لری Vallow: FBI به دنبال یلو عکس در شکار برای کودکان ‘روز قیامت cultist’


Tylee رایان 17 و هفت سال JJ رایان را که گم شده است برای ماه: FBI

اف بی آی خواسته است هر کسی که دیده اند ممکن است از دست رفته کودکان لری Vallow در پارک ملی یلوستون به جلو آمده و با عکس و یا فیلم ها به کمک محققان.

هفده سال Tylee رایان و هفت سال JJ Ryan شده اند از دست رفته در ماه سپتامبر بود. مادر خود, 46 دستگیر شد در هاوایی در ماه گذشته شده است و تحویل به آیداهو که در آن کودکان زندگی می کردند و جایی که او بود با توجه به نظر می رسد در دادگاه روز جمعه به اتهام کودک رها شد.

طلاق و اسناد و مدارک ثبت شده توسط خود مرحوم شوهر سابق این گزارش ادعا Ms Vallow اعتقاد او “خدا اختصاص داده شده برای انجام کار 144,000 در آمدن مسیح دوم در ماه جولای سال 2020”. او و شوهر فعلی چاد Daybell بودند و هر دو درگیر در آیداهو بر اساس گروه است که باعث آماده شدن برای آخرالزمان و یا کتاب مقدس پایان زمان.

عجیب و غریب مورد دهانه چندین ایالت و شامل تحقیقات به سه مرموز مرگ و میر.

در حال حاضر فدرال و مقامات تصاویر منتشر شده نشان از کودکان در طبیعت رزرو در 8 سپتامبر. بیشتر تصاویر نشان نقره فورد F-150 pickup truck خانواده رفت و آمد بود با Ms Vallow برادر الکس کاکس.

FBI امیدوار است که افرادی که از این پارک بازدید در 8 سپتامبر ممکن است تصاویر گرفته شده از خانواده و این ممکن است کمک به ماموران در تحقیقات.

عکس های جدید بازیافت شد از Ms Vallow اپل iCloud و آخرین شناخته شده تصویر Tylee رایان ایسنا گزارش شده است.

اعضای عمومی می ها هر عکس مربوط به یک وب سایت راه اندازی توسط اف بی آی در در fbi.gov/rexburg.

محققان خواسته های عمومی به ادامه گزارش راهنمایی در مورد به رکسبرگ اداره پلیس در (208) 359-3000 یا مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان در 1-800-843-5678 (1-800-THE-LOST).

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس

ادامه مطلب

جمهوری خواه را تهدید می کند جو بایدن و بتو o’rourke در شوم تفنگ تصویری

SXSW لغو میان شیوع کروناویروس

ناسا اجرایی با اتهام قتل درجه دوم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>