ایستگاه های تلویزیونی محلی در سراسر ایالات متحده به هوا تئوری توطئه در Fauciایستگاه های تلویزیونی در سراسر ایالات متحده متعلق به سینکلر تلویزیون را در این آخر هفته اجرای یک مصاحبه با یک نظریه پرداز توطئه که ادعا می کند baselessly که دکتر Anthony Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی, متخصص, ایجاد coronavirus پشت زمان بیماری همه گیر.

دکتر جودی Mikovits سابق تحقیقات دانشمند است که به طور گسترده ای بی اعتبار Plandemic تصویری که باعث می شود یک رشته از نادرست و ادعاهای عجیب و غریب از جمله این که هر coronavirus واکسن را کشتن میلیون ها و سواحل باید بسته نمی شود چرا که شن و ماسه و اقیانوس را به نوعی درمان Covid-19.

Fauci است 79 ساله مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. او شش رئیس جمهور اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال نگه داشتن او را در تلویزیون او را به نام “جنجال آفرینی” و غالبا تضعیف کار خود را.

آمریکا در چنگال بدتر شیوع کروناویروس در آن بیش از 4.1 m موارد ثبت شده اند و بیش از 145,000 نفر کشته شده اند.

Mikovits’ وکیل لری Klayman همچنین به نظر می رسد در سینکلر آمریکا این هفته با سابق رادیو فردا میزبان اریک Bolling. مصاحبه was posted آنلاین قبل از پخش.

با توجه به مرکز قانون فقر جنوب که نظارت بر دور راست در گروه ما Klayman بنیانگذار قضایی دیده بان است “پاتولوژی دعوایی وکیل و حرفه ای مزاحم بدنام برای تحت پیگرد هر کس از رهبر ایران برای خود”.

در Bolling را نشان می دهد Klayman و Mikovits گفت: آنها برنامه ریزی شده به شکایت Fauci چون Mikovits ادعا کرد که در دهه گذشته دکتر “تولید” و حمل coronaviruses به ووهان, چین منشاء این بیماری همه گیر.

Bolling سی ان ان گفت او نه “می دانم که از هر تصویری [Mikovits] در قبل یا بعد از ظاهر شدن در نمایش” و گفت: “من شوکه شده بود وقتی که او ساخته شده اتهام.”

میزبان همچنین گفت که او تا به حال مورد سوال Mikovits ” ادعا می کنند که در درجه او به نام “سنگین” و اضافه شده بود دکتر نیکول Saphier یک فاکس نیوز نویسندگان به منظور ارائه تعادل است.

“من خواسته تولید کنندگان ما برای اضافه کردن Saphier به نشان می دهد برای بیان هدف از رد کردن تئوری توطئه” او با سی ان ان گفت. “من معتقدم که بینندگان دیدن که من و تایید نمی کنیم [Mikovits’] نظریه است.”

Saphier گفت: آن را “بسیار بعید” Fauci ساخته شده coronavirus. اما او همچنین گفت که ممکن است این ویروس ساخته شده در آزمایشگاه.

پیشرو تهمت متحدان خود را تحت فشار قرار دادند که ادعا می کنند که دولت به دنبال مقصر چین برای این بیماری همه گیر. کارشناسان می گویند این بیماری ریشه در یک بازار که در آن زندگی می کنند حیوانات وحشی به فروش می رسد برای مواد غذایی است.

صحبت با نگهبان در مه, پروفسور اریک الیور یک دانشگاه شیکاگو دانشمند علوم سیاسی و نویسنده مسحور امریکا: چگونه شهود و عقل تقسیم ما سیاست, گفت, پزشکی, تئوری های توطئه شد و به طور گسترده توزیع شده و اعتقاد بر این است.

“این نوع از بیماری مسری است که نامرئی باعث می شود مردم بسیار نگران” او گفت:, و اضافه کرد که این بیماری همه گیر کوروناویروس است “عمیقا جابجایی رویداد و عدم اطمینان و اضطراب آن تولید شده در سلامت اقتصاد و سیاست واقعا عمیق است.

“برخی از مردم هستند در ابتدا به دنبال نوعی از پاسخ ساده تا بسیار پیچیده سیاسی و مسائل مربوط به سلامت و به جای خالی که تئوری های توطئه عجله در سمت راست.”

سینکلر ارائه می دهد قابل توجهی پلت فرم از طریق ایستگاه های تلویزیونی در سراسر ایالات متحده.

این شرکت لینک کلیک کنید برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمده اند تحت بررسی به عنوان مثال زمانی که در سال 2018 محلی مجریان خبر شد دستور به خواندن یکسان اسکریپت نخوری “جعلی” اخبار.

رئیس آن David D اسمیت گفته است که در سال 2016 گفت: تهمت: “ما در اینجا به ارائه پیام خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>