به روز رسانی های زنده در جورج فلوید تظاهرات: مراسم تشییع جنازه در هوستون امروز

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • جورج فلوید مرگ انرژی یک جنبش است. او به خاک سپرده خواهد شد در هوستون امروز.
  • به یاد جورج فلوید که او زندگی می کردند.
  • مردم چه معنی زمانی که آنها می گویند, ‘پال خواستار قطع بودجه دولت،’
  • رئیس جمهور تهمت می گوید: هیچ مشکلات سیستمیک در ایالات متحده ادارات پلیس.
  • دادستان کل در تضاد با رئیس جمهور تهمت حساب بودن با عجله به یک پناهگاه امن.
  • بایدن می گوید او در برابر defunding پلیس.
اعتبار…الهام Schukar برای نیویورک تایمز

جورج فلوید مرگ انرژی یک جنبش است. او به خاک سپرده خواهد شد در هوستون امروز.

پس از صدا و خشم هفته از تظاهرات و نگران خواستار نژادی, عدالت, مردی که مرگ به افزایش است به یک جنبش بین المللی و آخرین کلمات — “من نمی توانم نفس بکشم” — بوده است پاره ای خواهد بود گذاشته و به استراحت در روز سه شنبه در یک مراسم تشییع جنازه خصوصی در هوستون.

جورج فلوید که 46 بود خواهد شد و سپس به خاک سپرده شد در یک قبر در کنار مادرش.

خدمات برنامه ریزی شده برای شروع در ساعت 11 صبح در چشمه ستایش کلیسا می آید و پس از پنج روز از یادمانهای در مینیاپولیس ایالت کارولینای شمالی و هوستون و دو هفته پس از مینیاپولیس افسر پلیس گرفتار شد در فیلم فشار دادن زانو خود را به آقای فلوید گردن برای نزدیک به نه دقیقه قبل از آقای فلوید درگذشت.

که افسر درک چوین با اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس. او وثیقه تعیین شد در $1.25 میلیون نفر در دادگاه ظاهر در روز دوشنبه.

فوران خشم و اعتراض آقای فلوید مرگ — و سرعت که در آن تظاهرات از زمان هرج و مرج تظاهرات در شهر جایی که او به یک جنبش بین المللی از رم به Rio de Janeiro — منعکس کرده عمق نا امیدی منتقله از سال ها از تماشای مردم سیاه و سفید مرگ در دست پلیس و اوباش در حالی که خواستار تغییر رفت و برآورده نشده.

فعالان سازمان و ده ها هزار نفر از تظاهرکنندگان که بسیج روز و شب به مدت دو هفته امیدوارم که این زمان متفاوت خواهد بود. شهر و دولت و رهبران در سراسر کشور در حال حاضر با وزن تعمیرات اساسی خود را در اجرای قانون سیاست.

در مینیاپولیس که در آن آقای فلوید کشته شد, on May 25, نمایندگان مجلس قول داد برای از بین بردن اداره پلیس و ایجاد یک سیستم جدید امنیت عمومی. شهردار بیل د Blasio از شهر نیویورک متعهد به قطع پلیس شهر بودجه و صرف بیشتر در خدمات اجتماعی. و شهردار اریک Garcetti از لس آنجلس گفت: هفته گذشته که او را تا آنجا که $150 میلیون از افزایش برنامه ریزی شده در اداره پلیس به بودجه.

دموکرات ها در کنگره در روز دوشنبه پرده برداری قانون با هدف پایان دادن به استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس و ساخت آن را آسان تر برای شناسایی, ردیابی و تعقیب پلیس سوء. این اقدامات محسوب می شوند گسترده ترین مداخله به پلیس که قانونگذاران فدرال را پیشنهاد کرده اند در حافظه اخیر است.

به یاد جورج فلوید که او زندگی می کردند.

اعتبار…مایکل Starghill جونیور برای نیویورک تایمز

جهان در حال حاضر می داند که جورج پری فلوید جونیور خود را از طریق نهایی دلخراش از لحظات به او التماس برای هوا چهره اش wedged برای نزدیک به نه دقیقه بین یک افسر پلیس زانو و یکی از خیابان های شهرستان.

آقای فلوید مرگ جاودانه در اطرافیان تلفن تصویری در ساعت گرگ و میش از روز یادبود دارای طراحی دو هفته از تظاهرات وسیع در سراسر آمریکا علیه خشونت پلیس.

اما آقای فلوید, 46, بود, بیش از نزدیک به نه دقیقه گرافیک تصویری از مرگ او. او بیش از 16 گفتارها اسیر در ضبط برخی از نسخه “من نمی توانم نفس بکشم.”

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده

  • ادامه اعتراضات در سراسر کشور نشانه ای از فروکش کردن پس از تاریک.
  • دموکرات ها در کنگره پرده یک لایحه برای مهار تعصب و نیروی بیش از حد در انجام ندادی.
  • درک چوین در دادگاه ظاهر شد که در آن قید وثیقه آزاد شد تا $1.25 میلیون.

او یک آستین ، مردی که در خواب به همان اندازه بزرگ unswayed توسط موانع از زندگی خود را.

در حال رشد در یکی از هوستون فقیرترین محله های او لذت می برد یک ستاره به نوبه خود به عنوان یک بسکتبال و فوتبال بازیکن های خوش برای 18 متری در حالت مسابقات قهرمانی بازی سال سوم خود را.

او بود که اولین بار خواهر و برادر خود را برای رفتن به کالج و بنابراین در کمک هزینه های تحصیلی ورزشی. اما زمانی که او به تگزاس بازگشت و پس از چند سال از دست داد نزدیک به یک دهه به دستگیری و incarcerations در بیشتر مربوط به مواد مخدر جرائم. در زمان او شهر خود را برای خوب چند سال پیش در حال حرکت از 1200 مایل به مینیاپولیس برای کار او آماده بود برای یک شروع تازه است.

در مینه سوتا آقای فلوید زندگی در clapboard دوبلکس با دو هم اتاقی در لبه شرقی سنت لوئیس پارک یک برگ gentrifying حومه شهر مینیاپولیس.

ابتدا در سال 2017 او به عنوان یک گارد امنیتی در ارتش نجات بندر نور مرکز یک مرکز سرپناه بی خانمان و انتقالی مسکن تسهیلات.

دوستان و همکاران و اعضای خانواده را به یاد انسان های بسیاری به نام او نام میانی. پری.

جاناتان گوشت گوساله, 45, یک دبیرستان هم تیمی آقای فلوید را به یاد ستاره بسکتبال بازیکن: “جورج رو به من کرد و گفت:” من می خواهم به لمس جهان است.'”

مردم چه معنی زمانی که آنها می گویند, ‘پال خواستار قطع بودجه دولت،’

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس به طور کلی به دنبال کاهش هزینه ها به نیروهای پلیس که مصرف کرده اند تا کنون سهم بیشتری از بودجه های محلی در بسیاری از شهرستانها و شهرهای کوچک.

مینیاپولیس, مثلا به دنبال کاهش 200 میلیون دلار از آن 1.3 میلیارد دلار به طور کلی بودجه سالانه گفت: لیزا بندر شورای شهر رئیس جمهور. پلیس بودجه برای سال 2020 است $189 میلیون.

او می گوید که او امیدوار است برای تغییر پول به دیگر مناطق نیاز در این شهرستان است.

بسیاری از فعالان خواهید پول است که در حال حاضر صرف اضافه کاری برای پلیس و یا در خرید تجهیزات گران قیمت برای ادارات پلیس منتقل می شود به برنامه های مربوط به سلامت روان مسکن و آموزش و پرورش.

فعالان می گویند که قرار دادن پول کافی به این بخش می تواند در مورد اجتماعی تغییر و کاهش جرم و جنایت و خشونت است.

برخی از شهرهای ایالات متحده در حال حاضر ساخته شده تغییرات به پلیس. در Austin, تگزاس, 911 تماس ها پاسخ داده شده توسط اپراتور که در پرس و جو که آیا تماس گیرنده نیاز پلیس ، آتش نشانی یا خدمات بهداشت روانی بخش عمده و بازسازی امنیت عمومی قرار گرفت که سال گذشته زمانی که بودجه شهرستان اضافه شده میلیون ها دلار برای مسائل مربوط به سلامت روان.

در یوجین سنگ., یک تیم به نام CAHOOTS بحران کمک کمک کردن در خیابان — اعزام یک پزشک و یک بحران کارگر با آموزش های بهداشت روانی به تماس های اضطراری.

Camden, N. J., اصلاحی آن پلیس در سال 2017 با ماموران توزیع بیشتر هشدار نسبت به بلیط و تحت آموزش است که بر افسران برگزاری آتش خود را.

رئیس جمهور تهمت می گوید: هیچ مشکلات سیستمیک در ایالات متحده ادارات پلیس.

اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه را تکذیب کرد که مشکلات سیستمیک وجود داشته در ادارات پلیس آمریکا اعلام کرد که به عنوان بسیاری از 99.9 درصد از ملت ماموران پلیس “بزرگ مردم” را به عنوان او رد اعتراضات تودهای خیابانی محکوم رفتار نژادپرستانه در اجرای قانون است.

آقای ترامپ که به تصویب رسید سازش ناپذیر قانون نظم و استقرار و تکبر تظاهرات که باید شکسته در شهرستانها در سراسر کشور احاطه شده خود را با اجرای قانون مقامات در کاخ سفید در روز دوشنبه و سعی کردم به لینک تماس به کاهش بودجه پلیس به او دموکراتیک حریف معاون رئیس جمهور سابق آمده است. — حتی اگر آقای بایدن پیشتر آمد در برابر defunding پلیس.

“وجود خواهد داشت defunding” آقای ترامپ گفت. “وجود خواهد داشت برچیدن ما ، وجود دارد رفتن به هر گونه انحلال پلیس ما.”

اگر چه دستیاران گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بررسی پیشنهاداتی برای تغییر به اجرای قانون رئیس جمهور خود را ساخته شده کمی تلاش به نشان می دهد به همان اندازه در ظاهر خود را با مقامات مجری قانون.

“ما پلیس اجازه داده شده است با ما در صلح زندگی می کنند” گفت: “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما نمی هر گونه بد بازیگران در آن وجود دارد.”

گاهی اوقات ما می بینیم برخی از چیزهای وحشتناک مانند ما اخیرا شاهد” گفت: آقای ترامپ که در زمان پرسش از خبرنگاران دعوت کرد تا برای ضبط این رویداد است. “اما من می گویم 99.9 — بیایید با 99 درصد از آنها — بزرگ مردم و آنها انجام داده ایم که در حال ضبط تنظیم کنید.”

دادستان کل در تضاد با رئیس جمهور تهمت حساب بودن با عجله به یک پناهگاه امن.

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

دادستان کل William P. Barr روز دوشنبه گفت که این سرویس توصیه می شود که رئیس جمهور تهمت رفتن به پناهگاه خود را در مه 29 برای ایمنی به دلیل تظاهرات در خیابان ها تبدیل شده بود فرار — یک حساب کاربری که در تضاد با رئیس جمهور ادعا می کنند که هدف خود را در رفتن به پناهگاه به بررسی آن است.

“همه چیز خیلی بد است که سرویس مخفی توصیه رئیس جمهور به پناهگاه” آقای Barr گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز. “ما نمی توانیم که در کشور ما است.”

هفته گذشته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام گزارش می دهد که او رفته بود به پناهگاه به دلایل امنیتی نادرست است. “من رفتم پایین در طول روز و من در آنجا برای کوچک یک دوره کوتاه از زمان,” او گفت:. “این خیلی بیشتر بود برای بازرسی — هیچ مشکلی وجود ندارد در طول روز.”

توصیه این است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتن به پناهگاه برای خود ایمنی یکی از دلایل اجرای قانون مقامات تصمیم به گسترش محیط خط ماموران فدرال در نزدیکی کاخ سفید آقای Barr گفت.

او همچنین گفت که آقای تهمت تصمیم به راه رفتن به نزدیکی کلیسای سنت جان بعد که بعد از ظهر به حال شده است یک عامل در برنامه ریزی برای حرکت در محیط اما او که مخالفت با این تصمیم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را به راه رفتن.

آقای Barr ارائه نمی دهد یک دیدگاه در محاسن آقای تهمت تصمیم به یک عکس گرفته شده در مقابل این کلیسا با یک گروه از سفید و مقامات در میان اعتراضات در مورد نژاد پرستی.

رئیس جمهور نسبتا آخرین لحظه برنامه ریزی برای راه رفتن را از طریق یک پارک عمومی به کلیسا باعث شد ماموران به استفاده از روش های خشونت آمیز برای روشن شدن فضا و کلیسا پاسیو از معترضان و روحانیون اعضاء — تصمیم گیری شده است که به طور گسترده ای محکوم کرد.

بایدن می گوید او در برابر defunding پلیس.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

پرسیده شده توسط CBS نورا o’donnell روز دوشنبه که آیا او پشتیبانی برش ادارات پلیس’ بودجه, معاون رییس جمهور سابق آمده است. پاسخ داد: “نه من نمی پشتیبانی defunding پلیس. من حمایت مطبوع فدرال کمک به پلیس بر اساس اینکه آیا یا نه آنها در دیدار با برخی از استانداردهای اولیه از نجابت و honorableness.”

این اولین بار بود آقای بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد کرده بود وزن در عموم و در تماس رو به رشد برخی از نیروهای پلیس به برچیده شود و یا مقایسه کردن.

موضع خود قرار می دهد و او را در تقابل با برخی در حزب خود را که می خواهید به کوچک شدن پلیس بودجه و ایجاد تغییرات در اجرای قانون است. اما موقعیت خود را نیز باعث می شود آن را سخت تر برای رئیس جمهور تهمت به نوبه خود آن را در برابر او در مبارزات انتخاباتی.

پیش از آن در روز یک بایدن کمپین سخنگوی اندرو بیتس گفت: آقای بایدن “می شنود و سهام عمیق غم و اندوه و نا امیدی از کسانی که خواستار تغییر” و “پشتیبانی از نیاز فوری برای اصلاحات است.”

اما آقای بیتس تاکید کرد که آقای بایدن معتقد است ارائه بودجه لازم برای کمک به بهبود پلیس از جمله با حمایت از “جامعه محور برنامه های است که بهبود روابط بین افسران و ساکنان است.”

گزارش شد کمک توسط پیتر بیکر, کتی بنر الکساندر سوختگی جان Eligon Tess Felder, کتی Glueck راسل گلدمن مگی Haberman, Astead W. هرندون توماس کاپلان آنی Karni جاناتان مارتین جیووانی Russonello مارک Santora, Dionne Searcey و فرح استاکمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>