مرد می گوید: او ‘به عنوان باردار به عنوان همسر’ به عنوان او کار می کند ساعت دیگر


شوهر لعنتی برای اصرار دارد که او ” در واقع فقط به عنوان باردار به عنوان همسر خود را چرا که او ساعت های طولانی – قبل از اعتراف او نقش بازی های ویدئویی در حالی که او باعث می شود شام و ساعت خود را به سه نفر دیگر از بچه ها

  • 27-year-old man شکایت خود را در مورد 29 ساله در ق
  • آنها در حال انتظار خود را فرزند چهارم و او استدلال کرد که او اساسا حامله
  • گفت: کار خود نیاز به ساعت های طولانی به علاوه او از خواب بیدار شده تا زمانی که او می شود تا به استفراغ در وسط شب
  • او ‘بی تاب’ با خواسته های به اجرا برای میان وعده و یا راه اندازی یک حمام برای ورم پا
  • مرد اصرار دارد هزینه یک ساعت بازی کردن بازی های ویدئویی هر روز
  • هنگامی که همسرش از او خواست به تماشای بچه ها در حالی که او پخته شده شام او شکایت در مورد غذا به او در پخت و پز

مردی که در انتظار او چهارمین فرزند اصرار داشت که او را “اساسا” فقط تا حد باردار به عنوان همسر او از او با این نسخهها کار ساعت های طولانی تر از او می کند و او را ‘بی تاب’ با درخواست برای پشتیبانی.

27-year-old پدر در زمان به Reddit به شکایت او 29 ساله, همسرم, griping که او ساخت بیش از حد بسیاری از خواسته های او — از جمله این که او توقف بازی بازی های ویدئویی برای یک ساعت در روز و سه تا از بچه ها در حالی که او آشپز شام.

هنگامی که او نگاه به Redditors به بازگشت او تا آنها pounced تماس او را خودخواه و بی ملاحظه و ‘عمده یک**سوراخ.’

Yikes! A man who is expecting his fourth child has insisted that he's 'basically' just as much pregnant as his wife, since he works longer hours than she does (stock image)

اوه! مردی که در انتظار او چهارمین فرزند اصرار داشت که او را “اساسا” فقط تا حد باردار به عنوان همسر او از او با این نسخهها کار ساعت های طولانی از او (انبار تصویر)

مرد شروع کرد به پست خود با شکایت که هر یک از همسرش بارداری شده است, یک کابوس است.’

‘برخی از چیزهایی که من می تواند در مقابله با مثل بیدار شدن از خواب به صدای او puking او جرات انجام هر, صبح,” او نوشت.

“اما زمانی که او شروع می شود خواستار رفتن من به فروشگاه هر روز به او تنقلات و یا مجموعه ای از بالا, فوت فتیش, داخل حمام, کهکشانی ها به خاطر او پا متورم و من کمی بی تاب,’ او رفت.

“من کار راه ساعت های طولانی از او بسیار طاقت فرسا حرفه ای (من لوله کش, او یک مهندس) بنابراین من فکر می کنم ما در حال قرار دادن مقدار مساوی از تلاش به این کودک است.’

او همچنین اصرار داشت او کمک می کند تا در اطراف خانه و شکست کارهای روزمره خود را. همسرش تمام پخت و پز و پاک غذاهای گفت: اما او این لباس ها را بیرون می کشد زباله و mows چمن.

Lazy: The man insists on having an hour to play video games every day — even if that means he plays while his wife cooks dinner and watches the kids at the same time

تنبل: این مرد اصرار بر داشتن یک ساعت به بازی بازی های ویدئویی در هر روز — حتی اگر این بدان معناست که او بازی می کند در حالی که همسر او آشپز شام و تماشای بچه ها در همان زمان

او نشان می دهد که چگونه اغلب او آن چیزهایی هر چند متوسط خانوار نیست و نیاز به لباس های شسته شده, حذف زباله و یا چمن زنی هر روز.

مرد اشاره کرد که او مادر در قانون کمک می کند تا با بچه ها و او را متهم بودن “بی فایده” و او را ” بیمار از c**p.’

“فقط به خاطر من می خواهم یک ساعت از بازی های ویدئویی به خودم بعد به جای تمیز کردن messes در آشپزخانه معنی نیست که من هستم “بی فایده” او نوشت.

مشکلات به سر آمد و هفته گذشته هنگامی که همسرش ‘فریاد زد: من از آشپزخانه به من یک** * * * و سرگرم کردن ما دوقلو بنابراین او می تواند تمرکز بر میت لوف’.

فقط به خاطر اینکه من می خواهم یک ساعت از بازی های ویدئویی به خودم بعد به جای تمیز کردن messes در آشپزخانه معنی نیست که من هستم ‘بیهوده’

ظاهرا همسر باردار خود شده است پخت و پز او شام و تماشای کودکان خود را در حالی که او در بازی های ویدئویی.

به جای پرش به بالا را در مهد کودک وظایف هر چند این مرد گفت که او ساخته شده ‘گنگ شوخی در مورد چگونه این سومین میت لوف ما این هفته’ — و همسر خود خشمگین بود.

‘او به من گفت چگونه من هیچ همدردی برای این واقعیت است که او باردار, [که] من باید بیشتر از کارهای خود را از من نمی توانید شیر” او گفت:.

‘اما پس از آن من او را به یاد که من هنوز کار زیادی ساعت بیشتر از او, بنابراین من فکر می کنم ما اساسا هر دو باردار است.’

او گفت: همسرش رو واقعا آرام و به سختی صحبت شده به او پس از. هنوز هم به او فکر نمی کند که او در اشتباه است.

دیگر Redditors اما توافق به اتفاق آرا که او بسیار در اشتباه است.

‘شما در حال بزرگ عمده یک**سوراخ,’ نوشت: یک. ‘او ایجاد یک موجود زنده در داخل از او و اجازه دهید من به شما اطمینان می دهم که s*** راه سخت تر از هر آنچه که شما باید انجام دهید.’

“شما به معنای واقعی کلمه هیچ ایده آنچه در آن است مانند ایجاد یک کودک است. آیا شما را در درک آنچه در آن می کند به ذهن بدن و روح و روان?’ نوشت: یکی دیگر از. ‘شما باید عصب ناراحت شود با او برای درخواست شما را به انجام کار خود را و تماشای کودکان خود را به طوری که او می تواند شما را به همه شام ؟ چه heck اشتباه است با شما؟!’

در حالی که اکثر مردم وحشت زده شدند که مرد فکر کرد که او انجام شده هر بار بارداری چند شوکه شده بودند که یک پدر-از-سه — و به زودی به چهار می تواند اصرار بر یک ساعت از بازی های ویدئویی بازی هر روز.

چندین همچنین با اشاره به این که بخش خود را از کارهای به نظر می رسد فوق العاده کج پس از پخت و پز و تمیز کردن ظروف در حال انجام وظایف روزانه و لباس های شسته شده است که معمولا یک هفته یکی. زنی چمن نیز به طور معمول تنها یک بار در هفته کار — و حتی پس از آن تنها برای بخشی از سال است.

‘بنابراین در حال حاضر که ما ایجاد کرده ایم او بیشتر در خانه از شما چگونه در مورد شما رها کردن کل “من کار ساعت بیشتر از او” بیت ؟ ‘ یک دیدگاه گفت.

هنوز هم بیشتر تثبیت شد که چگونه او در مورد شکایت نیاز به گوش دادن به استفراغ.

“من متاسفم شما روح فقیر مجبور به قرار داده تا با صدای او PUKING او جرات بیرون. شما صدا مانند یک واقعی, گرفتن,’ یکی نوشت.

در نهایت این مرد پست رسیده بیش از غریبه ها: همسر خود را تصادفا آن و در حال حاضر این جفت ارز در حال رهبری برای زن و شوهر مشاوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>