مدت طولانی از مستند می تواند سیستم ایمنی را تضعیف و ترک مردم بیشتر آسیب پذیر به ویروس های خطرناک, Oxford, اپیدمیولوژی هشدار

  • Sunetra گوپتا گفت: lockdown می کنند بیشتر در معرض بیماری
  • آکسفورد استاد تیم استدلال کرده بود که coronavirus وارد در بریتانیا در ماه دسامبر
  • رقابت مشاوره داده شده توسط استاد ‘مستند’ نیل فرگوسن از امپریال کالج

آکسفورد اپیدمیولوژی هشدار داده است که مدت طولانی از مستند می تواند سیستم ایمنی را تضعیف و ترک افراد آسیب پذیر به آینده بیماری های همه گیر.

استاد Sunetra گوپتا گفت که شدید اجتماعی فاصله می تواند مردم unexposed به میکروب ها و توسعه دفاع در برابر ویروس های جدید.

او اضافه کرد که “اگر ما بازگشت به نقطه که در آن ما بدون قرار گرفتن در معرض’ جامعه خواهد بود ‘مثل انبوهی از درختان انتظار به آتش کشیده شد’.

پروفسور Gupta تیم تولید تحقیقاتی که پیشنهاد coronavirus وارد شده بود در بریتانیا در ماه دسامبر و باعث قابل توجه ‘گله ایمنی’.

نتایج حاصل از مدلسازی نشان داد که تحریک ملی مستند سه ماه بعد بود یا خیلی دیر یا نیازی.

این رقابت مشاوره داده شده توسط نیل فرگوسن از امپریال کالج که پیش بینی از 500 ، 000 مرگ و میر باعث بوریس جانسون برای تحمیل یک مستند.

استاد فرگوسن بود که اخراج از موقعیت خود در حکیم پس از موازین مستند قوانین پس از آن گفت: نمایندگان مجلس است که در سوئد به دست آورد تقریبا همان سرکوب coronavirus بدون UK-سبک مستند.

بریتانیا ثبت 43,514 coronavirus مرگ و میر مربوط به تاریخ است.

Professor Sunetra Gupta said that intense social distancing could leave people unexposed to germs and not develop defences against new viruses

استاد Sunetra گوپتا گفت که شدید اجتماعی فاصله می تواند مردم unexposed به میکروب ها و توسعه دفاع در برابر ویروس های جدید

Prof Gupta  added that 'if we return to the point where we have no exposure' society would be 'like clumps of trees waiting to be set ablaze' (stock)

پروفسور گوپتا افزود که “اگر ما بازگشت به نقطه که در آن ما بدون قرار گرفتن در معرض’ جامعه خواهد بود ‘مثل انبوهی از درختان انتظار به آتش کشیده شد’ (سهام)

صحبت به ساندی تلگراف پروفسور Gupta استدلال کرد که مسافرت های بین المللی کمک می کند تا به ساخت تا دفاع در برابر جدید و در حال ظهور ویروس ها.

‘این یک هشدار به فرض که این وضعیت که در آن ما نمی رنج می برند به طور منظم و ضرب و جرح توسط عوامل بیماری زا قرار می دهد ما در یک موقعیت بهتر,’ او گفت.

‘اگر ما بازگشت به نقطه که در آن ما بدون قرار گرفتن در معرض, که در آن ما نگه داشتن همه چیز و بازگشت به وضعیت موجود به عنوان نسبتا جدا جوامع ما مانند انبوهی از درختان انتظار به آتش کشیده شد.

‘نوع ایمنی است که محافظت از شما در برابر بسیار شدید و علائم مرگ را می توان به دست آورد و با قرار گرفتن در معرض مربوط به عوامل بیماری زا به جای ویروس خود را.’

پروفسور گوپتا گفت: “شرایط برای گسترش یک ویروس پیشرفته تر شده اند با شیوه های فعلی جهانی مخلوط در سراسر جهان سفر.

Prof Gupta's model rivalled advice given by Neil Ferguson of Imperial College, whose projections of 500,000 deaths prompted Boris Johnson to impose a lockdown

Prof Gupta's model rivalled advice given by Neil Ferguson of Imperial College, whose projections of 500,000 deaths prompted Boris Johnson to impose a lockdown

پروفسور Gupta مدل رقابت مشاوره داده شده توسط نیل فرگوسن از امپریال کالج که پیش بینی از 500 ، 000 مرگ و میر باعث بوریس جانسون برای تحمیل یک مستند

Boris Johnson (pictured with Rishi Sunak, June 26) ordered a national lockdown on March 23

بوریس جانسون (در تصویر با Rishi Sunak ژوئن 26) دستور داد ملی مستند در 23 مارس

اما آنچه نیز تقویت شده است که سطح عبور-حفاظت ما از به دست آوردن قرار گرفتن در معرض اشکالات مختلف.

“به طور کلی ما در یک جای بهتر با این همه مسافرت های بین المللی. بنابراین شرایط که در آن یک عامل بیماری زا ممکن است کشتن تعداد زیادی از مردم شده است کاهش می یابد.’

او همچنین ادعا کرد که زندگی در یک “دولت تا حد زیادی شبیه به مستند’ در سال 1918 ‘ایجاد شرایط برای آنفلوآنزای اسپانیایی می آیند و کشتن 50 میلیون نفر’.

پروفسور Gupta مدل پیشنهاد ویروس وارد در بریتانیا در ماه دسامبر حدود دو هفته قبل از اولین مورد گزارش شده و یک ماه قبل از اولین گزارش مرگ است.

این به معنی آن می تواند به اندازه کافی زمان به گسترش به طور گسترده ای با بسیاری از انگلیسی ها دستیابی به ایمنی. پروفسور Gupta توصیه کرده بود تست برای ارزیابی این نظریه است.

در آکسفورد اپیدمیولوژی گفت که کسب و کار پس از آن می تواند بازگشایی بلافاصله و بدون خطر دوم سنبله در Covid-19 عفونت.

او گفت Unherd: “من فکر می کنم شانس وجود دارد ما ممکن است انجام داده اند بهتر است با انجام هیچ چیز در همه و یا حداقل با انجام کاری متفاوت است که می شده اند به توجه به حفاظت از آسیب پذیر به فکر حفاظت از آسیب پذیر 30 یا 40 سال پیش زمانی که ما شروع به برش تخت بیمارستان.

‘ریشه این رفتن طولانی, راه طولانی بازگشت.

‘دولت دفاع این است که این (امپریال مدل) بود قابل قبول بدترین سناریو مورد. من موافق آن قابل قبول – و یا حداقل ممکن است – بدترین سناریو مورد.

‘سوال این است که ما باید در عمل ممکن است بدترین سناریو با توجه به هزینه های مستند? به نظر من که با توجه به این که هزینه های از مستند در حال نصب’.

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *