مستند اسپرز 11 ساله skateboarder به تاریخ اول 1080 درجه به نوبه خودتعطیلی مدارس در برزیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به 11 ساله نابغه Gui Khury مقدار زیادی از زمان برای کامل خود را در ورزش اسکیت بورد سواری مهارت به عنوان او اول شخص به زمین 1080 درجه به نوبه خود در راستای عمودی و شیب دار.

بیش از دو دهه پس از Tony Hawk به پایان 900 درجه به نوبه خود Khury خرد دیرینه رکورد پرواز کردن بالای یک سطح شیب دار و تکمیل سه چرخش در هوا قبل از فرود پاک و اسکیت ، این مانور به مدت طولانی است که یکی از مقدس grails ورزش اسکیت بورد.

“انزوا برای coronavirus کمک کرد چرا که او تا به حال یک زندگی بود که در مورد مدرسه و او نمی باید زمان زیادی را برای آموزش و هنگامی که او از مدرسه به خانه او خسته” اسکیت باز پدر ریکاردو Khury فیلهو و گفتگو کرد.

“بنابراین در حال حاضر او در خانه بیشتر از او می خورد بهتر است و او زمان بیشتری برای آموزش و می توانید با تمرکز بیشتر بر روی آموزش به طوری که کمک کرده است. او یک فرصت برای آموزش در اینجا اگر او را ندارد [اسکیت امکانات] … او خواهد بود گیر کرده در صفحه اصلی مثل هر کس دیگری و قادر به انجام ورزش است. پس از جداسازی به او کمک کرد تا تمرکز است.”

در طول مستند Khury خانواده را 20 دقیقه ای سفر خود را به خانه مادر بزرگ روز بیشتر به تحویل مواد غذایی و رها کردن او به طوری که او می تواند در حالت عمودی سطح شیب دار و کاسه و خیابان البته آنها تا به حال ساخته شده است در پشت باغ. آن بود که در سطح شیب دار است که او به اتمام تاریخی feat.

Khury شد و در حال حاضر جوانترین skateboarder برای تکمیل 900 درجه به نوبه خود یک شاهکار او کشیده کردن در سن هشت.

“من مانند, آه خدای من چه من فقط انجام دهید؟” Gui Khury به رویترز گفت پس از دستیابی به تاریخی خود را 1080. “من فقط می خواهم من فرود آمد از آن. در حال حاضر من می خواهم به جشن می گیرند.”

پسر جشن بود “مک و پنیر در خانه” با خانواده اش.

چاپ صفحه بزرگ شاهین فرود آمد اولین 900 در سال 1999 و نه سال قبل از Khury متولد شد. هاوک 31 زمانی که او با موفقیت به اتمام ترفند تماس آن را بزرگترین لحظه رقابتی خود را حرفه ای.

کمتر از ده اسکیت باز باید دست به شاهکار در سال های پس از. آمریکایی تام Schaar تکمیل 1080 درجه به نوبه خود در سال 2012 اما در یک سطح شیب دار است که به skateboarders بالاتر سرعت و ارتفاع که در آن برای تکمیل هر سه نوبت.

Khury سه گانه چرخش ثبت شده توسط پدر و مادر خود را بر روی تلفن خود را و ارسال شده در Instagram. “من آن را به تمام علاقه من اسکیت باز مثل تونی هاوک باب Burnquist و نیل میمس,” Gui Khury گفت.

“برخی از آن نوشته شده در داستان های خود و برخی در واقع آن نوشته شده در Instagram. من بود که خیلی دیوانه به دلیل آن را مانند یک بار در طول عمر تجربه است. آن را بسیار شگفت انگیز است. این بهترین احساس همیشه.”

اسکیت باز را وظیفه بعدی این است که برای حفظ تمرین 1080 درجه به نوبه خود به طوری که او می تواند کامل ترفند در مسابقات. سپس با اعتماد به نفس است که شاید تنها 11 سال سن می تواند عبور کردن او تصور اقدام به چاپ صفحه بعدی نقطه عطف بزرگ.

“1260. یک نفر آن را انجام داده تنها بود اما در یک سطح شیب دار پس از آن خواهد شد راه [بیشتر] دشوار است برای من” Khury گفت. “این می تواند [ممکن است]. شما هرگز نمی دانید.”

چاپ صفحه تنظیم شده است به آن اولین المپیک در توکیو بازی های المپیک شده اند که تحت فشار قرار دادند به 2021 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>