زندگی می کنند اخبار بازار سهام در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • اقتصاد آمریکا رسما وارد رکود اقتصادی در ماه فوریه است.
  • بانک جهانی می گوید اقتصاد جهانی کوچک خواهد شد با 5.2 درصد در سال 2020 است.
  • BP قصد دارد برای کاهش حدود 15 درصد از نیروی کار خود.
  • وال استریت این تجمع همچنان ادامه دارد, با S&P 500 نزدیک به یک سال.
  • E. C. B. رئیس جمهور می گوید: این بحران یک فرصت برای اروپا به سبزتر می شود و بیشتر دیجیتال.

اقتصاد آمریکا رسما وارد رکود اقتصادی در ماه فوریه است.

ایالات متحده رسما وارد رکود اقتصادی در ماه فوریه سال 2020 این کمیته که تماس رکود اعلام کرد روز دوشنبه به مناسبت رسمی آغاز اولین رکود اقتصادی پس از سال 2007 تا 2009 رکود است.

اداره ملی تحقیقات اقتصادی گفت که اقتصاد ضربه اوج خود در ماه فوریه و پس از سقوط به رکود به عنوان همه گیر مربوط به خاموش شدن ناگهانی چهار فعالیت و پایان را به یک رکورد طولانی گسترش — که تا به حال به طول انجامید 128 ماه.

در حالی که تحلیلگران اغلب اشاره به رکود به عنوان دو دوره متوالی انقباض در ایالات متحده N. B. E. R. طور رسمی تعیین زمانی که آنها شروع و پایان و بر اساس طیف وسیعی از عوامل مهم تولید داخلی و اشتغال است. اکثر اقتصاددانان انتظار دارند که این رکود را عمیق و کوتاه با اقتصاد rebounding به عنوان دولت و اقتصاد بازگشایی و جهان آمار و ارقام از نحوه عملکرد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“این قدر بی سابقه از کاهش اشتغال و تولید آن گسترده رسیدن به سراسر اقتصاد حکم تعیین این قسمت به عنوان یک رکود اقتصادی حتی اگر آن را تبدیل به briefer از قبل انقباضات” N. B. E. R. توضیح داد, در بیانیه ای.

در سطح جهانی “این است که تقریبا قطعا عمیق ترین رکود اقتصادی” حداقل از جنگ جهانی دوم آذر Hatzius Goldman Sachs اقتصاددان نوشت: در یک توجه داشته باشید در روز دوشنبه. اما آن را نیز احتمالا در کوتاه ترین: او اشاره کرد که NBER پایگاه داده را نشان می دهد دیگر هیچ رکود اقتصادی است که به طول انجامید کمتر از 6 ماه در سوابق قدمت آن به اواسط دهه 1800 است.

بانک جهانی می گوید اقتصاد جهانی کوچک خواهد شد با 5.2 درصد در سال 2020 است.

Coronavirus همه گیر است که توقیف کسب و کار و متوقف سفر در سراسر جهان, کوچک خواهد شد که اقتصاد جهانی با 5.2 درصد در این سال به مناسبت عمیق ترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم با توجه به بانک جهانی پیش بینی روز دوشنبه منتشر شد.

پیش بینی انقباض می آید به عنوان اقتصاد به تدریج بازگشایی پس از ماه از مستندات است که تحمیل شده بود به سرعت گسترش ویروس و نشان دهنده سوراخ عمیق است که کشورها روبرو خواهد شد به عنوان آنها نگاه برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی. پیش بینی تر است وخیم تر از 3.3 درصد انقباض که صندوق بین المللی پول در آوریل پیش بینی کرد.

“این است که عمیقا جدی چشم انداز با بحران به احتمال زیاد به ترک طولانی مدت زخم و مطرح عمده چالش های جهانی” گفت: Ceyla Pazarbasioglu, بانک جهانی, گروه معاون رئیس جمهور به صورت عادلانه رشد سرمایه گذاری و موسسات.

بر اساس این گزارش کشورهایی که با تکیه بر تجارت جهانی گردشگری, کالا صادرات و تامین مالی خارجی را در صورت شدید ترین ضربه این سال است. بانک جهانی انتظار دارد که اقتصاد ایالات متحده به کوچک شدن با 6.1 درصد و در منطقه یورو را کوچک 9.1 درصد است. اما در چین که در آن ویروس سرچشمه گرفته و در جایی که بیشتر شدیدی مهار اقدامات صورت گرفته رشد کند به 1 درصد در این سال است.

بانک جهانی انتظار دارد که اقتصاد جهانی به دوباره بجای اول برگشتن در سال آینده با 4.2 درصد رشد داشته است. اما این هشدار یک مطلب طولانی بیماری همه گیر است که منجر به شکست در بازارهای مالی و تجارت جهانی تیره می تواند چشم انداز.

BP قصد دارد برای کاهش حدود 15 درصد از نیروی کار خود.

BP روز دوشنبه گفت که این برنامه ریزی برای از بین بردن 10,000 شغل — نزدیک به 15 درصد از کل شرکت نیروی کار — با بیشترین کاهش در آینده تا پایان سال است.

این شرکت اجرایی برنارد Looney گفت: در companywide ایمیل که کاهش مورد نیاز برای جلوگیری از زیان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و همچنین برای ایجاد لاغر شرکت برای رسیدن به جاه طلبی های خود را به شدت کاهش BP دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای.

آقای Looney 49 که رئیس اجرایی در ماه فوریه نوشت که به دلیل سقوط قیمت نفت BP بود “هزینه بسیار بسیار بیشتر از ما را.” او گفت که او می خواست برای کاهش هزینه های عملیاتی به مبلغ 2.5 میلیارد دلار و یا بیش از 10 درصد است. هزینه های سرمایه ای خود را کاهش 25 درصد یا 3 میلیارد دلار.

او گفت که سقوط قیمت نفت در نتیجه کاهش تقاضا ناشی از اقتصادی مستندات برای جلوگیری از این ویروس به احتمال زیاد سرعت بخشیدن به تلاش در حال حاضر در جریان است به سازماندهی مجدد این شرکت و آن را در رهبری جدید است. در ایمیل او گفت که اعداد از سطح ارشد شغل خواهد بود با کاهش بیش از نیمی از.

“من واقعا متاسفم که این صدمه دیده خواهد شد بسیاری از افرادی که من می دانم این شرکت تا آنجا که من انجام,” او نوشت.

قیمت نفت بهبود یافته اند به شدت از خود پایین در اواخر ماه آوریل کمک عمیق کاهش تولید توسط تولید کنندگان عمده. در طول یک کنفرانس ویدئویی در شنبه سازمان کشورهای صادر کننده نفت همراه با روسیه و برخی دیگر از تولید کنندگان, توافق برای تمدید قرارداد خود را به کاهش 9.7 میلیون بشکه در روز یا حدود 10 درصد تولید جهانی در زمان عادی از طریق جولای.

روز دوشنبه قیمت نفت خام برنت بین المللی معیار پایین بود حدود 0.3 درصد به حدود 42.16 در هر بشکه رسید. وست تگزاس اینترمدیت کلیدی آمریکا نفت خام به طور خلاصه رز بالاتر از 40 دلار در هر بشکه قبل از افتادن به $39.10 هر بشکه حدود 1 درصد پایین تر است.

وال استریت این تجمع همچنان ادامه دارد, با S&P 500 نزدیک به یک سال.

اعتبار…مایکل رینولدز/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

سهام ایالات متحده رشد شاخص بالاتر در دوشنبه اضافه کردن به یک تجمع که قرار است در S&P 500 به پاک کردن ضرر و زیان خود را برای سال 2020 است.

شاخص برداشته شد توسط سهام از بزرگترین خطوط هوایی آمریکا که رسید در نشانه هایی که داخلی مسافرت هوایی شروع به بازگشت. خطوط هوایی آمریکا و ایالات متحده هواپیمایی سهام شد تا بیش از 8 درصد در حالی که خطوط هوایی دلتا سهام به بیش از 6 درصد است.

S&P 500 بود تا کمی در اوایل معاملات. در اروپا سهام در فرانسه و آلمان بودند پایین در حالی که بریتانیا FTSE 100 مسطح بود. سهام شده اند و در یک مسیر رو به بالا برای هفته ها به عنوان سرمایه گذاران باید در پاسخ به نشانه ها در سراسر جهان است که به ویروس بود مصاحبه ، کسب و کار به آرامی در حال بازگشت به زندگی و سیاستگذاران در حال پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد و بازارهای مالی است.

بازار سهام افزایش یافته است و نزدیک به 43 درصد از آن پایین در مارس 23, چرخش آغاز شده است که زمانی که فدرال رزرو نشان داد تمایل خود را به قیف نامحدود مقدار از نقدینگی به بازارهای مالی است.

سرمایه گذاران باید مقدار زیادی از دلایل به احتیاط. به عنوان اقتصاد شروع به بازگشایی بسیاری از در حال مشاهده نشانه هایی از موج دوم شیوع کروناویروس. همچنین مشخص نیست که آیا دولت خواهد بود مایل و یا قادر به نگه داشتن اقتصاد جهانی فشار و چه مدت آن را برای جهان رشد موتورهای دوباره به سرعت کامل.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط نیویورک تایمز عفونت های جدید در حال افزایش در بیش از یک سوم از ایالات متحده است. مقامات دولتی نیز با احتیاط از افزایش موارد جدید به عنوان هزاران نفر از معترضان در سراسر کشور نشان می دهد در برابر خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید.

اما تمرکز باقی می ماند در مثبت. برای مثال دولت بریتانیا گزارش شده است که با توجه به اجازه می دهد بارها و رستوران ها برای باز کردن برای نوشیدن و ناهارخوری آغاز ژوئن 22, زودتر از انتظار می رود. روز دوشنبه در شهر نیویورک آغاز خواهد شد به بازگشایی برخی از کسب و کار.

روز جمعه سهام رو افزایش پس از ایالات متحده آمریکا شغل ارقام در آمد بسیار قوی تر از حد انتظار نشان کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون شغل ممکن است. S&P 500 با افزایش بیش از 2 درصد است و در حال حاضر نزدیک به recouping همه از ضرر و زیان خود را برای سال 2020 است.

E. C. B. رئیس جمهور می گوید: این بحران یک فرصت برای اروپا به سبزتر می شود و بیشتر دیجیتال.

اعتبار…جان Thys/Agence France-Presse — Getty Images

این بیماری همه گیر است که یک فاجعه برای اقتصاد منطقه یورو بلکه یک شانس برای مبارزه با تغییر آب و هوا و استفاده بهتر از فناوری اطلاعات برتر اروپا و رئیس بانک مرکزی روز دوشنبه گفت:.

“این بحران می تواند یک فرصت برای نوسازی اقتصاد ما به آنها را مناسب برای آینده” کریستین لاگارد رئیس بانک مرکزی اروپا گفت: اعضای پارلمان اروپا.

صدها میلیارد یورو است که اتحادیه اروپا در حال گذراندن بحران امداد باید مستقر در راه است که سرعت بخشیدن به تغییر به یک اقتصاد سبز خانم لاگارد گفت. او به جزئیات اما این اصطلاح معمولا اشاره به تکنولوژی است که کمتر وابسته به سوخت های فسیلی و تولید کمتر دی اکسید کربن.

زبان ویدئو کنفرانس خانم لاگارد همچنین گفت که این بیماری همه گیر به کمک ترویج فن آوری دیجیتال منطقه ای که در آن اروپا اغلب نشدم ایالات متحده است.

“در حال حاضر زمان برای تسریع در انتقال دیجیتال بر اساس دائمی تر و آوردن E. U. به مرزی از اقتصاد دیجیتال” او گفت:.

ایالات متحده بیمارستان ها با دریافت میلیاردها دلار کمک مالی کمک مالی به عنوان C. E. O. s میلیون ها نفر.

اعتبار…ویلیام DeShazer برای نیویورک تایمز

به عنوان برخی از ثروتمندترین مراقبت های بهداشتی شرکت ها در ایالات متحده دریافت میلیاردها دلار مالیات دهندگان بودجه برای کمک به آنها در مقابله با درآمد از دست رفته از این بیماری همه گیر آنها گذاشته و یا کاهش پرداخت از ده ها هزار نفر از پزشکان و پرستاران و پایین کارگران پرداخت می شود در حالی که در ادامه به پرداخت خود را به بالای مدیران میلیون ها نفر.

نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل مالیات و اوراق بهادار براده توسط 60 کشور از بزرگترین بیمارستان های زنجیره ای که با هم دریافت کرده اند بیش از 15 میلیارد دلار در بودجه اضطراری از طریق بسته محرک اقتصادی فدرال مراقبت عمل می کنند.

بیمارستان ها — از جمله داد و ستد عمومی juggernauts مانند HCA و Tenet Healthcare, نخبگان, سازمان های غیر انتفاعی مانند مایو کلینیکمنطقه ای و زنجیره ای با هزاران نفر از تخت — در مجموع نشسته بر دهها میلیارد دلار از ذخایر نقدی که قرار است به آنها کمک کند آب و هوا پیش بینی نشده طوفان. به آنها اهدا شد پنج بالاترین پرداخت مقامات در مورد $874 میلیون دلار در سال های اخیر که برای آنها فاش امور مالی خود را.

حداقل 36 از کسانی که در بیمارستان های زنجیره ای را گذاشته furloughed و یا کاهش پرداخت از کارکنان به عنوان آنها سعی کنید به صرفه جویی در پول در طول بیماری همه گیر.

بیش از ده نفر از کارگران در ثروتمند بیمارستان ها گفت: در مصاحبه هایی که کارفرمایان خود قرار داده بود سنگین ترین بار مالی در خط مقدم کارکنان از جمله پایین پرداخت می شود, کافه تریا کارگران سرایداران و دستیاران پرستاری. آنها گفت: کاهش پرداخت و furloughs ساخته شده است آن را حتی سخت تر برای پزشکی کارگران به انجام مشاغل خود را و آنها را وادار به درمان بیماران بیشتر در زمان کمتر.

‘شرکت های بزرگ امریکا شکست خورده است, سیاه امریکا است.’

اعتبار…Guerin بلاسک برای نیویورک تایمز

در هفته گذشته آن را به نظر می رسید مانند هر شرکت علنا محکوم نژاد پرستی. تمام مربع های سیاه و سفید پوشش شرکت Instagram. مدیران را ساخته اند چند میلیون دلاری وعده به ضد تبعیض تلاش و برنامه هایی برای حمایت از سیاه و کسب و کار.

در عین حال بسیاری از شرکت ها ابراز همبستگی به کمک سیستمیک نابرابری و هدفمند سیاه و سفید جامعه ناسالم محصولات و خدمات و موفق به استخدام ترویج و نسبتا جبران سیاه مردان و زنان, دیوید Gelles می نویسد.

“شرکت های بزرگ امریکا شکست خورده است, سیاه امریکا گفت:” دارن واکر رئیس بنیاد فورد و عضو هیئت پپسیو که سیاه و سفید است. “حتی پس از یک نسل آیوی لیگ تحصیلات و فوق العاده با استعداد آفریقایی-آمریکایی ها به شرکت های بزرگ امریکا ما به نظر می رسد که به یک دیوار.”

با ده ها تن از شهرستانها در اعتراض به مرگ و میر خشونت آمیز جورج فلوید Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و دیگران, ملی گفتگو در مورد نژادپرستی در جریان است. برای سیاه و سفید مدیران که باید صرف زندگی خود را عالی در کسب و کار در حالی که غلبه بر تبعیض ساختاری از قتل و تظاهرات متعاقب آن باید به هر طریقی ابراز احساسات است. بسیاری از در حال صحبت کردن با صراحت در مورد خصوصی خود ترس و همچنین ناامیدی خود را با شرکت های بزرگ دستگاه ساخته شده است که آنها را ستاره.

Robert F. Smith, خصوصی سهام میلیاردر و ثروتمندترین مرد سیاه و سفید در آمریکا گفت که او تا به حال شده است غرق احساسات متضاد. “من غمگین من عصبانی هستم ناراحت است و من مصمم هستم,” او گفت:. “من اجرا را از طریق که موجی از احساسات در هر دقیقه است.”

چگونه مالیات سود برای توسعه دهندگان می تواند نتیجه معکوس در این بیماری همه گیر.

اعتبار…Audra ملتن برای نیویورک تایمز

چیزی قابل توجه است percolating در بازار املاک و مستغلات تجاری: سرمایه گذاران ممکن است در نهایت از دست دادن میلیون ها نفر در صرفه جویی مالیاتی بر سود از فروش از خواص خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مانند نوع املاک و مستغلات بورس همچنین به عنوان شناخته شده 1031 مبادلات (پس از ارائه در کد درآمد داخلی) اجازه می دهد تا سرمایه گذاران برای فروش یک ملک تجاری و پرداخت هیچ مالیات بر سود تا زمانی که این پول از فروش که توسط مجددا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات. این می تواند یک ساختمان مشابه زمین یا حتی تهویه حقوق.

به درو سود سرمایه گذاران املاک و مستغلات نیاز به شناسایی یک جایگزینی ملک 45 روز پس از فروش اصلی ملک و خرید ظرف مدت 180 روز. اگر معیار را برآورده سرمایه گذاران می تواند تسلیم مالیات بر سود از فروش اموال. تعویق گسترش می تواند تا زمانی که سرمایه گذار مرگ در آن نقطه مالیات بر سود سرمایه است از بین برود.

اگر این ضوابط رعایت نشود و سرمایه گذاران صورت نه تنها یک لایحه مالیات برای دستاوردهای اما مالیات اضافی برای کسر گرفته در حالی که آنها متعلق به ساختمان. که می تواند مقدار به میلیون ها دلار برای برخی از خواص.

به عنوان مستندات پیچیده بسته شدن معاملات املاک و مستغلات صنعت لابی وزارت خزانه داری به پسوند در آن تاریخ. اما هنگامی که امداد اعطا شد معاملات شروع به سقوط از هم جدا.

صفحه اصلی افزایش قیمت ها همراه با پست-مستند تقاضا است.

اعتبار…تا Lauer

نرخ وام مسکن ممکن است appealingly کم اما مردم برای خرید یک خانه جدید در بهار امسال صورت یک چالش در بازار است.

تقاضا شد که مقید کردن طول coronavirus stay-در-خانه سفارشات و قحط و غلا از خانه برای فروش در حال نگه داشتن قیمت بالا و تنظیم کردن مناقصه جنگ در برخی از مناطق به عنوان متحده همچنان به بازگشایی برای کسب و کار. برخی از خریداران نیز ممکن است پیدا کردن آن سخت تر به واجد شرایط برای وام های مسکن به عنوان وام دهندگان نیاز به نمره های اعتباری بالاتر و بزرگتر پایین پرداخت در پاسخ به بالاتر از بیکاری و بی ثباتی اقتصادی در این بیماری همه گیر.

سراسر کشور به قیمت متوسط برای یک خانه بدون احتساب ساخت و ساز جدید در حدود $287,000 در ماه آوریل بیش از 7 درصد از سال قبل از آن انجمن ملی از Realtors گزارش شده است.

در حال حاضر با بسیاری از کشورها محدودیت های بلند در خانه تورهای بازار مسکن نرفت ، خریداران احساس راحت تر از دیدن خواص: حدود دو سوم از افرادی که با حضور در خانه باز در سال گذشته گفتند که شرکت در یک خانه باز در حال حاضر “بدون تردید” یک جداگانه بررسی از Realtors انجمن یافت می شود.

اما برخی از فروشندگان محتاط باقی می ماند. آنها می خواهند برای نشان دادن خانه تنها با وقت قبلی و آنها می خواهند ارائه می دهد از خریداران جدی شده اند که preapproved برای تامین مالی گفت: لارنس یون اقتصاددان ارشد با انجمن. “آنها نمی خواهند بازی گاه به گاه خریداران,” او گفت:.

سازگاری: در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد.

  • Dunkin’ Donuts گفت: این برنامه ریزی برای استخدام تا 25,000 جدید کارگران در آن franchises برای مقابله با هجوم مشتریان به عنوان متحده شروع به بازگشایی شده است. Dunkin’ که 8,500 رستوران در ایالات متحده گفت: حدود 90 درصد از آن مکان شد و در حال حاضر باز است.

گزارش شد کمک توسط جسیکا نقره ای-Greenberg, Jesse دراکر دیوید غنی سازی پاتریشیا کوهن استنلی نی بن Casselman, Jason Karaian, جک, سارکوم, دیوید Gelles, ان Carrns مت فیلیپس, Paul Sullivan, کارلوس تجدا کتی رابرتسون و کوین Granville.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>