زنده خارجه اتحادیه 2020: پوشش و به روز رسانی


Video player loading
رئیس جمهور تهمت است به آدرس ملت به استیضاح محاکمه نزدیک نتیجه آن است.اعتباریاعتباری…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

رئیس جمهور تهمت را منبر در خانه اتاق در سه شنبه شب به تحویل سالانه خود دولت از آدرس اتحادیه ساخت مورد برای ریاست جمهوری خود حتی به عنوان او fends off به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در مجلس سنا استیضاح محاکمه.

آقای ترامپ قصد دارد به جشن رکورد خود را به عنوان بخشی از آنچه که او خواستار یک “بزرگ به آمریکا باز گشت” و پخش کردن دستور کار خود برای سال به یک جلسه مشترک کنگره یک روز قبل از سنا برنامه ریزی شده است برای قرار دادن آن در دادگاه با یک رای که به نظر می رسد تضمین به نتیجه خود را تبرئه.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • آقای ترامپ را توزیع با ‘قتل عام’ در حمایت از ‘گشت’ به عنوان او استدلال می کند که او را احیا امریکا است.
  • انتظار تبرئه آقای ترامپ برنامه ریزی شده پایین کلید آدرس صرفه جویی در دیدگاه های خود را در استیضاح برای سخنرانی دیگری.
  • آقای ترامپ reveled در دموکراتیک اختلال در آیووا خواستار این شکست مفتضحانه است که فقط نقش حق را به ما.
  • پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از اتمام دو دموکرات ها را در پاسخ به انتقاد خود را از سیاست ها و لفاظی در مورد مهاجران است.

با انتخابات ماه نوامبر فقط نه ماه دور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از سخنرانی خود را به قاب انتخاب به عنوان او آن را می بیند و ادعا اعتباری برای توسعه اقتصادی و احیای روح آمریکایی در حالی که فریم مبارزات انتخاباتی آینده در برابر دموکرات ها به عنوان یک نبرد برای جلوگیری از ظهور سوسیالیسم در ایالات متحده است.

آقای ترامپ که در تقبیح آنچه که او به نام “آمریکا قتل عام” زمانی که او افتتاح شد, در ماه ژانویه سال 2017 توصیف های مختلف کشور در گزیده ای از خود آماده اظهارات منتشر شده در پیشبرد کاخ سفید یک ملت است که یکی دوباره پیشرفت در خانه.

“تنها در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و آزادسازي آمریکا سرنوشت” او قصد دارد به می گویند با توجه به گزیده ای توزیع در پیشبرد. “ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش است و ما هرگز قصد بازگشت.”

رئیس جمهور به استناد به خود کاهش مالیات در مقررات زدایی مذاکره دوباره از توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی و بخشی از توافقنامه تجارت با چین در حالی که در برابر استدلال دموکراتیک قصد دارد به گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

“ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی مراقبت های بهداشتی” گزیده ای می گویند.

او قصد دارد به پیمان به مبارزات انتخاباتی خود برای محدود کردن جریان افراد جدید به کشور, assailing به اصطلاح پناهگاه شهرستانها که محدود کردن همکاری خود را با مقامات اداره مهاجرت فدرال.

“ایالات متحده امریکا باید یک پناهگاه برای مطیع قانون آمریکایی,” او می گویند.

[بیشتر بخوانید درباره مهمانان در مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 خارجه اتحادیه.]

آقای ترامپ گفت: دولت از آدرس اتحادیه خواهد بود کلید کم و بدون آتش بازی سیاسی است که تحت سلطه کنگره آمریکا در ماه های اخیر گفتن مجریان شبکه که او را مرجع استیضاح آزمایشی است که هنوز هم در جریان است و بدون خانه در آن با توجه به مردم در اتاق.

در حالی که پایین کلید است نه یک عبارت اغلب به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او در گذشته دولت از آدرس اتحادیه گیر نزدیک به اسکریپت خود و اجتناب بیشتر آتش زا زبان او با استفاده از در دیگر تنظیمات. این بار او گفت: مجریان طرح او برای نجات افکار خود را در استیضاح به صورت جداگانه سخنرانی او می خواهد به پس از رای گیری نهایی در روز چهارشنبه زمانی که سنا آماده است برای تبرئه او.

آقای تهمت ظاهر در همان خانه اتاق که در آن او بود استیضاح نزدیک به هفت سال پیش خوانده شده را علامت حقیقی حاضر در واشنگتن به او آدرس بسیاری از قانونگذاران هنوز در تلاش برای حذف او را از دفتر. نشسته پشت سر او در منبر خواهد بود سخنران نانسی پلوسی که هماهنگ و ریاست استیضاح رای عمدتا در امتداد خط حزب در ماه دسامبر همراه با معاون رئیس جمهور مایک پنس که ایستاده بود ،

“وجود دارد یک نفر پشت سر من که رفتن به دوستانه و کسی نمی تواند دوستانه” آقای ترامپ مشاهده شده در طول سنتی قبل از سخنرانی ناهار با مجریان بود که به طور رسمی ثبت حتی اگر اطلاعات به سرعت ریخته را به عنوان معمول است.

اما آن را نمی خواهد برای اولین بار است. رئیس جمهور بیل کلینتون نیز تحویل دولت از آدرس اتحادیه در سال 1999 در میان سنا استیضاح آزمایشی که بعدا او را تبرئه شد. آقای کلینتون هیچ اشاره ای به دادگاه.

حتی قبل از رفتن در کاروان موتوری به کنگره برای سخنرانی آقای ترامپ بود بعد reveling در اختلال از آیووا دموکرات قفقاز و relishing جدید انتخاباتی است که خود را نشان داد تصویب دولتی در بالاترین نقطه خود در انتخابات ریاست جمهوری.

طولانی-تاخیر در شمارش دور باز دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری نژاد به آقای ترامپ مهمات برای تلاش های خود را برای ایجاد نفاق در میان دموکرات ها با این ادعا بدون اثبات است که حزب تاسیس در تلاش بود به دکل مسابقه سناتور برنی ساندرز اعلام کرد سوسیالیستی او را به صورت در پاییز.

“این شکست مفتضحانه است که فقط نقش حق را به ما” آقای ترامپ گفت: شبکه مجریان با توجه به مردم در اتاق.

آقای ترامپ گفت: “نمی دانم که برنده نامزدی حزب دموکرات اما گفت که آقای ساندرز است “nastier و دقیق” از دیگر نامزدها و ابراز شگفتی است که شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., انجام شد به خوبی. آقای پنس سابق فرماندار ایندیانا و سپس interjected جنوبی که خم شد مشکل شهرستان است.

رئیس جمهور اشاره کرد که او به دنبال به جلو به یکی دیگر از دموکرات-در-دموکرات مرحله نهایی مسابقات پیش بینی که نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز اول-اصطلاح لیبرال firebrand از نیویورک را در سناتور چاک شومر رهبر حزب در سنا در ابتدایی در سال 2022. “او را به پا زدن الاغ خود را” آقای ترامپ پیش بینی کرد.

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

یک بار آقای ترامپ انجام شده است که دموکرات ها را دریافت شانس خود را برای پاسخ و آنها انتخاب یکی از این حزب افزایش ستاره ها مستقیما از میانه که در آن سقوط ریاست جمهوری مسابقه خواهد شد به احتمال زیاد برپا بیشترین شدت.

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer میشیگان که برنده دفتر او در سال 2018 با قانع کننده 10-نقطه پیروزی بر آقای تهمت نامزد مورد علاقه در یک دولت است که او برنده شده بود در سال 2016 نشان دهنده چه رهبران حزب را در نظر بگیرید مثالی برای یک نامزد موفق در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران “رفع لعنت به جاده ها” عملگرا به استفاده از کلمات خود او را که می تواند با جمهوری خواهان در نان-و-کره مسائل.

در گزیده ای از سخنرانی او منتشر شد در پیشبرد فرماندار Whitmer در آقای تهمت مشاهده گلگون از اقتصاد است. “مهم نیست که آنچه رئیس جمهور می گوید در مورد بازار سهام” او قصد دارد برای گفتن. “آنچه مهم است این است که میلیون ها نفر از مردم در تلاش برای دریافت و یا به اندازه کافی پول ندارد در پایان این ماه پس از پرداخت برای حمل و نقل و وام های دانشجویی و یا داروهای تجویزی.”

به ارائه پارتی, اسپانیایی-زبان پاسخ رهبران دموکرات tapped نماینده ورونیکا Escobar تگزاس که کاهش یافته است به عضویت آقای ترامپ زمانی که او در بازدید از ال پاسو در ماه اوت گذشته پس از تیراندازی و کشتار توسط یک فرد مسلح هشدار “تهاجم اسپانیایی.”

خود را آماده اظهارات خانم اسکوبار می گوید: تیرانداز parroted برخی از شعارهای استفاده شده توسط رئیس جمهور. “درست قبل از او شروع به کشتن ولگردی و قانونی شکنی او نوشته شده نظرات خود را آنلاین و با استفاده از نفرت زبان مانند کلمات استفاده شده توسط رئیس جمهور تهمت به توصیف مهاجران و Latinos” او قصد دارد به می گویند.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>