مرد دستگیر سرمایه اتهام قتل در تیراندازی مرگبار در تگزاس پردیس خوابگاه

تجارت تگزاس — یک مرد بازداشت شده بود روز سه شنبه در ارتباط با قتل دو که پلیس می گویند به نظر می رسد به هدف قرار دادن دوست دختر سابق خود را در یک محوطه خوابگاه.

نیز کشته شد و خواهر قربانی در نظر گرفته شده. 2-year-old boy نیز دچار زخم مسئولان مدرسه در تگزاس A&M University-تجارت گفت.

پلیس گفت: ژاک Dshawn Smith, 21 دستگیر شد به اتهام قتل پایتخت در تیراندازی مرگ و میر دوشنبه Deja Matts, 19 و Abbaney Matts 20 ساله در غرور راک اقامت در سالن پردیس در تجارت حدود 65 مایلی شمال شرقی دالاس.

مقامات گفت: Deja Matts از دالاس شهر گارلند بود که یک دانشجوی سال اول در دانشگاه به دنبال مدرک کارشناسی بهداشت عمومی.

مقامات اسمیت گفت: اعتقاد بر این است که به دوست پسر سابق از Abbaney Matts. نه Abbaney Matts و نه اسمیت شد و دانش آموزان در مدرسه.

مأموران اجرای قانون جمع آوری خارج از غرور راک سالن محل اقامت پس از تیراندازی روز شنبه, فوریه. 3, 2020, در Texas A&M University-تجارت در, تجارت, Texas. (ژوئن فیگوئروا/اخبار صبح دالاس از طریق AP) ORG XMIT: TXDAM402

زخمی 2 ساله شد Abbaney Matts’ پسر. کودک منتشر شده از بیمارستان و در حال مراقبت برای, خانواده, مقامات گفت.

قبل از اعلام دستگیری اسمیت بعد از ظهر سه شنبه پلیس به حال شناسایی یک تیرانداز یا گفت: آنها به دنبال یک مظنون در تیراندازی. پلیس گفته بود به نظر می رسد به اند “هدفمند جدا شده رویداد است.”

پلیس گفت: حکم بازداشت برای اسمیت به دست آمده از طریق استفاده از نظارت و شاهد راهنمایی. معلوم بود که اسمیت برگزار می شد و یا اگر او تا به حال یک وکیل.

دانشگاه لغو کلاس ها تا چهار شنبه و گفت: مشاوران در دسترس برای دانش آموزان است.

روز سه شنبه پلیس منتشر شد فایل صوتی 911 تماس گرفتند صبح روز دوشنبه از یک دانشجو که گفت که او می خواهم به بازگشت به اتاق خوابگاه خود را پس از کلاس و یک سوراخ در دیوار او با نیک در تقویم خود را به طور مستقیم در سراسر از آن است.

“بنابراین به نظر می رسد مانند چیزی است که به ضرب گلوله کشته شد از طریق دیوار و ضربه تقویم من. و دیوار است که مانند همه شکسته از هم جدا,” او گفت:.

او گفت که او سعی کردم به دنبال یک “شی” است که کاهش یافته است پس از آن ضربه اما او می تواند هر چیزی را پیدا کند.

در ماه اکتبر دو نفر کشته و ده ها نفر دیگر مجروح در خارج از پردیس تیراندازی در یک بازگشت به خانه و مهمانی هالووین مربوط Texas A&M-Commerce دانش آموزان است.

کمک: آسوشیتد پرس

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: متهم دستگیر شده در Texas A&M University-تجارت تیراندازی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de