به روز رسانی های زنده در جورج فلوید تظاهرات: ملی فشار برای اصلاحات فراگیر


Video player loading
صدها نفر از مردم در مینیاپولیس حضور داشتند برای اولین بار از چندین بنای یادبود جورج فلوید که کشته شد در بازداشت پلیس ترغیب جهانی خشم و انزجار. برگرد. Al Sharpton تحویل مداحان.اعتباریاعتباری…جاشوا McFadden برای نیویورک تایمز

به عنوان تظاهرات کشش به یک آخر هفته دوم این بیماری همه گیر را زیان کار ضربه سیاه پوستان به خصوص سخت است.

با خاطرات و تظاهرات برنامه ریزی شده در سراسر ایالات متحده برای دومین روز متوالی آخر هفته — و متنوع جمعیت دهها هزار نفر در راهپیمایی شانه به شانه — بازگشت به زندگی در کشور شده است به طور ناگهانی به آن بسته بود که سه ماه پیش.

اما حتی به عنوان جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس در مینیاپولیس ماه گذشته متمرکز شده توجه کشور در مورد مسائل سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس و نابرابری های اجتماعی — و به عنوان برگ برنده دولت پاسخ مطرح ترس بیش از حفاظت از اساسی حقوق اساسی — این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز loomed در پس زمینه.

روز جمعه ماهانه مشاغل دولتی در انتظار گزارش نشان می دهد که کارفرمایان ریختن یکی دیگر از 8.5 میلیون شغل در ماه مه به طور بالقوه آوردن نرخ بیکاری به عنوان بالا به عنوان 20 درصد است. بیش از 40 میلیون نفر ثبت نرخ بیکاری از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس بازتاب بزرگترین شوک به اقتصاد آمریکا پس از رکود بزرگ.

و بحران اقتصادی مانند بحران بهداشت عمومی گرفته شده بسیار زیاد تلفات در سیاه پوستان و سایر اقلیت ها. مردم سیاه و سفید در کشور به موضوع چه برخی از اقتصاددانان تماس “برای اولین بار اخراج آخرین استخدام” پدیده: آنها از دست دادن کار های اولیه و نرخ بیکاری همچنان در حال افزایش حتی به عنوان بازار کار برای کارگران شروع به بهبود می یابند.

که واقعیت منعکس شد در یک بنای یادبود برای آقای فلوید روز پنج شنبه در مینیاپولیس که در آن سخنرانان حذف ماسک خود را به منعکس کننده هر دو در زندگی مردی که مرگ انرژی یک جنبش ملی و در عمیق تر مسائل اجتماعی است که برای ادامه نسل است.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن جورج فلوید گفت:” بنیامین Crump حقوق مدنی وکیل که نشان دهنده فلوید ، “این بود که دیگر همه گیر ما همه بیش از حد آشنا با در امریکا — آن بود که همه گیر از نژادپرستی و تبعیض که به کشته شدن جورج فلوید.”

این پیام نیز انجام شده توسط تظاهر کنندگان که دوباره به خیابان ها ریختند از سیاتل به شهر نیویورک است.

برگرد. Al Sharpton که تحویل مداحان برای آقای فلوید متعهد است که مرگ او خواهد بود یک کاتالیزور برای تغییر پس از یک ویدئو نشان داد یک افسر پلیس و دو زانو بر آقای فلوید گردن برای تقریبا نه ساعت به عنوان او دراز رو به پایین و دستبند به دست در پیاده رو گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

اعتراضات آقای Sharpton گفت: باید ساده و نمادین پیام: “دریافت زانو خود را خاموش گردن ما.”

‘ما در یک نبرد برای روح این کشور’ بایدن گفت: جمع آوری از هواداران است.

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

معاون رئیس جمهور سابق آمده است. به گفته یک گروه از هواداران در روز پنج شنبه شب که اکثر آمریکایی ها خوب هستند افرادی که فکر می کنم ملت می تواند بهبود یافته اما همچنین که “احتمالا وجود دارد در هر نقطه از 10 به 15 درصد از مردم خارج وجود دارد که نه تنها بسیار خوب مردم است.”

“کلمات یک رئیس جمهور می گوید مهم نیست تا زمانی که یک رئیس جمهور می ایستد و تقسیم مردم در همه زمان ها, شما در حال رفتن به بدترین از ما به بیرون آمدن” آقای بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور گفت: در طول یک آنلاین میز گرد توسط بازیگر دان چیدل.

“آیا ما واقعا فکر می کنم این است که به خوبی به عنوان ما می تواند به عنوان یک ملت؟” آقای بایدن گفت. “من فکر نمی کنم اکثریت قریب به اتفاق مردم فکر می کنم.”

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

6h پیش
صحنه هایی از تظاهرات در سراسر کشور است.
6h پیش
پلیس نیویورک بازداشت deliveryman و د Blasio بدتر ،
7h پیش
L. A. police chief در دیدار با معترضان و معذرت خواهی.

چندین بار در 70 دقیقه مکالمه او اذعان کرد که او نمی دانم آنچه در آن بود به تبعیض بر اساس نژاد که در انتخابات خود را به تنهایی نمی خواهد تضمین پایان دادن به نژادپرستی نظاممند.

“نفرت نیست شروع با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را نمی خواهید به پایان با او” آقای بایدن گفت. “تاریخ کشور ما است نه یک افسانه است. آن را تضمین نمی کند یک پایان خوش. اما همانطور که گفتم ما در یک نبرد برای روح این کشور است. آن بوده است ثابت فشار و کشش برای 200 سال گذشته.”

او همچنین گفت که او تا به حال قضاوت نادرست میزان پیشرفت کشور ساخته شده بود در مسابقه با انتخاب از رئیس جمهور باراک اوباما.

“من فکر می کردم ما تا به حال ساخته شده است پیشرفت های عظیم زمانی که ما انتخاب یک آفریقایی-آمریکایی رئیس جمهور آقای بایدن گفت. “من فکر کردم شما می توانید از شکست متنفرم, شما می توانید کشتن نفرت. اما نکته این است که شما نمی توانید. نفرت تنها پنهان, و اگر شما هر نفس اکسیژن به آن نفرت می آید دوباره زنده.”

دو بوفالو افسران پلیس به حالت تعلیق درآمد و پس از مجروح شدن یک معترض.

Video player loading
افسران پلیس زدم یک مرد را در یک پیاده رو در بوفالو در روز پنج شنبه به عنوان او تلاش کرد به صحبت کردن با آنها. 75 سال به نظر می رسد برای ضربه زدن سر خود را و دروغ بی حرکت بر روی زمین است.اعتباریاعتباری…WBFO NPR

دو افسر پلیس در بوفالو, n. y. شده اند به حالت تعلیق بدون پرداخت پس از یک ویدیو را به آنها نشان داد تنه زدن یک 75 ساله می گوید که در بیمارستان بستری شد با یک ضربه به سر, مقامات گفت.

این ویدئو گرفته شده توسط WBFO یک ایستگاه رادیویی محلی را نشان می دهد مرد نزدیک شدن به یک گروه از افسران در روز پنج شنبه در یک تظاهرات ناشی از مرگ جورج فلوید. پس از انسان متوقف می شود و در مقابل آنها به بحث یک افسر yells “فشار او را” سه بار. یک افسر سپس هل می دهد دست خود را به طرف قفسه سینه و دیگری خود را گسترش باتوم به سمت مرد با هر دو دست.

مرد بعدی دیده آور عقب فرود فقط از دوربین محدوده با خون نشت از گوش راست او. این ویدیو نشان می دهد یک افسر متمایل به پایین به بررسی او اما یک افسر دیگر می کشد اولین افسر دور. چند تن دیگر از افسران دیده می شود راه رفتن توسط این مرد که بی حرکت بر روی زمین بدون چک کردن به او.

شهردار بایرون براون گفت: در روز پنج شنبه شب که مرد بود در جدی اما وضعیت با ثبات است.

این تصاویر که به سرعت در حال گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی اضافه شده به تعداد فزاینده ای از فیلم ها از سراسر کشور نشان از افسران در پاسخ به اعتراضات علیه خشونت پلیس با پلیس بیشتر خشونت است. خشم در میان هواداران از تظاهرات اوج اداره پلیس اولیه ادعا می کنند که “افتاد و سقوط کرد” شرح مستقیم در تضاد با تصویری.

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیویورک را محکوم کرد ماموران اقدامات در بیانیه ای که اواخر روز پنجشنبه.

“این حادثه در بوفالو به طور کامل غیر قابل توجیه و کاملا ننگین” او گفت:. “من صحبت کردم با شهر بوفالو شهردار بایرون قهوه ای و قبول داریم که ماموران درگیر باید بلافاصله به حالت تعلیق درآمد. افسران پلیس باید اجرا — سوء استفاده — قانون.”

“آن sickens من” به Erie County اجرایی علامت Poloncarz نوشت در توییتر در مورد این حادثه.

بار خبرنگاران در شهرستانها در سراسر کشور پوشش تظاهرات. این است که برخی از آنچه که آنها شاهد.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

به عنوان یک بهار طوفان پاره از طریق واشنگتن بیش از 100 معترض شعار می دادند در دهان از لافایت مربع در نزدیکی کاخ سفید: “ما نمی روم.”

با آب و هوای نامساعد و هیچ منع رفت و آمد جمعیت بود به طور قابل توجهی کوچکتر از قبلی روز. امنیت محیط منقبض شده بود هم یک بار بیشتر پشت جدید زنجیره ای پیوند حصار در مقابل مربع است.

بسیاری در جمعیت خیس بود از طریق. یک گروه کوچک ماندم, به زیر رواق در یونجه-Adams هتل در انتظار باران رانندگی در ورق وری به تصویب. هواداران دست از تنقلات. خواندن نشانه “از من بپرسید برای ماسک” در سیاه و سفید نشانگر وضع پایمال و مرطوب بر روی پیاده رو.

در یک لحظه یک فلش از رعد و برق پس از سقوط از رعد و برق تحت الشعاع قرار داد و بیداد از معترضان. آن را تقریبا به نظر می رسید به عنوان اگر پیچ تا به حال زده کاخ سفید زمینه.

ورزشگاه چراغ کاشته قبل از خط پلیس ضد شورش افسران سوسو. معترضان ورزشگاه به تشویق به عنوان اگر آسمانها برداشت تا به حال از طرف: ایشان است.

بزرگترین تظاهرات در منطقه خلیج سان فرانسیسکو بوده است به رهبری دبیرستان و دانشجویان.

سیمون ژاک 17 ساله ساکن سان فرانسیسکو ماموریت منطقه اصلی برگزار کننده تظاهرات در روز چهارشنبه به خود جلب کرد که یک جمعیت چند هزار. در سراسر خلیج در اوکلند بزرگترین تظاهرات برگزار شد دو بومی Oaklanders که به خانه بازگشته بود ،

چهارشنبه شب Jadyn, Polk, 14, را تشویق به عنوان سخنران پس از بلندگوی ایستاده بود تا به تقاضای defunding از اوکلند نیروی پلیس.

“من ادامه خواهد داد برای ماندن در این خیابان ها بدون در نظر گرفتن چه مدت آن طول می کشد” Jadyn گفت.

برای بیش از دو ساعت یک گروه حداقل 1000 معترضان بافته از طریق خیابان های بروکلین.

“اگر از این خیابان های ما, ما walkin’ کل خیابان” یک معترض فریاد زد به یک بلند گو حرف زدن به عنوان جمعیت رفتگان از مرکز بارکلیز حدود 8 p. m. “آنها پیچ ما امشب.”

افسران پلیس trailed معترضان تا حدود 10 p. m. هنگامی که آنها تبدیل شده را بر روی خیابان واشنگتن جایی که آنها ملاقات با یک دیوار از افسران مسدود کردن خیابان اطلس. به عنوان جمعیت احاطه شده بود پلیس آغاز شد نصيبم گروه های کوچک به دور از جمعیت در هر دو طرف.

“خانه امن” معترضان گفت: یکی دیگر از آنها به عنوان رهبری خانه.

“فردا” دیگران را تشویق به جمعیت کاهش یافته است.

گوش دادن به ‘روزانه’: داستان از پنج معترضان

“نفرت کشته شدن آقای فلوید” یکی از معترضان می گوید. “این نوع از رفتار اجازه داده شده است برای بیش از حد طولانی در برابر مردم از رنگ. و به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

بازداشت معترضان به خشونت پلیس باعث شد که بیشتر خشونت پلیس.

Video player loading
این بار تجزیه و تحلیل ویدئوها از تیراندازی توسط پلیس و ملی Guardsmen دیوید McAtee در Louisville, Ky., در تاریخ 1 ژوئن نشان می دهد که چگونه این قسمت آشکار و چه مشکوک پلیس تاکتیک نقش داشته است.اعتباریاعتباری…نیویورک تایمز

در میان جنبش اعتراضی مشتعل توسط یک ویدیو نشان دادن خشونت پلیس — یک افسر پلیس فشار دادن زانو خود را در برابر گردن جورج فلوید برای نزدیک به نه دقیقه — صدها نفر از حوادث دیگر و فیلم های مستند از موارد خشونت پلیس تاکتیک در ایالات متحده است.

آنها اغلب اسیر توسط تماشاگران و گاهی به صورت زنده از تلویزیون — مجموعه پست شده در توییتر توسط یک کارولینای شمالی وکیل شامل بیش از 300 کلیپ توسط صبح جمعه. و آنها رخ داده است در شهرهای بزرگ و کوچک در گرما از تظاهرات توده ای و در آرام خود را پس.

در کالیفرنیا یک افسر پلیس به ضرب گلوله 22 ساله بود که بر روی زانو های خود را با دست خود ، در تگزاس افسران در آستین شات 20 ساله از معترضان در سر با nonlethal beanbag مهمات در حالی که هدف شخص دیگری. او مانده بود با صدمه به مغز و جمجمه شکسته.

در فورت لادردیل فلوریدا., خبرنگاران از میامی هرالد فیلم برداری ماموران تیراندازی غیر خشونت آمیز معترضان در سر با فوم گلوله و شکستگی او چشم سوکت و خروج او جیغ و خونین است. در Kansas City, Mo. پلیس راه می رفت بر روی پیاده رو به استفاده از اسپری فلفل معترضان بودند که فریاد در آنها.

به کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس این قسمت در حال استارک اثبات این که افسران هم با میل و رغبت استفاده از نیروی بیش از حد. کارشناسان پلیس می گویند که بسیاری از این ویدئوها نشان می دهد ناگهانی تشدید در بخشی از اجرای قانون است که دشوار است برای توجیه.

“آن احساس می کند مانند پلیس در حال به چالش کشیده در راه است که آنها به چالش کشیده شده است در برخی از زمان گفت:” چاک Wexler مدیر اجرایی پلیس اجرایی تحقیقات فروم یک گروه غیر انتفاعی. “پاسخ آنها و گاهی اوقات که پاسخ کاملا نامناسب است.”

برخی از نیروهای انباشته در نزدیکی واشنگتن در حال بازگشت به پایگاه خود را.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

رئیس جمهور تهمت نقل مکان کرد و در روز پنج شنبه شروع به ارسال صفحه اصلی 82nd Airborne Division سربازان که او دستور داده بود به واشنگتن در میان بست با پنتاگون بیش از نقش نیروهای مسلح در سرکوب تظاهرات که باید شکسته در سراسر کشور.

هیچ کدام از فعال وظیفه به حال نیروهای مستقر در واشنگتن به جای مانده در حالت آماده باش خارج از شهر در حالی که سرباز گارد ملی در زمان و موقعیت در نزدیکی کاخ سفید و در جای دیگر در پایتخت. اما آنها گرفتار شد تا در رویارویی سوراخ سوراخ شدن یک فرمانده با هدف نشان دادن قدرت و در خیابان تظاهرات در مقابل یک نظامی فرماندهی مقاوم در برابر کشیده به اجرای قانون و یا انتخابات سال سیاست است.

وزیر دفاع Mark T. Esper در ابتدا تلاش برای ارسال یک بخش کوچک از 1600 فعال-سربازان وظیفه در چهارشنبه تنها به آقای ترامپ سفارش او را به عقب ، رئیس جمهور acquiesced روز پنج شنبه با توجه به یک دولت رسمی که خواسته بود به نام بحث داخلی مذاکرات هر چند که به نظر نمی رسد که این دو نفر صحبت کرده و به طور مستقیم.

آقای Esper دستور داد 700 سربازان هوابرد برای بازگشت به فورت براگ, N. C., توسط شب و پنتاگون گفت: باقی مانده 900 سرباز از لشکر و یک پلیس نظامی واحد از فورت درام, n. y. می تواند شروع برداشت کردند. بیش از 2000 گارد ملی نیروهای باقی می ماند در واشنگتن یک شماره است که برای صعود به 4500.

در عین حال آنچه به نظر می رسد آرامش نسبی این معنی نیست که این درگیری بود. در حالی که آقای تهمت مشاوران توصیه او را به آتش آقای Esper رئیس جمهور صرف مقدار از روز به بخش خصوصی نرده در مورد وزیر دفاع که همراه با ژنرال Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک ارتش مخالفت با رئیس جمهور تمایل به ارسال منظم نیروهای خود را به این کشور شهرستانها.

جزئیات جدید از ظهور شاهد جورج فلوید مرگ است.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

زمانی که جورج فلوید شنیده کوبیدن در و پنجره ماشین او مبهوت بود اما دقت نمی افتاد.

“چه شما می خواهید من برای انجام افسر?” او گفت: به آرامی و با توجه به یک دوست بود که نشسته در صندلی مسافر از ماشین خود را در 25 مه به عنوان کشنده برخورد با پلیس آغاز شد.

افسر جواب داد: “من دست خود را.”

دوست موریس سالن گفت که او تا به حال مشاهده شده آقای فلوید تعامل با افسران پلیس قبل از. شناخته شده به عنوان “غول مهربان” آقای فلوید بود و به طور معمول قادر به خنثی کردن وضعیت آقای هال در مصاحبه با گفت: اریکا L. سبز در روز چهارشنبه. این بار به نظر می رسید متفاوت است.

“هنگامی که آنها با نزدیک شدن به آنها نزدیک شده و با پرخاشگری” آقای هال گفت: از مینیاپولیس افسران پلیس. او در مصاحبه ای در این هفته توسط مینه سوتا محققان به عنوان یک شاهد کلیدی در دولت پرونده چهار افسر متهم در آقای فلوید مرگ است.

آقای هال گفت که او و آقای فلوید شده بود در ماشین و در مدت کوتاهی پس از آنها به سمت چپ یک فروشگاه که در آن آقای فلوید متهم شد پرداخت برای کالا با تقلبی $20 bill — زمانی که دو افسر با نزدیک شدن به یکی در هر طرف از ماشین.

آقای فلوید انطباق با یک آموزش برای نشان دادن دست خود آقای هال گفت: اما یک افسر شروع به رسیدن به ماشین به چنگ زدن به آنها باعث آقای فلوید بپرسید چرا.

“در حال حاضر مشغول چه کاری هستید؟” آقای هال به یاد می آورد آقای فلوید گفت. “شما خواسته برای دیدن دست من.”

افسر که آقای هال سمت ماشین به سرعت ساخته شده راه خود را به آقای فلوید ، “فلوید بود و مبارزه — او فقط تغییر از آنها کشتی جودو در او” آقای هال گفت.

او گفت که او می تواند بشنود دوستش, گریه می کند در طول بازداشت: “لطفا افسر. من به ضرب گلوله کشته شده است قبل از.” از سراسر خیابان او می تواند دوست خود را مینمودم.

“او فقط گریه کردن که در آن زمان برای هر کسی که برای کمک به” آقای هال گفت: “از آنجا که او در حال مرگ بود.”

گزارش شد کمک توسط مایک بیکر, پیتر بیکر, Kim Barker, کتی بنر نیکلاس Bogel-Burroughs جولی Bosman جولیا کرمل امیلی کوکران نیک Corasaniti مایکل کراولی الیزابت Dias جان Eligon, رید J. Epstein, Tess Felder, توماس فولر توماس گیبونز-نف اریکا L. سبز, Shawn Hubler کتی Glueck مارک Santora, آنا Schaverien, اریک اشمیت, Neil Vigdor و دانیل ویکتور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>