منچستر سیتی را در لیگ برتر در سال 2014 است که در حال حاضر تحت تهدید


نشان داد: منچستر سیتی را در لیگ برتر در سال 2014 است که در حال حاضر تحت تهدید بالقوه backdated امتیاز کسر و Raheem Sterling, کوین ده بروین و Aymeric لاپورت می تواند به فروش می رسد

منچستر سیتی باید برای بازسازی منابع مالی خود را به طور کامل و به طور بالقوه منجر به فروش بازیکنان برجسته مانند Raheem Sterling, کوین ده بروین و Aymeric Laporte اگر دادگاه داوری ورزشی فلسطين به دو سال محرومیت از لیگ قهرمانان اروپا از سوی یوفا باشگاه های مالی کنترل بدن است.

شهرستان نیز در صورت امکان بودن محروم خود را در لیگ برتر عنوان برنده سال 2014 اگر جداگانه لیگ برتر بررسی شد برای پیدا کردن که آنها تا به حال نقض قوانین مالی که شهر را انکار کند.

مدیر پپ گواردیولا گفته می شود حمایت از باشگاه و موقعیت و در هیچ خطر قریب الوقوع ترک با باشگاه حفظ آنها پاک خواهد شد از نقض یوفا Financial Fair Play قوانین.

منچستر سیتی ممکن است خود را در سال 2014 در لیگ برتر محروم بیش نقض مالی

بازیکنان ستاره از جمله کوین ده بروین (L) و نیمه (R) ممکن است ترک باشگاه

اما در جداگانه لیگ برتر تحقیق شهر هنوز به شارژ و بدن حاکم صادر کرده اند بدون نظر حتی اگر شده است وجود دارد گمانه زنی ها در مورد یک امتیاز کسر این فصل که در حال حاضر می تواند تا حد زیادی بی معنی است.

اگر شهر در حال شارژ, لیگ برتر, کتاب قانون اجازه می دهد تا یک کمیسیون به کسر امتیاز صورت گذشته نگر که تاثیر در شهر موقعیت در این فصل تحت تاثیر قرار.

هر چند نه تأييد لیگ برتر دوره تحت بررسی به نظر می رسد از سال 2012 تا 2016 را به عنوان است که زمانی که یوفا CFCB می گوید که شهر بیش از حد حمایت خود درآمد.

معلوم نیست که آیا آن را پوشش شهرستان 2012 لیگ برتر عنوان برنده هر چند این امر جلد 2014 برنده شوید.

شهر را دریافت خواهد کرد هر همدردی از دیگر 19 لیگ برتر باشگاه های بسیاری از آنها به نفع ایستاده از شهرستان همیشه در حال تضعیف شده است.

Steven Gerrard and Liverpool missed out on the title in 2014 at the hands of Manchester City

استیون جرارد و لیورپول از دست رفته در این عنوان در سال 2014 در دست منچستر سیتی

Gerrard slipped to allow Demba Ba to score as Chelsea beat Liverpool and City won the title

جرارد تضعیف اجازه می دهد تا Demba Ba به نمره به عنوان چلسی ضرب و شتم لیورپول و شهرستان موفق به کسب عنوان

The final Premier League table at the conclusion of the 2013-14 title race won by City

نهایی لیگ برتر جدول در پایان 2013-14 عنوان برنده مسابقه توسط شهرستان

لیگ برتر قوانین کمتر سختگیرانه تر از یوفا اجازه می دهد زیان £105million بیش از سه فصل است اما تکیه بر آمار و ارقام ارائه شده توسط باشگاه.

شهر باید اصرار تمام آنها ارسالی دقیق بودند اما یوفا CFCB می گویند حمایت درآمد شد ‘بیش از حد’.

لیورپول رئیس Jurgen Klopp بستری او مبهوت در اخبار از ممنوعیت. “این یک شوک بود” او گفت:.

‘کامل مرسی. آنچه را که آنها انجام داده اند در زمین استثنایی است. بقیه را من نمی دانم. شما بر این باورند که مردم شما را با کار. من آنها را احساس کنید. آنها می توانند درخواست تجدید نظر تا ما را به دیدن آنچه که اتفاق می افتد ، بدیهی است که جدی است.’

شهر به احتمال زیاد به صورت یک D-روز در دادگاه در تابستان امسال با اقدام نیاز به انجام قبل از جولای 23, زمانی که لیگ شروع می شود برای پایین ترین واجد شرایط باشگاه انگلیسی.

Liverpool boss Jurgen Klopp offered his sympathy and support to Manchester City

لیورپول رئیس Jurgen Klopp ارائه شده خود را همدردی و حمایت از منچستر سیتی

شهرستان نیز نمی تواند مطمئن باشد که آیا یوفا CFCB را تایید بودجه خود را برای رفتن به جلو اگر CAS موافقت آنها قبلا بیش از حد درآمد به طوری که آنها خواهد بود مطمئن نیستید که چه مقدار از آنها می توانید صرف. آن می تواند منجر به یک بازیکن مهاجرت و در سابق انگلستان و BT دانشمند Jermaine Jenas گفت: “از یک بازیکن از نقطه نظر… که تقصیر من نیست به عنوان یک بازیکن…

‘در حال حاضر شما به من گفتن من توانایی بازی در لیگ قهرمانان است از من گرفته شده برای دو سال آینده. من نمی بینم که چگونه طرفداران می تواند آنها را سرزنش شخصا برای راه رفتن دور.

نیک هریس در شهرستان زیان

منچستر سیتی در صورت زیان مالی بزرگ اگر CAS حمایت یوفا دو سال اروپا ممنوع و محروم کردن آنها از لیگ قهرمانان اروپا درآمد.

یک فشار مالی خواهد محدود کردن توانایی خود را برای خرید و پرداخت بازیکنان منجر به تقریبا اجتناب ناپذیر کاهش در کیفیت تیم ملی و نتایج.

این فقط یک انشعاب از این ممنوعیت با یوفا با استناد به ‘نقض جدی” از بازی جوانمردانه مالی (FFP) قوانین تا سال 2016 و شهرستان را عدم همکاری با تحقیقات.

ترین شهر های اخیر حساب های مالی برای 2018-19 فصل نشان می دهد درآمد حاصل از £535million و سود £10.1 m. اما این درآمد شامل حدود 100 متر از لیگ قهرمانان اروپا متشکل از £86m در جایزه نقدی از یک هشتم به علاوه روز مسابقه و مهمان نوازی درآمد از پنج خانه CL مسابقات بیش از £10 متر. تجاری دیگر درآمد مربوط به اروپا نیز گنجانده شده است.

از دست دادن در آن £100 متر می توانست منجر به یک 90m £از دست دادن. تاثیر خواهد بود مشابه اگر ممنوعیت این است که در نیروی 2020-21 اما اگر تشدید ممنوعیت زد تا دو سال.

شهر نیز دست €30 m (£25m) خوب است که آنها درخواست تجدید نظر خواهد کرد.

اگر شهر ارسال ضرر و زیان از فصل آینده آنها می تواند سقوط ناپاک از FFP دوباره – برای صرف بیش از آنها کسب درآمد. ساده ترین درمان خواهد بود به فروش بازیکنان که افزایش درآمد و کاهش دستمزد بیل بود که در £315m فصل گذشته.

دو سال ممنوعیت را در بالا بردن چشم انداز مدیر پپ گواردیولا ترک در حالی که این باشگاه بهترین بازیکنان همچنین ممکن است در نظر گرفتن آینده خود را.

آیا برخی از شهر های عمده ‘شرکای جهانی’ از جمله پوما و نیسان به دنبال مذاکره مجدد شرایط شناخته شده نیست. برای یک باشگاه از اندازه خود شهر درآمد غیر منتظره ای بالا از مجموع تجاری درآمد: در فصل گذشته این بود £229m — بسیار بالاتر از رقبای لیورپول (£186m) و چلسی (£185m) هر دو ‘بزرگتر’ باشگاه که برنده لیگ قهرمانان و بزرگتر جهانی fanbases.

شهر تجاری درآمد بسیار زیادی به دلیل £130m می آید از حامیان مالی مستقر در امارات متحده عربی که در آن مالک باشگاه شیخ منصور به تاثیر بزرگ در شهر شرکای. آرسنال به تنهایی اعتقاد بر این است به پرداخت £80m یک سال به حمایت شهرستان پیراهن و پردیس در حالی که شرکت مخابرات Etislat پرداخت حدود £16.5 متر و بازدید ابوظبی £19.75 متر.

کره ای لاستیک شرکت Nexen پرداخت £10 متر از یک سال به شهر آستین حامی داشتن وارد یک همکاری استراتژیک با امارات متحده عربی و ثروت صندوق Mubadala.

اسناد منتشر شده توسط مجله آلمانی اشپیگل در سال گذشته نشان داد که در سال 2015 رسیده بود, در واقع, تنها با پرداخت £8m به سوی سپس £67.5 متر سالانه مقابله با شهرستان در حالی که منصور بود تا شکوه دیگر £59.5 m خود را. در صورت تایید به عنوان دقیق که نقض FFP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im