مین می گوید شناگران به ماندن در آب های کم عمق پس از مرگ حمله کوسه

ایالت مین را محدود کرده است شناگران و افزایش تعداد شرکتکنندگان در ساحل پس از یک کوسه بزرگ سفید کشته شدن 63 سال بود که شنا دریایی این هفته است.

مقامات دولتی به طور موقت محدود شنا به دور کمر-آب های عمیق در 10 پارک دولت با سواحل تا اطلاع ثانوی به عنوان کوسه ها به طور معمول جلوگیری از آب های کم عمق. آنها نیز ممنوع شنا در فاکس سلیمان بیشتر از سرزمین اصلی.

“شناگران در حال رفتن به خواسته می شود به اقامت در کمر-بالا آب از احتیاط” جیم بریت سخنگوی مین وزارت کشاورزی و حفاظت از محیط زیست و جنگلداری گفت: در روز چهارشنبه.

نجات غریق در وظیفه و کارکنان اضافی اختصاص داده شده به جستجو برای کوسه, اما وجود دارد هیچ کوسه رؤیت در روز سه شنبه بریت گفت.

جولی Dimperio Holowach, 63, احتمالا درگذشت بلافاصله زمانی که گاز گرفته شده توسط یک کوسه در نزدیکی Harpswell روز دوشنبه گفته است. او شنا کردن با دختر خود در آورده و به ساحل توسط kayakers و در صحنه مرده.

“مرگ احتمالا لحظه به دلیل نیروی تروما” به Harpswell آتش مدیر آرتور هاو گفت بنگور اخبار روزانه.

گرگوری Skomal ماساچوست بخش دریایی شیلات شناسایی کوسه بزرگ سفید بر روی دندان قطعه که بهبود پورتلند پرس هرالد گزارش شده است.

اگر چه دیرین ساکنان محلی گفت: رسانه های آنها تا به حال هرگز شنیده از یک کشنده حمله کوسه قبل از Skomal گفت: بوستون گلوب که بزرگ سفیده ثبت شده در خلیج مین رفتن صدها سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net