کابل را Coronavirus مورد نشان می دهد یک خطرناک در کنگره

نماینده کابل ماسک-دوری می گزیدند جمهوری خواه از تگزاس ممکن است هرگز شناخته شده او coronavirus او نه بود اجباری سریع تست در کاخ سفید و در راستای پروتکل های دقیق قرار داده و در محل برای محافظت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

بنابراین زمانی که او آزمایش مثبت این هفته باعث زنگ و خشم در کاپیتول هیل در مورد خود را در معرض خطرناک واقعیت است که قانونگذاران و مشاوران و دیگر کارکنان باید بی سر و صدا مضطرب بیش از سال: این کنگره است که وظیفه چوپانی ملت از طریق همه گیر خود را فاقد مطابق روش برای حفاظت از اعضای آن و نیروی کار خود.

مانند هر چیز دیگری در کنگره پس از رسیدن به یک اجماع در مورد چگونه برای محافظت در برابر گسترش این ویروس در سالن کنگره تبدیل به یک حزبی امر ترک رهبران قادر و یا تمایلی به پایبندی به یک مجموعه مشترک از قوانین. بسیاری از جمهوری خواهان محافظه کار مانند آقای Gohmert گرفتن نشانه خود را از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن ماسک کارکنان دفاتر خود را در نزدیکی ظرفیت کامل و آزادانه خوشحالم که دست با یک دیگر همکاران خود و دولت و مقامات در محله های نزدیک نشان می دهد این کشور چه از برگشت به کار به نظر می رسد.

دیگر جمهوری خواهان و بسیاری از دموکرات ها در مقابل دستور داده اند که اکثریت دستیاران خود به کار از راه دور و خواسته کسانی که گزارش به کنگره پیچیده به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله.

“خانه توسط خود طبیعت است یک چیز درهم و برهم که در آن تمام 435 دفاتر باید سیاست های خود و سخنران پلوسی ندارد قدرت را متوقف خنگ عضو از انجام کارهای گنگ گفت:” برندان باک یک دستیار ارشد سابق به نانسی پلوسی های اخیر سلف به عنوان سخنران و نماینده سابق Paul D. رایان جمهوریخواه از ویسکانسین. اما او استدلال بلندگو تا به حال موفق به راه اندازی یک سیستم قابل اعتماد از تست های معمول.

آقای Gohmert تشخیص — که فرستاده حداقل چهار قانونگذاران به قرنطینه و ده ها تن بیشتر مشاوران خبرنگاران و دادستان کل تقلا برای دریافت تست شده — درخواست خانم پلوسی برای قرار دادن در محل دقیقترین محدودیت و در عین حال اواخر روز چهارشنبه. او اعلام کرد که قانونگذاران و کارکنان خود را مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک هنگامی که در کف خانه یا در حال حرکت را از طریق خانه و ساختمان های اداری و هشدار داد که عدم انجام این کار در نظر گرفته بود جدی نقض شایسته حذف از محل.

اما تنها چند ساعت بعد از جمهوری-منصوب گروهبان-در-آغوش در سنا Michael C. Stenger قرار دادن راهنمایی های خود گفت که همه کارکنان در آن طرف کنگره بودند به صراحت معاف از سفارشات توسط ناحیه کلمبیا به پوشیدن ماسک و قرنطینه در هنگام سفر از مناطق با خطر بالا در سراسر کشور.

با خبرنگاران و حمایت از اعضای هیات darting به عقب و جلو بین دو اتاق اغلب از طریق بسته بندی داخلی راهرو ، noncompliance از یک اتاق به راحتی می تواند تضعیف دیگر.

اعتبار…آنا Moneymaker برای نیویورک تایمز

در علاوه بر این به 10 یا قانونگذاران که آزمایش مثبت این ویروس در میان کارگران که بی سر و صدا قدرت کنگره با 27 کنگره کارکنان پلیس, 33 پیمانکاران مشغول به کار در یک سایت ساخت و ساز و 25 نفر از کارکنان معمار کنگره تست مثبت و ده ها بیشتر رفتن داوطلبانه به انزوا به دلیل قرار گرفتن در معرض با توجه به چوب خط حساب کردن از جمهوری خواهان در مجلس اجرایی کمیته.

رهبران مجلس سنا و مجلس بارها و بارها کاهش یافته است برای قرار دادن در محل campuswide تست برنامه برای قانونگذاران و دستیاران خود. در حزب جمهوری خواه با مشاوران خانه مدیریت کمیته ملاقات خواهد Roper, معاون وزیر نیروی هوایی که ارائه شده برای اتصال قانونگذاران واشنگتن-بر اساس آزمایشگاهی است که می تواند روند تا از 6000 تست یک هفته بدون هیچ هزینه به خانه. کاخ سفید هم ارائه کرده است برای ارسال سریع تست ماشین آلات.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • بحران مانت در ایالات متحده آمریکا به عنوان بیکاری کمک مجموعه منقضی جمعه اقتصاد قرارداد و مرگ و میر صعود.
  • قانونگذاران ایالات متحده موفق به تمدید مزایای بیکاری فدرال که در حال تنظیم منقضی جمعه.
  • نیوجرسی که تا به حال ساخته شده است گام های بلندی در برابر ویروس می بیند نگران کننده چشم انداز مثبت بوده است.

خانم پلوسی و سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و اکثر رهبر demurred استدلال عموم که اعضای کنگره باید دریافت دسترسی ویژه به تست زمانی که عرضه شد هنوز هم کمیاب برای عموم. خصوصی آنها مورد سوال امکان تست هزاران نفر از مردم در روز است.

اما خبری از آقای Gohmert تشخیص — و که او تا به حال بازگشت به کنگره بگویید به دستیاران خود را در فرد از نتایج آزمون به راه انداخته طوفان وحشت و خشم سراسر خانه به عنوان هر کس از کارورزان به قانونگذاران درهم به سعی کنید به جابجایی آقای Gohmert گام.

نماینده رادنی دیویس ایلینوی بالا جمهوریخواه در دولت کمیته خواست همکاران خود را در روز پنج شنبه به دنبال خانه پزشک را توصیه. “عدم پایبندی به این راهنمایی است در معرض خطر خود را,” او نوشت مربوطه یادداشت.

اما بدون هر گونه یکنواخت حکم یک درهم آمیخته از سیاست ها و شیوه های پدید آمده در کاپیتول هیل که در آن قانونگذاران معاف از ایمنی محل کار قوانین و کارکنان و کارآموزان ندارد به نفع سنتی بخش منابع انسانی. کنگره دفاتر بسیار سلسله مراتبی ساختن نگرانی در مورد ایمنی و یا ناراحتی بسیار دشوار است.

“مسئله اصلی در اینجا این است که کنگره الزامی قوانین برای ما به همه زندگی می کنند و آنها هنوز هم مراقبت از مردم خود گفت:” آدری Henson, بنیانگذار کالج به کنگره یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند دانش آموزان کم درآمد با منابع به کنگره کارآموزی.

اعتبار…آنا Moneymaker برای نیویورک تایمز

در آقای Gohmert دفتر, کارکنان, مشاوران بودند گزارش را تشویق به نشان می دهد تا در فرد به عنوان مثال مجموعه برای کشور است.

دفتر او دو درب را از که از نماینده Adam B. شیف دموکرات از کالیفرنیا که تا به حال همه به جز یک نقاب دستیار یا دو گاهی اوقات کار از خانه از مارس.

دستیاران برای نماینده رس در و هیگگینس جمهوری خواه از لوئیزیانا شده اند مجاز به “ورزش اولویت های فردی خود” از جمله پوشیدن ماسک یا نه. آقای هیگینز شده بود در میان کسانی که تیز امتناع از پوشیدن یک ماسک بر روی کف خانه تماس آنها را “بخشی از صفات انسانی از فرزندان خدا.”

روز چهارشنبه آقای هیگینز متمایل به خانم پلوسی را سفارش جدید. “ماسک” است نه تپه به مرگ” او نوشت: در Facebook post. “آزادی تپه به مرگ. مبارزه برای آزادی خود را در کنگره مهم تر از آزادی من برای پوشیدن و یا پوشیدن ماسک.”

کار کنگره انجام شده است در بسیاری از موارد از کوچک و ضعیف تهویه مناسب دفاتر که تقسیم و تقسیم دوباره به طوری که اعضای هیات نشستن چهار یا شش به یک و تنها ترین ارشد بسته شدن درب. برای هزاران نفر از پیمانکاران و حمایت از کارکنان که تا حد زیادی کار خارج از زیرزمین از کنگره پیچیده وضعیت حتی بیشتر اغراق آمیز و گزینه های برای teleworking کمتر.

شرایط در سنا بدن کوچکتر با 100 عضو گسترش مشابه در یک اندازه دانشگاه باید به طور کلی بهتر شده است و ماسک استفاده گسترده است. اما یک تعداد انگشت شماری سناتور جمهوریخواه بارها چپ چهره خود را کشف هنگامی که در حال حرکت از طریق کنگره و در ماه مارس یکی از آنها رند پل از کنتاکی, مجبور, چند تن از همکاران خود را به انزوا پس از او آزمایش مثبت است.

آقای دیویس تلاش برای پین سرزنش عقب دموکرات در مصاحبه روز شنبه اصرار دارد که طرح جمهوری خواهان پیشنهاد در ماه مه به طور منظم تست قانونگذاران کنگره و اعضای هیات نگه داشته می تواند این ویروس را تحت کنترل و کنگره با خیال راحت در محل کار. او اشاره کرد که آمریکا در حال حاضر اعمال شده تعدادی از خطر کاهش اقدامات مانند اجتماعی فاصله در طول آرا در مجلس نمایندگان است.

اعتبار…آنا Moneymaker برای نیویورک تایمز

“من فکر نمی کنم یک تشخیص دیروز می تواند منعکس کننده بر کل نهاد مانند ما ساخته نشده و برخی از تغییرات در حال حاضر” آقای دیویس گفت:. “اما یک تغییر ما هنوز به انجام به دلیل سخنران پلوسی مقاومت است همان گزینه ای است که آمریکایی ها در سراسر جوامع ما است.”

خانم پلوسی متحدان مسابقه با شور و نشاط است که خصوصیات ذکر است که قانونگذاران می توانید آزمایش با حضور در مطب پزشک در صورتی که دلیلی برای باور کردن آنها می تواند قرارداد ویروس و یا در حال نشان دادن علائم.

نماینده Zoe Lofgren دموکرات کالیفرنیا و رئیس دولت پنل گفت: آمریکا پیشنهاد شد به سادگی بیاستفاده. به ابوت سریع تست ماشین آلات ارائه شده توسط این برگ برنده دولت باید نرخ بالای منفی کاذب و آن را در دستگاه های متعدد در حال اجرا در سراسر ساعت به طور منظم آزمون اعضای خانه و cenacolo از دستیاران — نه به ذکر است سناتور و یا دیگران به کار هر روز.

“جلوگیری از فریب دهد در اطراف. توقف تلاش برای ایجاد این برخی از سیاسی موضوع” خانم Lofgren گفت. “آن نیست. این فقط یک مسئله بهداشتی.”

دموکرات ها در ماه مه به تصویب یک بسته از قوانین تغییرات اجازه می دهد تا کمیته برای ملاقات از راه دور و قانونگذاران به رای خود را در زمین از راه دور با استفاده از یک پروکسی, در علاوه بر این به دیگر تمیز کردن و اجتماعی فاصله دستورالعمل.

اما هر جمهوری خواه اما یکی آشکار حاضر به استفاده از سیستم پروکسی و رهبران حزب شکایت کرد به خیال آن را خلاف قانون اساسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im