Maison Perrier-Jouët طبیعت تجسم یافته را از استودیوی mischer’traxler در دیزاین میامی ارائه می دهد /:

[ad_1]

پاریس، 30 نوامبر 2021 / PRNewswire / – Maison Perrier-Jouët خوشحال است که Embodied nature، یک چیدمان هنری توسط استودیو mischer’traxler، در دیزاین میامی / از 1 تا 5 دسامبر 2021. از سال 2012 Maison Perrier-Jouët با Design همکاری می کند. میامی / به هنرمندان و طراحان معاصر یک پلت فرم بین المللی برای کارشان ارائه دهد. به عنوان بخشی از این مأموریت، Maison Perrier-Jouet استعدادهایی را، هم در حال ظهور و هم تثبیت، سفارش کرد تا ارتباط پایدار خود را با هنر و طبیعت – و به ویژه میراث هنر نو – از طریق منشور قرن بیست و یکم تفسیر کنند.

برای مشاهده پیام خبری چندرسانه‌ای، لطفاً کلیک کنید: https://www.multivu.com/players/uk/8988951-maison-perrier-jouet-presents-embodied-nature-at-design-miami/

Maison Perrier-Jouët و استودیوی طراحی اتریشی mischer’traxler همکاری خود را که برای اولین بار در سال 2014 آغاز شد، برای ادامه تحقیقات خود در مورد رابطه بین انسان و طبیعت تجدید کردند. “کار با mischer’traxler به خانه اجازه می دهد تا در چشم اندازی برای آینده ای پایدار طراحی شود. اکسل دی بوفن، کارگردان شیک Maison Perrier-Jouët، اظهار داشت: این یک بعد احساسی و معنادار است که بسیار فراتر از شامپاین است.

ماهیت تجسم یافته mischer’traxler: یک تجربه فردی با یک واقعیت جمعی

Mischer’traxler با نصب تعاملی خود به نام Embodied nature، که در Design Miami / 2021 ارائه شد، از ما دعوت می کند تا به همه گونه ها، از جمله بشریت، به عنوان بخشی از یک کل نگاه کنیم و در مورد اهمیت درک این به هم پیوستگی فکر کنیم.

بیش از 100 تصویر هنری از گونه ها از سرتاسر جهان در فضا آویزان شده و در “کابینه کنجکاوی” نمایش داده می شود که اطلاعات بیشتری در مورد آنها و روابط موجود بین آنها ارائه می دهد.

برای Mischer’traxler، تنوع زیستی با آنچه ما می توانیم ببینیم آغاز می شود – گیاهان، گل ها، پرندگان – سپس در سطح زمین، همه گونه های کوچکتر، و در نهایت میکروب ها و باکتری های موجود در زیر خاک که با چشم غیرمسلح نامرئی هستند. مهم این بود که همه گونه‌ها در یک مقیاس نمایش داده شوند، و توجه ویژه به آن‌هایی که تقریباً نامرئی هستند، به منظور تأکید بر برابری نقش‌های آنها در اکوسیستم، مورد توجه قرار گیرد.

این گونه همچنین در قفسه های اطراف طبیعت تجسم دیده می شود. به نظر می رسد قفسه ها به سمت مرکز دیوار باز می شوند و این توهم را ایجاد می کنند که گونه ها آزادانه در جعبه های خود شناور هستند. وقتی بازدیدکنندگان نزدیک می شوند، خود را روی دیوار می بینند که انگار در آینه نگاه می کنند. با این حال، آنها به جای انعکاس خود، تصویری از طبیعت را با همه تنوع آن می بینند. سیلوئت از گونه های مختلفی تشکیل شده است که این خودآگاهی شناختی را برمی انگیزد که هر یک از ما بخشی از طبیعت هستیم.

بنابراین طبیعت تجسم یافته یک تجربه فردی با واقعیت جمعی است

طبیعت تجسم یافته بیش از هر چیز یک کار خلاقانه و یک تجربه احساسی است. «به نظر ما، این بعد عاطفی ضروری است. این همان چیزی است که توجه بیننده را به خود جلب می کند و او را نسبت به پیام آموزشی و فلسفی اثر بیشتر می پذیرد. آنها افزودند: «ما طراح هستیم، نه دانشمند. به همین دلیل است که یادآوری این نکته مهم است که طبیعت تجسم یافته یک اثر هنری است که نتیجه تفسیر خلاقانه است. به عنوان مثال، این به ما آزادی می‌دهد تا گونه‌هایی را در کنار یکدیگر نشان دهیم که هرگز بخشی از یک اکوسیستم در دنیای واقعی نیستند.»

مانند همیشه در کار mischer’traxler، طبیعت تجسم یافته با استفاده از تکنیک‌های سنتی – مانند مجسمه‌های کوچک، دست ساز و مشبک رنگی – و فناوری‌های مدرن – مانند برش لیزری، نرم‌افزار ردیابی و انیمیشن‌های بلادرنگ ایجاد شد.

من طبیعت هستم: دیدگاهی دقیق که زیربنای اقدامات Perrier-Jouet در سال های آینده است

از آنجایی که هنر واکنشی احساسی را برمی انگیزد که می تواند درک و آگاهی عمیق تری را برانگیزد، همکاری خلاقانه با mischer’traxler به Maison Perrier-Jouet کمک می کند تا تعهد خود را به مخاطبان گسترده تری ارائه دهد. انسان، یک موجود زنده: این پیام برابری موانع را برای بازتعریف رابطه بین انسانیت و طبیعت می شکند. این دیدگاه Maison Perrier-Jouët و اساس تعهد او در سال های بعد است.

برای پرورش حس تعلق به طبیعت، تأثیر مثبت بر اکوسیستم و استفاده از گنجینه ای الهام گرفته از دنیای زنده – این اولویت ها اساس تفکر و عمل خانه است. پس از ترویج کشت انگور پایدار در چند سال گذشته، Maison Perrier-Jouët یک برنامه آزمایشی کشت انگور احیاکننده را در سال گذشته راه اندازی کرد تا تحولی واقعی در تاکستان خود ایجاد کند. این ابتکارات نشان دهنده کمک Maison Perrier-Jouët به آینده سیاره است. ضرورت، اضطرار، مسئولیت. Séverine Frerson، استاد کارخانه شراب سازی Perrier-Jouet، توضیح می دهد: «بیش از همه، ما با احترام به اکوسیستمی که به آن تعلق داریم هدایت می شویم. ما تلاش می‌کنیم تا حد امکان تأثیری که فعالیت‌هایمان می‌تواند بر آن داشته باشد را محدود کنیم.»

گسترش تجربه فراتر از طراحی میامی /

Maison Perrier-Jouët از Design Miami بهره می برد / برای ارائه نسخه های محدود ایجاد شده توسط mischer’traxler برای کووت قدیمی Perrier-Jouët Belle Epoque 2013 و Perrier-Jouët Belle Epoque Rosé 2013. برای این دو جعبه هدیه، طراحان یک جعبه هدیه مثبت آورده اند. و چشم انداز دقیق در مورد terroir Maison Perrier-Jouët و مهمترین کیفیت آن: تنوع زیستی آن. آبرنگ های ظریف آنها وابستگی های متقابل پیچیده ای را که بین موجودات زنده کم و بیش قابل مشاهده و عناصر تشکیل دهنده اکوسیستم تاکستان وجود دارد روشن می کند. mischer’traxler نقشی را که هر عنصر در این تعادل شکننده ایفا می‌کند را نشان می‌دهد که Maison Perrier-Jouët متعهد به حفظ آن است، زیرا برای آینده‌ای مسئولانه از نظر محیطی برای تاک‌ها و شراب‌هایش برنامه‌ریزی می‌کند. در همین ارتباط همزیستی با طبیعت است که خانه از همان ابتدا توسعه یافته است.

همزمان با نمایشگاه دیزاین میامی، Maison Perrier-Jouët یک تجربه دیجیتالی را در یک وب سایت خاص و در رسانه های اجتماعی ارائه می دهد. از همه دعوت می شود تا با استفاده از عناصر طبیعت که توسط mischer’traxler برای طبیعت تجسم یافته کشیده شده است، پرتره خود را بسازند و آن را در رسانه های اجتماعی (#ImNature) به اشتراک بگذارند.

بینش هنری Mischer’traxler – تعامل بین انسان و طبیعت – در راستای مأموریت Maison Perrier-Jouët برای نفس کشیدن زندگی جدید است. این خانه با هدایت آزادی خلاقانه و الهام از طبیعت برای بیش از 200 سال، چشم اندازی شاد و مثبت از جهان را پرورش می دهد که به دنبال شکل دادن به آینده ای بهتر برای همه است.

درباره mischer’traxler

دوتایی طراحی اتریشی Katarina Mischer و Thomas Traxler استودیوی mischer’traxler را در وین در سال 2009 تأسیس کردند. آنها بر روی محصولات طراحی، مبلمان و تاسیسات با رویکردی مبتنی بر صنایع دستی کار می کنند که اغلب فناوری را ادغام می کند. ملاحظات مفهومی و زمینه ای برای کار آنها به عنوان یک آزمایش ضروری است. نزدیک به 15 سال است که طبیعت اساس کار آنها بوده است. رویکرد آنها در درجه اول هنری، بلکه فلسفی و علمی است. آثار آنها در سراسر جهان از جمله در کوپر هویت در نیویورک و موزه طراحی لندن به نمایش گذاشته شده است. همچنین بخشی از مجموعه های دائمی MAK در وین، موسسه هنر در شیکاگو، موزه طراحی ویترا در ویل آم راین و شورای طراحی در لندن و غیره است.

درباره Maison Perrier-Jouët

Maison Perrier-Jouët در سال 1811 به دلیل عشق مشترک این زوج به طبیعت و اشتیاق به هنر تأسیس شد. از همان ابتدا، آنها نوع انگور Chardonnay را به عنوان امضای خانه انتخاب کردند و سبک گل پیچیده ای را که شامپاین Perrier-Jouët را متمایز می کند، تعریف کرد. امروز، هنر و طبیعت منبع بی پایانی از الهام هستند که هر عمل و خلاقیت ما را هدایت می کند: روشی که ما از باغ های انگور خود مراقبت می کنیم، شراب های خود را می سازیم و بینش خود را از جهان به اشتراک می گذاریم – چشم اندازی از یک زندگی غنی تر از نظر معنا، نه بیرونی. میل به تملک، اما میل به سعادت. زندگی با شادی و هدف، در همزیستی با طبیعت. Maison Perrier-Jouët: دنیای خود را با شگفتی ها پر کنید.

لوری پیرین / [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1696538/Perrier_Jouet_mischer_traxler.jpg لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1696537/Maison_Perrier_Jouet_Logo.jpg

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort