پاکسازی ضرب و شتم به کوروناویروس. فرانسه تحت تاثیر قرار است.

پاریس — رئیس جمهور امانوئل پاکسازی دولت از ضرب و شتم است به coronavirus مانع اخراج توده لبه پنجره رساند تا حقوق بیکاران staved کردن طولانی خطوط مواد غذایی و زمانی پایین تر مرگ و میر نسبت به همسایگان خود آلمان به استثنای.

آقای پاکسازی دستور اکید مستند که نزدیک به دو ماه به طول انجامید و زمانی که آن را بیش از این ویروس بود به سختی در گردش. اما در حالی که پاسخ اولیه می تواند گسله برای برخی از کندی و کمبود ماسک و بیش از 29 ، 000 نفر کشته فرانسه شانس بهتر از بسیاری از این بیماری همه گیر به ویژه هنگامی که در مقایسه با ایالات متحده و ایتالیا و اسپانیا و به ویژه بریتانیا است.

فقط همین را بگویم که, که به, که خشم آقای پاکسازی برای آن بیش از همیشه است.

فرانسه انتظار زیادی از رهبران و تقریبا همیشه آنها را پیدا کنید که مایل است. آقای پاکسازی این قاعده مستثنی نیست. در واقع بهتر نتیجه کمتر حاضر به نظر می رسد فرانسه به تحسین خود رئیس جمهور. که الگوی برگزار کرده است تقریبا از آقای پاکسازی آن در سال 2017, ریخته گری سایه بیش از یک مدت انقضای دو سال است.

آقای پاکسازی کاهش بیکاری و ایجاد شغل بیشتر اما فرانسه ابراز تنفر او برای شل کردن نیروی کار حمایت. او تساوی خارج کشور فاصله-شتاب کردن سیستم بازنشستگی و وجود ماه از اعتصاب آزرده اتحادیه ها و شهروندان بی اعتقاد از نیات خود را.

حتی به عنوان فرانسوی خود را جشن گرفتند موقت از انتشار مستند این هفته با مقدار پیش بینی شده بخشی از بازگشایی از کافه ها و رستوران ها coronavirus تنها تقویت این پارادوکس جمهوری را ناراحت رابطه با خود شهروندان است.

اعتبار…Andrea Mantovani برای نیویورک تایمز

“Deconfinement رفتن بسیار خوب” گفت: Olivier گالان یک جامعه شناس در مرکز ملی تحقیقات علمی است. “اما فرانسه به نظر نمی رسد ، اما من فکر نمی کنم آنها همیشه می تواند راضی باشد.”

روز جمعه رئیس دولت شورای علمی immunologist Jean-François Delfraissy اعلام کرد این بیماری همه گیر “تحت کنترل” در فرانسه در مصاحبه با رادیو فرانسه. هنوز هم در فرانسه به مراتب بیشتر از همسایگان اروپایی خود را در نظر گرفته دولت عملکرد در پاسخ به بحران بهداشت و درمان به شدت.

“بی اعتمادی است که یک عنصر ساختاری از جامعه با ثبات و خوبی تاسیس” آقای گالان نوشت: در مقاله اخیر در “رکود بزرگ فرانسوی” برای Telos, به طور گسترده ای به دنبال علوم سیاسی وب سایت.

به طور متوسط بیش از نیمی از شهروندان اروپا در خارج از فرانسه خود را مشاهده و دولت عملکرد در پاسخ به این ویروس مطلوب حتی در کشورهایی به مراتب بدتر سوابق. در فرانسه 66 درصد نامطلوب نظر به گفته های اخیر فیگارو نظرسنجی.

آقای پاکسازی سفت و نگاه بی تاب هنگامی که از او پرسیده شد که به تازگی در تلویزیون فرانسه درباره عدم محبوبیت خود.

“من نمی نشستن در اطراف احساس متاسفم برای خودم,” او گفت:. “من به دنبال به جلو.”

“برای چندین دهه این کشور شناخته شده است شک و بخش” آقای پاکسازی اضافه شده است. “من نمی ترسم. این کارآيى فرانسه وجود دارد. آن تغییر کرده است.”

هر چه اعتباری فرانسه را, دولت می شود از موفقیت خود را در برخورد با این ویروس رفته و به جای آن آقای پاکسازی را انجام نگرفته نخست وزیر Édouard فیلیپ.

“اخبار خیلی خوب است” آقای فیلیپ به سادگی گفت: هفته گذشته پس از نگاه کردن به پست-مستند نتایج. بیش از 60 درصد او را در بر داشت و قانع کننده در یک نظرسنجی مستقل Odoxa رای گیری شرکت برای لو فیگارو فرانسه-Info.

در نشانه ای از خود سیاسی تعالی آقای Philippe شد بر روی جلد این هفته willid, محبوب هفتگی newsmagazine با تیتر “این مرد سخت.”

“می توانید پاکسازی بدون انجام Édouard فیلیپ?” مجله خواسته alighting بر حدس و گمان است که آقای پاکسازی خواهد jettison یک نخست وزیر که به سرقت رفته است به ویژه هنگامی که بحران به پایان رسید.

در عین حال اقدامات دولت — محکم اجرا, مستند, بسیج, فرانسوی, فن آوری مانند قطار با سرعت بالا برای نجات بیماران از نزدیک دنبال مشاوره از دانشمندان — آقای پاکسازی است. است که در راه فرانسه: رئیس جمهور تصمیم می گیرد و ملت به شرح زیر است.

اعتبار…دیمیتری Kostyukov برای نیویورک تایمز

اما این بدان معناست که آقای پاکسازی کشد بیش از حد برای اوایل کمبود ماسک که دولت در ابتدا اعتراف به و سخنگوی حداقل برسد. امر riled فرانسه رسانه ای برای چند هفته اما از آن زمان تا حد زیادی کاهش یافته و از نظر. در خیابان های برخی از ماسک می پوشند اما بسیاری از نمی.

“چه چیزی بیشترین مشکل این است که ما در واقع در حال به دروغ گفت:” ماری Balaril, 27 اجتماعی-علوم استاد در یک دانشگاه پاریس به عنوان او به یاد می آورد امتناع دولت به اذعان کرد که این کشور تا به حال با آن مواجه ماسک کمبود.

رئیس جمهور است و با شور و نشاط در دفاع از سابقه خود را. “اجازه دهید صادقانه” آقای پاکسازی گفت: در اخیر مصاحبه های تلویزیونی. “در آغاز ماه مارس هیچ کس صحبت کردن در مورد ماسک.”

“زمانی که من به اطراف نگاه هیچ کس آماده بود,” او گفت:. “هیچ کس. هیچ کس.”

سرانه مرگ و میر در فرانسه بالاتر از ایالات متحده آمریکا با بیش از 100 ، 000 مرگ و میر. اما فرانسه با تراکم جمعیت — یک متغیر کلیدی در این بیماری همه گیر — بیش از سه برابر بیشتر است. فرانسه بستری شدن در بیمارستان و مرگ منحنی شده اند در کاهش شدید پس از حدود هفته دوم آوریل است.

اعتبار…Andrea Mantovani برای نیویورک تایمز

در مقایسه با کسانی که در خیابان بسیاری از کارشناسان و دیگران مصاحبه به دولت نشانه خوبی است.

گیوم Chiche یک نماینده مجلس که به تازگی ترک آقای پاکسازی حزب — یکی دیگر از نشانه ای از رئیس جمهور فرانسه را پایانی محبوبیت — گفت: اقدامات دولت “بسیار قوی بود.”

“در حال حاضر به نظر می رسد منطقی است. اما در آن زمان آنها چیزی جز بی طرف” آقای Chiche گفت: با اشاره به حرکت می کند برای سرپا نگه داشتن حقوق, ممنوعیت مراسم مذهبی و تحمیل مستند. “من فکر می کنم آنها انتخاب شد که مطلوب است.”

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


هنوز هم به او پیوست و 13 عضو دیگر مجلس که ترک جمهور فرانسه را در محروم کردن آن از آن اکثریت نمادین ضربه به گستردگی در رسانه ها به عنوان شوم نشانه ای برای آقای پاکسازی آینده.

آقای Chiche یک سوسیالیست بوده است یکی از رئيس جمهور منتقدان در سمت چپ یک گروه قضاوت او را بیش از حد مطلوب برای کسب و کار و اصرار او را به “تعریف افق های جدید” را به عنوان آقای Chiche آن قرار داده است.

فردریک کک یک انسان شناس و متخصص امنیت زیستی نیز در مرکز ملی تحقیقات علمی به نام آقای پاکسازی را از دست داده و همه گیر “خیلی خوب است.”

“بسیار مدیریت متمرکز در اطراف رئیس جمهور است. بسیار, فرانسوی, بلکه نسبتا کارآمد,” او گفت:.

“این نارضایتی این است که بازتابی از تقاضای بیش از حد برای امنیت” آقای کک اضافه شده است. اما او بیش از حد اشاره کرد که آقای پاکسازی شد گرفتن نیست ،

بیش از نیمی از فرانسوی تصویب دولت بازگشایی طرح است. اما آنها را تایید نمی کند آقای پاکسازی: فقط 30 تا 40 درصد در نظر گرفته او را به مقابله با این بیماری همه گیر. در یکی دیگر از فیگارو نظرسنجی 62 درصد از پاسخ دهندگان در بر داشت آقای پاکسازی شیوه “متکبر” و “اقتدارگرا.”

در برخی از راه های آقای پاکسازی است و خود را بدترین دشمن با یک سبک است که می تواند به عنوان مغرور. سخنرانی های خود را در طول بحران طولانی شد و ادبی هر دو علامت های تجاری. او برای اولین بار سرزنش فرانسه وجود ندارد “احساس مسئولیت” سپس بعد از ستایش آنها را برای خود نظم و انضباط.

اعتبار…استخر عکس توسط استفان ماه

“او دوست دارد این تغزلی effusions و مردم فقط نمی مشتاق است که” آقای گالان گفت.

در اخیر تلویزیون ظاهر آقای پاکسازی شد نشان داده شده است ملاقات با یک گروه از ناراضی سرآشپزها بالا توسط ویدئو کنفرانس از Élysée کاخ.

سرآشپزها — برخی از معروف ترین نام ها در آشپزی فرانسوی از جمله Alain Ducasse — نمی پنهان سرخوردگی خود را در حال مجبور به ماندن بسته در طول مستند.

“ما نه خوش بینانه در مورد بقا در حدود نیمی از رستوران های ما” آقای Ducasse گفت.

آقای پاکسازی نشده بود تحت تاثیر قرار. او لبخند زد کمی گله مند و سپس تجویز یک درس به شکایت سرآشپزها.

“نگاه من مانند آزادی تا آنجا که شما” آقای پاکسازی گفت. “اما چه چیزی شما رو به یاد داشته باشید که آن را خوب به ورزش این آزادی در کشوری مانند فرانسه است. آن را خوب به زندگی در یک کشور که در آن دولت قوی است.”

وی افزود: تیز, “وجود دارد کشورهای دیگر که در آن دولت اجازه دادن به افراد موفق است.”

ثابت Meheut کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>