طرفداران لیورپول خیلی خوشحال پس از لیگ برتر عنوان برنده به عنوان پلیس هشدار Covid-19 خطراتهزاران جايزه هواداران لیورپول باید صرف شب جشن تیم اول لیگ برای 30 سال باعث از هشدارهای پلیس در مورد تجمع جمعی از موازین اجتماعی-دورى قوانین.

به عنوان یک جمعیت بزرگ sang آهنگ ها و اجازه خاموش کردن شعله های خارج Anfield, Merseyside پلیس دستیار ارشد پاسبان راب Carden گفت: این منطقه شده بود “به طور نامتناسبی تحت تاثیر” توسط coronavirus همه گیر و ساکنان آن را به حال یک مسئولیت برای جلوگیری از بیشتر موارد.

ستایش طرفداران که نگه داشته عیاشی خود به خانه های خود Carden گفت که دیگران تا به حال نه گیر به Covid دوران مقررات.

“متاسفانه ما به عنوان دیده می شود در طول مستند دوره نه همه رعایت مقررات در محل” او گفت:. “اگر چه اکثریت قریب به اتفاق جشن بودند اخلاق خوب تعداد زیادی از مردم تصمیم به جمع آوری در خارج از ورزشگاه.”

قبلا حدود 100 طرفداران با تجمع در مقابل ساختمان اصلی ایستادگی در آنفیلد برای زمانی که در فرجام در چلسی 2-1 پیروزی بر منچستر سیتی, تامین امنیت لیورپول عنوان برای اولین بار پس از سال 1990 با هفت بازی به فراغت.

Jürgen Klopp کاریزماتیک مربی آلمانی که باعث شده است این تیم به عنوان داد و گریان مصاحبه تلویزیونی پس از پیروزی چلسی تایید شد خواستار آن است که یک “لحظه باور نکردنی”.

باشگاه افسانه ای و مدیر سابق کنی دالگلیش گفت: “ما باید خیلی بیشتر خوشحال روز به آمده تا زمانی که یورگن وجود دارد” و تیمی سابق خود گریم Souness گفت: آسمان: “این یک تیم خاص. این تیم که هیچ کس لذت می برد بازی مقابل… آنها همه چیز را … هنگامی که شما ترکیب این تلاش و کیفیت آنها… آنها برخی از تیم است.”

آتش بازی رفت در سراسر شهرستان و طرفداران دست تکان دادند پرچم و خواند: “ما رفته و موفق به کسب لیگ است.”

در عرض یک ساعت از نتیجه هزاران نفر از طرفداران جمع شده بودند در خارج از ورزشگاه نور قرمز عود و پیوستن به در آواز. مردم با کودکان و سگ همچنان به راه خود را در سراسر استنلی پارک را به ورزشگاه.

طرفداران بسیاری دیده می شد بغل کردن و یک مرد ایستاده بود با بازوی خود را در اطراف یک مقوا برش Klopp. دیگران انجام شده پرچم و روسری در حالی که برخی از طرفداران به ارمغان آورد جعبه آبجو.

بسیاری از طرفداران عینک ماسک صورت برای جمع آوری و مدت کوتاهی قبل از 11pm پلیس اعلام کرد: بسته شدن جاده خواهد بود در محل قرار داده. افسران می تواند دیده می شود در منطقه به عنوان طرفداران جشن گرفته می شود اما هیچ تلاش کردند به پراکنده کردن خوشخو جمعیت.

لیورپول شورای شهر گفت: طرفداران به “یک حزب بزرگ” اما حفظ اجتماعی فاصله آنها جشن گرفته می شود.

لیگ برتر دوباره در اوایل این ماه پس از توقف با توجه به Covid-19 گیر با بازی در حال حاضر بازی در پشت درهای بسته.

چندین مشاهیر ارسال شده جشن های آنلاین پس از پنج شنبه شب نتیجه امن عنوان برای لیورپول از جمله سابق بیتلز درامر رینگو استار.

کمدین و لیورپول فن جان اسقف در توئیتر خود نوشت: “چگونه هر یک از ما می توانست آن برنامه ریزی شده اما با تشکر از شما برای آن دسته از بازیکنان و کارکنان که گرفته اند با ما بازگشت به بالا.”

لیورپول فن و ستاره NBA LeBron James جشن پیروزی توسط تویت: “لیگ قهرمانان!!! اجازه دهید برود!”

مكاتبات رئیس Const Carden خواست طرفداران خوانده شده را علامت به این مناسبت با خیال راحت. “در روز های آینده ما می خواهیم هواداران به انجام کار درست و جشن می گیرند با خیال راحت با اعضای خانواده خود و در خود اجتماعی حباب.

“با انجام این کار شما در حفظ خود و خانواده و دوستان و همسایگان امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de