مادلین McCann مشکوک مسیحی Brueckner چهره پروب بیش از پنج فرزند قربانیان قتل


مادلین McCann مشکوک مسیحی Brueckner چهره پروب بیش از پنج فرزند قربانیان قتل به عنوان پلیس در پرتغال می خواست به بررسی مجدد مورد Joana کیپرینو هشت که ناپدید شد در سال 2004 هفت مایل از Praia da Luz

  • Brueckner, 43, یک مظنون در محو از سه سال مادلین McCann
  • او مرتبط شده است ربودن رنه هاس 6 که از بین رفته در آلگاروه
  • دادستان باید دوباره باز مظنون به آدم ربایی مورد اینگا Gehricke, 5
  • دیروز نشان داد که Brueckner می تواند مرتبط به قتل Carola Titze, 16
  • در پرتغال پلیس در صورت فشار به بررسی مجدد مورد Joana کیپرینو هشت

مسیحی Brueckner مواجه است تحقیقات بر روی مرگ و میر و یا ناپدید شدن حداقل سه نفر از کودکان دیگر است.

این مدلین McCann مشکوک سوار به طور منظم بین مادری خود بایرن و آلگاروه در پرتغال و پلیس در حال حاضر ردیابی حرکات خود را برای بررسی اگر او می تواند مربوط به سایر cold case files.

دادستان در بلژیک را تایید کرده اند آنها در حال بررسی اگر او متصل بود به قتل 16 ساله Carola Titze که در بدن داشت در تپه های شن و ماسه در د هان در نزدیکی اوستند در سال 1996.

نوجوان گفت: به ملاقات یک مرد آلمانی در حالی که او در تعطیلات در این شهر شد و با او در یک دیسکو تنها چند روز قبل از قتل او. پلیس آلمان گزارش گفت: خانواده یک پسر از دست رفته آنها را دوباره پرس و جو به ناپدید شدن او.

رنه Hasee شده بود زمانی که او رفت از دست رفته در سال 1996 در حالی که در تعطیلات در الجزور حدود 25 مایل از Praia da Luz. Brueckner بود زندگی در این منطقه در آن زمان است.

محکوم کودک آزار مسیحی Brueckner مرتبط شده است دیگر حل نشده کودک ناپدید شدن پس از او نخست گمان در مدلین McCann مورد

In Portugal, police face pressure to re-examine the case of Joana Cipriano (pictured), eight, who disappeared in 2004 from Figueira, seven miles from Praia da Luz

در پرتغال پلیس در صورت فشار به بررسی مجدد مورد Joana کیپرینو (تصویر) هشت که ناپدید شد و در سال 2004 از Figueira هفت مایل از Praia da Luz

پلیس آلمان نیز بررسی اینکه آیا Brueckner درگیر شد در ناپدید شدن پنج سال اینگا Gehricke در سال 2015 و پس از آن ظهور او بوده است در این نزدیکی هست.

اغلب به عنوان ‘آلمان Maddie’ او از بین رفته از یک خانواده کباب در اشتندل شمال آلمان پس از رفتن به جمع آوری هیزم.

در پرتغال پلیس در صورت فشار به بررسی مجدد مورد Joana کیپرینو هشت که ناپدید شد و در سال 2004 از Figueira هفت مایل از Praia da Luz. مادر و عمو گفته اعتراف به قتل او اما مادر او را پس گفت او را مجبور به اعتراف به جنایت توسط پلیس که او را ضرب و شتم.

وکیل او به نام این پرونده را دوباره باز پس از مادلین سمت چپ از بین رفته به دلیل شباهت بین دو ناپدید شدن. Joana بدن هرگز یافت نشد.

Brueckner, 43, در حال حاضر در زندانی در یک زندان در کیل در یک مربوط به مواد مخدر حکم.

Brueckner is the key suspect in the disappearance of three-year-old Madeleine (pictured) from Praia da Luz, Portugal

Christian Brueckner is currently languishing in a German prison in Kiel on a drug-related sentence

Brueckner (سمت راست) مظنون کلیدی در ناپدید شدن سه ساله مادلین (چپ) از Praia da Luz, پرتغال در سال 2007 و در حال حاضر در زندانی در یک زندان در کیل در یک مربوط به مواد مخدر حکم

خانواده آلمانی شش سال رنه هاس که رفت از دست رفته در پرتغال در سال 1996 نشان داد پلیس re-تحقیق در این مورد برای اولین بار در 20 سال.

و دادستان نیز دوباره باز مظنون به آدم ربایی صورت پنج ساله اینگا Gehricke – دوبله آلمان مادلین – از Diakoniewerk Wilhelmshof در زاکسن-آنهالت در سال 2015.

مشخص شد که دیروز Brueckner می تواند به طور مرموز به قتل 16 ساله Carola Titze در سال 1996.

Carola از بین رفت در صبح روز 5 ژوئیه در حالی که برای تعطیلات با پدر و مادر خود را در یک فلاندرز رفت و آمد مکرر در د هان غرب شدهاست.

آلمانی نو جوان از دست رفته بود به مدت شش روز قبل از بدن او پیدا شد به شدت مثله شده در شن و ماسه.

در روز قبل از ناپدید شدن او گفته می شود دیده می شود در یک دیسکو با یک مرد آلمانی که ای اداره تلاش برای پیگیری کردن اما شکست خورده است.

German detectives investigating Christian Brueckner, 43, have contacted the family of René Hasee to say they were looking into his 1996 abduction again

Inga Gehricke vanished from Diakoniewerk Wilhelmshof in Saxony-Anhalt during a family outing on May 2, 2015 in an case that detectives have been unable to solve ever since

پس Brueckner شد کارآگاهان اصلی سرب در ناپدید شدن سه ساله مادلین از پرتغال پریا ده پس زدن دهنه اسب در سال 2007 مربوط بوده است و دو دیگر vanishings (رنه هاس پنج چپ و اینگا Gehricke شش راست)

دادستان در بروژ تایید به رسانه های محلی آنها در حال حاضر کاوش امکان ارتباط بین Titze مرگ و Brueckner.

Carola Titze vanished on the morning of July 5, 1996 while holidaying with her parents at a Flemish resort in De Haan, West Flanders

Carola Titze از بین رفت در صبح روز 5 جولای 1996 در حالی که برای تعطیلات با پدر و مادر خود را در یک فلاندرز رفت و آمد مکرر در د هان غرب فلاندر

شش سال رنه هاس رفت از دست رفته در Algarve 24 سال پیش.

پسر پدر Andreas Hasee خود گفت روزنامه های محلی است که یک محقق از فدرال جنایی پلیس (BKA) زنگ زد او دیروز برای اولین بار در 20 سال و گفت: آنها دوباره بررسی پرونده است.

شش سال از الزدورف آلمان بود در تعطیلات با خانواده اش در الجزور – فقط 25 مایل از Praia da Luz در Algarve – زمانی که او از میان رفت در تاریخ 21 ژوئن 1996.

او رفت از دست رفته پس از در حال اجرا به سمت دریا و خانواده او و مقامات قبلا پذیرفته رنه غرق در یک حادثه غم انگیز.

او تا به حال اجرا شده است و جلوتر از مادر و پدر در طول یک پیاده روی در ساحل. پس از از دست دادن بینایی از او آنها را دیدم هرگز او را دوباره با لباس های خود را ترک دروغ گفتن در ساحل.

رنه را پدربزرگ و مادربزرگ قبلا اصرار داشت خود را نوه هرگز سرگردان به دریا توسط خودش و گفت: “ردپای خود را متوقف و در وسط شن و ماسه”.

Carola vanished on the morning of July 5 while holidaying with her parents at a Flemish resort in De Haan, West Flanders. The German teenager was missing for six days before her body was found violently mutilated on the sand dunes

Carola از بین رفت در صبح روز 5 ژوئیه در حالی که برای تعطیلات با پدر و مادر خود را در یک فلاندرز رفت و آمد مکرر در د هان غرب شدهاست. آلمانی نو جوان از دست رفته بود به مدت شش روز قبل از بدن او پیدا شد به شدت مثله شده در تپه های شن و ماسه

دادستان نیز دوباره باز این تحقیقات به این که آیا Brueckner ربوده اینگا Gehricke پس از او برداشت از Diakoniewerk Wilhelmshof در زاکسن-آنهالت در طول یک خانواده تفرج پنج سال پیش.

Inga Gehricke, five, had been having a barbecue with her family on May 2, 2015

اینگا Gehricke, پنج, بوده است, داشتن یک کباب با خانواده اش در مارس 2, 2015

ناپدید شدن او در آوریل 2, 2015 – تقریبا هشت سال به بعد و پس از مادلین از بین رفت در پرتغال, on May 3, 2007 – تنها 48 مایل دورتر از جایی که Brueckner زندگی در متزلزل پنج هکتار در جدا شده از روستای Neuwegersleben جنوب شرق هانوفر.

بیش از 100 افسر فرود در جعبه کارخانه در فوریه سال 2016 حفر سوراخ به دنبال اینگا بدن.

دختر کوچک نبود یافت اما Brueckner USB ذخیره کردن از کودکان سوء استفاده جنسی تصاویر کشف شد در چوب USB مخفی در زیر استخوان حیوانات’ با پلیس در حال حاضر به بازگشت با توجه به آلمانی تلخیص Bild.

Brueckner تحت تعقیب قرار بود بیش از پورنو کودکان بود اما او هرگز به اتهام اینگا ناپدید شدن هنگامی که پروب کاهش یافته بود پس از چهار هفته است.

اما دادستان تایید این هفته که آنها را بازگشایی یک تحقیقات مقدماتی به, آیا او بود که حل نشده اینگا مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>