‘آن را متوقف’: جورج فلوید برادر تماس در کنگره به بیش از خشونت پلیس

ساعت پس از جورج فلوید گذاشته شد و به استراحت در هوستون, او برادر کوچکتر ساخته شده و یک درخواست مهیجی به کنگره برای اقدام و جلوگیری از مرگ خود را از تبدیل شدن به فقط “نام دیگر” در یک لیست در حال رشد غیر مسلح سیاه آمریکایی کشته شده به دست پلیس.

Philonise فلوید شهادت قبل از یک خانه شنوایی در واشنگتن روز چهارشنبه در میان ملی حساب بیش از نژاد و پلیس در امریکا است که کشیده شده است میلیون ها نفر به خیابان ها در اعتراض و به هر طریقی

“من خسته هستم. من خسته از درد من احساس در حال حاضر, و من خسته از درد من احساس می کنم هر زمان دیگری سیاه و فرد بدون دلیل کشته,” او گفت: “صدای خود را افزایش با احساسات او به عنوان خطاب به کمیته. “من امروز اینجا هستم تا به شما بخواهید به آن را متوقف کند. جلوگیری از درد.”

اتاق خاموش بود به عنوان او شهادت گریبانگیر توسط rawness از غم و اندوه خود را.

جورج فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه دقیقه نادیده گرفتن اعتراضات خود را از “من نمی توانم نفس بکشم.”

یادبود روز روبرو می شوند که شروع با یک تماس و در مورد اتهام تلاش برای استفاده از یک تقلبی $20 bill در یک بازار محلی لمس کردن تظاهرات در سراسر جهان است که در حال حاضر باعث رهبران محلی به عمل به محدود کردن اختیارات پلیس به عنوان حمایت عمومی برای زندگی مهم جنبش موج.

“این است که آنچه یک مرد سیاه و سفید زندگی ارزش است ؟ بیست دلار است؟” Philonise فلوید گفت. “این سال 2020 است. به اندازه کافی به اندازه کافی است.

“رهبران که این کشور در جهان را دارد” او ادامه داد. “انجام کار درست است.”

دموکرات ها پرده برداری از قوانین گسترده در این هفته با هدف مبارزه با استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس و محدود کردن حمایت های حقوقی برای افسران متهم به سوء. اندازه گیری از گسترده ترین تلاش کنگره برای تعمیرات اساسی پلیس در دوران مدرن آن را آسان تر برای پیگیری محاکمه و مجازات پلیس سوء; منع chokeholds محدود کردن استفاده از نیروی مرگبار; ممنوعیت-knock حکم مربوط به مواد مخدر جرایم و همچنین کراوات فدرال پول کمک مالی به آموزش و شیوه های است که با هدف کاهش تعصب نژادی و تبعیض است.

جمهوری خواهان را درهم برای پاسخگویی به رشد خواستار اصلاحات. سناتور ” تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی،, تنها, سیاه جمهوریخواه در اتاق متهم شده است با تهیه پیش نویس یک محافظه کار قانونی پاسخ آن است که این حزب می تواند یکی شدن در اطراف.

اما تلاش آنها پیچیده توسط رئیس جمهور که آتش زا در پاسخ به اعتراضات و تماس های مکرر برای “نظم و قانون” – تنها ملتهب و تنش است. در دیدار این هفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که در خصوص خشونت پلیس جدا شد و نه سیستمیک اصرار دارد که تقریبا تمام افسران در حال “مردم”.

روز چهارشنبه تهمت توییتی که او را “حتی در نظر گرفتن” تغییر نام پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه رهبران حتی اگر پنتاگون گفت: این امر در نظر گرفتن حرکت می کند. این می آید به عنوان چند متحده, نیروی دریایی و تفنگداران دریایی گرفته اند مراحل را برای حذف و یا ممنوعیت مؤتلفه دوران نمادها و نشان.

هزاران نفر از عزاداران با حضور vigils و یادبود برای جورج فلوید که به اوج خود رسید در تشییع جنازه او در هوستون در روز سه شنبه. در مدح Rev Al Sharpton این رهبر جنبش حقوق مدنی به نام جورج فلوید یک “عادی برادر” بود که تبدیل به “سنگ بنای یک حرکت است که رفتن به تغییر تمام جهان گسترده ای”.

در مرگ جورج فلوید تبدیل به یک نماد بین المللی از خشونت پلیس و بی عدالتی است. اما در زندگی او یک پدر و یک برادر یک “غول مهربان”, Philonise فلوید قانونگذاران گفت.

در حالی که تصویری از برخورد مشتعل جنبش آن است که عمیقا دردناک برای خانواده خود را به طور مداوم به بطور منظم احساس لحظات پایانی خود در آنچه به نظر می رسد مانند یک حلقه بی پایان در تلویزیون و آنلاین.

“من فقط فکر می کنم در مورد تصویری که بارها و بارها” Philonise فلوید گفت: پاک کردن اشک از چهره اش. “شما لازم نیست که به یک انسان شما حتی نمی که به یک حیوان.”

“عدالت به خدمت گرفته شود,” او گفت:. “کسانی که افسران باید به اعدام محکوم شده است.”

چهار افسران درگیر در Floyd مرگ شده اند اخراج از زور و اکنون با اتهامات جنایی. اما فعالان می خواهید بیشتر – آنها خواستار تغییرات سیستمیک به پلیس برای جلوگیری از آینده مرگ و میر در دست پلیس است.

در پاسخ به اعتراضات حق وتو-اثبات اکثریت مینیاپولیس شورای شهر متعهد به از بین بردن پلیس و جایگزین کردن آن با یک جامعه جدید مبتنی بر سیستم ایمنی عمومی. در ضمن شهرهایی مثل هیوستون و سن دیگو نقل مکان کرد به ممنوعیت chokeholds در حالی که نیویورک و لس آنجلس با توجه به تغییرات به پلیس بودجه.

چنین اقداماتی باید خشم پلیس کارگری که به مدت طولانی ایستاده بود و در این راه از تلاش های مقامات محلی برای جلوگیری از قدرت پلیس. اما برخی از مقامات اجرای قانون بر این باورند تغییر است نه تنها اجتناب ناپذیر بلکه لازم است.

در شهادت روز چهارشنبه, هنر Acevedo, این فرمانده پلیس در هوستون است که صریح در مورد مرگ جورج فلوید وجود دارد گفت: “هیچ انکار است که تغییرات در پلیس باید ساخته شود”.

“در بحران می آید فرصت” او با اشاره به سیاسی حاضر است.

Philonise Floyd with Democratic congresswoman Sheila Jackson Lee at Wednesday’s hearing.

هنوز جلسه گذاشته لخت شکاف سیاسی که به مدت طولانی ایستاده بود به عنوان یک مانع به پلیس اصلاحات در امریکا است.

کنگره جری Nadler یک دموکرات از نیویورک و رئیس کمیته قضایی مجلس باز پنل را به شنیدن ترغیب کنگره برای اتخاذ دموکراتها عدالت در پلیس عمل 2020 که او می گوید ایجاد یک “نگهبان – نه جنگجو – مدل policing”.

رتبه بندی جمهوریخواه در پنل congressman Jim اردن از اوهایو به توافق رسیدند که در حال حاضر “زمان برای یک بحث واقعی” در مورد سوء رفتار پلیس و تبعیض است.

اما او کشف و ضبط بر روی تماس ها توسط معترضان به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” – تلاش برای reimagine امنیت عمومی با کاهش بودجه برای ادارات پلیس و هدایت بودجه به سمت خدمات اجتماعی و متهم دموکرات از حمایت از این جنبش که او به نام “جنون خالص”.

در میان شاهدان به نام جمهوریخواهان بود آنجلا آندروود Jacobs, خواهر دیو پاتریک Underwood, یک آمریکایی آفریقایی تبار افسر امنیتی قرارداد توسط فدرال خدمات حفاظتی بود که به ضرب گلوله در حالی که امنیت یک دادگاه فدرال در کالیفرنیا در طول ناآرامی های پس فلوید مرگ است.

صحبت کردن به طور مستقیم به Philonise فلوید جاکوبز گفت: او سوگواری با خانواده اش و درک غم و اندوه خود را. اما او گفت: تبعیض بود و هیچ بهانه ای برای “غارت و سوزاندن جوامع ما” و “کشتن افسران ما از قانون”.

او به نام مطالبات پال خواستار قطع بودجه دولت از بین بردن و یا لغو ادارات پلیس “مضحک” و گفت: از جمله راه حل های تنها بیشتر تضعیف “امنیت شبکه از حفاظت است که هر شهروند شایسته”.

Philonise فلوید نیست آدرس معترضان خواسته های به طور مستقیم. اما او از کنگره خواست اجازه نمی دهید این لحظه عبور کند.

“اگر مرگ او به پایان می رسد تا تغییر جهان برای بهتر – و من فکر می کنم من فکر می کنم آن است – و سپس او درگذشت که او زندگی می کردند او گفت:” در بسته شدن. “این است که شما برای اطمینان از مرگ او نیست بیهوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>