زنده جهانی Coronavirus اخبار: آمریکا مجموعه یک رکورد روزانه برای موارد جدید

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • چهار ایالت از جمله فلوریدا و تگزاس گزارش بالاترین تک روز در مجموع به عنوان ایالات متحده بازگشایی.
 • چگونه ویروس ماند یک قدم جلوتر از مقامات آمریکایی.
 • یک C. D. C. مطالعه مشرف یک عامل مهم به عنوان آن را اندازه گیری اثرات حاملگی بر Covid-19 بيمار.
 • در گواتمالا و هندوراس ویروس سرند راهروها از قدرت است.
 • تقاضا soars برای یک استروئید است که نشان داد وعده در درمان موارد شدید یک تجزیه و تحلیل را نشان می دهد.
 • اقتصاددانان انتظار 1.3 میلیون دولت جدید به تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده
 • غیر مجاز موسیقی در لندن برگ 22 افسر پلیس زخمی شدند.
اعتبار…Wilfredo لی/آسوشیتد پرس

چهار ایالت از جمله فلوریدا و تگزاس گزارش بالاترین تک روز در مجموع به عنوان ایالات متحده بازگشایی.

بیش از دو ماه پس از ایالات متحده ثبت بدترین حالت آن بعد از عفونت های جدید از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس ملت یک رکورد در روز چهارشنبه آن را به عنوان گزارش 36,880 موارد جدید.

تعدادی از عفونت نشان داد که این کشور نه تنها عدم حاوی ویروس, اما همچنین که caseload بدتر شد — یک مسیر در تقابل با بسیاری از کشورهای دیگر که دیده می شود ثابت کاهش می یابد, پس از قبل اوج. موارد در ایالات متحده تا به حال شده است در یک سیر نزولی پس از قبلی بالا از 36,739 موارد در آوریل 24, اما آنها roared در هفته های اخیر.

تجدید حیات متمرکز شده است تا حد زیادی در جنوب و غرب است. فلوریدا, اوکلاهما, کارولینای جنوبی و تگزاس گزارش خود را به بالاترین تک روز بالغ بر چهار شنبه, اما در مورد تعداد در حال افزایش است, در بیش از 20 متحده است.

چوب خط حساب کردن از موارد جدید بر اساس نیویورک تایمز: پایگاه داده ها نشان داد که شیوع قوی تر از همیشه است. بالا شماره یک نتیجه از بدتر شدن شرایط در سراسر کشور و همچنین افزایش تست — اما تست به تنهایی نمی توضیح خروش. درصد از مردم در فلوریدا که آزمایش مثبت برای این ویروس به شدت افزایش یافته است. را افزایش می دهد در بستری شدن در بیمارستان نیز سیگنال ویروس را گسترش.

برخی از ایالات آمریکا از جمله نیویورک که در یک نقطه بيشترين روزانه ویروس موارد آورده اند و تعداد آنها تحت کنترل است. امیدوار به نگه داشتن آن است که راه نیویورک — همراه با کانکتیکات و نیوجرسی — گفت: این امر یک موسسه قرنطینه برای برخی از خارج از کشور مسافران است.

از روز شنبه بیش از 2.3 میلیون آمریکایی مبتلا شده و در مورد 122,000 فوت کرده اند.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom از کالیفرنیا گفت که دولت خود را ضبط کرده بیش از 7000 مورد جدید بیش از روز قبل.

Video player loading
رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom از کالیفرنیا گفت: دولت ثبت بیش از 7000 جدید کروناویروس موارد در روز های گذشته و خواست احتیاط به عنوان تعاملات اجتماعی را افزایش دهد.اعتباریاعتباری…Brian L. فرانک برای نیویورک تایمز

در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis داد هیچ نشانه ای که دولت را عقب اقتصادی آن باز اما او خواست ساکنان برای جلوگیری از فضاهای بسته با تهویه ضعیف جمعیت و تماس نزدیک با دیگران است.

آقای DeSantis یک جمهوری خواه ادامه داد: به نسبت افزایش عفونت به خصوص در شهرستانها به افراد جوان که شروع به معاشرت در کافه ها و خانه ها به رغم قوانین در بسیاری از شهرداری های گروه منع کرده است. او تحت فشار افراد مسن برای حفظ ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و التماس کرد با جوان مردم را بر عهده دارد.

“شما نیاز به انجام بخشی خود را و مطمئن شوید که شما آن را به افرادی که در حال رفتن به, بیشتر در معرض خطر ابتلا به این,” او گفت:.

رژیم صهیونیستی. Roy کوپر کارولینای شمالی اعلام کرد که دولت را توقف بازگشایی به مدت سه هفته و در صورت نیاز به ماسک. در تگزاس بیش از 4,300 افراد مبتلا به این ویروس در بیمارستان بستری هستند و بیش از دو برابر این تعداد در آغاز ماه ژوئن.

سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه هشدار داد که اگر آمریکا قادر به متوقف کردن گسترش ویروس وجود دارد ممکن است نیاز به اعمال یا reimpose کل مستندات.

“این بسیار دشوار است به نیش از این بیماری همه گیر مگر اینکه ما قادر به موفقیت منزوی موارد و قرنطینه تماس,” دکتر گفت: Michael Ryan مدیر اجرایی W. H. O. بهداشت و درمان اضطراری برنامه. “در صورت عدم وجود ظرفیت برای انجام این کار و سپس شبح بیشتر مستندات را نمی توان حذف شدند.”

او گفت که تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد در آمریکا تا به حال نه به اوج خود رسید و این منطقه به احتمال زیاد برای دیدن پایدار تعداد موارد و مرگ و میر در هفته های آینده.

چگونه ویروس ماند یک قدم جلوتر از مقامات آمریکایی.

اعتبار…استفانی کیت برای نیویورک تایمز

توسط اواسط ماه فوریه وجود دارد تنها 15 شناخته شده coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا با لینک مستقیم به چین است.

بيماران جدا شد. مخاطبین خود را تحت نظر قرار گرفتند. سفر از چین محدود بود.

اما هیچ کدام از آن مشغول به کار به عنوان برخی از 2,000 پنهان عفونت در حال حاضر در حال پخش از طریق شهرستانها عمده.

در هر لحظه مهم مقامات آمریکایی بودند هفته ها یا ماه پشت واقعیت از شیوع بیماری است. کسانی که تاخیر به احتمال زیاد هزینه دهها هزار نفر از زندگی است.

این بار تجزیه و تحلیل سفر الگوهای پنهان عفونت و اطلاعات ژنتیکی نشان می دهد که چگونه این بیماری همه گیر چرخید و خارج از کنترل در ایالات متحده است.

در خبری دیگر از سراسر کشور:

 • این مطلب یا داستان جالب انتخابات روز سه شنبه در کنتاکی و نیویورک بودند که انتخابات به نام یک پیش نمایش از آنچه اتفاق می افتد پس از انتخابات در ماه نوامبر: هیچ روشن و فوری برنده در انتخابات ریاست جمهوری.

  شماره ثبت از طریق پست-در برگه های رای در همه گیر شده رای شمارش بیشتر سنگین و انتخابات مدیران در حال زور زدن برای ارائه به موقع نتایج.

 • کنوانسیون ملی دموکرات ها حرکت خواهد کرد از میلواکی حرفه ای بسکتبال آرنا و هیئت دولت هستند خواست تا از سفر به این شهر به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر, پارتی, مقامات روز سه شنبه گفتند.

 • با هیچ اصلی شیوع بیماری در میان کارگران ایالات متحده در صنعت خودرو تقریبا به قبل از همه گیر در سطح تولید و فروش خودرو باید perked تا بیش از بسیاری از مدیران صنعت انتظار داشتند.

 • این شرکت والت دیزنی در یکشنبه رها یک طرح برای بازگشایی آن در کالیفرنیا پارک در تاریخ 17 ژوئیه به نقل از یک کندتر از پیش بینی روند تصویب توسط دولت تنظیم کننده. اعلام کرد: برخی از کارکنان به حال با انتقاد از بازگشایی جدول زمانی به عنوان بیش از حد سریع است.

 • مسافران به هاوایی می توانید اجتناب از دولت 14 روز در قرنطینه با نشان دادن یک نتیجه منفی از معتبر coronavirus آزمون رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige در هاوایی اعلام کرد. برنامه آغاز می شود Aug. 1.

یک C. D. C. مطالعه مشرف یک عامل مهم به عنوان آن را اندازه گیری اثرات حاملگی بر Covid-19 بيمار.

اعتبار…جان مور/گتی ایماژ

زنان باردار مبتلا به کروناویروس به احتمال زیاد در بیمارستان بستری, بستری در بخش مراقبتهای ويژه و قرار دادن در یک ونتیلاتور از آلوده هستند زنانی که حامله هستند با توجه به دولت جدید و تحلیل ارائه شده به فدرال ایمن سازی کمیته در روز چهارشنبه.

زنان باردار شناخته شده به خصوص مستعد ابتلا به سایر عفونت های تنفسی اما مراکز کنترل بیماری و پیشگیری را حفظ کرده است و از زمان شروع این بیماری همه گیر است که این ویروس به نظر نمی رسد به “تاثیر حامله افراد متفاوت از دیگران است.”

افزایش خطر ابتلا به مراقبت های ویژه و تهویه مکانیکی نگران کارشناسان. اما مطالعه جدید توسط C. D. C. محققان را شامل نمی شود یکی از محوری جزئیات: آیا زنان باردار در بیمارستان بستری شد به دلیل کار و تحویل. که ممکن است به طور قابل توجهی متورم اعداد بنابراین معلوم نیست که آیا این تجزیه و تحلیل نشان دهنده یک افزایش واقعی در خطر بستری شدن در بیمارستان.

پذیرش برای تحویل نشان دهنده 25 درصد از بستری شدن در بیمارستان در ایالات متحده گفت: دکتر نیل شاه استادیار زنان و زایمان در دانشگاه هاروارد. حتی در مراحل اولیه بارداری, پزشکان گمراه در کنار بودن بیش از حد محتاط در هنگام درمان زنان باردار — که آیا آنها coronavirus یا نه.

تجزیه و تحلیل, بزرگترین از نوع خود تا کنون است که بر اساس داده ها از زنان با تایید عفونت کوروناویروس به عنوان گزارش به C. D. C. 50 متحده و همچنین شهر نیویورک و واشنگتن از Jan. 22 ژوئن 7.

با وجود این ابهامات برخی از کارشناسان گفت که داده های جدید پیشنهاد حداقل که زنان باردار با کروناویروس باید به دقت نظارت شود.

“من فکر می کنم خط پایین این است: این یافته ها نشان می دهد که در مقایسه با nonpregnant زنان باردار زنان بیشتر احتمال دارد به شدید Covid گفت:” دکتر دنیس Jamieson رئیس Covid-19 نیروی کار برای کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان.

جهانی خلاصه

در گواتمالا و هندوراس ویروس سرند راهروها از قدرت است.

اعتبار…اورلاندو سیرا/Agence France-Presse — Getty Images

Coronavirus contagions زده اند در قلب دو مرکزی دولت آمریکا که در حال تلاش برای مهار شیوع بیماری در کشور خود. در یکی از گواتمالا, نمرات ریاست جمهوری اعضای هیات کاهش یافته است بیمار; در یکی دیگر از هندوراس پاتوژن تا به بیمار جمهور خود را.

وضعیت جمهور, خوان اورلاندو هرناندز, هندوراس که در بیمارستان بستری شد هفته گذشته و پنومونی بعد از تست مثبت برای coronavirus شد و پس از بهبود تنظیمات ساخته شد و به درمان خود در این هفته با توجه به بیانیه صادر شده در روز چهارشنبه ،

پزشکان شناسایی بدتر از ذات الریه در روز دوشنبه با کاهش سطح اکسیژن و افزایش التهاب در این بیانیه گفت: اما امتحانات در روز شنبه نشان داد: “خوب به طور کلی وضعیت بدون تب و بدون مشکل تنفسی” و با کاهش التهاب.

در کشور همسایه گواتمالا تعدادی از اعضای کارکنان ریاست جمهوری که مورد آزمایش مثبت برای این ویروس به صعود به 158 رئیس Alejandro Giammattei روز چهارشنبه گفت:.

کارکنان در کار آقای Giammattei رسمی مسکونی ترکیب در گواتمالا شهر تاریخی مرکز و آنها عبارتند از اعضای خود را از جزئیات امنیتی و کارگران در ترکیب تمیز کردن آشپزخانه و کارکنان.

مقامات اعلام کرد شیوع بیماری در اوایل ماه ژوئن هنگامی که وجود دارد چند ده نفر.

آقای Giammattei گفت: یکی از آلوده کارکنان یک عضو از ریاست سرویس امنیتی کشته شده بود.

رئیس جمهور گفت که او تا به حال تست شده سه بار و که نتایج حاصل شده بود منفی است.

در خبری دیگر از سراسر جهان:

 • بالا U. N. تسکین رسمی روز چهارشنبه هشدار داد از بدتر شدن شدید در شیوع این بیماری در کشور جنگ زده یمنجهان عرب به فقیرترین کشور که در آن او گفت که 25 درصد از کسانی که آلوده می میرند — حدود پنج برابر متوسط جهانی است.

  بسیاری از مرگ و میر به احتمال زیاد رفتن گزارش نشده گفت: مقام علامت Lowcock های تحت دبیر کل برای امور انسان دوستانه. اما یکی وجود دارد بی تردید اندازه گیری ویروس, تلفن: “دفن قیمت در برخی از مناطق افزایش یافته است هفت بار نسبت به چند ماه پیش” او گفت:.

 • اگر چه آلمان ثبت 630 موارد جدید در روز چهارشنبه — صدها نفر بیش از کل روزانه 10 روز پیش — اعداد ثابت کاهش ترس که چندین محلی شیوع بیماری می تواند منجر به موج دوم. پس از رسیدن به اوج در شنبه آلمان تولید مثل تعداد به پایین به 0.72 روز چهارشنبه نشان می دهد که تعدادی از عفونت می تواند یک بار دیگر شروع به کاهش است.

 • حدود 4000 نفر از اعضای یک کره جنوبی کلیسا که بهبود از Covid-19 توافق کرده اند که برای اهدای خون پلاسما برای تحقیقات پزشکی کلیسای گفت.

 • استرالیا شرکت هواپیمایی کوانتاس قطع خواهد شد تقریبا یک پنجم نیروی کار خود را به عنوان آن می پیوندد حامل های دیگر دست و پنجه نرم کردن با نزدیکی توقف در سفر جهانی. در علاوه بر این به کاهش حداقل 6,000 مشاغل شرکت خواهد کرد همچنین نگه داشتن دیگر 15,000 کارگران در کردند تا پرواز رزومه. آن را نیز بازنشسته آن شش بوئینگ 747 جت ادم تنومند و بدقواره شش ماه جلوتر از برنامه.

 • خلبانان از پاکستان هواپیمای که سقوط کرد در ماه گذشته در کراچی مشغول صحبت کردن در مورد کوروناویروس و بارها و بارها نادیده گرفته جهت از کنترل ترافیک هوایی خود را قبل از سقوط هواپیما, کشته شدن 98 مردم پاکستان حمل و نقل هوایی گفت: در روز چهارشنبه.

 • از برج ایفل در پاریس, یکی از پر بازدید ترین بناهای تاریخی در جهان بازگشایی شد روز پنج شنبه پس از سه ماه تعطیلی. بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت فقط تا آنجا که به طبقه دوم و هر کسی که بیش از سن 11 باید پوشیدن یک ماسک صورت.

تقاضا soars برای یک استروئید است که نشان داد وعده در درمان موارد شدید یک تجزیه و تحلیل را نشان می دهد.

اعتبار…ایو هرمان/ایسنا

دانشمندان در سراسر جهان در هفته گذشته با احتیاط مورد ستایش قرار داد یک گزارش که ارزان و معمولا در دسترس استروئید حال کاهش مرگ و میر در بیماران مبتلا به Covid-19. این داروی دگزامتازون در حال حاضر در تقاضا بالا با سفارشات در میان برخی از ایالات متحده بیمارستان ها افزایش بیش از 600 درصد در هفته پس از این گزارش با توجه به تجزیه و تحلیل منتشر شده در روز پنج شنبه.

در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی گفت: علاقه به مواد مخدر بود “رسید” پس از اطلاعیه خود “روشن بهره مند شوند.” دکتر Tedros نامیده می شود برای افزایش تولید در حالی که خواستار هوشیاری ادامه داد: در مورد توصیه می شود بهداشت عمومی اقدامات مانند افزایش, تست, تماس, ردیابی, فیزیکی, فاصله و بهداشت.

تجزیه و تحلیل با Vizient آمریکایی مراقبت های بهداشتی شرکت خدمات برجسته دگزامتازون را افزایش محبوبیت. Vizient در خدمت بیش از 5000 غیر انتفاعی سیستم مراقبت های بهداشتی اعضا و وابستگان خود را.

دگزامتازون اغلب تجویز به بیماران با شرایط مختلف که شامل بیش التهاب از جمله آرتریت واکنش های آلرژیک و برخی از اختلالات دستگاه گوارش. دارو باارزش برای توانایی خود را برای tamp کردن جنبه های خاصی از سیستم ایمنی بدن به نظر می رسد به سهولت به شدت از برخی از بدترین موارد Covid-19. برای بسیاری از افراد آلوده به ویروس coronavirus ترین عواقب شدید بوجود می آیند که سیستم ایمنی بدن سلول ها و مولکول های roused به مبارزه با ویروس نمی تواند نگه داشته در چک.

کارشناسان هشدار می دهند که دگزامتازون است نه یک درمان تمام. بيماران مبتلا به موارد خفیف تر از Covid-19 به خصوص کسانی که در دستگاه تنفسی پشتیبانی نمی کند استفاده از مواد مخدر محاکمه نتایج نشان داد. و اگر استروئید تجویز بیش از حد در اوایل عفونت حتی ممکن است سرکوب سیستم ایمنی بدن به درجه ای است که به خطر انداخته توانایی فرد برای پیروز شدن ویروس.

اقتصاددانان انتظار 1.3 میلیون دولت جدید به تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده

اعتبار…Lynne Sladky/آسوشیتد پرس

با کسب و کار بازگشایی در متناسب و شروع می شود و اضطراب افزایش بیش از کروناویروس جدید, نقاط داغ, آخرین نرخ بیکاری خواندن در روز پنج شنبه است که به احتمال زیاد به ارائه اندک راحتی.

اقتصاددانان بررسی شده توسط بلومبرگ انتظار وزارت کار که به گزارش 1.3 میلیون ادعاهای جدید دولت برای بیمه بیکاری واصل شد هفته گذشته با 20 میلیون نفر در ادامه به جمع آوری منافع دولت. اگر کارشناسان درست از آن خواهد بود که 14 هفته در یک ردیف جدید که ادعا می کند باید در صدر یک میلیون.

آخرین اطلاعات منتشر خواهد شد در میان متضاد سیگنال برای اقتصاد است. نیویورک و برخی دیگر به شدت تحت تاثیر مکان ها شروع به بازگشت به کسب و کار. اما افزایش موارد در ایالات متحده است که بازگشایی زودتر مطرح است ترس از شکست است.

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تگزاس خواست ساکنان خانه بمانند و هشدار داد که دولت ممکن است مجبور به اعمال محدودیت های جدید اگر ویروس نمی تواند موجود باشد. و کالیفرنیا و فلوریدا باید هر ارسال شده رکورد تعداد موارد جدید در روز های اخیر.

اپل بسته فروشگاه ها آن را به حال بازگشایی در چهار ایالت آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی — و روز چهارشنبه شرکت بسته هفت فروشگاه در هوستون.

“تجدید شیوع را مانع بهبود” گفت: Carl تاننباوم اقتصاددان ارشد در اعتماد شمالی در شیکاگو است. “من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که تمایل مصرف کنندگان به در مکان های شلوغ کاهش یافته است. آن را برای رفتن به یک مسافت طولانی برای بازگشت به جایی که ما قبل از همه گیر.”

غیر مجاز موسیقی در لندن برگ 22 افسر پلیس زخمی شدند.

اعتبار…اندرو Testa برای نیویورک تایمز

بیش از 20 افسر پلیس زخمی شد در جنوب لندن در روز چهارشنبه پس از آنها مواجه جمعیت بود که برای جمع آوری یک, هوای آزاد, موسیقی, حزب, به گفته پلیس شهری و ویدیو به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

تحت coronavirus محدودیت در انگلستان تجمع بیش از شش نفر که با هم زندگی نمی کنند ممنوع اما <url> به اشتراک گذاشته شده در توییتر و Snapchat نشان داد صدها نفر از partygoers در این مراسم در Brixton.

در مجموع 22 افسران زخمی شدند که هیچ یک از آنها به طور جدی به گفته پلیس با دریافت درمان در بیمارستان. چهار نفر که دستگیر شده بودند یک شبه باقی مانده در بازداشت روز پنجشنبه ،

بریتانیا شده است بدترین آمار کشور در اروپا در گیر با حداقل 306,000 ویروس موارد و بیش از 43 ، 000 مرگ و میر. نخست وزیر بوریس جانسون این هفته اعلام کرد که میخانه, رستوران ها, هتل ها و موزه ها می تواند بازگشایی شروع ژوئیه 4.

چالش های حفظ یک فاصله.

با کاسته مستندات در بسیاری از مکان نگهداری توصیه می شود فاصله از دیگران در این تابستان تبدیل شده است پیچیده تر است. در اینجا ایده هایی برای دست زدن به درگیری بیش از ایده های متفاوت از آنچه که امن است.

گزارش شد کمک توسط بروکس بارنز Weiyi Cai, بندیکت کری چو سنگ-Hun, رید J. Epstein, ریک گلدستون جیمز Glanz, Shane Goldmacher جاش دارنده Apoorva Mandavilli, Salman مسعود, Elian Peltier, Christopher F. Schuetze, Nelson D. شوارتز, کرک سمپل, Mitch Smith, Chris استنفورد, کارلوس تجدا دانیل ویکتور درک واتکینز جرمی روید, Nic Wirtz و کاترین J. Wu.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de