زنده به روز رسانی: جو بایدن شکست برنی ساندرز در محکم رقابت تگزاس دموکراتیک اولیه

سه شنبه بنر

کسب و کار خودی

بایدن برنده TX

Shayanne گال/کسب و کار خودی

 • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برنده محکم مسابقه رقابت با سناتور. برنی ساندرز ورمونت در روز سه شنبه دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در تگزاس با توجه به تصمیم میز HQ و خودی.
 • نظر سنجی در تگزاس بسته در 7 p. m. CT (8 p. m. ET). دولت دوم-اکثر نمایندگان برای grabs در سه شنبه.
 • ما تا به دقیقه به دقیقه زندگی شمارش آرا و نتایج اتفاق می افتد در زمان واقعی به روز رسانی به صورت خودکار.
 • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شکست بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت در روز سه شنبه محکم رقابت دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در تگزاس است.

نظرسنجی بسته شده در 7 p. m. CT (8 p. m. ET) با 228 متعهد نمایندگان برای grabs ساخت دولت در دومین مسابقه از سه شنبه.

تگزاس نتایج اولیه:

پس از یک مسابقه با چشمگیر مردم در انتخابات در تنها ستاره امور خارجه بایدن به دست آورده یک پیروزی بسیار مهم در دوم-ترین-نمایندگی-سنگین سه شنبه دولت است.

بایدن مسجل دولت با 65% از حوزه گزارش و حدود 40,000 رای سرب در ساندرز که رهبری در اوایل شب اما تماشا نفع خود کاهش جمعه به جمعه.

دقیقه پس از نیمه شب بایدن دیدم موجی که قطع ساندرز ” منجر به فقط 450 رای. کمتر از 30 دقیقه بعد معاون سابق رئیس جمهور تا به حال غلبه بر کسری بودجه و پس از آن برخی کشیدن دور توسط حدود 30,000 آرا با 57% از دولت در حوزه گزارش.

در حالی که ساندرز و بایدن duked آن را برای نقطه بالا در دولت سوم و چهارم نیز خواهد بود انتقادی به چگونه از جایزه دولت برای دو frontrunners. هر دو شهردار سابق مایک بلومبرگ از شهر نیویورک و سناتور. الیزابت وارن ماساچوست شد رای گیری نزدیک به 15% آستانه لازم برای تضمین نمایندگان ایالت.

به عنوان چیز ایستاده به نظر می رسد به عنوان اگر بلومبرگ می تواند نگه دارید به ایالت زنده ماندن در حالی که وارن توسط یک شات طولانی برای رسیدن به علامت. هر دو اما هنوز هم می تواند اضافه کردن به کل آنها در کنگره مناطق.

مشارکت در تگزاس است که به دنبال به مراتب فراتر است که از سال 2016 زمانی که فقط بیش از 1.4 میلیون رای ریخته شد در اولیه مشارکت مردم برای سال 2020 بود تقریبا رسیده که در مجموع با فقط حدود نیمی از حوزه گزارش.

صف های طولانی برای رای دادن نیز گزارش شده است در سراسر کشور.

گرفتن در پوشش زنده از اولیه:

 • در حالی که شما صبر کنید همه از تگزاس نتایج به آمده در به اصلی ما شنبه پست به دنبال تمام عمل است.
 • تعداد بی سابقه ای از مردم بیرون آمد و به رای مردم در انتخابات در تگزاس در حال حاضر دمیده گذشته 1.4 میلیون رای در سال 2016 اولیه مسابقه بین ساندرز و کلینتون
 • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال انجام به خوبی در سراسر جنوب با برد در, آلاباما, آرکانزاس, North Carolina, اوکلاهما و ویرجینیا است.
 • بایدن همچنین در زمان متحده در خارج از جنوب از جمله بهداشت ، الیزابت وارن ایالت ماساچوست و از سوی دیگر ، ctq را در مینه سوتا است.
 • اوایل نتایج از سه شنبه شده یک فاجعه برای شهردار سابق مایک بلومبرگ از شهر نیویورک که صرف 250 میلیون دلار در تبلیغات در کشورهای در حال رقابت.
 • شانزده مقدماتی و قفقاز اتفاق می افتد — در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد بزرگترین روز در دموکراتیک اولیه مسابقه.
 • برخی از حوزه های رأی گیری در منطقه لس آنجلس را تحت تاثیر قرار بود توسط یک قدرت شکست بعد از ظهر سه شنبه نیز تحت تاثیر بخش هایی از فرودگاه بین المللی لس آنجلس.
 • بلومبرگ به خبرنگاران گفت: تنها راه او را دیدم به برنده بود از طریق یک رقابت کنوانسیون که در آن هیچ نامزد برنده اکثریت نمایندگان و نامزدی حزب دموکرات می شود تا برای grabs.

پیش دبستانی:

 • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد سوپر شنبه در مارس 3, بزرگترین روز در دموکراتیک مقدماتی
 • بیشتر رای دهندگان دموکرات بدست می دانم که مایک بلومبرگ کمتر آنها مانند او
 • Ctq و پیت Buttigieg حمایت جو بایدن است اخبار ویرانگر برای الیزابت وارن
 • 9 ذهن باد حقایق نشان می دهد که چقدر غنی تر مایک بلومبرگ است از دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری
 • “ما ساخته شده تاریخ’: Pete Buttigieg قطره از انتخابات ریاست جمهوری سال 2020
 • جو بایدن خرد کارولینای جنوبی اولیه

زنده به روز رسانی: دیدن نتایج کامل سوپر سه شنبه با رای شمارش و اخبار

همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد سوپر شنبه در مارس 3, بزرگترین روز در دموکراتیک مقدماتی

چه در خطر است در اصلی ؟

تگزاس اختصاص یافته 228 متعهد نمایندگان که به کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی این ماه ژوئیه برای انتخاب نامزد یا 5.7 درصد از کل تعداد نمایندگان آن را به دومین جایزه فوق العاده روز سه شنبه. از کسانی که 228, 79 نمایندگان اختصاص داده شود به همان نسبت بر اساس گسترده دولت رای, در حالی که باقی مانده 149 خواهد شد و برنده در کنگره-سطح منطقه.

نامزدها باید به 15% آستانه پیروزی نمایندگان در هر دو ایالتی و کنگره-سطح منطقه.

TX خارجه سنا نقشه منطقه

Ruobing سو/کسب و کار خودی

که رای گیری می گویند جلوتر است ؟

تگزاس به نظر می رسید آماده به شدت مورد بحث و مجادله در روز سه شنبه و با کالیفرنیا به نتایج مورد انتظار در هفته بعد با توجه به دولت نسبت پست الکترونیکی-در رای ستاره تنها دولت می تواند در خدمت به عنوان بزرگترین حرکت-تقویت کننده های موجود برای مبارزات در سه شنبه شب.

با توجه به RealClearPolitics متوسط از آخرین رای گیری داده های دیابت برنی ساندرز led مسابقه در تگزاس با 30.3% پشتیبانی 6 امتیاز جلوتر از آینده-نزدیک ترین نامزد در مسابقه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بود که در 24.3%.

سابق مایکل بلومبرگ شهردار نیویورک شهر نیویورک و سناتور. الیزابت وارن ماساچوست شد و نزدیک به 15% آستانه لازم را به نمایندگان در, دولت, رای گیری در 16.7 درصد و 14.7%.

با توجه به megyn kelly انتخابات پیش بینی بایدن مورد علاقه را به نفع خود دولت با 56 درصد شانس برنده بیشترین آرا را به دنبال ساندرز که تا به حال 42 درصد شانس به دولت است.

پیش بینی تگزاس بود به خصوص روی حیله و تزویر با توجه به تعدادی از تغییرات که در این مسابقه در زمان در روزهای منتهی به اولیه. پس از بایدن را قوی نشان دادن در کارولینای جنوبی اولیه سه نامزد — بهداشت ، ctq شهردار سابق پیت Buttigieg جنوبی خم ایندیانا و تام Steyer کاهش یافته است خارج از مسابقه است. Klobuchar و Buttigieg در ادامه به حمایت بایدن در یک تظاهرات در تگزاس در شب دوشنبه که می تواند نوسان برخی از رای دهندگان تگزاس آنها پیش بینی شده در دولت سابق معاون رئیس جمهور را به نفع.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de