغگو و مرد باهم.

در اوایل این ماه تهمت و توهین بلومبرگ بیش از قد او ادعا بدون شواهد که شهردار سابق که گزارش شده است که 5’8″ قد بلند خواسته بود برای ایستادن بالای یک جعبه در یک Feb. 19 دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در نوادا است.

“در حال حاضر او می خواهد یک جعبه برای بحث به ایستادن نیست. OK, it’s OK هیچ چیز اشتباه شما می تواند کوتاه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز در مصاحبه ای که در پخش سوپر باول یکشنبه. “چرا او باید او را در یک جعبه به ایستادن روی OK ؟ او می خواهد یک جعبه برای بحث. چرا باید او را به عنوان این ، آیا معنی که هر کس دیگری می شود یک جعبه؟”

در پاسخ به ایسنا سخنگوی جولی چوب گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “دروغ در مورد همه چیز را مو جعلی خود را چاقی و اسپری قهوهای مایل به زرد.”

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند که من می توانید ضرب و شتم او — و ترس از این که او را نگه می دارد تا به tweeting در مورد من در اواخر شب” بلومبرگ گفت: در یک توییت های اخیر خود را.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • وزارت خزانه داری ارسال اطلاعات در هانتر بایدن به گسترش ایران در مجلس سنا درخواست

  • تهمت می افزاید: شش کشور جدید به لیست ممنوعیت سفر

  • رامنی و مغلوب ساختن پیشی جستن را-در حال اجرا رابطه عشق و نفرت

  • استقرار نیست توقف برنی ساندرز

  • در حال حشرات غذای آینده ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>