مادلین McCann نخست مشکوک پدر و مادر نشان داد


وحشت از زن که مطرح Maddie McCann مشکوک: چگونه مسیحی Brueckner را پدر و مادر خوانده بودند و او را مجبور به ارسال به یک خانه برای نوجوانان بزهکار زمانی که آنها دیگر نمی تواند کنار آمدن با او متمرد رفتار

  • بریگیته Brueckner صحبت MailOnline از درگاه او متوسط خانه در Bergtheim در نزدیکی مدرسه دینی
  • او گفت که او می دانست هیچ چیز جدا از مادر زندگی در پرتغال اضافه کرد: “من نمی خواهم به دانستن هر چیزی در مورد آن’
  • همسایگان مسیحی نشان داد Brueckner پرتاب شد به تصویب رسید خانه به دلیل رفتار تخريبي
  • این می آید به عنوان Brueckner است که مربوط به دو کودک دیگر ناپدید شدن در سال 1996 و 2015 به ترتيب
  • اسکاتلندیارد نشان داده است آن را دریافت کرده 400 نکته آف پس از محکوم شیطان جنس Brueckner نامگذاری شد

تبلیغات

مادلین McCann قتل مشکوک مسیحی Brueckner پرتاب شد از او به تصویب رسید چرا که خانه های خود را مخل و جنایی رفتار MailOnline می تواند آشکار خود را به عنوان پدر و مادر به طور انحصاری در تصویر برای اولین بار.

بریگیته و فریتز Brueckner گرفته بود بچه مسیحی به خانواده خود را به عنوان یک عمل خیریه برای کوچک بچه سر راهی که داده شده بود تا مادرش.

اما مهربان پدر و مادر فرستاده او را به زندگی در یک اصلاحات خانه برای نوجوانان بزهکار پس از آقای Brueckner شد به طور جدی زخمی در یک تصادف ماشین و دیگر نمی تواند نظم و انضباط ،

بیوه Frau Brueckner امروز گفت MailOnline او می دانست هیچ چیزی در مورد او جدا پسر جرائم.

ایستاده در داخل راهرو از متوسط خانه در Bergtheim در نزدیکی مدرسه دینی او به MailOnline گفت: “من نمی دانم هر چیزی در مورد آن. من نمی خواهم به دانستن هر چیزی در مورد آن است.

او دور خودش از 43 ساله زندانی به عنوان همسایه نشان داد خانواده دشواری در کنترل مسیحی است.

گفتند چگونه Frau Brueckner نمی تواند مقابله با مسیحی را مخل و به طور فزاینده ای رفتار مجرمانه و به طور همزمان پس از او نگاه کنید غیر فعال که دچار آسیب مغزی شد و محدود به یک صندلی چرخ پس از سر و صدا در سال 1992.

آن را به عنوان آمد اسکاتلندیارد نشان داد آن را دریافت کرده 400 نکته آف پس از محکوم شیطان جنس Brueckner بود به عنوان مظنون کلیدی.

Brigitte and Fritz Brueckner

Christian Brueckner, the key suspect in the disappearance of Madeleine McCann

بریگیته و فریتز Brueckner (سمت چپ) گرفته بود کودک مسیحی (راست به عنوان یک فرد بالغ) به خانواده خود را به عنوان یک عمل خیریه برای کوچک بچه سر راهی که داده شده بود توسط مادرش

The former home of Christian Brueckner: Today neighbours of the couple in the village of Bergthei, where he grew up told of their shock that Brueckner has been linked to the murder of four-year-old Madeleine in 2007

خانه سابق مسیحی Brueckner: امروز همسایگان این زوج در روستای Bergthei که در آن او گفت: از خود شوک که Brueckner شده است مربوط به قتل چهار ساله مادلین در سال 2007

The primary school in the village of Bertheim, southern Bavaria, where Christian Brueckner grew up (pictured today)

مدرسه ابتدایی در روستای Bertheim جنوب باواریا که در آن مسیحی Brueckner رشد (تصویر امروز)

Brigitte Brueckner

Fritz Brueckner

بریگیته (سمت چپ) و فریتز Brueckner (راست) گرفته بود بچه مسیحی به خانواده خود را به عنوان یک عمل خیریه برای کوچک بچه سر راهی که داده شده بود توسط مادرش

امروز همسایگان این زوج در روستای Bergthei که در آن او همچنین گفت از شوک که Brueckner شده است مربوط به قتل سه ساله مادلین در سال 2007.

یکی از همسایه به MailOnline گفت: ‘این Brueckners بودند یک زن و شوهر دوست داشتنی و بسیار مهربان است. اما آنچه اتفاق افتاده است با خود پسر بچه مسیحی است یک فاجعه است.

“آنها او را به عنوان یک کودک آورده و او را به عنوان خود را. او اغلب مشکل است و او بدتر و بدتر به عنوان او را به یک نوجوان. مسیحی شده اند باید 13 یا 14 که آقای Bruecker, فریتز تا به حال تصادف.

‘به عنوان مرد خانه آن فریتز که منظم پسر. مسیحی مورد نیاز از سوی شرکت. اما پس از حادثه او نمی تواند انجام دهد که هر بیشتر.

‘بریگیته مادر او را اما او نمی تواند مقابله با این پسر و پس از او نگاه کنید ، مسیحی بود و مشکل شده است و آن زمانی است که او را به یک مدرسه اصلاحات برای بزهکار نوجوانان در مدرسه دینی.’

او افزود: ‘متاسفانه فریتز شوهر مرده است در حال حاضر. اما همسر او بریگیته همه چیز را او می تواند برای او. او اعطا شد و مدال.’

یکی دیگر از همسایه افزود: ‘بریگیته است که یک زن دوست داشتنی. من می دانستم که مسیحی اما من او را دیده نمی شود برای سال.

“اگر چه من به عنوان خوانده شده درست است آن را از بین ببرد ، بریگیته و فریتز همه چیز را می تواند برای او هنگامی که او یک پسر بود.’

Officers are hoping to trace the woman, who is believed to have stayed with suspect Christian Brueckner (pictured) in a house in Praia da Luz, Portugal, prior to then three-year-old Maddie's disappearance

Madeleine, who vanished from the resort of Praia da Luz in Portugal in May 2007, while on holiday with her family

مسیحی Brueckner (تصویر سمت چپ) و سمت چپ پرتغال پس از سه سال مادلین (تصویر سمت راست) در سال 2007 ناپدید شد

Bergtheim is a small municipality in southern Bavaria, Germany, where Brueckner grew up before being sent to a reform school

Bergtheim یک شهرداری کوچک در جنوب ایالت بایرن آلمان که در آن Brueckner رشد تا قبل از فرستاده شدن به یک مدرسه اصلاحات

Bergtheim in Germany

Bergtheim in Germany

روستای Bergtheim در آلمان که در آن Brueckner بزرگ شدم. او بعد از نقل مکان به Praia da Luz که در آن مادلین مک کین از بین رفت در سال 2007

مسیحی Brueckner بود پرچم به عنوان یک کلید مادلین McCann ربودن و قتل مشکوک هفت سال پیش

مسیحی Brueckner بود پرچم به عنوان یک کلید مادلین McCann ربودن و قتل مشکوک هفت سال پیش توسط پلیس اما در این گزارش نادیده گرفته شد توسط مقامات آلمانی.

با توجه به مجله آلمانی اشپیگل پلیس در براونشوایگ با ارسال گزارش مورد او نخست گمان به فدرال جنایی دفتر (BKA) در سال 2013 دو سال قبل از اینگا Gehricke, ‘آلمان Maddie McCann’ ناپدید شد. آن نادیده گرفته شد.

براونشوایگ پلیس نظارت بر 43 ساله در سراسر ساعت در زمان.این گزارش باعث شد پس از درخواست از پلیس بریتانیا در یک مسئله جرم و جنایت نشان می دهد که در آن اخبار در مورد Brueckner نیز پخش این هفته است.

اشپیگل در ادامه: “یک فرد را ارسال کنید یک نکته در مورد Brueckner اما نتیجه گزارش از پلیس در براونشوایگ به اداره فدرال تحقیقات جنایی ظاهرا عمل نکرده خیلی به بهت و حیرت از محلی محققان.’

Brueckner متولد شد به نام فیشر اما با توجه به جوانی مقامات در سنین پایین. بین سال های 1992 – زمانی که او 16 – و 1994 او زندگی می کردند در یک مرکز برای افراد جوان مبتلا به مشکلات یادگیری.

همسایه گفت: روزنامه آلمانی BILD: وجود تنها بد افراد جوان وجود دارد.’

در این زمان او متعهد برای اولین بار از سرقت و دریافت به حالت تعلیق حکم زندان. او تحصیلات بالا و سوار بر کارآموزی به عنوان یک مکانیک ماشین.

تبلیغات

دوست نزدیک خانواده نشان داد کشف Brueckner را به اتهام مشارکت در قتل مادلین را از بین ببرد ،

مونیکا Veirheilig به MailOnline گفت: “این را از بین ببرد بریگیته. برای کودک خود را به کشتن فرزند دیگری است که بدترین چیزی که قابل تصور برای یک مادر است.

‘او یک نوع زن و او در حال حاضر به حال برای مقابله با فاجعه. او تا به حال برای مقابله با دنبال شوهر پس از او دچار آسیب مغزی در تصادف ماشین و بعد از مرگ او.

اما پیدا کردن پسر او ممکن است یک قاتل یک دوم فاجعه برای او.’

او افزود: “من نمی خواهم به قاضی Frau Brueckner. من امیدوارم که مادلین پدر و مادر خواهد شد و در نهایت پیدا کردن حقیقت در مورد آنچه اتفاق افتاده است به او. نه دانستن باید بدترین.’

یکی دیگر از همسایه گفته است که چگونه مسیحی Brueckner و برادران او تا به حال شهرت بد در شهر خود در حالی که در حال رشد است.

یک مادر از سه می دانستند که مسیحی در حال رشد گفت: او به خوبی شناخته شده در منطقه برای گرفتن مشکل است.

مادر از سه به MailOnline گفت: “من می دانستم که مسیحی در حال رشد – من دو سال جوان تر از او پس از من نبود که به او نزدیک اما من می دانستم که او به خاطر شهرت خود را.

‘او به خوبی شناخته شده در منطقه ما برای وارد شدن به مشکل. همه می دانستند که او انگشت شماری بود و نه آسان برای پدر و مادر خود را…که من یک کودک بود در زمان, بنابراین من نمی تواند به یاد داشته باشید جزئیات اما من به یاد داشته باشید دیگر بزرگسالان صحبت کردن در مورد این واقعیت است که مسیحی بود و نه آسان برای پدر و مادر خود را.

‘پدر و مادر خود را مردم دوست داشتنی هستند. آنها بسیار مهربان هستند و بدیهی است که آنها باید به خاطر آنها به تصویب رسید و سه پسر.

“من به طور کامل آگاه از مادلین McCann مورد هر کس می کند. من وحشت زده شد وقتی که من شنیده ام که مشکوک است از یک خانواده زندگی می کند که در طول جاده ها از من است.

“شما هرگز چیزی چیزی شبیه به این در حال رفتن به آمده است به آستان خود را. این باعث می شود من احساس می کنم خیلی بد است که او ممکن است درگیر شود. من فقط امیدوارم که برای فقرا پدر و مادر مادلین که این پرونده به زودی حل شود.’

Brueckner, در حال حاضر 43 کلید مشکوک در ناپدید شدن سه ساله مادلین از Praia da Luz, پرتغال در سال 2007.

او نقل مکان کرد و از آلمان به پرتغالی شهر ساحلی در سال 1995 پس از گذراندن دو سال حبس برای مزاحم یک دختر شش ساله در وورتسبورگ.

پس از نامگذاری توسط پلیس آلمان او بیشتر شده است مربوط به ناپدید شدن شش سال رنه هاس در Algarve سال 1996 و پنج سال Igna Gehnricke در آلمان, 2015.

در حال حاضر بیحال شدن در یک زندان در کیل در زمان مادلین را محو او زندگی در این منطقه حدود 10 دقیقه رانندگی دور.

در سال 2005 دو سال قبل به نوزاد ناپدید شدن او تجاوز 72 ساله آمریکایی در یک اسکله ویلا کمتر از یک مایل از اقیانوس باشگاه هتل که در آن مادلین رفت و گم شده است.

دادستان در آلمان در حال حاضر به شدت در تلاش برای ساخت یک مورد در برابر Brueckner که واجد شرایط آزادی مشروط در این آخر هفته.

اطلاعات در ادامه به پور به اسکاتلندیارد را Maddie تیم ملی عملیات گرنگ. یک سخنگوی نیروی امروز گفت: “ما در حال حاضر دریافت فقط از 400 قطعه از اطلاعات است. ما خوشحالیم که با این میزان تماس ها و ایمیل های آینده است و ما در حال بررسی آنها و اولویت بندی آنها.’

Maddie پدر و مادر کیت و جری از Rothley Leicestershire, ‘همچنان به امید او زنده است تا زمانی که آنها را می توان نشان داده شده است شواهد بی چون و چرا که ثابت می کند که او مرده است’ خانواده سخنگوی کلارنس میچل گفت.

او گفت MailOnline: ‘کیت و جری در ادامه به تشویق سطح پاسخ و نزدیک به 400 تازه قطعه از اطلاعات است که تا کنون دقیقا همان چیزی است که ملاقات می خواستم از درخواست تجدید نظر خود را.’

چه ما در مورد Maddie قتل مشکوک مسیحی Brueckner و مجرمانه خود گذشته است ؟

1976: مسیحی Brueckner متولد شده است در Würzburg تحت نام های مختلف اعتقاد بر این بود فیشر. او به تصویب رسید Brueckner خانواده گرفت و نام خانوادگی خود را.

1992: مسیحی Brueckner است که به اتهام سرقت در زادگاه خود از وورتسبورگ بایرن.

1994: او با توجه به دو سال و جوانان حکم زندان برای سوء استفاده از کودک ” و ” انجام اعمال جنسی در مقابل یک کودک.

1995: Brueckner می رسد در پرتغال به عنوان یک 18 ساله backpacker و شروع کار در تهیه غذا در تفریحگاه ساحلی از لاگوس و Praia da Luz.

اما دوستان می گویند او درگیر شد و با یک سندیکای جنایی قاچاق مواد مخدر به Algarve.

سپتامبر 2005: او دون ماسک و می شکند به یک آپارتمان که در آن 72 ساله آمریکایی گردشگری است.

قربانی شد, محدود, دهان بند, blindfolded, فتیش با یک فلز نیشکر قبل از اینکه مورد تجاوز قرار گرفته و به مدت 15 دقیقه. او گفت: پس از آن که او به وضوح می برد ‘شکنجه’ او قبل از تجاوز به عنف.

آوریل سال 2007: او به حرکت از یک خانه رعیتی و به campervan در حال حاضر مربوط به جرم و جنایت. خانه رعیتی تمیز است و یک کیسه از کلاه گیس و لباس های عجیب و غریب’ یافت می شود.

May 3, 2007: مادلین McCann است ربوده و در اطراف 10pm از تخت او به عنوان پدر و مادر او خوردن تاپاس با دوستان متری دور.

Brueckner تلفن همراه مکان او را در منطقه ای که شب. او را برمی گرداند به زادگاه خود آلمان در مدت کوتاهی پس از آن.

اکتبر 2011: او محکوم به 21 ماه برای ‘خرید و فروش مواد مخدر’ در نیبول در شمال آلمان است.

In 2013 police released a photofit of a man seen lurking near the McCann apartment and Scotland Yard said that suspect had not yet been ruled out of the probe

در سال 2013 پلیس منتشر photofit یک مرد دیده می شود کمین در نزدیکی McCann آپارتمان و اسکاتلندیارد گفت که مشکوک شب گذشته تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است را رد کرد, کاوشگر

2014: او حرکت می کند به برانشویگ که در آن او شروع به در حال اجرا یک شهر-مرکز کیوسک. او سپس بازگشت به پرتغال با یک دختر.

2016: او در آلمان است. او به 15 سال زندان برای ‘سوء استفاده جنسی از یک کودک در عمل ایجاد و در اختیار داشتن فرزند مستهجن’.

مارس 3, 2017: Brueckner است که گفته می شود در یک بار با یک دوست که ده سال سالگرد تجدید نظر زیر مادلین ناپدید شدن نشان داده شده است در تلویزیون است.

او گفت: به گفته او در یک بار که او را می دانستند همه چیز در مورد ” چه اتفاقی برای او افتاده. او سپس خود را نشان داد, دوست, تصویری از او را به تجاوز به یک زن است.

MailOnline درک دوست رفت و به پلیس در مدت کوتاهی پس از آن.

ژوئن 2017: او سر بازگشت به پرتغال و تحویل دوباره به آلمان است. به این دلیل بود که صدور حکم از براونشوایگ دادگاه به 15 سال حبس برای سوء استفاده جنسی از یک کودک.

آگوست 2018: پس از آزادی از زندان او زندگی می کند در خیابان. اما او در زندان دوباره برای جرائم مواد مخدر.

First Prosecutor Hans Christian Wolters addresses the media during a press conference on the Madeleine McCann case at the public prosecutor's office in Braunschweig

اولین دادستان هانس کریستین Wolters آدرس رسانه ها در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در مدلین مک کین در مورد دادستان عمومی در براونشوایگ

سپتامبر 2018: Brueckner دستگیر شده است در میلان ایتالیا و تحویل به آلمان و محاکمه برای تجاوز به توریست آمریکایی در سال 2007 پس از یک DNA مسابقه به مو در صحنه جرم است.

جولای 2019: او حبس برای 21 ماه برای خرید و فروش مواد مخدر در شمال آلمان رفت و آمد مکرر از Sylt.

مرداد 2019: Brueckner است به اتهام تجاوز به عنف توریست آمریکایی در پریا دا لوز در سال 2005.

دسامبر 2019: او به جرم تجاوز به عنف و اخاذی از گردشگری مبتنی بر شواهد DNA. او با توجه به هفت سال زندان محکوم اما این شده است تحمیل شده در حال بررسی درخواست تجدید نظر.

3 ژوئن 2020: اسکاتلندیارد و پلیس آلمان نشان می دهد که که آنها را شناسایی کرده اند یک مظنون در Maddie McCann مورد

4 ژوئن 2020: دادستان در برانشویگ که در آن او زندگی می کند می گویند که آنها بر این باورند مادلین McCann شده است به قتل می گوید سخنگوی هانس کریستین Wolters. او به نام در مطبوعات آلمان به عنوان متهم.

آیا مسیحی Brueckner ربودن این پسر بیش از حد ؟ المانی, پلیس, تماس با خانواده شش ساله که از بین رفت در نزدیکی Praia da Luz در سال 1996 پس از در حال اجرا به دریا در حالی که جدید مادلین McCann مشکوک در منطقه

با Emer Scully و پل تامپسون برای MailOnline

خانواده یک دختر شش ساله و پسر که رفت از دست رفته در Algarve 24 سال پیش نشان داده شده اند در تماس با پلیس آلمان در پی مادلین مک کین تحولات است.

رنه هاس پدر Andreas Hasee خود گفت روزنامه های محلی است که یک محقق از فدرال جنایی پلیس (BKA) زنگ زد او دیروز برای اولین بار در 20 سال و گفت: آنها دوباره بررسی پرونده است.

شش سال از الزدورف آلمان بود در تعطیلات با خانواده اش در الجزور – فقط 25 مایل از Praia da Luz در Algarve – زمانی که او از میان رفت در تاریخ 21 ژوئن 1996.

نخست گمان در ناپدید شدن مادلین مسیحی Brueckner, در حال حاضر 43 نقل مکان کرد از آلمان به Praia da Luz در سال 1995 در سن 18. او در حال حاضر به اتهام جرائم جنسی علیه کودکان و توانست 19 در آن زمان رنه ناپدید شد.

به مدرسه رفت و از دست رفته پس از در حال اجرا به سمت دریا و خانواده او و مقامات قبلا پذیرفته رنه غرق در یک حادثه غم انگیز.

German detectives investigating Christian B, 43, have contacted the family of René Hasee to say they were looking into his 1996 abduction again

آلمانی کارآگاهان بررسی مسیحی B, 43, تماس خانواده رنه Hasee برای آنها به دنبال او سال 1996 ربوده شدن دوباره

Inga Gehricke vanished from Diakoniewerk Wilhelmshof in Saxony-Anhalt during a family outing on May 2, 2015 in an case that detectives have been unable to solve ever since

اینگا Gehricke از بین رفته از Diakoniewerk Wilhelmshof در زاکسن-آنهالت در طول یک خانواده تفرج در مارس 2 2015 در یک مورد که کارآگاه شده اند قادر به حل بوده است. دادستان تایید آنها بازگشایی یک تحقیقات مقدماتی به این که آیا مسیحی Brueckner (تصویر در سال 2018) بود که حل نشده اینگا مورد

Christian Brueckner, pictured with a friend in 2011,  was adopted as a baby after being given up by his birth mother and began abusing children as a teenager

مسیحی Brueckner, در تصویر با یک دوست در سال 2011 به تصویب رسید به عنوان یک کودک بعد از اینکه با تولد و شروع به سوء استفاده از کودکان به عنوان یک نوجوان

Brueckner had lived in this remote villa overlooking Praia da Luz from 1999 to 2006. Neighbours described him as unfriendly

Brueckner زندگی کرده بود در این دور ویلا مشرف Praia da Luz از سال 1999 تا 2006. همسایگان او را به عنوان توضیح غیر دوستانه

خاطرات دردناک گذشته بازگشت به Praia da Luz

A man walks next to the apartment where three-year-old Madeleine McCann disappeared in 2007

مرد پیاده روی در کنار این آپارتمان که در آن سه سال مادلین مک کین در سال 2007 ناپدید شد

پرتغالی شهر ساحلی که در آن مادلین مک کین از بین رفته است هنگامی که دوباره مجبور به بطور منظم احساس مرتعش حوادث را لرزاند که جامعه از 13 سال پیش.

Praia da Luz شده است پرتاب به یک تازه دیوانگی رسانه ها زیر نامگذاری آلمانی کودک آزار مسیحی Brueckner به عنوان مظنون کلیدی در سال 2007 ناپدید شدن از سه سال.

این تحولات باید لایروبی درد احساسات برای ساکنان امیدوارند تحقیقات پلیس قطعی است و اجازه می دهد تا آنها را به حرکت می کند’.

اما پس از یک دهه جدید آگهی و امید کاذب است که اغلب دوخته تعطیلات کانون در کانون توجه مردم محلی می گویند خاطرات شب شوم و جستجو کوره در رفته هرگز محو شدن.

‘هر کس امیدوار است این پایان است که آنها هم حق مرد و ما می توانیم بسته شدن’ یکی از ساکنان گفت: نگهبان.

شهردار هوگو پریرا اذعان منطقه هرگز متزلزل کردن حوادث May 3, 2007, وقتی مادلین ناپدید شد از زمین کف اقیانوس, باشگاه, اتاق هتل, در حالی که پدر و مادر او یک شام.

او گفت: پس از آن برای شکار مادلین در طول شب و در طول روز و هفته است و برای همیشه باقی ماند اچ در مغز او.

جامعه رهبر گفت: “من به یاد داشته باشید اولین اخبار و آغاز جستجوها و تلاش برای سعی کنید برای پیدا کردن Maddie. که با شما باقی می ماند.’

او تا به حال اجرا شده است و جلوتر از مادر و پدر در طول یک پیاده روی در ساحل. پس از از دست دادن بینایی از او آنها را دیدم هرگز او را دوباره با لباس های خود را ترک دروغ گفتن در ساحل.

Andreas Hasee رنه پدر نشان داد یک محقق از فدرال جنایی پلیس (BKA) با او تماس امروز – اولین بار او را شنیده بود از پلیس در 20 سال. او به روزنامه آلمانی Kölner Stadt-Anzeiger: ‘وجود دارد می تواند یک اتصال.’

این می آید به عنوان MailOnline می توانید نشان می دهد کودک آزار مظنون به ربودن مادلین انجام, وحشیانه, تجاوز به یک مقابل ساحل ویلا کمتر از یک مایل از جایی که سه ساله ناپدید شده در سال 2007.

Brueckner شکست را به خانه دورافتاده دو سال قبل از Maddie رفت از دست رفته از خانواده اش آپارتمان در رفت و آمد مکرر از Praia da Luz.

72 ساله آمریکایی بود که شکنجه و تجاوز توسط Brueckner که فیلم برداری وحشی حمله. او زندانی در سال گذشته به مدت هفت سال توسط یک دادگاه آلمان پس از DNA شواهد مربوط به او حمله.

ویلا به نام Casa پیچ اناری است که فقط ده دقیقه پیاده روی از اقیانوس ایجاد کرد که در آن آپارتمان Maddie خواب در طبقه همکف آپارتمان زمانی که او ربوده شد 13 سال پیش.

همچنین آشکار شده است که کودک آزار Brueckner, 43, عهد کرد که در یک وب سایت چت به ‘شتاب خودش یک چیزی کمی و سوء استفاده از آن را برای روز.

او fantasised در یک آنلاین, چت روم در سپتامبر 2013 در مورد آدم ربایی و سوء استفاده جنسی از یک کودک با توجه به مجله آلمانی اشپیگل.

او گفته اضافه آن را امن تر خواهد بود ‘اگر شواهد و مدارک نابود شده پس از آن’. واژه آلمانی او استفاده می شود, vernichten, همان کلمه نازی ها استفاده می شود برای راه حل نهایی.

آقای Hasee که پذیرفته است حال غرق افزود: ‘رنه رفت به پرتغال با همسر سابق و شریک جدید خود را.

‘او در واقع نیز بسیار مراقب باشید کودک او نمی توانست به راحتی صعود به اقیانوس اطلس را به تنهایی. البته شما شروع به فکر کردن بله. من نمی تصور کنید که رنه هنوز زنده است ” او اضافه شده است.

یک متخصص در این زمان یافت می شود جزر و مد و در شرایط فعلی در دریا ساخته شده و حادثه شنا بعید است و BKA افسران پلیس در آلمان نگهداری می شود دیگر قربانیان می تواند مرتبط به Maddie بررسی است. نیروی کاهش یافته است به نظر رنه Hasee.

می آید پس از دادستان دوباره باز این تحقیقات به این که آیا Brueckner ربوده شده پنج ساله اینگا Gehricke پس از او برداشت از Diakoniewerk Wilhelmshof در زاکسن-آنهالت در طول یک خانواده تفرج پنج سال پیش.

ناپدید شدن او در آوریل 2, 2015 – تقریبا هشت سال به بعد و پس از مادلین از بین رفت در پرتغال, on May 3, 2007 – تنها 48 مایل دورتر از جایی که Brueckner زندگی در پنج هکتار سایت از یک جعبه کارخانه جدا شده از روستای Neuwegersleben جنوب شرق هانوفر.

یک روز قبل از اینگا رفت و گم Brueckner خودرو در یک تصادف جزئی در یک ایستگاه نزدیک به جایی که او سرگردان دور.

بیش از 100 افسر فرود در جعبه کارخانه در فوریه سال 2016 حفر سوراخ به دنبال اینگا بدن.

دختر کوچک نبود یافت اما Brueckner USB ذخیره کردن از کودکان سوء استفاده جنسی تصاویر بر روی چوب USB مخفی در زیر استخوان حیوانات’ با پلیس در حال حاضر به بازگشت با توجه به آلمانی تلخیص Bild.

Police are set to return to this abandoned box factory in Neuwegersleben, Germany, where Christian Brueckner lived in a caravan and hid child porn among animal bones. Police raided it in 2016 looking for missing Inga Gehricke

پلیس را در مجموعه ای به بازگشت به این رها جعبه کارخانه در Neuwegersleben آلمان که در آن مسیحی Brueckner زندگی در یک کاروان و پنهان کودک رابطه میان استخوان حیوانات. پلیس حمله کردند و آن را در سال 2016 به دنبال از دست رفته اینگا Gehricke

Police say Brueckner may have been living in this campervan at the time Madeleine vanished

پلیس می گویند Brueckner ممکن است زندگی در این campervan در زمان مادلین از بین رفت

Justizvollzugsanstalt Kiel in northern Germany where Brueckner is currently being held in jail

Justizvollzugsanstalt کیل در شمال آلمان که در آن Brueckner در حال حاضر در زندان برگزار شد

Brueckner تحت تعقیب قرار بود بیش از پورنو کودکان بود اما او هرگز به اتهام اینگا ناپدید شدن هنگامی که پروب کاهش یافته بود پس از چهار هفته است.

او حاضر به اظهار نظر در مورد ناپدید شدن اخیرا زمانی که سوال در زندان توسط پلیس آلمان. یک کارآگاه پلیس در این عملیات گرنگ تیم نیز فکر شده است در حال حاضر در زمان.

اما امروز دادستان تایید آنها بازگشایی یک تحقیقات مقدماتی به, آیا او بود که حل نشده اینگا مورد.

اشتندل عمومی دادستانی سخنگوی Birte Iliev گفت: ‘از آن است که در حال حاضر در حال بررسی این که آیا وجود دارد هر گونه شواهد جدید در ارتباط با قتل مشکوک در براونشوایگ.’

پترا Küllmei گفت: “فقط یک روز قبل از اینگا ناپدید شده در نزدیکی اشتندل مسیحی B. دیده می شد در این نزدیکی هست در A2. فایل بسته شد و دوباره تنها چهار هفته بعد از شروع کار. من فکر می کنم که بسیار بلند پروازانه.’

شب گذشته پرتغالی پلیس شب گذشته آمار در پشت ادعا می کند که مادلین McCann مشکوک Brueckner تضعیف از طریق شبکه خود را.

Policia Judiciaria اصرار آلمانی و نام یکی از آن گذشت و به پلیس بریتانیا در پرونده در سال 2012 – و گفت: اسکاتلندیارد هرگز آنها را به یک نزدیک تر به او نگاه کنید.

Inga's disappearance on May 2, 2015 was almost eight years to the day after Madeleine vanished in Portugal on May 3, 2007

Inga's disappearance on May 2, 2015 was almost eight years to the day after Madeleine vanished in Portugal on May 3, 2007

اینگا ناپدید شدن در مارس 2, 2015 تقریبا هشت سال به بعد و پس از مادلین از بین رفت در پرتغال 3 مه 2007

A map of the area of Praia de Luz in Portugal showing the suspect's house and the McCanns' holiday apartment which was nearby

یک نقشه از منطقه Praia de Luz در پرتغال نشان دادن خانه مظنون و McCanns’ تعطیلات آپارتمان که در نزدیکی بود

Madeleine's parents Kate and Gerry McCann are pictured in London in October 2014 at a function to promote Child Rescue Alert

مادلین پدر و مادر کیت و جری McCann در حال تصویر در لندن در اکتبر 2014 در یک تابع برای ترویج فرزند نجات هشدار

معاون کارلوس Farinha گفت: ‘اگر سوء ظن در مورد این مرد آنقدر آشکار او می شده اند به موضوع درخواست های ساخته شده توسط انگلیسی ها که همیشه مجاز توسط پرتغال اما کسانی که درخواست در مورد او هرگز ساخته شد.’

در مصاحبه با پرتغال آژانس خبری Lusa گفت: ‘اگر PJ است که متهم از دادن Brueckner عدم اولویت همان را می توان گفت از پلیس شهری. در تئوری همه چیز می تواند متفاوت بوده است اما در سال 2007 و در سال 2012 ما نمی شناخته آنچه ما می دانستیم که در سال 2017.’

او گفت: این هفته تازه تجدید نظر شد ابتکار از پلیس آلمان که متقاعد شدند آن می تواند منجر به کسب اطلاعات بیشتر در آینده.

اما ظاهر شدن به اشاره است که شواهد سه نیروهای پلیس را ممکن است به اندازه کافی برای آوردن اتهامات و موفق محاکمه او گفت: “سوء ظن در مورد ملی آلمان رشد کرده اند اما متاسفانه آنها به اندازه کافی به او یک arguido و به طور رسمی متهم به او.’

آن را نیز به عنوان اسناد و مدارک نشان داد با اشپیگل گفته نشان می دهد Brueckner fantasised در نفرت انگیز چت آنلاین در مورد آدم ربایی و سوء استفاده جنسی از یک کودک در سپتامبر 2013.

مادلین McCann نخست مشکوک مسیحی Brueckner منتشر شد از پرتغالی زندان تنها چند ماه قبل از سه سال از بین رفته از Praia da Luz ویلا

توسط پل تامپسون و هری هوارد برای MailOnline

این کودک آزار مظنون به ربودن مادلین McCann تنها به حال منتشر شده است از یک پرتغالی زندان تنها چند ماه قبل از ناپدید شدن او از یک خانواده ویلا.

مسیحی Brueckner خدمت نه ماه در زندان برای سرقت از یک پمپ بنزین در سال 2006 و در ماه دسامبر منتشر شد – فقط پنج ماه قبل از مادلین رفت و گم شده است.

به زودی پس از انتشار سه-سال-دختر ناپدید شده و تمرکز در سراسر جهان شکار با 43 ساله آلمانی در حال حاضر متهم در ناپدید شدن او.

Brueckner زندانی شد پس از خروج از پمپ بنزین در تفریحگاه ساحلی از Portimão, فقط بیش از 20 مایل از Praia da Luz, رفت و آمد مکرر که در آن مادلین ناپدید شد.

آن را نیز پدید آمده که Brueckner قبلا زندانی در سال 1999 پس از انجام یک رشته از دزدی از ویلا و آپارتمان در داخل و اطراف Praia da Luz.

مادلین McCann والدین تشویق می شوند تا با پاسخ های عمومی

بیش از 270 نفر تماس اسکاتلندیارد در 24 ساعت پس از درخواست تجدید نظر خود را برای اطلاعات در مورد جدید مادلین McCann مشکوک.

پدر و مادر کیت و جری McCann گفته می شود بسیار تشویق پاسخ.

آنها در حال حاضر در حال انتظار برای یادگیری اگر شاهدان بالقوه باید اطلاعات حیاتی در مورد کودک محکوم مجرم جنسی مسیحی Brueckner.

این McCanns بر این باورند که درخواست تجدید نظر شد و توسعه قابل توجهی به تاریخ در این 13 سال در جستجوی دختر گم شده.

سخنگوی کلارنس میچل گفت: زن و شوهر هر دو 52 از Rothley Leicestershire شد ‘تلاش برای حفظ به صورت عادی زندگی که ممکن است” به خاطر خود و کودکان شان و آملی بودند که کودکان نوپا زمانی که مادلین ناپدید شد.

او گفت: “آنها قطعا تشویق خواهد به دانستن درخواست تجدید نظر بازده نتایج در حال حاضر و امیدوارم که در آن وجود خواهد داشت بسیار مهم بیت از اطلاعات است.

“آنها در حال ادامه کار پزشکی که در آن لازم است و آوردن دوقلوها به عنوان بهترین آنها می توانند در حالی که محافظ آنها از همه توجه.’

او شناخته شده به مکمل درآمد خود را از خرید و فروش مواد مخدر و کار در رستوران با سرقت از خانه.

در سال 2005 او را به یک لوکس ساحلی-مقابل ویلا جایی که او مورد تجاوز 72 ساله آمریکایی ،

تصور می شد او در ابتدا وارد این اموال به سرقت اشیاء با ارزش به جای انجام یک حمله.

منابع پلیس گفت: Brueckner نام به خوبی شناخته شده بود به آنها را از خود قبلی جرم و جنایت خود را با اثر انگشت و سایر جزئیات در فایل های خود را.

این رهبری به نام او که در میان صدها نفر از مظنونین شناسایی شده به عنوان بخشی از پرتغالی تحقیقات پلیس و بعد از تصویب به اسکاتلندیارد که در راه اندازی خود را پرس و جو به ناپدید شدن این سه سال ،

Brueckner که در حال گذراندن هفت سال حبس خود در شمال آلمان در سال 2005 تجاوز شد و اولین زندانی که در سال 1999 سه سال پس از اقامت در پرتغال.

او صرف دو ماه در زندان در شهر اوورا در پرتغال مرکزی.

پس از منتشر شدن او ماند از مشکل و مهاجرت به پرتغال, در حال حرکت به یک کنترل از راه دور ویلا در دامنه کوه بالا Praia da Luz.

اما در سال 2006 او به جرم رانندگی به دور از یک پمپ بنزین در تفریحگاه ساحلی از Portimão و آمریکا برای نه ماه.

او در ماه دسامبر منتشر شد که در آن سال – چند ماه قبل از مادلین رفت و گم شده در مارس 3rd, 2007.

در زمان مادلین ناپدید شدن او شده اند زندگی در متمایز camper ون.

او به عنوان شناخته شده بود به پلیس نام او را یکی از 600 شد که متهمان در شکار از دست رفته کودک نو پا.

معلوم نیست اگر پرتقالی پلیس تماس همتایان آلمانی خود را برای پیدا کردن اگر او تا به حال هیچ دیگر اعتقادات.

تا به حال آنها انجام می شود به طوری که آنها را کشف کرده اند یک رشته از جنس جرائم با شروع از زمانی که او یک نوجوان بود.

پرتغالی پلیس اصرار داشت که آنها به تصویب تمام جزئیات مربوط در Brueckner به اسکاتلندیارد در اطراف 2012.

کارلوس Fariniha از پرتغالی قضائیه پلیس (JP) گفت: پلیس بریتانیا که راه اندازی عملیات گرنگ برای پیدا کردن دختر گم شده نشان داد که هیچ علاقه ای به نام Brueckner و بپرسید نه برای هر گونه اطلاعات بیشتر.

او گفت: از آن نبود تا سال 2017 زمانی که پلیس آلمان ارائه اطلاعات در Brueckner که آنها علاقه مند شد و پس از راه اندازی درخواست تجدید نظر جدید برای شاهدان به جلو آمده.

چگونه در مورد مسئله از دست رفته اینگا Gehricke پنج درگیر یک تیم جستجو از 500 نفر پس از او سرگردان به جمع آوری چوب

Inga Gehricke, five, had been having a barbecue with her family on May 2, 2015

اینگا Gehricke, پنج, بوده است, داشتن یک کباب با خانواده اش در مارس 2, 2015

ناپدید شدن پنج سال اینگا Gehricke در طول یک سفر به یک منطقه جنگلی در ایالت زاکسن-آنهالت در کشور باعث بزرگ جستجو مربوط به 500 نفر است.

او تا به حال شده است با داشتن یک کباب با خانواده اش در یک مجتمع آپارتمانی در Diakoniewerk Wilhelmshof در آوریل 2 2015 در زمانی که او ناپدید شد.

دختر اعتقاد بر این است که سرگردان به جمع آوری چوب برای روشن کردن یک آتش در حدود 6.30 pm اما هرگز بازنگشت.

سگ های پلیس همچنین موفق به انتخاب کنید تا عطر و بوی اینگا که تا به حال شده است با پوشیدن یک پروانه با تی شرت آبی و شلوار جین و موهای او در دو plaits.

یکی از مظنونین اصلی بود سابق گارد امنیتی سیلویو شولتز اما او را رد دخالت پلیس شد هرگز قادر به اثبات هر لینک.

در ماه جولای سال 2016 شولتز تحویل داده شد حبس ابد برای قتل دو کودک از جمله یک کودک چهار ساله بوسنیایی پسر ربوده و از یک مهاجر ثبت نام مرکز سال قبل.

پلیس همچنین گفته بررسی مسیحی Brueckner و یک دستگاه در خانه اش با پورنوگرافی کودکان, اما نمی تواند اثبات هر گونه لینک به اینگا است.

در ماه ژوئن سال 2017 افسران به طور رسمی کاهش یافته است کاوشگر به اینگا ناپدید شدن است.

اینگا شده بود در این سفر با پدر و مادرش ویکتوریا و ینس-اووه Gehricke به عنوان به خوبی به عنوان او سه خواهر و برادر, ماکسیم, 15, Julius, 13 و هشت ساله Freya.

صحبت در مارس 2017, Mrs Gehricke گفته استرن مجله که او “احساس من می گوید که او هنوز زنده است’ در حالی که شوهر او گفت: “من هنوز هم امیدوارم که او خواهد داشت. اما به این امید که او را دوباره زنده می رود به صفر برای من.’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de