مرد متهم scamming پیتزا رستوران با سفارشات بزرگ برای پلیس

1 / 2

مرد متهم scamming پیتزا رستوران با سفارشات بزرگ برای پلیس

یک مرد فلوریدا به نام بیش از یک دوجین نیوجرسی رستوران قرار داده و سفارشات بزرگ او گفته بودند برای اداره پلیس محلی اما هرگز برای پرداخت یا برداشت مواد غذایی, مقامات گفت.

این طرح هزینه های کسب و کار چند هزار دلار جنوبی Brunswick شهرستان اداره پلیس گفت: در آزادی مطبوعات.

Sudeep Khetani, 34, نام پیتزا فروشی ها و رستوران ها در سه شهرستان نیوجرسی و “هر زمان به او نشان داد او را انتخاب کنید تا سفارش و یا آن در نظر گرفته شده برای پلیس محلی” آزادی مطبوعات می گوید.

“در چندین خواستار پیگیری pizzerias ساخته شده و به شماره تلفن قرار داده شده است که منظور Khetani را اظهارات در مورد ایتالیایی ها و آرزو آنها را تحت تاثیر قرار خواهد با coronavirus” پلیس گفت:.

ویدیو های مرتبط: چگونه برای جلوگیری از کلاهبرداری در طول Coronavirus بحران

به گفته مقامات Khetani با استفاده از یک صدای نادیده گرفتن خدمات به ماسک خود را واقعی و شماره تلفن و اما کارآگاهان قادر به پیدا کردن هویت واقعی خود را.

پلیس به اعتقاد او در حال حاضر در منطقه اورلاندو, جایی که او در مشروط شدن برای فروش جعلی دیزنی جهان بلیط. نیوجرسی مقامات در حال کار با فلوریدا پلیس برای پیدا کردن Khetani.

“It غیر قابل درک است که یک مظنون را در حسن نیت بسیاری در طول این زمان دشوار است” جنوب Brunswick رئیس پلیس ریموند Hayducka در بیانیه ای گفت. “ما تا به حال چندین ساکنان برای ما ارسال مواد غذایی که من فوق العاده اما این گمان رفته است به پایین.”

Hayducka گفت: او را “دنبال قوی ترین اتهامات” و مطمئن شوید که کسب و کار و دریافت پول خود را.

“کسب و کار ما هستند و تمام تلاش و هر دلار مهم است. من نمی خواهد تحمل کسی که در تلاش برای استفاده از جامعه ما در این روز دشوار است,” او گفت:.

Khetani شده است به اتهام سرقت و مقامات با توجه به اینکه جرایم نیز می تواند مغرضانه در طبیعت و یا تشکیل آزار و اذیت سایبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>