به روز رسانی های زنده و تصویری از جورج فلوید تظاهرات در آمریکا

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • یک روز از نا امیدی تبدیل به یک شب از خشم به عنوان اعتراض در سراسر آمریکا
 • به عنوان ناآرامی convulses ده ها تن از شهرستانها شهرداران اعلام حکومت و گارد ملی مستقر است.
 • رئیس جمهور تهمت دامن زده شعله های آتش از اختلاف. سپس آنها شوربا در کاخ سفید گیتس.
 • در مینیاپولیس که در آن جورج فلوید درگذشت و تظاهرات شروع شد و پلیس را تهاجمی تر پاسخ.
 • حداقل چهار کشته در خشونت های مرتبط با تظاهرات.
Video player loading
تظاهرات بی خانمان در سراسر کشور در پاسخ به مرگ جورج فلوید. در لس آنجلس تظاهرات تعطیل بزرگراه و در مواجهه با افسران پلیس.

یک روز از نا امیدی تبدیل به یک شب از خشم به عنوان اعتراض در سراسر آمریکا

عمدتا مسالمت بعد از تظاهرات فرود به یک شب از هرج و مرج و نابودی و پراکنده خشونت یک شب شنبه نیز دهها هزار نفر از مردم ریخت و به خیابان ها در سراسر ایالات متحده برای بیان خشم و دل شکستگی بیش از مرگ و در عین حال یکی دیگر از مرد سیاه پوست به دست پلیس.

در صبح روز یکشنبه مقامات هنوز مرتب سازی از طریق سوختن خرابه به عنوان گسترده دامنه ناآرامی ها به تمرکز واضح تر.

تیم ماشین شده بود و آتش در فیلادلفیا فروشگاه ها را غارت کردند در لس آنجلس, افسران پلیس, در, Richmond, Va., مجروح شدند و در بیمارستان بستری شده و حداقل یک نفر کشته شد در ایندیاناپولیس که در آن معاون رئیس پلیس گفت که این گروه دریافت کرده بود بنابراین گزارش بسیاری از عکس ها از کار اخراج شدند که آنها تا به حال تعداد از دست داده.

به عنوان اعتراض از ساحل به ساحل شهرداران در بیش از دو دوجین شهرستانها اعلام حکومت — اولین بار بسیاری از رهبران محلی را به طور همزمان با صدور دستور چنین در مواجهه با ناآرامی های مدنی از سال 1968 پس از ترور کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور

در چندین شهر گارد ملی در آورده بود برای کمک به غرق پلیس محلی.

چهار تحول شد و روز پنجم از خشم پس از جورج فلوید درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز دوشنبه. در حال حاضر مضطرب ملت فوران خشم خود را پس از یک ویدئو از یک افسر پلیس سنگ زنی زانو خود را به آقای فلوید گردن برای بیش از هشت دقیقه به عنوان آقای فلوید 46 ساله سیاه پوست در تلاش برای نفس کشیدن.

برای بیش از دو ماه میلیون ها نفر از مردم دستور داده شده است به ماندن در خانه های خود را به سرعت گسترش coronavirus که ادعا کرده بیش از 100,000 زندگی در کشور است. و این اقدامات در محل قرار داده برای مبارزه با این ویروس منجر به بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ با 40 میلیون نفر از کار.

مراقب باشید برنامه ای برای بازگشایی توقیف مغازه ها و سهولت محدودیت در قفل شده-پایین شهرستانها پرتاب شده است به بی نظمی توسط معترضان غلیان احساسات غم و اندوه.

با وجود تصاویری از آتش سوزی نور آسمان شب و بی قانونی است که تهدید به پایمال کردن بسیاری از کشور نیروهای پلیس بسیاری از معترضان بودند نه به دنبال رویارویی فیزیکی بلکه تخلیه سرخوردگی عمیق و خواستار تغییر دهید. “من اینجا نیست برای مبارزه با کسی گفت:” Eldon Gillet, 40 بود که در خیابان در بروکلین. “من اینجا هستم تا به مبارزه با سیستم.”

در کاخ سفید به عنوان دود و گاز اشک آور و پر از هوا خارج ساختمان برای یک شب دوم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به ارسال متضاد و اغلب تفرقه پیام.

پس از نوشتن در توییتر در روز جمعه که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” — انعکاس نظرات از یک میامی رئیس پلیس در سال 1967 در صبح روز شنبه آقای ترامپ گفت: سرویس مخفی شده بود آماده sic “ترین سگ باطل” معترضان در برابر کاخ سفید گیتس.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 29m پیش

 • یک روز از نا امیدی تبدیل به یک شب از خشم به عنوان اعتراض در سراسر آمریکا
 • به عنوان ناآرامی convulses ده ها تن از شهرستانها شهرداران اعلام حکومت و گارد ملی مستقر است.
 • رئیس جمهور تهمت دامن زده شعله های آتش از اختلاف. سپس آنها شوربا در کاخ سفید گیتس.

در صبح روز یکشنبه آتش سوزی شد و هنوز هم سوختن در خارج از این دروازه و در شهرستانها در سراسر تقسیم گیجی ملت است.

اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس

اعتراضات پیاپی در حداقل 75 شهرستانها در سراسر ایالات متحده در روزهای پس از جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست در بازداشت پلیس درگذشت. برخی از این تظاهرات را تبدیل خشونت باعث فعال شدن گارد ملی در حداقل 10 متحده است.


تظاهرات پس از چهار شنبه

گارد ملی فعال می شود

سیاتل

شستن.

پورتلند

Missoula

MINN.

یوجین

مینیاپولیس

بوستون

WIS.

St. Paul

هارتفورد

نیویورک

سالت لیک سیتی

Des Moines

ساکرامنتو

Phila.

شیکاگو

اوهایو

لینکلن

دنور

واشنگتن

اوکلند

ایندیاناپولیس

یوتا

Cincinnati

سن خوزه

COLO.

لاس وگاس

MO.

کانزاس سیتی

لکزینگتون

نورفولک

KY.

سانتافه

Tulsa

شارلوت

TENN.

Okla. شهر

L. A.

کلمبیا

ققنوس

ممفیس

آتلانتا

سن دیگو

دالاس

توسان

GA.

تالاهاسی

هوستون

Austin

New Orleans

اورلاندو

تمپا

میامی

سیاتل

شستن.

Missoula

پورتلند

من.

منت.

یوجین

MINN.

سنگ معدن.

مینیاپولیس

بوستون

N. y.

WIS.

MICH.

بوفالو

St. Paul

هارتفورد

دیترویت

میلواکی

نیویورک

سالت لیک سیتی

فورت وین

Des Moines

ساکرامنتو

NEB.

PA.

شیکاگو

Phila.

NEV.

کلمبوس

اوهایو

لینکلن

دنور

IND.

اوکلند

واشنگتن

ایندیاناپولیس

یوتا

ریچموند

سن خوزه

Cincinnati

بیمار است.

COLO.

کانزاس سیتی

VA.

همپتون

MO.

کالیفرنیا.

لاس وگاس

لکزینگتون

لویی

نورفولک

KY.

N. C.

سانتافه

Tulsa

شارلوت

TENN.

ARIZ.

L. A.

Okla. شهر

S. C.

کلمبیا

آلبوکرک

ققنوس

ممفیس

OKLA.

آتلانتا

سن دیگو

N. M.

GA.

دالاس

توسان

TEX.

LA.

تالاهاسی

Austin

New Orleans

اورلاندو

هوستون

تمپا

FLA.

میامی


توسط Weiyi Cai, ژولیت عشق Jugal K. پاتل و یولیا Parshina-Kottas

به عنوان ناآرامی convulses ده ها تن از شهرستانها شهرداران اعلام حکومت و گارد ملی مستقر است.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

از high-end مغازه ها از ملروز خیابان در لس آنجلس به میدان تایمز در شهر نیویورک — و تقریبا تمام شهرستانها عمده در میان آتش خروشان صدها نفر از مردم دستگیر شدند و فروشگاه ها را غارت کردند و در یک شب, تکان اغلب مخرب تظاهرات.

در اینجا آخرین است, از سراسر کشور:

 • در ایندیاناپولیس یک نفر کشته شد و سه نفر دیگر مجروح شدند که یک فرد مسلح اخراج عکس در یک تظاهرات, پلیس گفت:. “به اندازه کافی به اندازه کافی است” گفت: رئیس پلیس Randal تیلور در یک شب در کنفرانس خبری به عنوان آژیر blared همه در اطراف او. “Indianapolis ما بهتر از این. مرکز شهر امن نیست در این زمان. ساکنان که در مرکز شهر در منطقه ما در حال درخواست لطفا به تخلیه این منطقه است.”

 • در شیکاگو تظاهرات scuffled با پلیس سوختن حداقل یک پرچم و راهپیمایی به سمت تهمت هتل بین المللی و برج قبل از پخش. حدود 3000 نفر در این تظاهرات با توجه به اخبار محلی گزارش. برخی از تخریب خودروهای پلیس و چپ اسپری-نقاشی ساختمان در پی خود.

 • در لس آنجلس, شهردار, Eric M. Garcetti صادر حکومت و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom فعال گارد ملی. وجود دارد, درگیری با پلیس در طول روز و به شب و آتش نشانان در مسابقه برای خاموش کردن آتش سوزی در مغازه ها است که تا به حال غارت شده و به آتش کشیده شد. آقای Garcetti گفت: همزمان تظاهرات و coronavirus همه گیر نشان “سنگین ترین لحظه من تجربه کرده ام به عنوان یک مقیم لس آنجلس” از سال 1992 شورش است که شکست پس از چهار افسر پلیس سفید تبرئه شدند در ضرب و شتم رادنی کینگ سیاه.

 • در سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد آورده در یک حکومت نظامی به تظاهرکنندگان وارد خارج از خانه خود دست به اعتراض زدند. نمرات کسب و کار را غارت کردند در منطقه خلیج و آتش سوزی در یک مرکز خرید با توجه به پلیس. رئیس پلیس بیل اسکات التماس برای مردم به خانه بروم. “پاره کردن یک کسب و کار است که مردم زندگی خود را صرف ساخت — اگر شما از سن فرانسیسکن است که آنچه شما می خواهید؟”

 • در فلوریدا شهردار کارلوس Gimenez از Miami-Dade County دستور countywide حکومت نظامی آغاز و در ساعت 11 شب بعد از پلیس اتومبیل و دیگر وسایل نقلیه به آتش کشیده شد در نزدیکی اداره پلیس میامی ستاد. در جکسنویل یک افسر پلیس بود “چاقو و یا کاهش در گردن است و در حال حاضر در بیمارستان” جکسون کلانتر مایک ویلیامز گفت: در یک کنفرانس خبری.

 • در واشنگتن گارد ملی مستقر شد در خارج از کاخ سفید که در آن شعار جمعیت برخورد با سرویس و حمله خبرنگار فاکس نیوز. آتش سوزی در مجموعه پارک لافایت, فقط مراحل از کاخ سفید است.

 • در فیلادلفیا حداقل 13 افسر پلیس مجروح شدند و خودرو در آتش شکست ویندوز در تالار شهر و غارت فروشگاه ها در سراسر مرکز شهر. شهردار جیم کنی اعلام اجباری سراسر شهر بود حکومت نظامی شروع 8 p. m.

 • در شهر نیویورک هزاران نفر از تظاهر کنندگان به خیابان ها ریختند برای سومین روز تجمع در راهپیمایی در هارلم بروکلین و کوئینز و خارج برج ترامپ در میدتاون منهتن. اواخر بعد از ظهر روز شنبه معترضان در Flatbush بخش بروکلین در مواجهه با پلیس در یک سری از خیابان melees پرتاب بطری های خالی و قطعات باقی مانده در افسران که در پاسخ با بیلی باشگاه ها و اسپری فلفل. یک ویدئو نشان داد یک ماشین پلیس رانندگی به یک جمعیت.

 • در Richmond, Va., دو افسر پلیس در ایالت کنگره در بیمارستان بستری شد با پا صدمات پس از اصابت یک توپ بیس بال خفاش و یک بطری آبجو به Richmond Times-Dispatch گزارش شده است. پیش از این پلیس با شلیک گاز اشک آور معترضان در برخی از آنها مجموعه ای خاموش آتش بازی و شکست ویندوز.

عکس از جورج فلوید تظاهرات شهر توسط شهر

صحنه هایی از تظاهرات بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس که فوران در سراسر کشور است.

رئیس جمهور تهمت دامن زده شعله های آتش از اختلاف. سپس آنها شوربا در کاخ سفید گیتس.

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

با یک ملت در لبه زده توسط یک بیماری همه گیر ساخته با فروپاشی اقتصادی تقسیم بر مستندات و حتی ماسک صورت و در ادامه به تکان نژادی اختلاف رئیس جمهور تهمت غریزه شده است به دنبال کسی برای مبارزه با.

به چندین شهر و ورزشگاه در خیابان تظاهرات که برخی از آنها منجر به درگیری با پلیس او ساخته شده هیچ درخواست تجدید نظر برای آرام است.

در عوض در یک سری از توییت ها و نظرات به خبرنگاران در روز شنبه او مقصر دموکرات ها برای ناآرامی به نام “لیبرال فرمانداران و شهرداران” به “بسیار سخت تر” در جمعیت تهدید به مداخله با “نامحدود, قدرت نظامی ما” و پیشنهاد کرد که هواداران خود را سوار یک counterdemonstration.

آشفتگی آمد به آقای تهمت آستان برای دومین شب متوالی در روز شنبه به عنوان صدها نفر از مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید و رئيس جمهور در پاسخ رسید در خیابان نزدیک کاخ سفید است.

اکثر شدند, صلح آمیز, شعار, “Black lives matter” و “صلح بدون عدالت است.” اما برخی از مشتعل کوچک, آتش سوزی, تنظیم کردن ترقه و پرتاب آجر و بطری و میوه در سرویس مخفی ایالات متحده پارک افسران پلیس که در پاسخ با اسپری فلفل. به عنوان افسر پلیس منتقل امن بلوک یک باشگاه حومه فرا گرفته بود در ستونی از دود سیاه و درختان مجاور بودند در آتش است.

آقای تهمت اظهارات را tamp کردن خشم. نوشتن در توییتر او به نام تظاهر کنندگان در برابر کاخ سفید “حرفه ای موفق به اصطلاح “معترضان” و پیشنهاد کرد که هواداران خود را خواهد آنها را تامین کند. “امشب من درک می کنم این است MAGA شب در کاخ سفید???”

معاون رئیس جمهور سابق آمده است. این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری با انتشار بیانیه ای در اوایل صبح روز یکشنبه جذاب برای آرام است.

“ما یک ملت در, درد, اما ما نباید اجازه دهیم این درد برای از بین بردن ما,” او نوشت. “ما یک ملت خشمگین اما ما نمی توانیم اجازه می دهد تا ما خشم به مصرف ما. ما یک ملت خسته اما ما اجازه نمی دهد ما خستگی به ما را شکست.”

در مینیاپولیس که در آن جورج فلوید درگذشت و تظاهرات شروع شد و پلیس را تهاجمی تر پاسخ.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

معترضان که در زمان به خیابان ها در روز شنبه در مینیاپولیس, کانون تظاهرات ملاقات مصمم تر پاسخ از افسران پلیس و سرباز گارد ملی.

به زودی پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در زمان اثر در شهرستان پلیس شروع به دستگیری معترضان و شلیک گاز اشک آور و سایر پرتابه نسبت به جمعیت و گارد ملی با استفاده از یک هلیکوپتر به تخلیه آب در حال سوختن ،

پاسخ منعکس میل توسط مقامات برای توقف خشونت است که گسترش در سراسر کشور پس از جورج فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت و پس از دوخته شدن توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس است.

در عین حال هنوز هم وجود دارد گزارش ها از خشونت و کشتار: آتش سوزی در پشت بام یک مرکز خرید یک نفر که به ضرب گلوله در افسران و یک گروه از مردم پرتاب اقلام در پلیس. اما مقامات وزارت امور خارجه گفت: حدود 11 p. m. که آنها را تشویق توسط جمعیت کوچکتر و آشکار کاهش آسیب است. در بسیاری از شهر خالی بود مدت کوتاهی پس از نیمه شب.

تظاهرات حال تشدید در روز جمعه و شنبه و حتی پس از یک اتهام سوم-قتل درجه آورده بود در برابر درک چوین این مینیاپولیس افسر پلیس که اخراج شد بعد از ثبت دو زانو بر آقای فلوید گردن تا زمانی که او از دست داده آگاهی.

حداقل چهار کشته در خشونت های مرتبط با تظاهرات.

اعتبار…جاش Peter Bradley/Agence France-Presse — Getty Images

یک نفر کشته شد و سه نفر دیگر مجروح شدند که یک فرد مسلح اخراج عکس در یک تظاهرات در ایندیاناپولیس (یکشنبه آوردن به حداقل چهار تعدادی از مردم کشته ها از روز شنبه در خشونت در ارتباط با تظاهرات.

مقامات همچنین بررسی امکان ارتباط با تیراندازی به مرگ یک افسر فدرال در کالیفرنیا است. افسر قرارداد امنیتی وزارت امنیت داخلی بود به ضرب گلوله در خارج از دادگاه فدرال در اوکلند در شب جمعه به تظاهرات در شهر خشونت تبدیل شد.

کن Cuccinelli وزارت امنیت داخلی اقدام معاون وزیر, به نام تیراندازی یک عمل “تروریسم داخلی” اما دولت فرماندار هشدار داد در برابر اتصال تیر اندازی با تظاهرات.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom یک دموکرات در بیانیه ای گفت که “هیچ کس نباید عجله به تلفیق این عمل شنیع با تظاهرات شب گذشته است.”

در جای دیگر, نفر کشته شدند که یک بار تظاهرات مسالمت آمیز تبار به خشونت است.

مقامات در مینیاپولیس در روز جمعه مشخص Calvin L. هورتون جونیور, 43, به عنوان قربانی در یک تیراندازی در خارج از یک موسسه رهنی است که غارت در روز چهارشنبه.

در دیترویت در جمعه 21 ساله محکوم به مرگ در حالی که نشسته در اتومبیل خود را در نزدیکی کادیلاک مربع به عنوان صدها نفر از معترضان swarmed خیابان. پلیس گفت که فرد مسلح ممکن است شناخته شده اند و هدف قربانی و با استفاده از هرج و مرج از این تظاهرات به عنوان یک پوشش.

و اوایل روز شنبه در سنت لوئیس یک مرد کشته شد و پس از معترضان مسدود ایالتی 44 مجموعه آتش سوزی و تلاش برای غارت فدرال اکسپرس کامیون. این مرد کشته شد پلیس گفت: زمانی که او گرفتار بین کامیون را دو تریلر به عنوان راننده سعی در پیمودن راه خود را از طریق اعتراض.

گزارش شد کمک توسط مایک بیکر, پیتر بیکر, نیکلاس Bogel-Burroughs, Tess Felder, راسل گلدمن سیمون رومرو و مارک Santora.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>