زنده تظاهرات ویدئو و به روز رسانی: جورج فلوید, BLM و بیشتر

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • ‘آن را متوقف’: جورج فلوید برادر شهادت قبل از کنگره است.
  • به عنوان دموکرات تماس برای تعمیرات اساسی اجرای قانون خواهان انفجار پلیس defunding جنبش است.
  • فعالان هدف را در شهر سیاست های نژادپرستانه و بناهای تاریخی به عنوان تظاهرات حرکت به یک مرحله جدید است.
  • افکار عمومی به ندرت حرکت می کند اما آن را در زندگی مهم است.
  • نیوجرسی اصلاحات افسر معلق است پس از تمسخر جورج فلوید مرگ است.
  • درخواست مقابله مذاکرات شکست در مدت کوتاهی قبل از اتهام قتل در Floyd مورد دادستان ها می گویند.
  • جمهوری خواهان در حال تقلا برای ایجاد یک پلیس تعمیرات اساسی پیشنهاد.
Video player loading
Philonise فلوید و دیگران ظاهر می شود قبل از کمیته قضایی مجلس برای شنیدن در خشونت پلیس و دهها.اعتباریاعتباری…لوکاس جکسون/ایسنا

‘آن را متوقف’: جورج فلوید برادر شهادت قبل از کنگره است.

یک روز پس از جورج فلوید گذاشته شد و به استراحت در طول پرشوری خدمات خواستار اصلاحات گسترده به نژادی و بی عدالتی برادرش Philonise فلوید شهادت قبل از کنگره در روز چهارشنبه ارائه قانونگذاران غم انگیز یک درخواست برای تغییر در طول یک خانه شنوایی در پلیس پاسخگویی و تعصب نژادی در اجرای قانون است.

“من اینجا هستم تا به درخواست شما را به توقف” آقای فلوید شهادت ظاهر می شود به عنوان اولین و شاهد کلیدی در میان بیش از نیمی از حقوق مدنی کارشناسان و فعالان است.

“جورج تماس برای کمک نادیده گرفته شد” آقای فلوید گفت: یادآوری چگونه برادر خود را راضی شد که او نمی تواند در حالی که نفس دوخته زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس برای نزدیک به نه ساعت در مه 25.

“لطفا گوش دادن به تماس من به شما در حال حاضر به تماس های از خانواده ما و به تماس های زنگ زدن در خیابان ها در سراسر جهان است. مردم در تمام زمینه های جنس و نژاد گرد هم آمده اند به تقاضای تغییر,” او گفت:. “آنها افتخار, افتخار جورج و ایجاد تغییرات لازم است که اجرای قانون راه حل — و نه مشکل.”

به اشک نقل مکان کرد به عنوان او بازگو چگونه و در عين حال ادامه داد: برای رسیدگی به این افسران که بازداشت او به عنوان “آقا” را به عنوان او lay dying آقای فلوید اشاره به این که پلیس احضار شدند که در یک شکایت که کسی خریداری کرده بود سیگار با تقلبی $20 bill.

“من از شما درخواست این است که چه چیزی یک مرد سیاه و سفید زندگی ارزش است؟” آقای فلوید گفت. “بیست دلار ؟ این است که در سال 2020 است. به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

مراکز شنوایی در قوانین گسترده مطرح شده توسط دموکرات ها که گسترده ترین مداخله فدرال به اجرای قانون است که مجلس پیشنهاد کرده اند در حافظه اخیر است. چراکه ناگهانی از حمایت عمومی برای زندگی مهم جنبش و اعتراضات گسترده که تکان شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک به طور یکسان.

تغییر نظرات عمومی در طول یک سال انتخابات فرستاده است جمهوری خواهان در تلاش برای ایجاد سیاست خود را پیشنهاد. رهبران جمهوری خواه مجلس سنا اعلام کرد که آنها خود را ایجاد کنید مقننه فشار به آدرس تبعیض نژادی و خشونت پلیس به رهبری توسط تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی تنها سناتور جمهوری خواه که آفریقایی-آمریکایی است.

اطلاعیه منعکس نصب حس سیاسی ضرورت به تعمیرات اساسی شیوه اجرای قانون و آدرس سیستمیک نژادپرستی در پلیس. آمریکا نشان داده اند که آنها قصد دارند به سرعت وارد عمل شده و با رای خود به قانون برنامه ریزی شده تا پایان ماه.

چهارشنبه شنوایی را نیز شامل نظرات Sherrilyn Ifill رئیس جمهور و مدیر مشاور از NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق و بن Crump, یک, حقوق مدنی, وکیل که نشان دهنده خانواده آقای فلوید.

آمریکا و دعوت دن richard shaw محافظه کار مفسر سیاسی سابق و عامل سرویس مخفی و آنجلا آندروود Jacobs که برادر دیو پاتریک آندروود فدرال حفاظتی خدمات افسر ضرب گلوله کشته شد در اواخر ماه گذشته در طول یک شب از ناآرامی در اوکلند کالیفرنیا.

فراخوان گسترده تر تغییر سیاست پلیس و پاسخگویی شد یک موضوع مرکزی آقای فلوید مراسم تشییع جنازه در هوستون در روز سه شنبه که در آن خانواده ها از دیگر سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس در آن حضور داشتند.

“این نه فقط یک تراژدی است. آن را یک جنایت گفت:” برگرد. Al Sharpton این رهبر جنبش حقوق مدنی که تحویل مداحان خواستار پاسخگویی در همه ارکان جامعه است. “زندگی مانند جورج مهم خواهد شد تا کسی پرداخت هزینه برای گرفتن زندگی خود را.”

به عنوان دموکرات تماس برای تعمیرات اساسی اجرای قانون خواهان انفجار پلیس defunding جنبش است.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

نماینده Jerrold Nadler دموکرات از نیویورک و رئیس کمیته قضایی مجلس باز خود پنل را برای حضور در مسابقه و اجرای قانون روز شنبه با یک تماس به صورت کنگره را به اتخاذ “یک نگهبان — نه جنگجو — مدل پلیس.”

“ملت خواستار است که ما تصویب تغییر معنی دار” آقای Nadler گفت.

جمهوری خواهان در پانل توافق کردند که تغییر مورد نیاز برای ریشه کن کردن سوء رفتار پلیس و نژادپرستی و در سخنان افتتاحیه خود نماینده جیم اردن از اوهایو, رتبه بندی جمهوریخواه در پانل به طور مستقیم خطاب Philonise فلوید تماس برادرش جورج فلوید مرگ “به اشتباه به عنوان اشتباه می تواند باشد.”

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده

  • ‘آن را متوقف’: جورج فلوید برادر شهادت قبل از کنگره است.
  • به عنوان دموکرات تماس برای تعمیرات اساسی اجرای قانون خواهان انفجار پلیس defunding جنبش است.
  • فعالان هدف را در شهر سیاست های نژادپرستانه و بناهای تاریخی به عنوان تظاهرات حرکت به یک مرحله جدید است.

آقای اردن گفت: بود و تشنه برای “یک بحث واقعی واقعی بحث و راه حل های واقعی در مورد رفتار پلیس آفریقایی-آمریکایی است.”

او سپس در برابر جورج فلوید مرگ با قتل یک مامور اجرای قانون در طول ناآرامی های ماه گذشته در اوکلند. او تبدیل به افسر خواهر بود که در این جلسه و با استفاده از همان کلمات که خواستار مرگ “به اشتباه به عنوان اشتباه می تواند باشد.”

آقای اردن نیز تلاش برای کراوات دموکرات به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس جنبش که او به نام “جنون خالص.” وی با تمجید مأموران اجرای قانون که او گفت: تا به حال به رقابت با غارتگران “حمله به مردم بی گناه است.” بسیاری از معترضان در تظاهرات در سراسر این کشور مسالمت آمیز است.

فعالان هدف را در شهر سیاست های نژادپرستانه و بناهای تاریخی به عنوان تظاهرات حرکت به یک مرحله جدید است.

اعتبار…لیندزی Wasson/ایسنا

صدها نفر از معترضان آب گرفتگی سیاتل شهرستان در سالن سه شنبه شب در یک احشایی اعتراض به کشتار سیاه آمریکایی است.

معترضان در Richmond, Va., پاره کردن یک مجسمه ویجر و استعمارگران از کریستف کلمب و آن را انداخت در یک دریاچه است.

در فیلادلفیا جمعیت در زمان به تا حد زیادی سفید مرفه محله در شمال شهر شعار “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

این جنبش به پایان سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در آمریکا در حال حرکت است به یک فصل جدید بیش از دو هفته پس از مرگ جورج فلوید مشتعل آتشین اعتراض و خشم گسترده.

شده اند وجود دارد به مراتب کمتر گزارش از آتش سوزی و غارت و یا درگیری های خشونت بار بین معترضان و پلیس در روزهای اخیر اما تظاهرات هنوز هم اتفاق می افتند در سراسر کشور به طور فزاینده ای با هدف در شهر سیاست های نژادپرستانه و نمادها.

در سیاتل صدها نفر از معترضان اشغال تالار شهر روز سه شنبه — نه با زور بلکه با تصویب شورای شهر, عضو Kshama Sawant که گفت که صدای مردم نیاز به شنیده می شود.

این تغییرات به عنوان شهرستانها در سراسر کشور حرکت می کند به سرعت به مهم تغییر سیاست در پاسخ به اعتراضات. مقامات شهرستان از شیکاگو به سن دیگو در حال حاضر منع پلیس از استفاده از chokeholds و دیگر گردن محدودیت و شهرداران از لس آنجلس و نیویورک را متعهد به انتقال وجوه از پلیس بودجه برای سرمایه گذاری در خدمات اجتماعی و در جوامع از رنگ.

برخی از معترضان نیز تبدیل خشم خود را در مؤتلفه بناهای تاریخی. حداقل 10 مؤتلفه مجسمه ها حذف شده اند آغاز اعتراضات در شهرستانها از Indianpolis به جکسون ویل فلوریدا., به عنوان جنبش به حذف نمادهای نژادپرستانه دستاوردهای بخار جدید.

این جنبش نیز به نمادهای استعمار و آسیب آن به مردم بومی. در بوستون, یک مجسمه کریستف کلمب سر بریده شد یک شبه.

افکار عمومی به ندرت حرکت می کند اما آن را در زندگی مهم است.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

آمریکا افکار عمومی می تواند گاهی اوقات به نظر می رسد خیره. رای دهندگان واقعا تغییر دیدگاه های خود را در سقط جنین در 50 سال است. Donald J. Trump را تصویب امتیاز در میان رای دهندگان ثبت شده کاهش یافته است در پنج نقطه محدوده برای فقط در مورد هر روز از ریاست جمهوری خود.

اما سیاه و سفید زندگی مهم جنبش شده است یک استثنا از شروع.

افکار عمومی در مسابقه و عدالت کیفری مسائل شده است به طور پیوسته در حال حرکت به سمت چپ پس از اولین اعتراضات مشتعل بیش از کشنده تیراندازی از Trayvon مارتین و مایکل براون. و پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در 25 مه افکار عمومی در, نژاد, عدالت کیفری و سیاه زندگی مهم جنبش چپ منتقل شده.

بیش از دو هفته گذشته برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به افزایش تقریبا به همان اندازه به عنوان آن را به حال بیش از دو سال گذشته با توجه به داده ها از Civiqs یک نظرسنجی آنلاین شرکت تحقیقاتی. توسط 28-نقطه حاشیه Civiqs نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها در حمایت از این جنبش از 17 نقطه حاشیه قبل از اخیر موجی از اعتراضات آغاز شد.

این بررسی نه تنها نشان می دهد که تظاهرات اخیر لذت بردن از گسترده حمایت عمومی است. هفتگی رای گیری برای دموکراسی صندوق U. C. L. A./Nationscape بررسی نشان می دهد افزایش قابل توجهی در نامطلوب دیدگاه های پلیس و افزایش اعتقاد به این که آفریقایی-آمریکایی ها چهره بسیاری از تبعیض است.

شاید مهم ترین این Civiqs داده است که نه تنها در نشان می دهد که آشکار اکثریت آمریکایی ها موافق مرکزی استدلال از زندگی مهم است.

چگونه افکار عمومی منتقل شده است در زندگی مهم

بررسی بزرگ و تغییر سریع در آمریکا نگرش رای دهندگان در زندگی مهم جنبش است.

نیوجرسی اصلاحات افسر معلق است پس از تمسخر جورج فلوید مرگ است.

اعتبار…Daryan Fennal

نیوجرسی اصلاحات افسر به حالت تعلیق در آمد و فدرال اکسپرس کارمند اخراج شد در روز سه شنبه دوباره وضع به قتل جورج فلوید در حاشیه راهپیمایی در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس.

راهپیمایی روز دوشنبه به تصویب رسید از طریق Franklinville, N. J., جنوب فیلادلفیا است. آن مواجه شد توسط یک گروه کوچک از counterprotesters از جمله دو مرد که انجام دوباره تصویب.

“اگر شما نمی مطابق این چیزی است که اتفاق می افتد” یک مرد شنیده می شود فریاد در یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی به عنوان او پرس از زانو به پایین در سمت دیگر مرد را گردن. یک مرد سوم yells: “Black lives matter — به هیچ کس.”

Re-تصویب صورت گرفت, در کنار یک کامیون وانت پوشش داده شده با یک پرچم آمریکا و دو بنر که گفت: “تهمت” و “تمام زندگی مهم است.”

در بیانیه ای در روز سه شنبه رئیس برایان زیمر از فرانکلین شهرستان اداره پلیس گفت که مقامات شهر بودند و “وحشت زده و غمگین از شورش اقدامات برخی افراد” است و تحقیقات راه اندازی شده است.

یک سخنگوی نیوجرسی وزارت اصلاحات گفت: اصلاحات افسر معلق شده بود و فدرال اکسپرس سخنگوی Davina کول گفت: “فردی درگیر” بود دیگر به کار گرفته شده توسط این شرکت است.

“فدرال اکسپرس دارای اعضای تیم خود را به یک استاندارد بالا از شخصی انجام است و ما این را تحمل نمی کند نوع بد و توهین آمیز رفتار به تصویر کشیده شده در این فیلم” خانم کول در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد “ما ایستاده با کسانی که به حمایت از عدالت و برابری است.”

درخواست مقابله مذاکرات شکست در مدت کوتاهی قبل از اتهام قتل در Floyd مورد دادستان ها می گویند.

روز قبل از درک چوین بود به اتهام قتل جورج فلوید, مذاکرات برای یک درخواست مقابله خراب شد با توجه به Hennepin County دفتر دادستان.

آقای چوین سابق مینیاپولیس افسر پلیس است که برگزار می شود زانو خود را به آقای فلوید گردن برای نزدیک به نه دقیقه قبل از آقای فلوید مرگ متهم شده بود با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس در مارس 29. او بعدها متهم به روز رسانی به جرم قتل درجه دوم.

دولت اتهامات اولیه اعلام شد و یک روز پس از اریکا مک دونالد آمریکا وکیل برای منطقه مینه سوتا شروع با تاخیر در کنفرانس خبری با گفتن خبرنگاران گفت: “ما فکر کردیم که ما را یکی دیگر از توسعه است که من می توانم به شما بگویم در مورد. متاسفانه ما اصلا در این نقطه است.”

خانم مک دونالد پس از آن متعهد “قوی و دقیق بررسی” به آقای فلوید مرگ بدون اعلام اتهام و یا آشکار چه پتانسیل توسعه او با اشاره به.

“اگر شما تماشای ویدئو و آنچه که او گفت: شما می توانید به راحتی بفهمید که دقیقا چه اتفاقی افتاده” چاک Laszewski سخنگوی Hennepin County دفتر دادستان گفت: در مصاحبه ای در روز سه شنبه شب. “آنها مذاکره در آن وجود دارد, و بله, آن را از هم پاشید.”

آقای Laszewski گفت: این بحث شامل خانم مک دونالد و Mike Freeman, Hennepin شهرستان وکیل که به کار گرفته شده در مورد قبل از فرماندار منصوب کیت الیسون دولت دادستان کل را به بیش از. سخنگوی کاهش یافته است به توصیف شرایط یک معامله بالقوه می گویند چه مدت مذاکرات صورت گرفت و یا چرا آنها به پایان رسید.

نه آقای چوین فعلی یا سابق وکلا بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد مذاکرات که قبلا گزارش شده توسط Fox 9 در مینیاپولیس.

اعضای آقای فلوید خانواده گفته اند که آنها می خواهند آقای چوین به اتهام قتل درجه اول. او است که برگزار می شود در حداکثر امنیت زندان به قید وثیقه تا $1.25 میلیون.

جمهوری خواهان در حال تقلا برای ایجاد یک پلیس تعمیرات اساسی پیشنهاد.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

کنگره جمهوری خواهان, گیر افتاد, تخت, پا توسط یک انتخابات سال ناگهانی از حمایت عمومی برای تعمیرات اساسی پلیس در امریکا به آدرس سیستمیک نژادپرستی در حال تلاش برای یکی شدن در اطراف یک قانونی پاسخ.

داشتن طولانی از مد افتاده خود را به عنوان حزب از نظم و قانون جمهوری خواهان شده اند و مبهوت از سرعت و میزان که افکار عمومی منتقل شده زیر پای خود را در روزهای اخیر پس از قتل غیر مسلح سیاه آمریکایی ها توسط پلیس و تظاهرات که به دنبال. ناگهانی به نوبه خود قرار داده و آنها را در موضع دفاعی است.

اضافه کردن به چالش رئيس جمهور تهمت ارائه کرده است تنها یک آتش زا پاسخ بارها و بارها با استناد به “قانون و نظم” خواستار نظامی و پلیس سرکوب معترضان ترویج تئوری های توطئه و زمان بازگشت و دوباره به غلط ادعا می کنند که دموکرات مهیج برای تغییر به سادگی خم در defunding ادارات پلیس.

در روز سه شنبه جمهوری خواهان در کنگره با عجله به فاصله خود را از این رویکرد علنا روشن ساخت که آنها وضع خود را قانون و خودداری از حمله به یک جارو دموکراتیک لایحه پرده برداری کرد این هفته با هدف مبارزه با تعصب نژادی و استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس است.

سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت فشرده در مورد اینکه آیا او می خواهد در آغوش مراحل چنین گفت که جمهوری خواهان هنوز به مد خود را پاسخ.

“ما هنوز در حال کشتی با امریکا را گناه اصلی” آقای مک کانل به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل. “ما سعی می کنید برای دریافت بهتر اما در هر حال حاضر و پس از آن کاملا روشن است ما یک راه طولانی از خط پایان. و من فکر می کنم بهترین راه برای حمله داعش به رفتن به جلو بر این به گوش دادن به یکی از خود ما که تا به حال این تجربه است.”

او گفت که او تا به حال وظیفه دولت آمریکا تنها سیاه و عضو تیم اسکات از کارولینای جنوبی به رهبری یک گروه از سناتورها به پیش نویس یک محافظه کار که پاسخ آنها می تواند پشت سر گذاشت. در خانه یک گروه از جمهوری خواهان در قوه قضائیه کمیته رهبری توسط نماینده جیم اردن از اوهایو به دنبال آن برنامه های خود را به reimagine پلیس آموزش افزایش پاسخگویی برای افسران که استفاده نامناسب از زور یا تجاوز به حقوق شهروندان و جمع آوری داده های جدید برای پیگیری رفتار توسط ادارات در سراسر کشور است.

پزشکی داوطلبان باید پا به جلو برای کمک به معترضان مجروح.

اعتبار…Maddie McGarvey برای نیویورک تایمز

زمانی که صفا Abdulkadir یک سال اول دانشجوی پزشکی در دانشگاه مینه سوتا با حضور در یک اعتراض در مینیاپولیس در پاسخ به کشتار جورج فلوید, او تا به حال هیچ وجه قصد قرار دادن دانش پزشکی استفاده کنید. آن را یک روز پس از آقای فلوید کشته شد و اگر چه خانم Abdulkadir شد حضور به عنوان یک معترض او ساخته شده یک نقطه از پوشیدن لباس سفید آزمایشگاه کت مشترک نمادی از متخصصان پزشکی و دانشجویان.

قبل از اینکه طولانی او را دیدم یک زن جوان روی زمین گریه جمعیت کوچکی در اطراف او. زن به او گفت که او تا به حال شده است به ضرب گلوله در سینه با لاستیک گلوله. زمانی که خانم Abdulkadir با نزدیک شدن به این گروه آنها خواست اگر او بود و او توضیح داد که او یک دانشجوی پزشکی. کسی از او پرسید که در نگاه به زن جوان زخم و تماشاگران با تشکیل یک مانع در اطراف آنها را به طوری که خانم Abdulkadir می تواند انجام این کار است. او کشف برخی از کبودی اما هیچ ضربه شدید و به او داد و سپس زن یک پانسمان و کمک به پیدا کردن او یک کمپرس سرد.

“بعد از آن روز من تصمیم گرفتم فقط در ادامه به تظاهرات با هدف در واقع کمک به افرادی که صدمه دیده شد,” خانم Abdulkadir گفت.

او فقط یکی از بسیاری از مردم در شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر کشور ارائه مراقبت های پزشکی در طول تظاهرات. این داوطلبان اغلب برای اشاره به خود را به عنوان خیابان پزشکان و سابقه ای که امتداد به جنبش حقوق مدنی. این اصطلاح اشاره به سست و غیر رسمی گروهی از افراد با درجات مختلفی از پزشکی که تجربه حضور در تظاهرات به طور خاص به ارائه مراقبت های پزشکی است که شرکت کنندگان ممکن است نیاز.

‘پلیس’ در حال حذف از تلویزیون HBO حداکثر می کشد ‘بر باد رفته.’

اعتبار…فاکس

برترین شبکه تایید کرد که روز سه شنبه آن را برداشته و این واقعیت نشان می دهد “پلیس” از آن برنامه به عنوان تظاهرات در سراسر کشور تماس بگیرید برای پلیس اصلاحات. اواخر ماه گذشته این شبکه به طور موقت کاهش نشان می دهد از برنامه های آن.

“‘پلیس’ در برترین شبکه و ما لازم نیست که هر زمان یا در آینده قصد دارد آن را به بازگشت” سخنگوی این شبکه گفت.

Spike TV سلف به برترین شبکه برداشت “پلیس” در سال 2013 پس از نشان دادن لغو شد توسط Fox, شبکه خانه برای 25 سال است. اولین قسمت ویژه یک حمله در فلوریدا ترک خانه و 33 فصل انتظار بود به برتر در برترین در ژوئن 15.

“این پلیس واقعیت را نشان می دهد که جلال پلیس اما هرگز نشان می دهد که سطح عمیق از خشونت پلیس هستند نه واقعیت آنها P. R. اسلحه برای اجرای قانون” گفت: Rashad رابینسون مدیر اجرایی رنگ را تغییر دهید. “اجرای قانون نیاز ندارد P. R. آنها نیاز به پاسخگویی در این کشور است.”

همچنین در روز سه شنبه HBO حداکثر حذف آن از فروشگاه “بر باد رفته” در سال 1939 فیلم طولانی به عنوان یک پیروزی سینمای آمریکا اما یکی که romanticizes جنگ داخلی-عصر جنوبی در حالی که glossing بیش از آن نژادی گناهان.

سرویس جریان متعهد در نهایت به ارمغان می آورد فیلم پشت در “با بحث و گفتگو از آن بافت تاریخی” در حالی که افشاگری آن نژادی اشتباه یک سخنگو در بیانیه ای گفت: در روز سه شنبه.

مجموعه ای در یک مزرعه و در آتلانتا, این فیلم برنده چندین جایزه اسکار از جمله بهترین تصویر و باقی مانده است در میان مشهور ترین فیلم سینمایی تاریخ است. اما آن رز رنگی تصویر از antebellum جنوب و خود را به کوری وحشت از برده داری مدت طولانی است که مورد انتقاد و موشکافی تمدید شد این هفته به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید همچنان به جلو و ایالات متحده به گسترده گفتگو در مورد مسابقه.

“‘بر باد رفته’ یک محصول از زمان خود را به تصویر می کشد و برخی از تعصبات قومی و نژادی است که متاسفانه امری عادی بوده است در جامعه آمریکا” یک HBO حداکثر سخنگو در بیانیه ای گفت. “این نژادپرست توصیفاتی در اشتباه بودند و سپس در اشتباه هستند و ما احساس کردند که برای حفظ این عنوان بدون توضیح و denouncement از آن توصیفاتی غیر مسئولانه خواهد بود.”

گزارش شد کمک توسط Jason M. Bailey, Nate Cohn, هاردکور, Edmonson نیکلاس Fandos توماس فولر اما گریلو سارا Mervosh کوین Quealy اد Shanahan نیکول Sperling تریسی Tully و دانیل ویکتور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>