مرد به اتهام تجاوز به پنج سال در سفارت آمریکا در دهلی نو

25 ساله دستگیر شد در بالا-امنیت سفارت آمریکا ترکیب در دهلی نو روز یکشنبه یک روز پس از حادثه به اتهام (AFP Photo/)

دهلی نو (AFP) – یک مرد هندی به اتهام تجاوز به یک دختر پنج ساله در محل سفارت آمریکا در هند پایتخت آن دهلی نو, پلیس گفت:.

25 ساله دستگیر شد در بالا-امنیت ترکیب روز یکشنبه یک روز پس از حادثه به اتهام در زندگی در محله های محلی و کارکنان خانه داری.

افسر پلیس Yogesh کومار گفته مقدماتی آزمایش های پزشکی تایید این دختر تجاوز شده. این مرد به اتهام تجاوز به کودکان قوانینی که مجازات اعدام.

آلاینده ترکیب دیپلماتیک یکی از امن ترین در دهلی نو با لایه های متعدد از سرنشین دار و امنیت الکترونیکی.

یک سخنگوی سفارت آمریکا در دهلی نو روز جمعه گفت که آن را “عمیقا ناراحت” با اتهامات و آن را در زمان “اقدام فوری” از جمله گزارش این حادثه به پلیس و کمک به ترتیب کمک های پزشکی.

“ما در حال همکاری با هند به رهبری بررسی است. ما برای گسترش همدردی و پشتیبانی کامل به کودک و خانواده” این سخنگو در بیانیه ای گفت.

هند در تلاش برای مبارزه با تعداد فزاینده ای از موارد تجاوز جنسی در کشور است.

خشونت علیه زنان در جنوب کشور آسیایی شده است تحت بین المللی به ویژه پس از, وحشیانه, تجاوز گروهی و قتل یک دانشجو در دهلی نو داخل یک اتوبوس در سال 2012.

تقریبا 34000 تجاوز گزارش شده در سال 2018 با توجه به داده های رسمی با فعالان این ادعا این رقم فقط نوک کوه یخ است.

به گفته کارشناسان اکثر قربانیان کودک هستند شناخته شده به معتادان خود را با خانواده های آنها اغلب انتخاب نیست به گزارش جرائم به مقامات در میان تابوهای اجتماعی در برابر صحبت کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>