مرد محکوم به 25 سال تلاش برای بمب گذاری اوکلاهما بانک

فایل این فایل عکس ارائه شده توسط اوکلاهما وزارت اصلاحات نشان می دهد جری دریک Varnell از Sayre, Okla., که دستگیر شد چهارشنبه ، 12, 2017 در ارتباط با توطئه برای منفجر کردن یک خودرو بمب در یک کوچه مجاور به BancFirst در مرکز شهر اوکلاهما. Varnell شده است محکوم به 25 سال زندان پس از اینکه به اتهام تلاش برای منفجر کردن یک شهر اوکلاهما بانک با یک و نیم تن (450 کیلوگرم) خودرو بمب. دادستان ها می گویند Varnell محکوم شد دوشنبه, مارس 23 سال 2020 در دادگاه فدرال در شهر اوکلاهما. (Oklahoma وزارت اصلاحات از طریق AP فایل)

OKLAHOMA CITY (AP) — Oklahoma مرد محکوم شد روز شنبه به 25 سال زندان پس از اینکه به اتهام تلاش برای منفجر کردن یک شهر اوکلاهما بانک با یک خودرو بمب به گفته دادستان فدرال.

جری دریک Varnell, 26, از Sayre محکوم شده در دادگاه فدرال در شهر اوکلاهما. زمانی که او از زندان آزاد شد او را تحت نظارت برای بقیه عمر خود را.

Varnell دستگیر شد و در ماه اوت سال 2017 پس از او تلاش برای منفجر کردن آنچه مقامات گفت که به اعتقاد او یک و نیم تن (450 کیلوگرم) بمب خارج BancFirst در مرکز شهر اوکلاهما. FBI آموخته بود از Varnell طرح و یک عامل مخفی مطرح شده به عنوان کسی که می تواند کمک به ساخت بمب اما به جای ارائه مواد بی اثر.

فدرال شکایت در سال 2017 گفت: محرمانه خبرچین گفته اف بی آی که Varnell ناراحت شد با دولت و خواستم به منفجر کردن یک ساختمان در یک طرح شبیه به مرگبار 1995 بمب گذاری در شهر اوکلاهما ساختمان فدرال.

Varnell به اعدام محکوم شده در فوریه 2019.

وکلای مدافع ادعا Varnell شد entrapped و خود را پدر و مادر شهادت دادند که او یک پارانوئید اسکیزوفرنی حتی اگر او در بر داشت ذهنی صالح.

“ما خدا را شکر او حکم زندگی” در زندان که دادستان به دنبال دفاع وکیل ویکی Behenna روز دوشنبه گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im