زنده بازار سهام امروز به روز رسانی و پوشش

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • بازارهای آسیایی را با یک تپش.
  • سهام شاقول به عنوان برگ برنده سفر بان کی مون می افزاید: به سرمایه گذاران در پریشانی.
  • تجزیه و تحلیل: چیزی عجیب و غریب اتفاق می افتد در وال استریت
  • فدرال رزرو پس از مداخله ‘بسیار غیر معمول اختلالات.’
  • در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد.
اعتبار…فیلیپ Fong/Agence France-Presse — Getty Images

بازارهای سهام آسیا در ادامه به چکش در روز جمعه پس از وال استریت بدترین روز معاملاتی در بیش از سه دهه است.

اروپا نگاه آماده به دنبال کت و شلوار به عنوان معاملات آتی نشان داد یک روز دیگر از فروش زمانی که بازار باز بعد در روز.

مانند وال استریت هر بازار مالی عمده در آسیا به جز چین در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در بازار خرس خاک. که بدان معنی است که سهام کاهش یافته است 20 درصد از اوج. حتی وعده سیل پول از های مختلف جهانی سیاستگذاران به اقتصاد داخلی به نظر می رسد قادر به راستی وحشت زده و عصبی سرمایه گذاران.

آنها رای دادند با پای خود را یک بار دیگر در روز جمعه. در توکیو و سئول, کره جنوبی در, سهام, کاهش حدود 8 درصد است. در یک نقطه, ژاپنی سهام به پایین تر از 10 درصد است.

تنظیم کننده در کره جنوبی مجبور شدند به گام برای توقف بازار برای دومین روز به عنوان سرمایه گذاران تحت فشار قرار دادند بازار پایین به میزان 13 درصد در اوایل معاملات.

هنگ کنگ در بازار کاهش یافت و با 5.6 درصد است. حتی در شانگهای و شنزن که در آن دولت چین اغلب قرار می دهد یک طبقه در به اشتراک گذاری قطره سهام کاهش بیش از 3 درصد است.

در سیدنی, سرمایه گذاران, تحت فشار قرار دادند بازار پایین حدود 4 درصد است. در بانکوک بازار سقوط 10 درصد در حالی که دیگران در آسیای جنوب شرقی کاهش بیش از 5 درصد است.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

سرمایه گذاران در حال riled بیش از تیره شدن چشم انداز اقتصاد جهانی به عنوان coronavirus به طور فزاینده ای افتضاح به بار اقتصادی ویران در ایالات متحده و اتحادیه اروپا است.

“Coronavirus درایوهای سریع ترین خرس بازار همیشه” خواندن خط موضوع در یک ایمیل از یک بانک سرمایه گذاری به سرمایه گذاران است.

سرمایه گذاران همچنین به نظر می رسید میداد معمولی بندر امن سرمایه گذاری مانند طلا و بلند مدت ایالات متحده در خزانه. Cryptocurrency یک دارایی مرتبط به سیستم مالی جهانی نیز سقوط کرد.

یکی سنج از نوسانات بازار یک شاخص شناخته شده به عنوان Vix شروع به پریدن کرد و به بالاترین سطح پس از آن در سال 1990 آغاز شد و حتی بالاتر از در سال 2008 بحران مالی است.

سهام خود را ادامه داد غوطه در روز پنج شنبه به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت ورود بسیاری از کشورهای اروپایی به ایالات متحده نا امید سرمایه گذاران که تا به حال شده است در انتظار واشنگتن را قوی تر مراحل را برای تقویت اقتصاد است.

تجارت آشفته با سهام مرحله بندی مختصری باز گشت به عنوان واکنش سرمایه گذاران به فدرال رزرو تصمیم به ارائه حداقل 1.5 تریلیون دلار ارزش وام به بانک ها برای کمک به صاف کردن عملکرد بازارهای مالی است. اما بازار شروع به فرو ریختن دوباره توسط midafternoon.

S&P 500 تعطیل حدود 9.5 درصد آن بزرگترین روزانه افت بازار سهام سقوط کرد و در سال 1987 در آنچه که به عنوان شناخته شده دوشنبه سیاه. کاهش ترک کرده سهام در ایالات متحده بصورتی پایدار و محکم در یک بازار خرس — یک اصطلاح است که به معنای کاهش 20 درصد از جدید ترین اوج.

به صورت میانگین صنعتی داو جونز افت 10 درصد نیز در بدترین حالت آن از سال 1987 سقوط بازار سهام.

زیر نگران کننده بازار سهام ارقام مالی جهان است سیگنالینگ چیزی غیر معمول است.

قیمت اوراق قرضه و سهام قیمت را با هم نقل مکان کرد و نه در جهت مخالف به عنوان آنها معمولا انجام دهد. وجود دارد گزارش ها از تجاری که بسیاری از دارایی است که به طور معمول مایع — آسان برای خرید و فروش شد و انجماد تا با اوراق بهادار معامله نیست و به طور گسترده ای. که شامل برخی از اوراق قرضه خزانه داری هستند که معمولا به راحتی قابل خرید و فروش و اغلب نشان دهنده یک پناهگاه امن برای سرمایه گذاران است.

تمام این نشان می دهد که عمده مالی بازیکنان در حال تجربه یک بحران نقدی و فروش هر آنچه که آنها می تواند به عنوان یک نتیجه. کمک خواهد کرد که به توضیح این تناقض ظاهری از دارایی است که باید در ارزش در یک زمان از اقتصادی خطر به جای سقوط در ارزش.

نوسانات در بازار در چند هفته گذشته نشان دهنده عمیق عدم اطمینان در مورد آینده اقتصاد جهانی است. اما در حال حاضر آن است که مرکب چیزی عجیب و غریب اتفاق می افتد فقط در زیر سطح ایجاد موج مانند آنهایی که آشکار است در این هفته پر سر و صدا.

بانک فدرال رزرو نیویورک پاسخ داد: در روز پنج شنبه به طور فزاینده ای مملو شرایط بازار اعلام کرد که این امر ارائه حداقل 1.5 تریلیون دلار ارزش وام های کوتاه مدت به بانک ها پنج شنبه و جمعه و تغییر ساختار آن برنامه خرید دارایی.

حرکت در آمد که در بازار برای انواع اوراق قرضه — از جمله معمولا آسان-به-تجارت خزانه — تبدیل مسیه شروع در روز چهارشنبه. معامله گران و استراتژیست گزارش داد که بازارهای بودند نازک و شکاف بین قیمت خریداران ارائه می گردد و کسانی که فروشندگان خواسته بود برای گسترش. در همان زمان لرزش در حال توسعه در بودجه بازارهای لوله کشی از بازارهای مالی است که در آن جریان های نقدی بین بانک ها به عنوان ترس بیش از coronavirus اقتصادی ناشی از gyrations در سراسر وال استریت.

“این تغییرات انجام شده به آدرس بسیار غیر معمول اختلال در خزانه تامین مالی بازار در ارتباط با شیوع کروناویروس” نیویورک فدرال رزرو در بیانیه ای گفت.

به طور خاص بانک مرکزی اعلام کرد که پیشنهاد 500 میلیارد دلار در سه ماه خرید مجدد عملیات پنج شنبه بعد از ظهر. همچنین گفت که آن را شروع به خرید اوراق بدهی “در سراسر طیف وسیعی از سررسید.” در ماه های اخیر شده است خرید 60 میلیارد دلار در ماه تنها در کوتاه مدت خزانه.

تحلیلگران مشاهده حرکت خود را به عنوان ضمانت داده می شود بودجه محدودیت در وال استریت.

“این یک بحران تمام عیار پاسخ عملیات در نظر گرفته شده برای آن را کاملا روشن است که فدرال ریزرو ایالات متحده اجازه نخواهد داد که نقدینگی به خشک” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان نوشت: در یک توجه داشته باشید.

  • “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” و “آخر شب با ست مایرز” را به حالت تعلیق تولید در هفته آینده, NBC گفت: ساخت آنها بزرگترین روزانه سریال تلویزیونی آمریکایی به برو تیره به دلیل نگرانی های اطراف coronavirus همه گیر

  • دیزنی را پارک در سراسر جهان شروع این هفته از جمله دیزنی در فلوریدا و دیزنی لند توچال در کالیفرنیا است. Disney Cruise Line نیز نزدیک است.

گزارش شد کمک توسط Alexandra استیونسون, کارلوس تجدا بروکس بارنز و کتی رابرتسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im