Longleat خود را از دست Lord of lust می نویسد: ریچارد کی


Longleat خود را از دست Lord of lust: او به دست آورد یک حرمسرا از 75 ‘wifelets و خود را آراسته و با شکوه در خانه با هنر وابسته به عشق شهوانی. اما به عنوان او می میرد از coronavirus در 87, چگونه Marquess از حمام محبت خانواده اش به مراتب سخت تر

این Marquess از داخل حمام, عجیب و غریب , صاحب Longleat سافاری پارک درگذشت در سن 87 پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در یک بیانیه الکساندر Thynn خانواده تشکر از تیم پزشکی در رویال ایالات بیمارستان در حمام که ‘مراقبت خیلی حرفه ای و مهربانانه’ برای او در روز نهایی خود را.

در اینجا ریچارد کی به نظر می رسد در زندگی اشراف زاده و نویسنده و هنرمند و زرق و برق دار شومن…

مانند گرانبها گلخانه گل 7 Marquess از حمام خود را صرف 87 سال پناه از سرما باد زندگی مدرن پشت نفیس الیزابت نما در حالی که لباس به عنوان یک superannuated هیپی و احاطه شده توسط یک همیشه در حال تغییر, دادگاه, قابل ازدواج و همسری زنان جوان است.

در حالی که پدر او یک پیشگام و با شکوه صفحه اصلی کسب و کار جمع آوری نازی یادگاری از جمله هیملر را از عینک و برخی از هیتلر watercolours او به تصویب رسید آرمانهای flower-power generation و تحت پوشش دیوارهای Longleat خود اجدادی صندلی خود را به نقاشی از 75 ‘wifelets’ و وابسته به عشق شهوانی, نقاشی های دیواری.

این louche و غیر عادی جهان از بریتانیا رنگارنگ ترین اشراف زاده که مرگ از coronavirus دیروز اعلام شد.

The Marquess of Bath, the eccentric owner of Longleat Safari Park, has died aged 87 after testing positive for coronavirus. Pictured: Lord Bath at a millennium party with then girlfriend Trudie Juggernauth-Sharma

این Marquess از داخل حمام, عجیب و غریب, صاحب Longleat سافاری پارک درگذشت در سن 87 پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. تصویر: خداوند حمام در هزاره حزب با دوست دختر Trudie Juggernauth-Sharma

که یک مرد که برای تمام عمر خود را به مبارزه طلبیده کنوانسیون باید در نهایت سقوط به اپیدمی فراگیر در این کشور شد سرد یک یادآوری از یک بیماری که مراقبت هیچ چیز برای اصل و نسب و پرورش است.

در بیانیه ای پروردگار داخل خانواده پرداخت ادای احترام به فداکارانه فداکاری پرستاران و پزشکان و دیگر کارکنان که تو خیلی حرفه ای و مهربانانه’ برای او در روز نهایی خود را.

مرگ او در روز شنبه در رویال ایالات بیمارستان در حمام, جایی که او تا به حال پذیرفته شده در مارس 28.

مراسم تجلیل از آب گرفتگی در برای همکار بود که بیش از متعارف: کامل یکی کردن. بن Fogle که فیلم برداری مجموعه تلویزیونی پارک حیوانات در Longleat و مستغلات شد ‘ویران’ در حالی که نشان می دهد مجری کیت فروتن گفت که او “بسیار غم انگیز’.

او در توئیتر خود نوشت: ‘هر کس را توصیف او را به عنوان گریز از مرکز – و او جلال تا – اما او همچنین نوع و سرگرم کننده – و همه ما نیاز به یک بیت از مهربانی و سرگرم کننده در زندگی ما است.’

His family thanked the medical team at Royal United Hospital in Bath which 'cared so professionally and compassionately' for him in his final days. Pictured: The 13-year-old Alexander Thynn at Eton

خانواده اش تشکر از تیم پزشکی در رویال ایالات بیمارستان در حمام که ‘مراقبت خیلی حرفه ای و مهربانانه’ برای او در روز نهایی خود را. تصویر: 13-year-old الکساندر Thynn در Eton

به عموم الکساندر Thynn کشت تصویر اسب سواري, مرد چند زنه زندگی یک افسار گسیخته با نمرات عاشقان در حالی که نسبتا بزرگ و ثروت و افتخار و امنیت 10000 هکتار و مستغلات.

او reveled در تلخیص عناوین که وقایع را shenanigans مانند ‘شهوانی پروردگار و مورد علاقه خود را ‘صلب Longleat’ – ملایم جناس در سافاری پارک متصل به Wiltshire شمع.

اما او همچنین یک مدل از صحت خواند مودب و با رفتار بی عیب و نقص متوسط توصیف خود را در Debrett را کتاب مقدس از blue-bloods به عنوان یک هنرمند آهنگساز و نویسنده.

به طور قابل توجهی, اما, او یک تاجر زیرک ساخته شده است که با پدر و مادر خود دستاوردها را به خانه و املاک و همواره یکی از پر بازدید ترین جاذبه های این کشور است.

فراتر از زرق و برق دار لباس فاس, kaftan, هندی, پیراهن ابریشم بنفش و شلوار و فرش دمپایی بود که hankered پس از مهربان سن و سنت است.

او نه فقط به آنا همسر او پس grievously خیانت, اما به او اختصاص داده شده توصیف سابق, فرانسوی, ستاره فیلم به عنوان “سکسی ترین بازیگر زن در تمام دوران”.

Beyond the flamboyant outfits of fez, kaftan, Indian silk shirts, purple trousers and carpet slippers was a figure who hankered after a gentler age and tradition. Pictured: The Marquess of Bath at Longleat in 1997 where he decorated the interior with erotic murals and portraits of his wifelets

فراتر از زرق و برق دار لباس فاس, kaftan, هندی, پیراهن ابریشم بنفش و شلوار و فرش دمپایی بود که hankered پس از مهربان سن و سنت است. تصویر: این Marquess از حمام در Longleat در سال 1997 که در آن او تزئین داخلی با نقاشی های دیواری و پرتره از خود wifelets

Alexander Thynn cultivated the image of the pony-tailed polygamist living the life of a libertine with scores of lovers. Pictured: With one of the Longleat chimps

الکساندر Thynn کشت تصویر اسب سواري, مرد چند زنه زندگی یک افسار گسیخته با نمرات عاشقان. تصویر: یکی از Longleat شامپانزه

برای بسیاری از آنها از راه دور ازدواج که تحمل برای بیش از نیم قرن او بود مستقر در پاریس از جایی که پس از خسته کننده از اقدام او گزارش داد در جنگ ویتنام ایرلند شمالی مشکلات و دیگر نقاط.

شاید جذاب ترین از همه این بود که حمام باید درگذشت و در همان سن به عنوان پدر او خیلی تلاش کردم تا زندگی کردن را به, اما نمی, ریخته گری سایه بود که به سوختگی رابطه خود را به نوبه خود با خود.

این شدید carousing اشراف زاده اختصاص داده شده به wenching و revelling, ممکن است بیش از حد بزرگ یک شخصیت حتی برای ساناز واو به فکر. در اینجا یک مرد بود که در لحظات از مرگ پدرش مخلوع برادر کوچکترش 6 Marquess مورد علاقه.

Lord, Christopher شده بود در حال اجرا و مستغلات اما داخل دستور داد او را به پاک کردن میز خود را که او در اشک. واو در واقع آیا دیدار با جوان الکساندر در حالی که یک مهمان از پدر و مادر خود را هنری و دافنه در Longleat.

در نامه ای به جامعه شکل نانسی Mitford او در توصیف این تجربه به عنوان ‘ناگوار پر سر و صدا و مستی’. آنها در آنجا ماند تا در اواخر شب در حالی که کودکان الکساندر و خواهرش کارولین سوار دوچرخه دور از خانه.

ممکن است وجود دارد بیش از حد شده اند از یک کلید به اسکندر آینده priapic جهت در واو توجه داشته باشید که خداوند حمام اصرار بر خواندن ” نفرت انگیز ترین صفحات از انسان شناس Bronislaw نگه داشته است زندگی جنسی وحشی به کودکان نوجوان در وعده غذایی ،

After later handing over the day to day running of Longleat and the attraction at Cheddar Gorge, also owned by the family, there were clashes between father and son. Pictured: His son Ceawlin Thynn, now the 8th Marquess, and his wife Emma

بعد از بعد تحویل روز به روز در حال اجرا از Longleat و جاذبه در پنیر چدار تنگه نیز متعلق به خانواده وجود دارد درگیری بین پدر و پسر. تصویر: پسر خود را Ceawlin Thynn در حال حاضر 8 Marquess و اما

هنری و دافنه طلاق دختر 4th بارون ویویان شد و یکی از پر زرق و برق ترین زوج عصر جاز.

منتخب حزب محافظه کار MP برای فروم در سامرست در سال 1931 سال قبل از اسکندر متولد هنری بود خوش تیپ raffish و بسیار جناح راست در حالی که همسر او بود و جشن زیبایی.

پس از جنگ خوب – او زخمی شده بود در شمال آفریقا – بازگشت او به علامت خود را در تاریخ اجتماعی شدن و 71 سال پیش برای اولین بار صاحب یک خانه با شکوه برای باز کردن آن به طور دائم به مردم بر اساس تجاری.

او را به پرداخت £1.5 میلیون مرگ وظایف متحمل شده که پدرش 5 Marquess درگذشت در سال 1946.

باز منادی تولد جدید ‘شوهای’ اشراف مجبور کردن از پشت قاب چوبی برای حفظ و نگهداری از خانه های خود را با سرگرم کننده ،

الکساندر بود که برای آن سپاسگزار است که او برای پدرش عدم انجام یکی دیگر از ایده: تبدیل Longleat بیش از به دولت به عنوان یک عقب نشینی تعطیلات آخر هفته برای کابینه.

اما در حالی که خانه خود را با مجموعه ای از هنر و گنجینه – الهام بخش سافاری پارک آمد و در سال 1966 – رونق پدر و پسر نیست همراه است. الکساندر بود قطعا نه ناامیدی.

او به خوبی در Eton, آیا خود خدمات ملی در نگهبانان زندگی – از دست دادن بکارت خود را به ‘شیرین مزاج’, آلمانی, زن روسپی – بود و مفید boxer.

او به دنبال پدرش به سلطنتی Wiltshire Yeomanry و رفت تا به آکسفورد که در آن او را تحسین برای او خوب به نظر می رسد و یک درجه خوب در PPE در کلیسای مسیح. پدر و مادر خود ازدواج نشد.

‘آنها monogamists که آموخته است که چگونه به تقلب’ او یک بار گفت.

‘در طول جنگ من متوجه شدم مادر من داشتن روابط با مردان در ارتش. وقتی پدرم آمد از El Alamein در سال 1942 من به او گفتم: ‘شما می خواهید برای دریافت به دیدن استفاده می شود خیلی بیشتر از مردان در اطراف محل.’

آنها طلاق گرفته acrimoniously در سال 1953 هنگامی که الکساندر 21 بود. مطمئن نیستید از چه پس از آکسفورد او به پاریس رفت و شروع به نقاشی.

به زودی او پرتاب خود را به فلسفه از آزاد دهه شصت: غیرمتعارف لباس بلند, مو بلند و رایگان عشق. پدر و مادر خود رفتار او در برابر معمولی ازدواج است.

‘من می خواستم گسترده تر حس خانواده او گفت: بعد از آن.

“من ترجیح می دادم که نه ازدواج.’

اما او تا به حال برای تولید یک وارث. در سال 1966 او را از طریق آنچه که او به نام ‘anti-ازدواج’ با تانیا Duckworth یک مدل از سیلان (در حال حاضر سریلانکا) در ‘deist انسان’ مراسم او تا حد زیادی ساخته شده خود را.

این بود که به دنبال یک ‘anti-طلاق و در سال 1969 معمولی ثبت احوال عروسی در کنزینگتون به مجارستان متولد Anna Gael مادر دو فرزند پسر Ceawlin در حال حاضر 8 Marquess و دختر Lenka.

اما خیلی زود آنا در حال بازگشت به خانه اش در پاریس.

Ceawlin خود را در مورد اینکه آیا پدر و مادر خود را آغاز کرده است در یک ازدواج مصلحتی به ارائه Longleat با یک وارث مرد.

‘این است که قطع و خشک,’ او گفت.

“آنها فقط منجر چنین بسیار متفاوت زندگی می کند. آن عشق بازی در ابتدا. او برای پدر اول و Longleat شد جایزه اضافه شده است.

‘او در بر داشت که از Longleat سرگرم کننده برای هفت ماه و پس از آن متوجه شدم این بود که بزرگ نیست. مامان هنوز هم احساس می کند او را متعلق به خانه است.’ برای سال های بسیاری از او باقی مانده است مسئول حفظ Longleat گنجینه های و بازگشت هر سه هفته یا بیشتر به مدت ده روز.

ازدواج خود را متوقف نمی کار گفت: Ceawlin.

‘آن را کاملا به عنوان آسان و هماهنگ به عنوان یک “فضای باز” اما این که به طور کلی gist.’

بر خلاف پدرش که هرگز زندگی می کردند در Longleat الکساندر نقل مکان کرد و در طول اواخر دهه 1950 و در آنجا باقی ماند.

سپس در سال 1964 زمانی که املاک و ساخته شده بود به او را به اجتناب از مالیات بر ارث او خود را آغاز کرد عالی کار عشق به زر و زیور اراستن آپارتمان خصوصی خود را با نقاشی و تمثیلی نقاشی های دیواری. او در نظر گرفته و آنها را بزرگترین دست آوردهای.

وجود دارد کاما سوترا, اتاق, اتاق خواب خود را البته که او به روی عموم باز است در سال 1969 – و که بسته بود توسط پلیس دو ماه بعد به دلیل محتوای زشت و ناپسند – پارانویا اتاق پر از نگران کننده تصاویر از رویاهای عذاب و Bluebeard را پله که ثبت شده خود را بدنام ماجراهای جنسی.

چندی پس از ازدواج با این روحیه حمام تا به حال یک زن دیگر در بازوی تارا ماه: یک مدل تبدیل شده طراح داخلی است. به عنوان دهه شصت ساخته شده راه را برای دهه هفتاد به Longleat حرم آغاز شد.

زنان آمد و رفت. برخی داده شد کلبه املاک اگر وجود دارد هیچ noblesse ملزم — آنها تا به حال به پرداخت اجاره. او با ابداع کلمه “wifelet’ به توصیف این زنان است. دختران زرق و برق, بازیگران, خوانندگان, مدل می شود و برخی از صرف رفیقه همه آنها استخدام شده است.

آنها شامل Jo Jo Laine سابق همسر بال گیتاریست دنی Laine و یک نامرد hedonist باند دختر Sylvana Henriques, چینی, هنرمند چانگ یی چانگ شصت مدل تبدیل, میخانه, زن مهمانخانه دار ایرنه بارنت بازیگر Cherri Gilham و نلا Fontaine ظالمانه کاباره خواننده.

در پر زرق و برق rakish بیوگرافی این Marquess از حمام: خداوند, عشق, Nesta Wyn الیس مربوط چگونه نظیر بود ‘مثبت swarming با زنانی که در صف بندی برای به اشتراک گذاشتن تخت خود را’.

خود را در اوج, ‘یک زن در هر دو طرف از او در تخت خواب’ هر شب یک نیاز اساسی.

اما به عنوان الکساندر سالخورده (آیا به عنوان wifelets) این رایگان-عشق بهشت معلوم شد که هیچ بستری از گلهای رز.

حمام امیدوار به ایجاد یک روستایی محبت کمون در Wiltshire, حومه شهر, اما در عمل وجود دارد ‘شایع حسادت و حتی خشونت در بین زنان به ویژه هنگامی که یک wifelet مواجه می شوند مورد علاقه جدید.

با توجه به الیس که شاهد wifelets سرقت هر یک از دیگر لباس ها و به طور کلی در حال کینه توز در طول اقامت در حمام تابستان عقب نشینی خارج از سنت تروپه در جنوب فرانسه, داخل حمام بود تحریک شده توسط این ایده که جنگیدند ،

عبارت “در حال رشد قدیمی disgracefully’ می تواند ابداع شده است برای الکساندر حمام.

مباهات از خود دلاوری او گفت که او تا به حال هیچ نیاز به ویاگرا.

برای همه جدید خود را در سن مظاهر او تنها تا کنون پرداخت خدمات لب به شایسته سالاری آرمان در مورد گناهان به ارث برده و ثروت و فرود تربیت و اطمینان به او چسبیده و به او ناخواسته موجب ثروت و عناوین.

در عین حال او رای دادند و در حمایت از از بین بردن ارثی همسالان خود شامل – از مجلس اعیان.

و او تغییر نام خود را توسط فرم نظر سنجی به عمل Thynne به Thynn بدون هیچ دلیل دیگر از او فکر مردم خواهد در غیر این صورت تلفظ آن به عنوان تو به جای نازک است. او پر از تناقضات است.

هر چه Etonian الکساندر فرستاده پسر خود را به محلی جامع که از آن مدبر Ceawlin در حال حاضر 45 موفق به استخراج خود را با استفاده از یک صندوق به پرداخت هزینه برای Bedales.

اما بعد از بعد تحویل روز به روز در حال اجرا از Longleat و جاذبه در پنیر چدار تنگه نیز متعلق به خانواده وجود دارد درگیری بین پدر و پسر.

آن زمانی آغاز شد که Ceawlin تصمیم به حذف برخی از پانل های از پدرش نقاشی. حمام خشمگین بود.

شارژ خاموش شد گیج تلویزیون در یک فیلم مستند بی بی سی, همه تغییر در Longleat که گذاشته لخت خانواده اصطکاک است.

همه چیز به طور چشمگیری بدتر هنگامی که حمام را انتخاب و برای حضور در عروسی پسرش به اما McQuiston دختر نیجریه سرمایه دار خیلی مهم نفت و یک ستاره از سال گذشته به شدت می آیند ،

این حمله همسان شد تنها توسط شخص نگرش Ceawlin را که در یادگیری از ازدواج او و پسر او گفت: ‘آیا شما مطمئن هستید که در مورد آنچه شما انجام می دهند به 400 سال از نسب?’ او در سال کاهش, با بسیاری از wifelets رفته که شکاف شده است ناخوشایند اگر غمگین, نوشته روی سنگ قبر.

در یک مصاحبه حمام یک بار خواسته که مردم در حال درک کسانی از ما را انتخاب کنید که منجر به زندگی ما در یک راه متفاوت است. ما بیش از حد می خواهید به دوست داشتن و دوست داشته شدن و نیاز به یک ساختار به ما را قادر به انجام این کار است.’

مطمئنا او ممکن است اعمال می شود که محبت به خانواده خود را بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de