زنده سهام نشانگر ردیاب در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • جدید تغذیه برنامه می تواند پمپ $2.3 تریلیون دلار به اقتصاد است.
  • تعداد مدعیان بیکاری در حال حاضر بیش از 16 میلیون نفر در ایالات متحده است.
  • نفت جهش در کلمه از یک معامله بین عربستان سعودی و روسیه است.
  • وال استریت این تجمع همچنان ادامه دارد و پس از تغذیه اعلام کرد اقدامات جدید برای تقویت اقتصاد است.
  • صندوق های تامینی manager که پیش بینی مستندات.

جدید تغذیه برنامه می تواند پمپ $2.3 تریلیون دلار به اقتصاد است.

اعتبار…اریک Baradat/Agence France-Presse — Getty Images

فدرال رزرو در روز پنج شنبه اعلام کرد یک تلاش گسترده برای کمک به شرکت ها و دولت های ایالتی و محلی دسترسی بودجه ramping تا خود را در حال حاضر تلاش های گسترده برای حفاظت از اقتصاد و بازارهای مالی از تاثیر رکود شدید.

بانک مرکزی گفت: از آن می تواند پمپ $2.3 تریلیون دلار به اقتصاد از طریق جدید و گسترش برنامه های. آن را نورد بسته امداد همانطور که دولت اعلام کرد که 6.6 میلیون بیشتر آمریکایی ها بودند که به تازگی بیکاری تخمگذار لخت آسیب شدید به اقتصاد از coronavirus بیماری همه گیر.

حدود 16 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در سه هفته گذشته. همچنین روز پنجشنبه یک خواندن از ضریب اطمینان مصرف کننده کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از سال 2011 به طور بالقوه پیش بینی عقب نشینی در هزینه های است که می تواند منجر به بیشتر آبشار از کسب و کار و تعطیلی و اخراج.

جدید فدرال ریزرو برنامه باعث می شود استفاده از بودجه به تازگی مجاز توسط کنگره به خرید اوراق قرضه شهرداری ها و گسترش شرکت های بزرگ اوراق قرضه خرید برنامه شامل برخی از پایین رتبه و ریسک بدهی. انجام این کار به نگه داشتن اعتبار جریان از طریق اقتصاد از جمله به شرکت ها و دولت های ایالتی و محلی است که ممکن است در غیر این صورت مبارزه به آن دسترسی داشته باشید.

“آنها درک وخامت اوضاع گفت:” جولیا کورونادو بنیانگذار MacroPolicy دیدگاه اقتصادی مشاوره. “این رکود نیست برای رفتن به یک شوخی و تغذیه می شود که.”

سهام افزایش یافت پنج شنبه پس از تغذیه در اطلاعیه ای با S&P 500 تا بیش از 1 درصد است. شاخص به دست آورده بیش از 23 درصد از مارس 23, بازگشت از یک شیب افت قبلا در این ماه در بخش, به عنوان یک نتیجه از بانک مرکزی تلاش برای تقویت اقتصاد است.

بازارهای محلی استفاده به صدور اوراق قرضه و سرمایه گذاری خود شده اند در آشفتگی که تهدید به آن را دشوار برای مقامات به صندوق دولت خود را فقط به عنوان مالیات بر فروش و درآمد های دیگر خشک شده و نیاز به پول نقد سر به فلک کشید.

برنامه جدید خواهد خرید تا 500 میلیارد دلار از کوتاه مدت یادداشت مستقیم از ایالات متحده شهرستانها با حداقل 2 میلیون نفر و شهرهای با جمعیت حداقل یک میلیون نفر با توجه به تغذیه آزادی.فدرال رزرو همچنین نورد از یک وام کسب و کار برنامه ای است که اهداف کارهای شرکت از جمله کسانی که واجد شرایط تحت یک مدیریت کسب و کار کوچک برنامه وام.

آن را به عنوان یک 250 میلیارد دلار بسته به پر کردن یک وام کسب و کار کوچک برنامه ایجاد شده توسط محرک قانون متوقف شده در سنا پس از جمهوری خواهان و دموکرات ها درگیر شدند و بیش از آنچه باید گنجانده شود.

با کنگره در زنگ تفریح و قانونگذاران کشور پراکنده سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت اقدام به فشار از طریق وام کسب و کار کوچک مالی در طول یک رویه جلسه. اما دموکرات ها اعتراض, پیشنهاد برای دو اندازه امداد اورژانس لایحه با اضافه کردن 100 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی.

تعداد مدعیان بیکاری در حال حاضر بیش از 16 میلیون نفر در ایالات متحده است.
7

میلیون

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

بطور تطبیقی فصلی

6

16,780,000

5

ادعا می کند در زمینه

سه هفته گذشته

4

3

رکود اقتصادی

2

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

7

میلیون

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

بطور تطبیقی فصلی

6

16,780,000

5

ادعا می کند در زمینه

سه هفته گذشته

4

3

رکود اقتصادی

2

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

7

میلیون

16,780,000

6

ادعا می کند در زمینه

سه هفته گذشته

5

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

4

بطور تطبیقی فصلی

3

رکود اقتصادی

2

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

7

میلیون

16,780,000

6

ادعا می کند در زمینه

سه هفته گذشته

5

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

4

بطور تطبیقی فصلی

3

رکود اقتصادی

2

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20


منبع: وزارت کار

توسط نیویورک تایمز

یکی دیگر از 6.6 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه آن ویرانگر مارس از طریق اقتصاد آمریکا به وزارت کار گزارش داد در روز پنج شنبه.

انتشار در آمد که فدرال رزرو گفت: از آن می تواند پمپ $2.3 تریلیون دلار به اقتصاد از طریق جدید و گسترش برنامه های آن اعلام کرد روز دوشنبه ramping تا تلاش برای کمک به شرکت ها و دولت های ایالتی و محلی رنج مالی میان coronavirus.

با تردستی شگفت آور این بیماری همه گیر تعطیل کرده است هر دو دیرینه و کسب و کارهای جدید ترک جانباز کارگران و اخیر استخدام در تقریبا هر نوع از صنعت بدون چک. فقط در سه هفته بیش از 16 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست — ضرر و زیان بیش از رکود اقتصادی اخیر تولید بیش از دو سال است.

آن را به عنوان اگر “اقتصاد به عنوان یک کل کاهش یافته است به برخی ناگهانی سیاه چاله” گفت: کتی Bostjancic مدیر ارشد مالی آمریکا اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است. بسیاری از تحلیلگران وال استریت تن است که در این مرحله پیش بینی نیست و خیلی بیشتر از gussied تا حدس بزند: این هدفمند و ناگهانی توقف در فعالیت های اقتصادی بیسابقه است و هیچ کس نمی داند که این محدودیت در حرکت و تجارت برداشته خواهد شد.

با توجه به اطلاعات فعلی هر چند چند اقتصاددانان انتظار دارند که تا پایان ماه بیش از 20 میلیون نفر خواهد پرتاب شده است از کار هل دادن نرخ بیکاری نسبت به 15 درصد. در ماه فوریه آن را 3.5 درصد نتیجه 113 ماه رشد کار.

نفت جهش در کلمه از یک معامله بین عربستان سعودی و روسیه است.

قیمت نفت مشخصی در روز پنج شنبه در انتظار است که سازمان کشورهای صادر کننده نفت و روسیه را در رسیدن به یک توافق برای کاهش حجم زیادی از تولید. اخبار از توافق احتمالی گسترش به عنوان اوپک و روسیه و دیگر تولید کنندگان نفت جمع آوری شده به صورت تلفنی به بحث در مورد نفت بیش از تقاضا است که باعث کاهش شدید در قیمت ها.

قیمت نفت خام برنت بین المللی معیار شروع به پریدن کرد تقریبا 12 درصد به $36.40 در هر بشکه رسید که این جلسه آغاز شده است.

در این دیدار که به نام عربستان سعودی در اوپک عملا رهبر, رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کرد شاهزاده محمد بن سلمان به پادشاهی اصلی policymaker توسط تلفن.

عربستان سعودی شده اند درگیر در جنگ قیمت با روسیه پس امتناع مسکو به همراه عربستان سعودی پیشنهاد در اوایل ماه مارس به اصلاح خروجی برای مقابله با اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس. این تف تهدید به باتلاق بازارهای نفت با گسترده oversupplies از نفت خام است.

فعالان بازار امیدوارند که دو شرکت بزرگ تولید کنندگان موافقت خود را با دفن تبر. یکی دیگر از نشست گروه 20 نفره از کشورهای ثروتمند است که انتظار می رود جمعه بیشتر به بحث در مورد بازار نفت است.

وال استریت این تجمع همچنان ادامه دارد و پس از تغذیه اعلام کرد اقدامات جدید برای تقویت اقتصاد است.

سهام صعود پس از فدرال رزرو اعلام کرد که گسترش آن اعطای وام اضطراری قدرت در پیشنهاد دیگری به backstop اقتصاد ایالات متحده.

S&P 500 بود تا بیش از 1 درصد در اوایل معاملات و سهام در اروپا نیز به شدت بالاتر است.

فدرال ریزرو اعلام کرد که همزمان با بیشتر گریم اخبار در مورد اقتصاد آمریکا کمک معکوس اولیه کاهش در سهام. یکی دیگر از 6.6 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه آن ویرانگر مارس از طریق اقتصاد آمریکا به وزارت کار گزارش داد در روز پنج شنبه.

سود پنج به اضافه یک رالی است که برداشته S&P 500 با 23 درصد از آن پایین در ماه مارس است. کسانی که دستاوردهای آمده اند با وجود تیره شدن چشم انداز رشد اقتصادی و سود شرکت.

به لحاظ اقتصادی آسیب رساندن به این بیماری همه گیر خواهد شد و بدون شک می تواند وال استریت شروع به دیدن یک مسیر رو به جلو است که روشن نیست چند هفته پیش. کاهش عفونت نرخ سنگین دولت تسکین بسته و تلاش های فدرال رزرو به آرامش بازار کمک کرده اند کاسته سرمایه گذاران در ذهن.

صندوق های تامینی manager که پیش بینی مستندات.

Paul E. خواننده انباشته شده است میلیاردها دلار به عنوان رئیس الیوت مدیریت از طریق canny شرط در دنیای شرکت های بزرگ. اما او نیز ثابت prescient امروز DealBook خبرنامه توضیح می دهد که پس از او هشدار داد کارکنان خود صندوق های تامینی در اوایل فوریه به آماده شدن برای coronavirus قرنطينه.

آقای خواننده در نوشت داخلی یادداشت در فوریه. 1 که کارکنان در سراسر جهان باید “سعی کنید به ترتیبات را به طوری که شما لازم نیست به ترک خانه خود را برای یک ماه در صورتی که لازم می شود.” (الیوت بنیانگذار شناخته شده است برای محتاط بودن در مورد هر چیزی که می تواند بر بازار از جمله طوفان های خورشیدی.)

در یادداشت خود که برای اولین بار گزارش خبری بلومبرگ آقای خواننده نوشت که الیوت کارگران باید مطمئن شوید که به “دسترسی کافی به آب و غذا و دارو است.” آن را با تمرکز بر ایمنی کارکنان و آدرس نیست تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری شرکت. که گفت: صندوق های تامینی ثبت 2.2 درصد بازگشت در سه ماهه اول سال به مراتب بهتر از از دست دادن رنج می برد متوسط صندوق های تامینی در آن زمان.

دولت بریتانیا را دریافت پول نقد به طور مستقیم از بانک مرکزی است.

انگلیس نقل مکان کرد و یک گام نزدیک تر به چاپ پول برای مبارزه با کروناویروس پنج شنبه بعد از بانک انگلستان گفت: این امر به دولت پول نقد برای کمک به عبور از این بحران است.

بانک مرکزی گفت: این امر به طور موقت به گسترش موجود برنامه ای است که اجازه می دهد تا دولت به overdraw آن حساب. دولت خواهد پرداخت پول به بانک انگلستان گفت. دولت بریتانیا می پردازد همان نرخ بهره به عنوان بانک های تجاری در حال حاضر 0.1 درصد است.

هنوز این اقدام به نظر می رسد به یک شکل به اصطلاح تامین مالی پولی که در بانک مرکزی در چاپ پول برای حمایت از هزینه های دولت.

کشورهای دیگر ممکن است وسوسه به دنبال کت و شلوار. با گرفتن پول از بانک مرکزی به جای قرض گرفتن آن در بازارهای مالی دولت را جلوگیری از انباشته شدن بدهی بزرگ بارهای به عنوان آنها سعی می کنند برای مقابله با اثرات اقتصادی این بیماری همه گیر.

حرکت نزولی این است که بیش از حد پول چاپ می سوخت تورم است. که یکی از دلایلی که بانک مرکزی اروپا است که توسط قانون مجاز به مشارکت در تامین مالی پولی. اما برخی از بانکهای مرکزی ممکن است نتیجه گیری کرد که در این صورت از یک تحول اقتصادی دیده نمی شود پس از جنگ جهانی دوم آن را به ارزش شکستن قوانین.

در حالی که جهان صرف تلاش های امدادی چین در حال برگزاری است به عقب.

چین در حال برگزاری در هزینه های ملی برای کاهش تاثیر می گذارد از شیوع کروناویروس. بر خلاف ایالات متحده و اروپا و ژاپن که در هزینه های حمله رعد اسا برای حفظ مربوطه اقتصاد شناور پکن هنوز به مرحله به جلو با یک سنگین بسته مالی خود را.

ایالات متحده ایجاد 2 تریلیون دلار نجات بسته است. ژاپن تایید شده حدود 1 تریلیون اقتصادی و برنامه و نشان می دهد نادر از وحدت اروپا متعهد شده است که میلیاردها یورو به جلوگیری کامل از بحران مالی و رکود اقتصادی عمیق است.

اما در یک کنتراست قابل توجه به نقش چین در سال 2008 بحران مالی جهانی — زمانی که دولت ریخت و نزدیک به نیم تریلیون دلار به اقتصاد آن کمک مالی شده است خاموش زمان. پکن هل دادن بانک های دولتی به قرض دادن بیشتر, اما آن را به خودداری از ریختن پول به سیستم مالی آن و یا اعلام یک نجات بسته است.

فروتن تماس تلفنی باعث باز گشت.

تماس های تلفنی در حال ساخت باز گشت. ملت بزرگترین شرکت های مخابراتی آماده شد برای یک تغییر جهت بیشتر استفاده از اینترنت از خانه اما انتظار بازگشت ساده تماس های صوتی.

ورایزون در حال حاضر دست زدن به طور متوسط از 800 میلیون بی سیم تماس در روز در طول هفته بیش از دو برابر این تعداد در روز مادر یکی از شلوغ ترین تماس روز از سال است. Verizon اضافه شده که در طول تماس های صوتی بود تا 33 درصد از روز به طور متوسط قبل از وقوع. AT&T گفته است که تعداد تماس های تلفن همراه افزایش یافته است 35 درصد است و Wi-Fi مبتنی بر تماس داشتند تقریبا دو برابر از میانگین در زمان عادی.

در مقابل ترافیک اینترنت است که تنها 20 درصد به 25 درصد از معمولی روزانه الگوهای AT&T و Verizon گفت.

سازگاری: در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد.

  • WeWork ساخته شده است برنامه ریزی شده پرداخت اجاره بها به مالکان برخی از ساختمان ها که در آن این عمل آن شرکت مشغول به کار فضاهای به گفته یک فرد مطلع در این وضعیت است. تصمیم به عقب نگه اجاره بخشی از WeWork تلاش برای مذاکره مجدد معاملات بهتر با صاحبان ساختمان به عنوان شرکت تلاش می کند به کاهش هزینه ها و محدود کردن ضرر و زیان خود را.

  • خاموش شدن ناگهانی از اروپا کارخانه خودرو منجر به از دست تولید حدود 1.5 میلیون دستگاه خودرو, یک انجمن صنعت گفت: پنج شنبه. این تعداد همچنان به رشد به عنوان طولانی به عنوان خاموش شدن ناگهانی گذشته اروپا تولید کنندگان خودرو’ Association گفت. حدود 19 میلیون وسایل نقلیه ساخته شده در اروپا در سال 2018 است.

  • این ماشین استفاده می شود خرده فروش CarMax گفت: در وب سایت خود را در روز چهارشنبه است که در آن می کردند 15,500 کارکنان موثر مارس 18. شرکت رئیس جمهور و رئیس اجرایی لایحه نش را چشم پوشیدن از نیمی از حقوق و دستمزد خود و شرکت در رهبری ارشد را نامشخص کاهش در پرداخت.

گزارش شد کمک توسط بهترین Smialek گراهام lindsey marie, کیت Bradsher سیسیلیا Kang, پاتریشیا کوهن تیفانی Hsu, جک سارکوم بن Sisario کارلوس تجدا نیکول Perlroth مت فیلیپس Motoko غنی Hisako اوئنو و Makiko Inoue.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>