غارتگران اعتصاب در macy’s و میدتاون منهتن در طول تظاهرات

رییس پاره کردن تخته سه لا است که سوار کردن میسی فروشگاه گل سرسبد در هرالد مربع swarming با ده ها تن در داخل به سرقت هر آنچه که آنها می تواند به پیدا کردن قبل از اینکه تعقیب توسط پلیس. دیگران شکست ویندوز در یک نایک, فروشگاه, گرفتن پیراهن و شلوار جین و پستی تا کت. آنها سقوط کرد به یک مربی فروشگاه تخریب یک Barnes & Noble غارت یک Bergdorf گودمن شعبه و نابود نمرات کوچکتر عرض در طول راه.

فوران از غارت و چپاول در منطقه کسب و کار مرکزی منهتن بی نشان از نیویورک قد و قامت و قدرت زده و در عین حال یکی دیگر از ضربه به یک شهر وضعیتی وخیم از کشور بدترین شیوع کروناویروس.

این ضرب وشتم اواخر دوشنبه شب و به صبح زود خدشه در غیر این صورت مسالمت آمیز تظاهرات انجام شده توسط هزاران نفر از مردم در سراسر شهرستان در پی مرگ جورج فلوید و آن را لمس کردن یک بحران جدید برای شهردار, بیل د Blasio.

آغاز و تا روز دوشنبه بعد از ظهر و رشد وایلدر به عنوان شب سقوط کرد گروههای کوچکی از افراد جوان در لباس پوشیدن بیشتر در غارت فروشگاه های زنجیره ای مجلل بوتیک و kitschy نقره ای فروشگاه در میدتاون منهتن به عنوان پلیس در تلاش بیهوده برای تحمیل نظم است.

در عرض چند ساعت به طور معمول پر جنب و جوش و مرکز ثروت و مجلل خرده فروشی تا به حال فرود به تقریبا کلیشه چشم انداز اختلال: خیابان بودند خالدار با شیشه های شکسته و زباله می تواند آتش. باند غارتگران غارت فروشگاه ها بدون توجه به نزدیکی افسران پلیس. این صدای گوشخراش از تکرار بین آسمان خراش ها.

توسط صبح زود ساعت یک حس بی قانونی در مجموعه بود.

پس از یک آخر هفته پر از صحنه های تکان دهنده از غارت لغو کردند بین پلیس و معترضان و تخریب ماشین پلیس رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو و آقای د Blasio اعلام کرد بعد از ظهر دوشنبه که آنها را اعزام دو بار به عنوان بسیاری از افسران پلیس و تحمیل 11 بعد از ظهر حکومت نظامی.

اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

حکومت نظامی موفق شد در پایان بسیاری از تظاهرات قبل از نیمه شب. همانطور که برای غارتگران به نظر می رسید تنها به تشویق آنها برای شروع پیش از آن در روز. حتی قبل از حکومت نظامی اثر در زمان شهردار روز دوشنبه اعلام کرد که حکومت نظامی در روز سه شنبه آغاز خواهد شد در 8 p. m. اعتراض سازمان تنظیم برنامه های خود را بر این اساس تنظیم وقت روز سه شنبه تظاهرات برای شروع در اوایل بعد از ظهر; حداقل دو نفر برای شروع در منهتن قبل از ظهر.

روز دوشنبه معترضان گاهی اوقات deputized خود را برای جلوگیری از تخریب و سرقت. زمانی که یک گروه را به هم ریخت ویندوز از یک آلدو فروشگاه کفش در بعد از ظهر معترضان با عجله به جلو به فشار آنها را دور از فروشگاه کشیدن یک مرد جوان از پنجره شکسته به عنوان او تلاش برای صعود در داخل.

“جلوگیری از انجام این کار!” یکی پریشان زن فریاد زد دوستان خود را نگه داشتن پشت خود را به عنوان او lunged نسبت به غارتگران است. “جورج فلوید برادر گفت: نه به انجام این کار! است که آنچه در این مورد!”

چندین خبرنگاران و عکاسان برای نیویورک تایمز شاهد صحنه های متعدد از مردم تنظیم بر عرض در سراسر Midtown. پلیس در ابتدا به نظر می رسد تعدادشان کمتر قبل از اینکه در نهایت انبوه تقویت و ساخت بازداشت.

شهردار و کمیسر پلیس نسبت داده اند برخی از خشونت در جریان تظاهرات به گروه ناشناس از خارج از شهرستان و دولت وجود دارد اما به نظر نمی رسد به شواهد که یک شبه.

اداره پلیس گفت: آن را به حال ساخته شده 700 دستگیری تا کنون بیشتر از هر شب پس از تظاهرات هفته گذشته آغاز شد و چند افسر زخمی شده است از جمله یکی از آنها در بیمارستان تحت درمان در بیماری جدی است.

این ضرب وشتم بود و شاید جدی در میسی گل سرسبد on 34th Street, یکی از بزرگترین فروشگاه های بزرگ در جهان است. ویدیو نشان داد صحنه هایی از هرج و مرج به عنوان آتش سوخته در خیابان و غارتگران شروع تجمع در مقابل یکی از مسدود شدن راههای ورودی.

یک مرد بارها و بارها لگد تخته سه لا به سلامتی فوران از دیگر غارتگران است. هنگامی که درب شکسته شد, مردم شتافت داخل و به دنبال آن بعد توسط ماموران پلیس بی باک از طریق راهرو تلاش برای گرفتن آنها را.

اداره پلیس تایید کرد صبح روز سه شنبه که بسیاری از غارتگران ساخته شده بود آن را در داخل میسی که “اجرای عمل” گرفته شده بود.

در یک فروشگاه نایک, ده ها تن از مردم عمدتا نوجوانان شکست در شیشه جلو و وارد فروشگاه, گرفتن, جین, کت و پوشاک دیگر به عنوان سیستم امنیتی blared. غارتگران scurried در داخل و خارج از فروشگاه نامحدودی پیاده رو خالی چوب لباسی در حالی که جمعیت معترضان berated آنها را از خیابان.

“این چیزی است که این مورد!” یک گروهی شعار می دادند.

چند دقیقه بعد صدای پلیس می تواند در فاصله شنیده. اما وقتی ماموران وارد شدند خیلی دیر: هر دو غارتگران و راهپیمایی اعتراض آنها تا به حال متلاشی دور از بین رفته بودند,.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

به عنوان Midtown خشک از تظاهرکنندگان بیشتر swarms از غارتگران به خیابانها خواهند ریخت, فوق العاده, فروشگاه, ویندوز و عجله را از طریق در حال حاضر شکسته به ساختمان.

به عنوان آنها پریدند از فروشگاه به فروشگاه آنها برداشت پوشاک و سعی به گرفتن طلا و جواهر از lockboxes. اما بسیاری از high-ticket شد سمت چپ دست نخورده. در خیابان پنجم جمعیت شکست پنجره یک فروشگاه کفش Camper اما نمی گرفتن جفت از $800 کفش آگهی برجسته توسط ورودی.

گروه های مختلف شکسته پنجره ها از یک بوتیک فروشگاه چای ترک ترافیک مخروط دار, بینی, از, از طریق یک سوراخ در یکی از پنجره های آن. اما آنها مختل تقریبا هیچ یک از آن کالا ایجاد یک صحنه سورئال از شکست شیشه و ظریف دقت در حفظ مجموعه چای — قرمز روشن خود فنجان و نعلبکی متعادل در یک آوانگارد نمایش.

به نظر می رسید برای برخی که تمایل به سرقت کمتر کشنده از هیجان از بین بردن و با چند افسر پلیس سرکوب relishing در قدرتمند احساس مصونیت از مجازات.

اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

همراه برادوی, غربت گروههای جوان مردم نقش برآب بین نابود فروشگاه ها و biked آزادانه در امتداد جاده های خالی. حتی به عنوان ردیف پلیس وانت کنار خیابان های اطراف این غارتگران به نظر می رسید به دانستن است که آنها برنده بازی موش و گربه با پلیس است.

“آنها در حال غارت و باعث آسیب آنها نمی آمد در اینجا به اعتراض گفت:” یک گارد امنیتی در برادوی بین 37 و 38, خیابان که کاهش یافته است به نام خود. “یکی از بچه ها دیدم چاقو به او در من. این فقط یک دسته از بچه ها هیچ بزرگسالان است.”

حدود 9 بعد از ظهر گارد تماشا به عنوان غارتگران شکسته در نمای شهری Outfitters دو بلوک دور. این گروه پس از آن پاره از طریق فروشگاه خروج چوب لباسی لباس و نمایش غرفه پراکنده در سراسر زمین در پی خود.

یک ساعت بعد — در حالی که پلیس ایستاده بود در چشم مردم نگاه کردند به ارزیابی آنچه که کالا در سمت چپ بود. یک مرد در سرعت باد شروع به پریدن کرد از طریق یک شیشه شکسته پنل و ظهور ثانیه بعد با دو جعبه بزرگ در دست خود را.

در خیابان پنجم کارتیه گوچی و ورساچه, Armani, Zara و Salvatore Ferragamo تا به حال تمام زرهی فروشگاه خود را با تخته سه لا برای محافظت در برابر تورم سرقت.

دیگران بودند و دیوانه وار در تلاش برای انجام این کار حتی به عنوان غارت عینک: در ساعت 10:45 p. m. در خارج از یک بانک سانتاندر در 35 خیابان کارگران ساختمانی اره تکه چوب و سوار کردن بانک به عنوان گروه کوچکی از افراد جوان آنها را در خیابان و rummaged از طریق در حال حاضر شکسته فروشگاه.

در خیابان هفتم هایدی Murga, 34, تماشا به عنوان یک گروه از مردم شکست را به فدرال اکسپرس فروشگاه. پس از غارتگران پراکنده خانم Murga, که با این نسخهها کار به عنوان یک کارگزار و زندگی در Midtown تصمیم به نگهبانی خارج از فروشگاه به دفع کردن گروههای دیگر از غارتگران است.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

“من فقط رفتن به اینجا ایستاده و تظاهر این فروشگاه, این چیزی است که من می توانید انجام دهید,” او گفت:. “این اعتراض این است که خشونت به طور کامل.”

او افزود: “من نمی خواهم این کار را در تمام این شهر من نقل مکان کرد.”

هم زمان با سراسر شهر بود منع رفت و آمد رفت و به اثر در 11 بعد از ظهر تا به حال خلق و خوی تاریک: هوا از هرج و مرج به نظر می رسید به متاستاز در سراسر Midtown.

فقط پس از 11 گروه از غارتگران نزدیک مدیسون زرگران در برادوی که در آن شیشه ای نمای دراز در هم شکسته و مجبور به باز کردن فروشگاه های فلزی دروازه. با فروشگاه زنگ وافغان مردان جوان foraged داخل و ده ها تن دیگر با عجله به صحنه است. زمانی که یک ماشین پلیس بینام با آن چراغ در گذشت صحنه آن متوقف شد به طور خلاصه — و سپس ادامه داد: پایین خیابان 37.

“این راه! این راه!” یکی غارتگر فریاد زد.

دقیقه بعد دو افسر پلیس بر روی دوچرخه و توپ رو به سمت جمعیت, ارسال, مردم در حال فرار کردن برادوی است. پلیس انداخت یک مرد به زمین, اما آنها به عنوان دست او مرد دیگری در یک خاکستری سرعت باد و حلیم دو شرکت بزرگ سنگ در افسران قبل از او تعقیب دور.

یک ساعت بعد در حدود 200 نفر در آب گرفتگی به خیابان هفتم مناجات ناسزاهای در مورد منع رفت و آمد. به عنوان آنها با نزدیک شدن دو پلیس, وانت, ماشین کشیده دور — باعث موجی از کف زدن از جمعیت است.

“اگر شما می خواهید به صورت مسالمت آمیز در اعتراض به اقامت در داخل!” یک مرد جوان نعره میکشید از طریق یک بلند گو حرف زدن. “اگر شما می خواهید به انجام هر آنچه شما می خواهید در اینجا باقی بماند.”

زمانی که این گروه اتفاق افتاد پس از یک نیویورک با مضمون فروشگاه هدیه ای که نمای قبلا باز شکست آنها غارت فروشگاه یک بار دیگر. به عنوان آنها پاره از طریق کالا, یک نفر lobbed یک مجسمه آزادی مجسمه سفالین رنگی خارج است.

آن را فرود شکسته در خیابان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>