مدونا Instagram پرچم برای گسترش coronavirus اطلاعات غلط

Instagram به شدت انتقاد پست توسط مدونا است که در آن ستاره پاپ به اشتراک گذاشته coronavirus تئوری توطئه با 15 میلیون پیروان.

او در زیر نویس این ویدئو با ادعا می کند که یک واکسن برای Covid-19 است “یافت شده است و ثابت شده است و در دسترس برای ماه”. او ادامه داد: “آنها نه اجازه دهید ترس کنترل مردم و اجازه ثروتمندان ثروتمندتر و فقرا فقیرتر.”

این ویدئو نشان می دهد Dr استلا امانوئل یک پزشک مراقبت های اولیه در هوستون تگزاس این ادعا به درمان 350 coronavirus بیماران با هیدروکسی کلروکین. او در صحبت با یک گروه به نام امریکا در خط مقدم پزشکان خارج از دادگاه عالی ایالات متحده ساختمان.

Instagram تاری تصویری و زیر نویس آن: “اطلاعات نادرست”. آن را مرتبط با کاربران را به یک صفحه رد کردن این ادعا و روشن است که در حال حاضر وجود ندارد coronavirus واکسن. آن را نیز محدود گسترش تصویری بر روی پلت فرم آن است.

Pop star, آنی لنوکس, نظر بر روی پست: “این مطلق جنون!!! نمی تونم باور کنم که شما در حال حمایت این خطرناک حقه بازی. امیدوارم سایت شما هک شده است و شما فقط در مورد آن را توضیح دهد.”

مدونا حذف پست. نگهبان در تماس است نمایندگان برای خواننده, برای اظهار نظر ،

Donald Trump Jr ممنوع شد از به tweeting برای 12 ساعت پس از ارسال کلیپ بعد به اشتراک گذاشته شده توسط مدونا. Facebook و توییتر قبلا آن را حذف با استناد به آن به عنوان اطلاعات غلط.

امریکا در خط مقدم پزشکان رویداد سازمان یافته توسط یک گروه به نام Tea Party Patriots عمل است. فیلم به طور گسترده ای منتشر شده توسط سایت راست گرا که گرایش Breitbart. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده فیلم های مختلف از این رویداد با 84 میلیون پیروان توییتر در روز دوشنبه با وجود محتویات آن را در تناقض با مشاوره از دولت خود کارشناسان بهداشت عمومی.

در ماه مارس مدونا توصیف coronavirus به عنوان “بزرگ اکولایزر”. از یک گلبرگ پر از حمام او گفت: “چه وحشتناک در مورد آن این است که آن را ساخته شده است همه ما در برابر بسیاری از راه و چه شگفت انگیز است این است که آن را ساخته شده است همه ما در برابر بسیاری از راه.”

در مه, او گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی و فرض بر این است که او و تیم او شده بیمار مبتلا به این ویروس در پایان از زمستان تور. “در زمان ما همه فکر کردیم بد آنفولانزا,” او گفت:.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت که مدونا ساخته شده بود 1m یورو کمک مالی به صندوق سازمان یافته توسط اتحادیه اروپا برای پیدا کردن یک واکسن برای Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de