زنده بازار سهام ردیاب و به روز رسانی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • اقتصاد جهانی مواجه بدترین رکود در یک قرن O. E. C. D. می گوید.
  • بازارهای سهام در حال مسطح به عنوان سرمایه گذاران در انتظار یک سیگنال از تغذیه.
  • فدرال رزرو قرار است به انتشار اولین تخمین های اقتصادی از سال 2020 است.
  • Mnuchin ظاهر خواهد شد قبل از سنا برای دفاع از چک حفاظت از برنامه.
  • وداع با gummy bear شیشه: Tech دفاتر در حال گرفتن یک ویروس ایمنی قبل.

اقتصاد جهانی مواجه بدترین رکود در یک قرن O. E. C. D. می گوید.

اعتبار…اندرو Testa برای نیویورک تایمز

اقتصاد جهانی رو به شدید ترین رکود اقتصادی در یک قرن و می تواند تجربه یک توقف بهبودی به عنوان سیاستگذاران بریس برای یک پتانسیل موج دوم coronavirus و به عنوان کشورهای در آغوش حمایت از سیاست های سازمان همکاری های اقتصادی و توسعه هشدار داد در یک گزارش جدید.

یک گریم چشم انداز اقتصادی منتشر شده توسط O. E. C. D. روز چهارشنبه به تصویر کشیده اقتصاد جهانی است که راه رفتن بر روی یک “tightrope” را به عنوان کشور به دنبال بازگشایی پس از سه ماه از مستندات. قابل توجه عدم قطعیت باقی مانده به عنوان چشم انداز و زمان واکسن ناشناخته باقی می ماند. کارشناسان بهداشت و درمان ترس است که گسترش ویروس می تواند سرعت بخشیدن دوباره بعد از این سال.

“فوق العاده ای سیاست های مورد نیاز خواهد بود به راه رفتن tightrope نسبت به بازیابی گفت:” لورنس, Boone, the O. E. C. D. اقتصاددان ارشد.

The O. E. C. D. که شامل 37 از بزرگترین اقتصادهای جهان پیش بینی کرد که اقتصاد جهانی خواهد قرارداد 6 درصد در این سال اگر موج دوم ویروس است اجتناب شود. اگر موج دوم رخ می دهد, جهان, اقتصادی خروجی می گیرند 7.6 درصد قبل از بازگشت 2.8 درصد در سال 2021. دو سناریو به عنوان به همان اندازه محتمل است.

محرومیت یک دوم موج O. E. C. D. انتظار دارد که اقتصاد ایالات متحده به کوچک شدن 7.3 درصد و در منطقه یورو به کوچک شدن 9 درصد است. در میان کشورهای توسعه یافته و بریتانیا و پیش بینی سقوط شدیدترین در 11.5 درصد است. اقتصادهای در حال ظهور مانند برزیل و روسیه و آفریقای جنوبی خواهد بود ضربه سخت با توجه به فشار خود در حال حاضر شکننده سیستم های بهداشتی.

این گزارش کمی بیشتر شوم از دیگر های اخیر پیش بینی های بانک جهانی و صندوق بین المللی پول.

The O. E. C. D. گفت که پس از اولیه پرتاب ریباند در فعالیت های اقتصادی طولانی مدت زخم آشکار خواهد شد که نرخ بالای بیکاری باقی بماند و نابرابری درآمد تشدید شده است. این ویروس در حال حاضر نشانه هایی از یک “بزرگ شدن” در تجارت جهانی است که می تواند نافذ رشد است.

بازارهای سهام در حال مسطح به عنوان سرمایه گذاران در انتظار یک سیگنال از تغذیه.

اعتبار…Hiroko Masuike/نیویورک تایمز

سهام ایالات متحده آتی زیرفشار و بازارهای اروپایی کمتر بود روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران در انتظار یک پیش بینی از ایالات متحده فدرال رزرو.

آتی برای شاخص S&P 500 نشان داد که وال استریت را بدون تغییر. بازارهای در انگلیس و آلمان و فرانسه بودند پایین کمتر از 1 درصد پس از بازارهای آسیایی به پایان رسید مخلوط شده است.

سرمایه گذاران انتظار دارند که بانک فدرال برای حفظ نرخ بهره نزدیک به صفر در روز چهارشنبه. آنچه که آنها واقعا برای تماشای این انتظار انتشار از بانک فدرال برای اولین بار مجموعه ای از تخمین های اقتصادی در این سال خواهد شد که سیگنال چگونه بانک مرکزی است فکر کردن در مورد بهبودی از آسیب های اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

سرمایه گذاران نیز به اندازه یک پیش بینی بدبینانه از سازمان همکاری و توسعه اقتصادی که هشدار داده است که اقتصاد جهانی رو به رو شده ترین رکود شدید در یک قرن.

سهام را به عقب کشیده از رشته ای از دستاوردهای است که تا به حال برداشته وال استریت با 6 درصد در ماه ژوئن. روز دوشنبه شاخص S&P 500 پاک ضرر و زیان خود را برای این سال است. سرمایه گذاران گرفته اند قلب نشانه ای که اقتصاد جهانی است و در بهبود به خصوص در چین و اروپا و ایالات متحده است. آنها نیز تشویق دولت و بانک مرکزی تلاش برای استفاده از پول برای مبارزه با جهانی یخ.

اما این تجمع سرد در روزهای اخیر به عنوان نگرانی بزرگ در مورد موج دوم ویروس. عفونت هنوز در حال رشد در بسیاری از ایالات آمریکا و مقامات بهداشت عمومی نگران هستند که در سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس ممکن است منجر به موارد جدیدی از ویروس.

فدرال رزرو قرار است به انتشار اولین تخمین های اقتصادی از سال 2020 است.

اعتبار…تینگ شن برای نیویورک تایمز

فدرال رزرو است که به طور گسترده ای انتظار می رود به ترک نرخ بهره را نزدیک به صفر در روز چهارشنبه در حالی که متعهد به ادامه خرید اوراق قرضه اما اقتصاددانان در حال مشاهده برای هر گونه اشاره ای در مورد چگونه بانک مرکزی ممکن است تنظیم سیاست در دیگر اجرا شود.

مقامات در حال تنظیم به انتشار اولین مجموعه خود را از تخمین های اقتصادی از سال 2020 داشتن قلم فصلنامه خلاصه در ماه مارس به عنوان همه گیر گریبانگیر ایالات متحده کاشت عدم قطعیت است. پیش بینی ها نشان می دهد که چگونه آنها انتظار دارند تورم و رشد به شکل تا در سال های آینده.

اقتصادی پیش بینی خواهد بود تمرکز اصلی توجه به این که آخرین بار آنها منتشر شد — دسامبر 2019 — تغذیه مقامات طرح 2020 بیکاری را در 3.5 درصد با 1.9 درصد تورم و 2 درصد رشد داشته است.

Coronavirus به احتمال زیاد طرح میتوانست به آن دسته از انتظارات است. در حال حاضر عمده سوال این است که چگونه به سرعت این کشور می تواند در بهبود و چهار نسخه ارائه خواهد شد یک حس چگونه تغذیه است فکر کردن در مورد آن است.

بسیاری از تغذیه ناظران انتظار دارند مسئولان به استفاده از نرخ بهره پیش بینی و پس از نشست بیانیه ای منتشر شده که در ساعت 2 بعد از ظهر به وضوح سیگنال است که هزینه های استقراض باقی خواهد ماند و در پایین سنگ برای برخی از زمان. سیاستگذاران نیز می تواند با استفاده از این بیانیه به روشنی آنها سعی خواهد کرد به غاز اقتصاد از طریق خرید اوراق قرضه برنامه. فدرال رزرو بوده است خوراکی تا دولت مورد حمایت اوراق قرضه برای حفظ بازارهای عملکرد به طور معمول اما شرایط آرام اند به طوری که آنها می تواند آن برنامه به صراحت متمرکز در تحریک اقتصاد.

اما مهم تر لحظه ممکن است زمانی که فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول دارای مبتنی بر وب کنفرانس خبری در 2:30 p. m. در حالی که او را صدا با احتیاط در مورد مسیر پیش رو تحلیلگران کنجکاو به شنیدن خود را بر اقتصاد به عنوان متحده به تدریج باز و بازار کار مراحل اولیه دوباره بجای اول برگشتن.

Mnuchin ظاهر خواهد شد قبل از سنا برای دفاع از چک حفاظت از برنامه.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin را دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای سرپا نگه داشتن اقتصاد در روز چهارشنبه با این استدلال که فوق العاده مجموعه ای از اقدامات محرک اقتصادی را تنظیم صحنه برای یک بهبود چشمگیر در نیمه دوم سال است.

آقای Mnuchin خواهد شد که قبل از شهادت در مجلس سنا کسب و کار کوچک کمیته است که انتظار می رود به ارائه یک چشم انداز خوش بینانه در مورد مسیر اقتصاد است. او را برجسته اخیر آمار مربوط به اشتغال است که بهتر از حد انتظار و نقطه به داده هایی که نشان می دهد آمریکایی ها شده اند و ساختمان پس انداز خود را در ماه های اخیر و آماده خواهد بود به صرف به عنوان اقتصاد بازگشایی.

“ما با اعتماد به نفس باقی می ماند که کلی اقتصاد ادامه خواهد داد به بهبود چشمگیری در سه ماهه سوم و چهارم” آقای Mnuchin خواهد گفت: با توجه به آماده شهادت.

وزیر خزانه داری را به نظر می رسد با Jovita Carranza, مدیر اداره کسب و کار کوچک برای به روز رسانی قانونگذاران در وضعیت چک های برنامه حفاظت از وام ابتکار که ایجاد شده بود در ماه مارس را به عنوان یک تاسیسات برای کسب و کارهای کوچک.

چک حفاظت از برنامه ایجاد شده به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار تثبیت اقتصادی قوانین تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس ، حدود 510 میلیارد دلار از وام های تایید شده اند از طریق این برنامه و یکی دیگر از 150 میلیارد دلار در دسترس است. بسیاری از این وام ها به شمار می رود ببخشند اگر وام گیرندگان دیدار با الزامات خاص.

این برنامه در ابتدا گرفتار اشکالات تاخیر و تغییر قوانین. اما ثابت شده است که این تاسیسات برای میلیون ها نفر از کسب و کار اجازه می دهد آنها را به ادامه پرداخت کارگران و هزینه های سربار در حالی که آنها مجبور به تعطیل کردن عملیات.

نمایندگان مجلس در این کمیته در حال انتظار به سوال آقای Mnuchin و خانم کررنزا در مورد چه مرحله بعدی این برنامه ممکن است مانند نگاه کنند و چه تغییرات اضافی ممکن است مفید برای کسب و کارهای کوچک.

آنها نیز به احتمال زیاد به صورت سوال در مورد اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که کسب و کار متعلق به اقلیت ها و زنان کافی دسترسی به وام. یک گزارش توسط S. B. A. بازرس عمومی یافت در ماه گذشته که دولت موفق به اولویت بندی محروم, گروه های مطابق با قوانین.

وداع با gummy bear شیشه: Tech دفاتر در حال گرفتن یک ویروس ایمنی قبل.

اعتبار…Jim Wilson/نیویورک تایمز

هنگامی که کارکنان در Salesforceابر غول نرم افزاری مستقر در سان فرانسیسکو در نهایت بازگشت به برج آنها ممکن است پیدا کردن که سرگرم کننده رفته است از خود معروف های سرگرم محل های کار است.

بیشتر چت در آسانسور. بدون در آغوش گرفتن. بیشتر جمعی میان وعده کوزه.

قبل از کارکنان حتی می توانید وارد دفتر آنها مورد نیاز خواهد بود برای پر کردن آنلاین بررسی سلامت و درجه حرارت خود را. برای کسانی که رمز سلامت غربالگری و باید یک دلیل خوب برای رفتن در Salesforce را برنامه تغییرات خود را و ارسال آنها را دیجیتال بلیط ورودی برای لابی با زمان ورود.

این فرمان جدید-و-کنترل شیوه کار در نظر گرفته شده برای کمک به حفاظت از Salesforce را بیش از 50 ، 000 کارکنان به عنوان شرکت متعهد عظیم وظیفه: بدانند چگونه با خیال راحت به بازگشایی آن بیش از 160 دفاتر در سراسر جهان است.

“این رفتن به متفاوت” Salesforce را اجرایی Marc Benioff گفت. “آن خواهید بود بیشتر استریل. آن خواهید بود بیشتر مانند بیمارستان.”

Salesforce را دید بیشتر micromanaged محل کار نشان دهنده پیچیدگی است که بسیاری از کسب و کار دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر و سیگنال های قابل توجه فرهنگی شیفت برای کارگران دفتر در سراسر ایالات متحده است.

AMC به بازگشایی بیشتر از آن تئاتر ماه آینده.

اعتبار…پل Sancya/آسوشیتد پرس

AMC, تئاتر, بزرگترین cineplex اپراتور اعلام کرد در روز سه شنبه است که “تقریبا همه” از آن مکان در ایالات متحده و بریتانیا خواهد بازگشایی ماه آینده. بیش از همه تئاتر در 90 درصد از بازارهای خارج از کشور اجرا خواهد شد دوباره در اواسط ماه جولای با توجه به انجمن ملی تئاتر صاحبان تجارت سازمان برای فیلم شرکت کنندگان در 98 کشور جهان است.

فقط در سه هفته, هالیوود, برنامه ریزی شده است به راه اندازی مجدد آن تامین خط لوله جدید از فیلم. “Unhinged,” 33 میلیون دلار Russell Crowe, هیجان انگیز, خواهد رسید, در تئاتر, در تاریخ 1 ژوئیه به دنبال آن در اواسط ماه جولای توسط کریستوفر نولان در “شعار” $200 میلیون به علاوه ذهن خم کن.

تئاتر صاحبان ناامید هستند شروع به فروش بلیط دوباره. AMC مستقر در لیوود, کن., از دست داد $2.18 میلیارد دلار در سه ماهه اول در مقایسه با از دست دادن $130 میلیون سال قبل. درآمد بالغ بر $942 میلیون 22 درصد کاهش است. همانطور که در آوریل 30, AMC تا به حال $718 میلیون دلار پول نقد به اندازه کافی برای دفع ورشکستگی از طریق پایان سال حتی اگر تئاتر باقی می ماند بسته شده است.

آنچه آمازون انبار به نظر می رسد در حال حاضر.

سوال این است که آیا علاقمندان به سینما — حتی در حالی که تماشای فیلم در مقادیر خوبی تئاتر با ظرفیت محدود — احساس امنیت از coronavirus گسترش آن افزایش یافت و به رکورد بالا در سراسر جهان در روز یکشنبه به عنوان اندازه گیری توسط موارد جدید.

پس از ماه از بحرانزده بیش از آن در پاسخ به coronavirus آمازون در حال تلاش برای متقاعد کردن افکار عمومی که خود را در محل کار به طور خاص انبارها که این فروشگاه ها همه چیز از اسباب بازی ضد عفونی کننده دست — امن هستند در این بیماری همه گیر.

غول خرده فروش اینترنتی آغاز شده است در حال اجرا در تلویزیون تبلیغات است که نشان می دهد که آن انبار و تحویل کارکنان ماسک و دیگر دنده محافظ. آن را تحت فشار قرار دادند بخش برای اخبار محلی ایستگاه شعار ایمنی خود را بهبود. آن را خواسته است روزنامه نگاران را به بازدید از آن انبارها به خود را ببینید.

آمازون در حال گسترش است آن پیام ایمنی پس از یک دوره که جف بزوس این شرکت اجرایی شده است به نام “سخت ترین زمان ما تا کنون با آن مواجه است.” به عنوان coronavirus از طریق ایالات متحده آمازون تلاش برای تعادل افزایش سفارشات با نگرانی های بهداشتی از یک میلیون نفر از کارگران و پیمانکاران در آن انبارها و تحویل عملیات.

سازگاری: در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد.

  • سهام چساپیک انرژییکی از پیشگامان در استخراج گاز از شیل سنگ رفت و در یک سوار وحشی در روز سه شنبه در میان گزارش که آن را آماده تشکیل پرونده ورشکستگی. تجارت متوقف شد برای بیش از سه ساعت در صبح است. در هنگام خرید و فروش از سر گرفته معاملاتی بود به سرعت قطع شده دوباره توسط مدار شکن. سهام این شرکت بسته فقط زیر 24 دلار برای از دست دادن در حدود 66 درصد برای روز.

گزارش شد کمک توسط آلن Rappeport, بهترین Smialek, Natasha خواننده محمد هادی بروکس بارنز کارن Weise و کلیفورد کراس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>