به روز رسانی های زنده در جورج فلوید تظاهرات

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • وزیر دفاع می گوید او نمی خواهید فعال-سربازان وظیفه استفاده می شود در خیابان ها در حال حاضر.
 • معترضان مسالمت آمیز به مبارزه طلبیده حکومت اما حداقل ضرب وشتم گزارش شد یک شبه.
 • مجسمه سابق شهردار انتقاد برای سال ها به عنوان نمادی از نژاد پرستی برداشته شد در فیلادلفیا.
 • پلیس در مینیاپولیس استفاده از زور علیه مردم سیاه و سفید در هفت برابر به نرخ سفید پوستان شهر داده ها را نشان می دهد.
 • در شهر نیویورک تحت عنوان ‘مستند’ و مقررات منع رفت و آمد mayhem متهم حتی به اعتراضات ادامه خواهد داد.
 • اوباما آدرس جورج فلوید مرگ در 5 p. m.
 • لویی شهردار سفارشات خارج از بررسی پلیس شهر.

Video player loading
در اظهارات در تقابل با رئیس جمهور تهمت اظهارات وزیر دفاع Mark T. Esper گفت که او فکر نمی کند فعال-سربازان وظیفه باید مقابله با داعش است.اعتباریاعتباری…ارین Schaff/نیویورک تایمز

وزیر دفاع می گوید او نمی خواهید فعال-سربازان وظیفه استفاده می شود در خیابان ها در حال حاضر.

وزیر دفاع Mark T. Esper گفت که او فکر نمی کند که دولت فعلی از ناآرامی در شهرهای آمریکا حکم استقرار فعال-سربازان وظیفه برای مقابله با معترضان تنها چند روز پس از رئیس جمهور تهمت و گفت: او با توجه به استفاده از این قیام به انجام دقیقا همان است که.

در پنتاگون در کنفرانس خبری آقای Esper گفت: سفارش فعال وظیفه نیروهای پلیس در شهرهای آمریکا باید “آخرین راه حل و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط است.” او گفت که در حال حاضر این موجه نیست.

حدود 1600 هوابرد نیروهای نظامی و پلیس دستور داده شده است به موقعیت خارج از پایتخت در انتخابات گفت: شنبه شب.

به تاریخ نیروهای نظامی که با کمک اعتراض پاسخ در سراسر کشور شده است گارد ملی و نیروهای تحت کنترل دولت و نه فعال وظیفه نیروهای نظامی که در حال ممنوع از انجام اجرای قانون تحت بسیاری از شرایط است. روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis فلوریدا ارائه شده به ارسال 500 فلوریدا سرباز گارد ملی به واشنگتن است.

مقامات گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مورد بحث استناد به قیام قانون اجازه استفاده از فعال وظیفه نیروهای, اما شده بود منصرف توسط ژنرال Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک ارتش و دادستان کل William P. Barr.

آقای Esper همچنین اذعان کرد در روز چهارشنبه که او را از قبل می دانیم که او همراه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به سنت جان کلیسا در واشنگتن روز دوشنبه تغییر اظهارات اولیه خود را که او شد غافل از مقصد خود را زمانی که او پیوست و رئیس جمهور برای یک پیاده روی در سراسر لافایت مربع برای یک عکس op پس از مقامات اشک آور و گاز کشته معترضان برای روشن شدن راه.

آقای Esper گفت: بعد از این بسیار با انتقاد op عکس که او غافل از مقصد خود را زمانی که او با آقای ترامپ برای آنچه او فکر سفر به مشاهده نیروهای نظامی در نزدیکی میدان لافایت.

“من نمی دانم که در آن من بود” آقای Esper گفت: ان بی سی نیوز در مصاحبه روز سه شنبه. “من می خواستم برای دیدن چقدر آسیب در واقع اتفاق افتاده است.”

نظرات خود را در روز چهارشنبه به طور گسترده ای به عنوان یک تلاش برای دور کردن خود از دوشنبه شب حوادث که موجب انتقادهای تند از سوی مقامات ارشد نظامی.

اسلاید 1 از 9

گل احاطه شده یک بنای یادبود در روز سه شنبه شب در مینیاپولیس تقاطع که در آن جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس.

اعتبار…الهام Schukar برای نیویورک تایمز

 • اسلاید 1 از 9

  گل احاطه شده یک بنای یادبود در روز سه شنبه شب در مینیاپولیس تقاطع که در آن جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس.

  اعتبار…الهام Schukar برای نیویورک تایمز

معترضان مسالمت آمیز به مبارزه طلبیده حکومت اما حداقل ضرب وشتم گزارش شد یک شبه.

Video player loading
حکومت در زمان اثر در شهرهای مختلف اما دهها هزار نفر از مردم در صحنه تظاهرات و راهپیمایی پرشوری در سراسر ایالات متحدهاعتباریاعتباری…Juan Arredondo برای نیویورک تایمز

برای یک روز هشتم و شب روز سه شنبه دهها هزار نفر از مردم در صحنه تظاهرات و راهپیمایی پرشوری در سراسر ایالات متحده در حالی که گسترده تخریب و غارت بود که به دنبال تظاهرات در روزهای اخیر تا حد زیادی وجود ندارد.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام متحده را در ارتش برای برقراری نظم و مبارزه با “lowlifes و بازنده” را به عنوان یک گردان پیاده نظام از فورت برگ اعزام شد تا به پایتخت کشور که در آن بیش از 1000 نفر در خارج از کاخ سفید و وسایل نقلیه نظامی می تواند دیده می شود در خیابان. اما فرمانداران در برابر رئیس جمهور entreaties به جای تقویت پلیس, حضور, تغییر تاکتیک و تحمیل حکومت برای جلوگیری از مردم را از استفاده از این تظاهرات به عنوان پوشش به انتقام ضرب وشتم.

در حالی که تظاهر کنندگان در بسیاری از شهرستانها به مبارزه طلبیده حکومت آنها را مسالمت آمیز است.

آنها می خواند “ما باید غلبه بر” در بارکلی مرکز در بروکلین و جمعیت زیادی سعی در عبور از پل منهتن در سرپیچی از حکومت نظامی. خارج از زمینه انوری در شیکاگو جمعیت شعار “دست ها بالا” به آنها مطرح سلاح های خود را به آسمان است. در لس آنجلس حتی به عنوان صدها نفر دستگیر شدند در سراسر شهرستان جمعیت جمع آوری شده در خارج از خانه از شهردار اریک Garcetti که پیش از آن در روز بود پیوست تظاهرات گرفته و زانو را به عنوان او گوش به درخواست. بر روی یک پل در پرتلند سنگ., صدها نفر دراز کردن دست های پشت سر خود را برای یک “مرگ” در نظر گرفته شده به تقلید از مرگ جورج فلوید.

آقای فلوید 46 ساله سیاه گارد امنیتی کشته گردن او دوخته بود تحت یک افسر پلیس را به زانو نزدیک به دو ساعت در مینیاپولیس هفته گذشته است. افسر متهم شده است با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. کشتن اسیر در تصویری بود که جرقه ای برای فوران خشم و غم و اندوه بیان شده در تظاهرات در بیش از 140 شهر برای بیش از یک هفته است.

به عنوان پایدار تظاهرات را ساخته اند روشن فیوز شده است سوختن برای یک مدت زمان طولانی و ناامیدی نصب شده با هر مورد از یک فرد در حال مرگ را در دست پلیس است.

یک هفته پس از آقای فلوید مرگ مینه سوتا گفت: از آن آغاز شده بود حقوق بشر رسیدگی به مینیاپولیس اداره پلیس با استناد به شواهدی از تبعیض سیستماتیک علیه مردم رنگ به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار.

این فلوید جمع خانواده در هوستون در روز سه شنبه برای یادبود و پیوست شد در حدود 60 ، 000 مردم به گفته مقامات شهرستان.

سخنرانان ارائه عاطفی مشتریان به آنها را به یاد می آورد به عنوان “غول مهربان.” تصویری از آقای فلوید 6-year-old daughter Gianna گرفتن در غلیان احساسات پشتیبانی به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در سراسر کشور.

“پدر دنیا را تغییر داد” او گفت:.

Video player loading
Roxie, واشنگتن, مادر جرج فلوید دختر سخن از قدر خود را 6 ساله Gianna را از دست دادن زمانی که او درگذشت.اعتباریاعتباری…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

هنوز هم سه شنبه را به یاد برخی از علائم و خشونت از روز گذشته. در آتلانتا پلیس و پرسنل نظامی با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت زیادی در نزدیکی گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک پس از مدت کوتاهی این شهر 9 بعد از ظهر حکومت نظامی.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 37m پیش

 • وزیر دفاع می گوید او نمی خواهید فعال-سربازان وظیفه استفاده می شود در خیابان ها در حال حاضر.
 • معترضان مسالمت آمیز به مبارزه طلبیده حکومت اما حداقل ضرب وشتم گزارش شد یک شبه.
 • مجسمه سابق شهردار انتقاد برای سال ها به عنوان نمادی از نژاد پرستی برداشته شد در فیلادلفیا.

تصویری از شارلوت, N. C. نشان داد افسران اطراف تظاهرکنندگان و استفاده از بی حس کردن نارنجک اسپری فلفل و فلفل گلوله از تاکتیک های که انتقاد با سیاه مجلس دولت که نشان دهنده این شهرستان است. پلیس که گفت که آنها را به انجام یک بررسی داخلی از ارز گفت که ماموران شده بود حمله کردند و با بطری و سنگ و حتی نوعی عامل شیمیایی.

عکس از جورج فلوید تظاهرات شهر توسط شهر

صحنه هایی از تظاهرات بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس که فوران در سراسر کشور است.

مجسمه سابق شهردار انتقاد برای سال ها به عنوان نمادی از نژاد پرستی برداشته شد در فیلادلفیا.

اعتبار…جو Lamberti/کمدن پیک-ارسال از طریق آسوشیتد پرس

شهر فیلادلفیا در روز چهارشنبه صبح در زمان پایین یک مجسمه از شهردار سابق فرانک ریزو یک قهرمان از محافظه کاران که به شدت ای اداره مردم سیاه و گی مردم در 1960s و 70s و که مثل شده است انتقاد به عنوان نماد نژاد پرستی و ظلم و ستم.

این مجسمه که نشسته بر روی پله های یک خدمات شهری ساختمان باقی مانده بود برای بیش از دو دهه پس از آن رونمایی در سال 1999. آن بود که اغلب تخریب و معترضان در روزهای اخیر تلاش کرده اند تا آن را به پایین و نور آن را بر روی آتش است.

در صبح روز چهارشنبه در کنفرانس خبری شهردار جیم کنی گفت که این مجسمه در حال حاضر برنامه ریزی شده بود حذف شد — در سال 2021 با توجه به Philadelphia Inquirer. اما او گفت که این تظاهرات نشان داد که مجسمه “تا به حال برای رفتن به دور ما را به درک که در آن ما نیاز به رفتن به نگاه به جلو.”

“من اعتقاد دارم که این آغاز فرایند درمان شهرستان ما,” او گفت:. “این پایان نیست از این روند است. در نظر گرفتن که مجسمه این بنای تاریخی پایین نیست تمام شود و پایان همه که در آن ما می خواهم برای رفتن.”

آقای ریزو شد کمیسر پلیس در سال 1967 قبل از خدمت دو دوره به عنوان شهردار از سال 1972 تا 1980. به عنوان کمیسر پلیس او گرد گی مردم در اواخر شب و مجبور اعضای Black Panthers به نوار پایین در خیابان.

او جشن گرفته شد توسط برخی به عنوان یک قانون نظم و رهبر که در پایین ترک خورده و جنایت. اما تاکتیک های خود را به دیگران هم مرز در دیکتاتوری طراحی شده برای سرکوب مخالفان و نگه داشتن مردم از طبقه متوسط محله. در حالی که به دنبال یک دوره سوم آقای ریزو خواست هواداران به “رای سفید است.”

آقای کنی گفت: این شهرستان هنوز نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد به مجسمه و تا به حال هیچ فوری جدول زمانی.

“ما فقط نیاز به آن را دریافت کند از راه به طوری که ما می تواند به جلو حرکت می کند,” او گفت:. “اگر کسی وجود دارد که آن را می خواهد, می خواهد به آن را در جایی دیگر صحبت کنیم. ما نیاز به آن را به یک محل که در آن از مردم را دید.”

پلیس در مینیاپولیس استفاده از زور علیه مردم سیاه و سفید در هفت برابر به نرخ سفید پوستان شهر داده ها را نشان می دهد.

پلیس در مینیاپولیس با استفاده از زور علیه مردم سیاه و سفید در یک نرخ حداقل هفت بار است که از مردم سفید در طول پنج سال گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل از شهر, اطلاعات تأکید عمیق نژادی و بی عدالتی که در حال رانندگی تظاهرات در شهر و باعث شهردار به تماس برای اصلاحات.

در مصاحبه ای با بار پادکست “روزانه” در روز چهارشنبه شهردار یعقوب فری گفت: این تظاهرات نشان داد که نیاز به “تغییر واقعی” فراتر از محکومیت جورج فلوید را کشتن.

“این نه فقط در مورد هشت دقیقه از زمان که در آن ما مامور به زانو در جورج فلوید را گردن” آقای فری گفت. “این است که در مورد قبلی 400 سال است. این است که حدود صد سال’ ارزش عمدی تبعیض نژادی و نژاد پرستی نهادینه شده.”

گوش دادن به ‘روزانه’: شهردار مینیاپولیس

در مصاحبه شهردار یعقوب فری گفت: او هشدار داده شده بود که کمبود پلیس اصلاحات می تواند منجر به یک بحران شهرستان. “هر روز احساس می کنم وزن مسئولیت در قفسه سینه من است.”

شهر اطلاعات حمایت کردن ادعاهای گسترده تر مشکل است.

حدود 20 درصد از مینیاپولیس جمعیت از 430,000 سیاه و سفید است. اما زمانی که پلیس فیزیکی — با ضربات, گردن, دارای, مشت, خودارضایی, takedowns, گرز, اسلحه تیزر و یا اشکال دیگر از عضلات نزدیک به 60 درصد از زمان فرد موضوع که نیروی سیاه و سفید است.

روزانه آقای فری همچنین رد جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و نذر به “تسلط” معترضان با استقرار کامل ممکن است از اجرای قانون فدرال در شهرستانها در سراسر کشور.

“چه ما نمی توانیم اجازه می دهد برای دید و ذهنیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شهر ما در قالب یک نظامی حکومت” او گفت:. “مفاهیم ترسناک تر از من می تواند حتی احتمالا تصور کنید.”

آقای فری گفت که او نیز نگران رئیس جمهور تصمیم به تبدیل واشنگتن دی سی به شدت مسلح قلعه ای اداره جنگ-درجه تسلیحات تنها استوک بیشتر بدست آورد.

“خوب فقط در حرف که در آینده از رئیس جمهور است. منظورم این است که او صحبت کردن در مورد تیراندازی افراد,” او گفت:. “وجود دارد یک به طور چشمگیری متفاوت فلسفه است که رئیس جمهور است و از ما در اینجا در مینه سوتا است.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایالت مینه سوتا واصل طرح دعوی در دادگاه در روز سه شنبه متهم در این شهرستان از abridging این قانون اساسی موظف آزادی مطبوعات و روزنامه نگاران پس از پوشش تظاهرات گفت: آنها با حمله, بازداشت, تهدید با سلاح و یا شات با nonlethal پرتابه در حالی که انجام شغل خود را.

مینیاپولیس پلیس در استفاده از زور علیه مردم سیاه و سفید در 7 بار نرخ سفیده

زمانی که ماموران با استفاده از ضربات chokeholds مشت takedowns, گرز, اسپری اسلحه تیزر و مانند فرد موضوع که نیروی سیاه است در حدود 60 درصد از زمان.

در شهر نیویورک تحت عنوان ‘مستند’ و مقررات منع رفت و آمد mayhem متهم حتی به اعتراضات ادامه خواهد داد.

اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

شهر نیویورک است که اساسا بسته شده است برای کسب و کار برای بیش از دو ماه به سرعت گسترش coronavirus که به کشته شدن ده ها هزار نفر از ساکنان آن را صرف یک شب دوم تحت یک محدودیت جدید: سراسر شهر بود حکومت نظامی.

حکومت نظامی در زمان اثر در نیویورک روز سه شنبه در 8 p. m. به عنوان مقامات دوباره سعی کنید برای جلوگیری از درگیری های خشونت آمیز غارت و مخرب دیگر عمل می کند که تا به حال خدشه دار عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات پر کردن خیابان ها برای نزدیک به یک هفته است.

به عنوان اتفاق افتاده است روز دوشنبه زمانی که بسیاری از بدترین آسیب انجام شد قبل از ساعت 11 شب مقررات منع رفت و آمد در زمان اثر گروه از مردم درنگ خارج پس از قطع آمد. بزرگترین جمعیت تلاش برای عبور از پل منهتن از بروکلین بود اما پشت مسالمت آمیز پس از یک بن بست طولانی با پلیس است.

بیش از همه وجود دارد به نظر می رسد کمتر درگیری بین ماموران و معترضان نسبت به قبل روز و کمتر اعمال غارت نسبت به دو نفر قبلی شب.

“بسیار آرام وضعیت” شهردار, بیل د Blasio گفت در توییتر پس از 11 p. m. “تا کنون حکومت نظامی است که قطعا کمک بر اساس همه چیز را من دیده ام در بروکلین و منهتن بیش از سه ساعت است.”

آقای د Blasio بوده و انتقاد در روز قبل از آن توسط رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو و دیگران برای او چگونه و اداره پلیس به کار گرفته چه تبدیل به یک راش از غارت در سراسر میدتاون منهتن در روز دوشنبه قبل از 11 صبح مقررات منع رفت و آمد.

روز سه شنبه در ساعت پس از حکومت نظامی در اثر این گروه در پل و چند تن دیگر جمعیت از صدها نفر از مردم همچنان به راه رفتن مسالمت آمیز از طریق بروکلین و منهتن, شعار, شعار اعتراض و خواستار تغییر دهید.

“زمانی که طول می کشد, من قصد دارم به آن را انجام دهد” سام فیتزجرالد, 35, از بروکلین گفت: از اعتراض. “این یک انقلاب کودک.”

اوباما آدرس جورج فلوید مرگ در 5 p. m.

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا خود را برای اولین بار در دوربین نظرات در مورد قتل جورج فلوید و اعتراضات پلیس در استفاده از زور در پنج شنبه شب به عنوان او طول می کشد در به طور فزاینده ای قابل مشاهده است و نقش مهمی در پرداختن به این کشور بحران و انتقاد کاخ سفید است.

سابق رئیس جمهور است که مصرف درد برای جلوگیری از upstaging دوست خود آمده است. این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری — انتظار می رود که به نظر می رسد در یک میزگرد با دادستان کل سابق Eric H. دارنده در 5 p. m. به وقت شرق به عنوان بخشی از یک ویدیو تاون هال سری اسپانسر شده از طرف برادر خود هابیل داد یک گروه غیر انتفاعی آقای اوباما تاسیس شد.

آقای اوباما در نظر دارد برای شروع با سخنان کوتاهی انعکاس دو مقاله او نوشته شده آنلاین درخواست جوان معترضان به کانال خود خشم به عمل سیاسی با تبدیل کردن برای آقای بایدن در ماه نوامبر و با استقبال خاص محلی اقدامات لازم برای برگزاری افسران پلیس پاسخگو برای سوء استفاده. او همچنین زمینه یک سری از سوالات به نمایش در آمد جلوتر از زمان و با واسطه توسط آقای دارنده.

آقای اوباما در نظر دارد به منظور جلب یک تضاد بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مدیریت بحران و مدیریت رویکرد به مسائل مربوط به نژاد و پلیس یک فرد نزدیک به برنامه ریزی گفت.

“ما باید مبارزه را به مطمئن شوید که ما یک رییس جمهور و کنگره آمریکا و وزارت دادگستری و یک قضائیه فدرال که در واقع تشخیص مداوم خورنده نقش است که نژاد پرستی در جامعه ما و می خواهید برای انجام کاری در مورد آن” او در یک پست در متوسط در هفته گذشته.

در سال های اخیر حضور آقای اوباما تبدیل شدن به قوی تر در حملات خود در کاخ سفید چکش آقای تهمت اقدامات بدون استناد به نام او.

دوستان از آقای اوباما می گویند احساسات خود را در حال اجرا بالا و منظم جمهور سابق است که پیدا کردن آن سخت تر به ماندن در اسکریپت. ماه گذشته در یک کنفرانس تلفنی با اعضای سابق دولت به نام او برگ برنده دولت در پاسخ به کروناویروس اپیدمی به عنوان “هرج و مرج” و در مورد سوال آقای تهمت تعهد به حاکمیت قانون.

در طول چند روز گذشته آقای اوباما کار کرده است این گوشی با همکاران از جمله آقای دارنده تخلیه انزجار خود را در کاخ سفید در پاسخ به اعتراضات و استراتژیسازی در مورد بهترین راه برای رسیدگی به این مسائل بدون برافروختن بحران یا تربیع کردن یک در یک با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن افراد نزدیک به او گفت.

لویی شهردار سفارشات خارج از بررسی پلیس شهر.

شهر Louisville, Ky., استخدام یک مشاور برای انجام یک بررسی جامع از آن اداره پلیس پس از اخیر کشنده تیراندازی از دو ساکنان سیاه — Breonna تیلور در ماه مارس و دیوید McAtee اوایل روز دوشنبه.

شهردار گرگ فیشر اعلام کرد که این بررسی در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه گفت: مشاور خواهد بود پرسید: بررسی لویی مترو پلیس بخش سیاست, آموزش استفاده از زور و تعصب در میان مسائل دیگر که در این نقد و بررسی شامل گوش دادن جلسات با ساکنان. شهردار با نام نقد و بررسی “یک لحظه هیجان انگیز از فرصت برای ما در اداره پلیس و شهر”.

اعلام این شهرستان در حال جستجو برای یک رییس جمهور. آقای فیشر اخراج قبلی رئیس استیون کنراد در روز سه شنبه پس از یادگیری است که افسران نیست که بدن خود را از دوربین های دیجیتال تبدیل شده و در زمانی که آقای McAtee کشته شد در روز دوشنبه. آقای کنراد با توجه به بازنشسته در چند هفته.

آقای McAtee بود که 53 متعلق به محبوب کباب رستوران که در آن یک جمعیت جمع شده بودند در خارج از یکشنبه شب و پس از این شهر 9 بعد از ظهر حکومت نظامی. در مدت کوتاهی نیمه شب گذشته دو لویی افسر پلیس و دو نفر از اعضای گارد ملی در صحنه شنیده صدای شلیک گلوله و شلیک اسلحه های خود را و آقای McAtee کشته شد.

خانم تیلور بود که 26 کشته شد در ماه مارس زمانی که پلیس به اعدام “بدون دست کشیدن از” حکم جستجو در خانه او بود. خشم بیش از مرگ او کمک کرده است تا به سوخت شش روز از تظاهرات در شهر. در تظاهرات روز پنجشنبه گذشته هفت نفر اصابت گلوله.

ترودو خواسته شده بود در مورد تهمت در کانادا تلویزیون. او متوقف ناراحت کننده 21 ثانیه.

Video player loading
پس از یک خبرنگار پرسید نخست وزیر جاستین ترودو از کانادا در مورد رئیس جمهور تهمت را از دست داده و اعتراضات او متوقف شد برای چندین ثانیه و اجتناب به طور مستقیم پاسخ به این سوال.اعتباریاعتباری…آدریان microsoft developer/کانادا مطبوعات از طریق آسوشیتد پرس

وقتی پرسید که چه او از رئیس جمهور تهمت تماس برای اقدام نظامی علیه آمریکا تظاهرات و کشتار با گاز اشک از تظاهرات مسالمت آمیز تا راه را برای عکس خود را-op نخست وزیر جاستین ترودو از کانادا متوقف شد در تریبون برای 21 ناراحت کننده تلویزیونی ثانیه است.

او دهان خود را باز کرد و سپس بسته آن — دو بار. او آرام می خندیدند.

سرانجام در یک صحنه در روز سه شنبه است که در حال حاضر به طور گسترده در سراسر اینترنت آقای ترودو گفت: “ما همه در وحشت و بهت و حیرت آنچه که در ایالات متحده است.”

از قرار گرفتن بالاتر از ایالات متحده و کانادا (ع) در شوک به کشور آنها به مدت طولانی در نظر گرفته شده خود را به نزدیک ترین دوست و محافظ در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک دیوانه نامنظم و غریبه خطرناک.

خیلی از کشور های ترسناک شده است با تمرکز مستقیما بر روی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

بسیاری از کانادایی ها soured در رئیس جمهور تهمت دو سال پیش هنگامی که او سیلی تعرفه در کشور خود فولاد و آلومینیوم صادرات را تهدید به قطع کانادا در خارج از قاره تجارت آزاد مقابله و توهین آقای ترودو به عنوان “بسیار نادرست و ضعیف” لحظات پس از خروج از گروه 7, اجلاس که آقای ترودو به حال میزبانی.

اما در طول همه گیر افکار عمومی از رئیس جمهور تهمت غرق شده حتی در سطوح پایین تر در میان کانادایی ها.

در حالی که سیاستمداران در اینجا باید خود را کنار گذاشته حزبی اختلاف با هم کار کنند برای محافظت از کانادایی ها در برابر coronavirus معضل آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سیاسی همه گیر برای خود انتخاب مجدد تلاش.

“به نظر من یکی از عمیق غم — اندوه تماشای جوامع ما احترام بودن خیلی از هم پاشیده و غم و اندوه در تماشای از دست دادن زندگی در این بیماری همه گیر” گفت: فرانک مک کنا سابق نخست وزیر, New Brunswick سابق و سفیر کانادا در ایالات متحده است. “ایالات متحده پس از قطبی سوال از پوشیدن ماسک یا نه مملو از لایههای سیاسی. آن را مشقت بار به تماشای.”

ساکنان لس آنجلس در حال reliving تروما از سال 1992.

با امریکا ضبط شده توسط ناآرامی های نژادی به عنوان تظاهرات تشنج شهرستانها از ساحل به ساحل پس از مرگ جورج فلوید لس آنجلس در آتش دوباره. به عنوان تظاهرات مسالمت آمیز در شهر تبدیل خشونت بیش از چند روز گذشته با تصاویری از غارت و سوختن ساختمان های گرفته شده توسط اخبار هلیکوپتر نشان داده شده در اواخر شب به, بسیاری از Angelenos شده است به عقب کشیده به تروما از سال 1992.

تشابه بسیار آسان است برای دیدن: غارت و تخریب سوخت خشم بیش از سوء استفاده پلیس; کسبه با اسلحه حفاظت از کسب و کار خود را. تفاوت هر چند بین سال های 1992 و در حال حاضر در حال استارک. این بار چهره معترضان متنوع تر — سیاه سفید, لاتینی, آسیایی; شده است وجود دارد کمی اگر هر نژادی با انگیزه خشونت در میان Angelenos; و جغرافیا از هرج و مرج بسیار متفاوت با معترضان آوردن پیام خود را به لس آنجلس تا حد زیادی سفید و غنی Westside.

“South Central شده است کاملا آرام و مسالمت آمیز گفت:” خانم Cullors در حال حاضر یک فعال برجسته و از بنیانگذاران سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست که سازماندهی یک اعتراض در روز شنبه در Fairfax منطقه غرب از مرکز شهر. “این تمایز مهم است که این شرایط فعلی اتفاق می افتد نه در جوامع است.”

[ثبت نام برای کالیفرنیا امروزما خبرنامه روزانه از گلدن استیت.]

لس آنجلس در راه های بسیاری است که امریکا را نقطه مرجع برای شهری نژادی ناآرامی ها از جمله واتس شورش در سال 1965 و قیام در سال 1992. ضرب و شتم رادنی کینگ در سال 1991 در فیلم دستگیر شد یکی از اولین ویروسی ویدئوها از مرد مورد آزار قرار گرفته توسط پلیس قبل از تلفن های همراه حتی وجود داشته است. در آن شورش ده ها تن از مردم کشته شدند — 34 در سال 1965 و بیش از 40 در سال 1992.

برخی از مهمترین سوزاننده تصاویر از سال 1992 بودند از لحاظ نژادی با انگیزه خشونت در خیابان ها — ضرب و شتم از رجینالد دنی سفید راننده کامیون; تفنگ جنگ بین کره ای مغازه داران و غارتگران است. اما ضرب وشتم تا حد زیادی در آنجا ماند و در طول تاریخ سیاه و سفید جامعه از جنوب لس آنجلس و در Koreatown.

در حال حاضر سازمان در اینجا می گویند آنها باید بسیار به عمد آورده و خشم خود را به کسانی که آنها باور دارند که نیاز به شنیدن آن را بیشتر از: سفید و ثروتمند.

خشم فوران پس از اخباری که در یک ورزشگاه در دانشگاه کالیفرنیا در لوس آنجلس بود که استفاده می شود به عنوان یک “میدان زندان” برای افراد بازداشت شده در جریان تظاهرات. اعضای هیات علمی اعتراض و دانشگاه گفت: در اوایل روز شنبه آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا ورزشگاه مورد استفاده قرار گیرد که راه در آینده است.

“ما نمی تواند تحمل کند و یا به نوبه خود چشم به نژادپرستی’ پاپ فرانسیس می گوید.

اعتبار…واتیکان رسانه ای از طریق رادیو فردا

پاپ فرانسیس گفت: او به تماشای “اخلال در ناآرامی های اجتماعی” در ایالات متحده با “نگرانی بزرگ است.”

“ما نمی تواند تحمل کند و یا به نوبه خود چشم خود را به نژاد پرستی و محرومیت در هر شکل و در عین حال ادعا می کنند برای دفاع از تقدس زندگی هر انسان او گفت:” در طول هفته به طور کلی مخاطبان است. او گفت: او دعا می کرد “استراحت از روح جورج فلوید و از تمام کسانی که دیگران که از دست داده اند و زندگی خود را به عنوان یک نتیجه از گناه نژادپرستی است.”

او خواستار “آشتی ملی و صلح” و گفت: خشونت های اخیر در ایالات متحده خیابان “خود مخرب و خود شکست.”

نظرات پاپ یک روز پس از رهبران مسیحی انتقاد رئیس جمهور تهمت برای استفاده از دو سایت های مذهبی در واشنگتن برای آنچه که گفته شد فعالیت سیاسی تئاتر است.

روز دوشنبه آقای ترامپ مطرح کرد برگزاری مقدس خارج تاریخی کلیسای جان و در روز سه شنبه او و بانوی اول حدود 10 دقیقه داخل سنت جان پل دوم ملی حرم.

“من آن را گیج کننده و قابل سرزنش است که هر کاتولیک امکانات اجازه می دهد خود را به طوری فجیع سوء استفاده و دستکاری در یک مد است که ما را نقض مذهبی اصول” اسقف اعظم ویلتون گرگوری واشنگتن در بیانیه ای گفت.

برگرد. جينی Gerbasi یک اسقفی کشیش که در پاسیو از سنت جان که در نزدیکی معترضان با اسپری گاز اشک آور, گفت که او شوکه شده بود حوادث. “آنها در زمان چه به معنای واقعی کلمه شده بود زمین مقدس است که در روز,” او در مصاحبه ای گفت: “و آن را تبدیل به یک میدان نبرد تحت اللفظی.”

گزارش شد کمک توسط تیم Arango, امیلی کوکران نیک Corasaniti مایکل کراولی الیزابت Dias, رید J. Epstein, Tess Felder لازارو Gamio ساندرا E. گارسیا, توماس گیبونز-نف, کتی Glueck راسل گلدمن امی جولیا هریس کارل Hulse, پاتریشیا های انجام Richard A. Oppel جونیور, کاترین, Porter, Elisabetta Povoledo Alejandra رزا مارک Santora, آنا Schaverien توماس شنکر گلن برفک ویکتور دانیل و کارن Weise.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>