از دست دادن زنبورها باعث کمبود کلیدی محصولات غذایی, مطالعه می یابد

عدم زنبور عسل در مناطق کشاورزی است که محدود کردن عرضه برخی محصولات غذایی جدید ما-بر اساس مطالعه نشان داده است نشان می دهد که کاهش در گرده ممکن است جدی و انشعابات برای امنیت غذایی جهانی است.

گونه از زنبور عسل وحشی مانند bumblebees در حال درد و رنج از دست دادن گل زیستگاه, استفاده از سمی آفت کش ها و به طور فزاینده بحران آب و هوا. موفق زنبور عسل در ضمن تمایل به توسط زنبورداران اما تاکنون هزینههای بیماری منجر به نگرانی که سه چهارم جهان را محصولات غذایی وابسته به گرده می تواند شبهه با توجه به عدم زنبور عسل است.

تحقیقات جدید به نظر می رسد برای تایید برخی از این ترس است.

هفت مورد مطالعه محصولات رشد کرده در 13 ایالت سراسر آمریکا پنج شواهد نشان داد که عدم زنبور عسل است که مانع مقدار مواد غذایی است که می تواند به رشد از جمله سیب و زغال اخته و گیلاس. در مجموع 131 محصول زمینه های مورد بررسی بودند برای زنبور عسل فعالیت و محصول فراوانی توسط ائتلافی از دانشمندان از آمریکا و کانادا و سوئد.

“محصولات که بیشتر زنبورها رو به طور قابل توجهی بیشتر محصول تولید گفت:” راشل Winfree یک بوم شناس و گرده افشانی متخصص در دانشگاه راتگرز که نویسنده ارشد این مقاله منتشر شده توسط انجمن سلطنتی می باشد. “من شگفت زده شد انتظار نداشتم آنها محدود خواهد بود تا این حد.”

محققان دریافتند که وحشی بومی زنبور عسل کمک بسیار زیادی بخشی از گرده افشانی با وجود عامل در شدت پرورشی مناطق تا حد زیادی برهنه از پوشش گیاهی است که پشتیبانی از آنها. زنبور عسل وحشی اغلب موثر تر گرده از زنبور عسل, اما تحقیقات نشان داده است گونه های مختلفی هستند که در کاهش شدید. زنگ زده وصله زنبورعسل برای مثال اولین زنبور عسل قرار داده شده در ایالات متحده در لیست گونه های در معرض خطر در سال 2017 پس از درد و رنج 87 درصد رکود در گذشته از دو دهه.

عصری آمریکایی کشاورزی است که لبه پنجره رساند تا توسط زنبور عسل, دیوانه وار تکرار و منتقل سراسر کشور در کهیر به منظور پاسخگویی به نیاز رو به رشد برای محصول گرده افشانی.

بادام یکی از دو محصول نشان داده شده است به درد و رنج از فقدان زنبور عسل در این مطالعه عمدتا رشد در کالیفرنیا که در آن بسیاری از خانه زنبور در ایالات متحده در حال trucked برای هر سال به صورت گسترده بادام گرده افشانی رویداد.

ما در خط مقدم واگرا روند که در حال تکرار در جای دیگر در جهان – به عنوان کشاورزی می شود فشرده تر به بوسیله اسباب گردنده از بیشتر حجم برای تغذیه رو به رشد جهانی جمعیت, تاکتیک های مانند مسطح wildflower مراتع پاشش مقدار زیادی از حشره کش و کاشت تک رشته های تک محصولات در حال آسیب رساندن به جمعیت زنبور عسل بسیار مهم برای محصول گرده افشانی.

با توجه به سازمان ملل متحد را سازمان غذا و کشاورزی میزان تولید محصولات کشاورزی وابسته به حشرات و دیگر گرده افشان افزایش 300% در طول 50 سال گذشته. گرده افشانی کمبود می تواند باعث برخی از میوه و سبزیجات برای تبدیل شدن به نادر و گران تر تحریک تغذیه کسری در رژیم غذایی. جزء اصلی مواد غذایی از قبیل برنج و گندم و ذرت نمی خواهد تحت تاثیر قرار, اما, به عنوان آنها را از طریق گرده افشانی باد.

“کلنی های زنبور عسل در حال ضعیف تر از آنها استفاده می شود و زنبور عسل وحشی در حال کاهش است و احتمالا توسط بسیاری” گفت: Winfree. “کشاورزی اخذ شده است فشرده تر و کمتری وجود دارد زنبورها به طوری که در برخی از نقطه گرده افشانی تبدیل خواهد شد محدود است. حتی اگر زنبور عسل سالم بودند آن را مخاطره آمیز به تکیه بسیار بر روی یک گونه زنبور عسل. این قابل پیش بینی است که انگل را هدف یکی از گونه های ما در این تک محصول fields.”

این مقاله توصیه می کند که کشاورزان به دست آوردن درک بهتر از مقدار بهینه از گرده افشانی نیاز به افزایش محصول و همچنین نقد و بررسی این که آیا این سطح از آفت کش ها و کود قرار داده و به زمینه های مناسب است.

“این روند ما شاهد در حال حاضر در حال تنظیم ما برای امنیت غذایی مشکلات” Winfree گفت. “ما نیست و در عین حال کامل بحران در حال حاضر اما این روند در حال رفتن در مسیر درست است. مطالعه ما نشان می دهد که این یک مشکل نیست برای 10 یا 20 سال از در حال حاضر اتفاق می افتد در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de