زنده جهانی Coronavirus خبر: آنتی بادی پازل پیچیده ایمنی سوال

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • محدودیت از آنتی بادی آزمایش اضافه کردن به ایمنی رمز و راز است.
 • در حالی که ارائه یک بیماری همه گیر ایمنی خالص وضعیتی وخیم گروه های غیر انتفاعی به دنبال یکی از خود را.
 • کره شمالی اعلام ‘حداکثر اورژانس پس از کشف آنچه در آن می گوید ممکن است اول آن مورد است.
 • ‘یک خوراکی برگشت’: مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال پذیرش از یک چشم انداز سیاسی تبدیل شده توسط این بیماری همه گیر.
 • در میدتاون منهتن یک ساختمان گم شده است 7,500 کارگران است. این یک فال برای حوزه های کسب و کار در همه جا.
 • ‘شما انجام کارهای درست و هنوز هم شما می توانید آن را’: یکی هوستون خانواده را در نبرد با ویروس.
 • محدودیت های ویزا در حال پایان بخشیدن به پویا au pairs و آمریکا و خانواده های میزبان.
اعتبار…میشا فریدمن برای نیویورک تایمز

محدودیت از آنتی بادی آزمایش اضافه کردن به ایمنی رمز و راز است.

یکی از اسرار بزرگ coronavirus همه گیر شده است این واقعیت است که بسیاری زده مردم را بعدا کشف کرد که آنها به نظر نمی رسد که آنتی بادی های محافظ پروتئین که تولید می شود در پاسخ به عفونت.

این امر منجر به نگرانی هایی است که بدون ایمنی به طور معمول ارائه شده توسط قبلی برخورد با یک ویروس ممکن است مستعد ابتلا به تکرار عفونت کروناویروس.

این عارضه می نویسد این بار را Apoorva Mandavilli نهفته در این تست آنتی بادی.

تجاری آنتی بادی آزمایش پیشنهاد خام بله-بدون پاسخ. آزمون بدنام هستند برای ارائه مثبت کاذب — نتایج نشان می دهد که کسی آنتی بادی است که آنها نمی.

اما حجم coronavirus آنتی بادی شناخته شده است به کاهش شدت یک بار حاد بیماری به پایان می رسد و آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن است که آزمون تولید ممکن است منفی کاذب نتایج از دست رفته آنتی بادی است که در حال حاضر در سطح پایین است.

اما کاهش آنتی بادی به عنوان نشان تجاری آزمون لزوما به معنی کاهش ایمنی چند تن از کارشناسان گفت.

“هر چه سطح خود را امروز است اگر شما کامپیوتر خود را تيتر آنتی بادی در حال رفتن به راه” گفت: دکتر مایکل مینا و درمان در دانشگاه هاروارد با اشاره به سطح آنتی بادی در خون است. “این ویروس هرگز حتی یک شانس دوم زمان در اطراف.”

تعداد کمی از مردم ممکن است هر تولید آنتی بادی به کوروناویروس. اما حتی پس از آن آنها را “ایمنی سلولی” که شامل سلول های T که یادگیری برای شناسایی و از بین بردن ویروس.

“این به این معنی است که حتی اگر تيتر آنتی بادی کم است کسانی که قبلا آلوده ممکن است به اندازه کافی خوب T-cell پاسخ است که می تواند حفاظت” گفت: Akiko Iwasaki یک immunologist در دانشگاه ییل.

در حال حاضر بسیاری از کارشناسان اصرار احتیاط. بدون اطلاعات بیشتر در مورد چه نتایج تست آنتی بادی معنی آنها گفت: مردم باید عمل به عنوان اگر آنها فراموش ایمنی نیست.

ردیابی Coronavirus ”

ایالات متحده آمریکا “

در جولای 25

14-بعد تغییر

روند

موارد جدید

66,771

+18%

جدید مرگ و میر

884

+30%

که در آن موارد در حال افزایش سریع ترین

P. R.

آلاسکا

از دست ندهید.

Mo.

Ind.

N. D.

Md.

Ky.

Wyo.

Va.

Neb.

N. H.

ایالات متحده نقاط داغ “

US coronavirus cases

در سراسر جهان “

Worldwide coronavirus cases

در حالی که ارائه یک بیماری همه گیر ایمنی خالص وضعیتی وخیم گروه های غیر انتفاعی به دنبال یکی از خود را.

اعتبار…Eduardo Munoz Alvarez/گتی ایماژ

این بیماری همه گیر است که مصرف بسیار زیاد تلفات در گروه های غیر انتفاعی است که آمریکایی ها تکیه می کنند برای خدمات اجتماعی و مراقبت های پزشکی و فرهنگی و معنوی نیاز دارد: ده ها هزار نفر به احتمال زیاد از نزدیک و بدون نوعی از بسته نجات, گروه تحقیقاتی پرده منعقد کرده است از یک تجزیه و تحلیل از مالیات براده.

این بخش است که این کشور سومین خصوصی کارفرما با 1.3 میلیون غیر انتفاعی به کارگیری حدود 12.5 میلیون نفر در حدود 10 درصد از کل در بخش خصوصی است. یک دانشگاه جانز هاپکینز مطالعه تخمین زده شده است که 1.6 میلیون غیر انتفاعی شغل از دست داده بودند از فوریه تا مارس.

به امید جلوگیری از ویرانگر جدید کاهش زیادی سازمان های غیر انتفاعی مانند انجمن قلب آمریکا و صلیب سرخ آمریکا در حال درخواست برای کمک های مالی فدرال و وام.

یک گروه از 3,800 سازمان های غیر انتفاعی به تازگی با ارسال نامه ای درخواست رهبران کنگره برای افزایش کسر مالیات برای کمک های خیریه. آنها همچنین خواسته قانونگذاران به گسترش چک حفاظت از برنامه و دیگر برنامه های وام دهی به بزرگتر شامل سازمان های غیر انتفاعی از جمله برخی از Y. M. C. A. فصل های که سمت چپ هستند اگر آنها بیش از 500 کارمند است.

در موج اول شیوع 2.600 ملی پاسگاه از Y. M. C. A. تبدیل به مدنی مراکز مراقبت از کودکان تکنسين پزشکان و دیگر کارگران ضروری که مهدکودکها تعطیل و همچنین تغذیه ضعیف زمانی که مدارس که ارائه برنامه غذا بسته خود را درب.

در حال حاضر Y. M. C. A. می یابد خود را در معرض خطر مالی فقط آن را به عنوان مورد نیاز است.

جهانی خلاصه

کره شمالی اعلام ‘حداکثر اورژانس پس از کشف آنچه در آن می گوید ممکن است اول آن مورد است.

اعتبار…کره شمالی مرکزی خبر آژانس از طریق رادیو فردا

کره شمالی روز یکشنبه گفت که آن را قفل شده بود پایین Kaesong یک شهر در نزدیکی مرز با کره جنوبی و اعلام کرد: “حداکثر” اضطراری ملی پس از پیدا کردن آنچه در آن رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد گفت: می تواند کشور در مورد Covid-19 وجود دارد.

آن را صادر کرده و پس از یک کره شمالی که پناهنده به کره جنوبی سه سال پیش اما مخفیانه عبور بازگشت به Kaesong یکشنبه گذشته بود که “مشکوک به آلوده شده اند باطل ویروس” شمال رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری روز یکشنبه گفت:.

تا به حال کره شمالی یکی از منزوی ترین کشورهای بارها گفت که آن را تا به حال هیچ موردی از Covid-19 اگر چه در خارج از کارشناسان ادعا می کنند.

کره شمالی گرفته شده برخی از بنیادی ترین اقدامات هر کشور در برابر ویروس و آن را زودتر از بسیاری از کشورهای دیگر.

آن را مهر و موم مرزهای آن در اواخر ژانویه خاموش کردن کسب و کار با همسایه چین که حساب برای نه دهم آن در تجارت خارجی. آن را پایین نگه داشته روی قاچاقچیان که خود را رونق بازارهای غیر رسمی عملکرد. آن را قرنطینه همه دیپلمات ها در پیونگ یانگ برای یک ماه.

یک Covid-19 شیوع بیماری می تواند به طور جدی تست کره شمالی underequipped نظام سلامت و اقتصاد آن در حال حاضر مبارزه تحت تحریم های بین المللی. آژانس های امدادرسانی شده اند و ارائه کیت های تست و کمک های دیگر برای کمک به این کشور در مبارزه با هر گونه پتانسیل گسترش یافته است.

در خبری دیگر از سراسر جهان:

 • کره جنوبی گزارش 58 عفونت های جدید در روز یکشنبه از جمله 46 از خارج از کشور کاهش شدید از یک روز پیش از آن. روز شنبه در این کشور گزارش شده بود 113 جدید, عفونت, بالاترین مجموع روزانه از مارس. این موارد شامل 36 کره جنوبی کارگران ساختمانی که در حال بازگشت از عراق و 32 ملوانان روسیه از یک کشتی ماهیگیری از منوی view برای تعمیر.

 • همچنین در کره جنوبیاز رئیس جمهور مون جائه در روز یکشنبه گفت که او دریافت نامه ای از بیل گیتس, مایکروسافت, موسس و نیکوکار ابراز امیدواری برای همکاری بیشتر بین کره جنوبی و پایه و اساس خود را در تلاش برای مبارزه با ویروس. در جولای 20, نامه آقای گیتس در ستایش این کشور همه گیر و پاسخ گفت که اگر کره جنوبی شرکت SK علوم زیستی موفق به توسعه یک واکسن آن خواهد بود قادر به تولید 200 میلیون دوز در سال آینده در ماه ژوئن. این شرکت دریافت کرده است 3.6 میلیون در بودجه پژوهشی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس به منظور توسعه یک coronavirus واکسن.

 • استرالیا روز یکشنبه گزارش داد که بالاترین یک روزه مرگ و میر — 10 نفر در ایالت ویکتوریا. همچنین در روز یکشنبه, New South Wales, دیوان عالی کشور ممنوع سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, مجموعه رالی برای سیدنی در روز سه شنبه با استناد به خطر انتقال ویروس. سازمان دهندگان می گویند که طرح تجدید نظر شود.

 • رئیس جمهور Jair Bolsonaro از برزیل در روز شنبه گفت که او درمان شده بودند از Covid-19 پس ظاهرا داشتن فقط علائم خفیف از یک بیماری او بارها و بارها بازی کردن در حالی که آن را از کشته شدن بیش از 85000 نفر در کشور است. “صبح همگی بخیر” آقای Bolsonaro, 65, ارسال شده در یک پیام در توییتر شنبه صبح خندان و brandishing یک جعبه قرص هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا پزشکی است. آقای Bolsonaro مورد ستایش قرار داد شده این دارو به عنوان یک درمان معجزه آسا با وجود رشد علمی اجماع آن است که موثر برای درمان Covid-19.

 • ویتنامکه ثبت صفر و میر ناشی از کروناویروس و رفته بود 100 روز بدون یک مورد انتقال محلی گزارش دو مورد مثبت بیش از آخر هفته در مرکز شهر Danang: 57 سال و 61 سال سن ، در هر دو مورد منبع عفونت مشخص نیست. مقامات گفت که مرد دوم را شرط بود به سرعت رو به وخامت است و او در بیمارستان بستری شده است و قرار داده شده در یک.

 • به عنوان اسپانیا مبارزه با صدها نفر از محلی شیوع بریتانیا ناگهان تحمیل دو هفته قرنطینه در بازگشت مسافران به ویژه از شرق. این حرکت توسط لندن اواخر شنبه تکرار مجدد سفر از محدودیت های اعمال شده توسط کشورهای دیگر اروپایی است که بیشتر می تواند فلج بخش گردشگری است که سنگ بنای اقتصاد اسپانیا.

‘یک خوراکی برگشت’: مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال پذیرش از یک چشم انداز سیاسی تبدیل شده توسط این بیماری همه گیر.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

با ناگهانی خود را در آغوش از ماسک و لغو روز سه شنبه در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در جکسون ویل فلوریدا., رئیس جمهور تهمت به اکراه اذعان به یک چشم انداز سیاسی که دگرگون شده بیماری و ترس از فردا آدم Nagourney می نویسد: در یک تحلیل اخبار.

یک بیماری همه گیر است که برای اولین بار کوبیده دموکراتیک متحده مانند نیویورک و کالیفرنیا نقل مکان کرد و با هشدار دهنده نیروی به قرمز امریکا و کمک به توزیع مجدد آقای تهمت re-چشم انداز انتخابات در این مسابقه آمده است. او presumptive دموکراتیک حریف.

آقای تهمت تلاش برای بازی کردن coronavirus یا تمسخر آن را به عنوان یک تهدید اغراق آمیز خود را دموکراتیک مخالفان و رسانه های خبری روبرو شده است از افزایش caseloads, مرگ, شمارش و ضعف واحد مراقبت های ویژه در مکان هایی مانند آریزونا و فلوریدا و جورجیا و تگزاس همه می گوید که او برنده در سال 2016 و بایدن کمپین تا به حال تا به حال به عنوان طولانی عکس.

“جنبش Covid به جنوب و غرب است و در نهایت با مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Linda L. فاولر استاد دولت در کالج دارتموث است.

سیاسی خطرات آقای تهمت دوره رانده شدند خانه چند ساعت قبل از او اعلام کرد او در دور انداختن فلوریدا کنوانسیون. یک کلمبیا کلمبیا نظرسنجی در بر داشت که آقای بایدن بود که منجر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا با 13 درصد خیره کننده حاشیه در دولت تبدیل شده است که — پس از بازشماری آرا در سال 2000 انتخابات ریاست جمهوری — نمایشگاه یک ملت که در آن انتخابات تصمیم گرفت با نقطه اعشار.

و واشنگتن پست و شبکه خبری ABC نظرسنجی این هفته متوجه شد که آمریکایی ها مورد اعتماد آقای بایدن بیش از آقای ترامپ برای رسیدگی به Covid-19 بحران توسط دو رقمی حاشیه 54 درصد به 34 درصد است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن چاره ای به حال اما به حداقل سعی کنید به تغییر مسیر است.

“او با پوشیدن یک ماسک و لغو این کنوانسیون گفت:” علامت گذاری مک کینون که به اتهام تبلیغات برای جورج دبلیو بوش مجدد انتخابات در سال 2004. “که یک سر-خوراکی برگشت برای یک مرد متنفر است که به اشتباه متنفر به پایین و از همه بدتر متنفر بود به عنوان ضعیف است.”

در میدتاون منهتن یک ساختمان گم شده است 7,500 کارگران است. این یک فال برای حوزه های کسب و کار در همه جا.

اعتبار…Amr Alfiky/نیویورک تایمز

سردبیران و مدیران حساب در زمان و عمر ساختمان در میدتاون منهتن می تواند هنگامی که راه رفتن را از طریق مدرن لابی و به یک اکوسیستم پر رونق وجود داشت که در حمایت از دفاتر بالاتر. آنها می تواند به فروشگاه برای طراح پیراهن یا کفش اسلاید به steakhouse گوشه غرفه برای ناهار و سپس بازگشت به میز خود را تا کنون که بدون عبور از خیابان.

به رویکرد این بلوک امروز مانند بازدید از بستگان در بیمارستان است. ساختمان rebranded چند سال پیش و بازسازی به جا 8,000 کارگران در حال حاضر فقط 500 روز نشان دادن. این steakhouse ناهار خوری اتاق تاریک است.

در حالی که دیگر محله ها عجله برای بازگشایی Midtown Manhattan — the قدرت عضلانی در مرکز شهر نیویورک برای یک قرن باقی مانده گیر کرده در یک purgatorial فاز صفر و ارائه نشانه ای از آنچه که ممکن است دروغ در فروشگاه برای کسب و کار مناطق در سراسر کشور است.

احمد یک فروشنده سگ داغ به دنبال بیش از آنچه که باید نخست املاک و مستغلات در خارج از تالار موسیقی رادیو سیتی در غرب خیابان 50 گفت: او با استفاده از به فروش 400 سگ های داغ روز. در حال حاضر ؟ “شاید 10,” او گفت:, و اضافه کرد که او فکر از پشت برش برنامه های خود را به هر روز دیگر.

مترو داده می گوید یک داستان به عنوان استارک به عنوان آقای احمد می کند.

در نظر گرفتن این منطقه مرکز راکفلر ایستگاه اصلی توقف برای چهار قطار خط. سال گذشته در 24 ژوئن یک شنبه وجود دارد 62,312 MetroCard گردان ابجو بد و کم مایه به عنوان سواران وارد ایستگاه شد. در مقایسه دوشنبه در این سال 22 ژوئن تعدادی از ابجو بد و کم مایه بود 8,032 های سرسام آور 87 درصد کاهش دهد.

‘شما انجام کارهای درست و هنوز هم شما می توانید آن را’: یکی هوستون خانواده را در نبرد با ویروس.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

ایلین رابرتز دیرین bagger در یک سوپر مارکت سعی مراقب باشید. او با قرار دادن بر روی دستکش و متوقف سوار اتوبوس به محل کار به جای تکیه بر پدر خود را به درایو خود را. او عینک ماسک — در فضا با مضمون پارچه های دوخته شده توسط خواهرش — به عنوان او انباشته از محصولات در قفسه های, کمک مردم به اتومبیل های خود را و بازیابی دستی از پارکینگ.

اما بسیاری از مشتریان در Randalls فروشگاه در حومه هوستون نیست آنها را می پوشند به او متوجه شده و حتی به عنوان coronavirus موارد شروع به افزایش در اوایل ماه ژوئن است. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت که تا به حال تحت فشار قرار دادند به بازگشایی کسب و کار در تگزاس بود که قصد ایجاد ماسک های اجباری و مسدود مقامات محلی از اجرای ماسک مورد نیاز است.

خانم رابرتز, 35, که, اوتیسم و زندگی با پدر و مادر او مریض شدم ، سپس پدر او پل و مادر شریل در بیمارستان بستری شد. در حالی که هیچ کس می تواند برخی از چگونه ایلین رابرتز آلوده شد او خواهر بزرگتر Sidra روم سرزنش مواد غذایی مشتریان که او احساس کرده بود قرار داده و خانواده اش در خطر است.

“استفاده از یک تکه پارچه آن کمی ناراحت کننده,” او گفت:. “این بسیار کمتر ناراحت کننده از هواکش دياليز خطوط تمام آن چیزهایی است که باید اتفاق می افتاد به پدر من. و آن را نه لزوما شما که به بیمار و صدمه دیده است.”

چه اتفاقی افتاد به Robertses است که در بسیاری از داستان تگزاس یکی از کشور coronavirus نقاط داغ. برای هفته سیاستمداران تقسیم شدند بیش از نگه داشتن اقتصاد باز شهروندان شد قطبی در مورد پوشیدن ماسک و پزشکان هشدار دهنده شد که بی دقتی رفتار می تواند مخاطره دیگران است.

در جنوب شرقی تگزاس جوامع در حال حاضر ضرب و شتم توسط همه گیر مواجه شده اما کمتر ترسناک دشمن در روز شنبه به عنوان طوفان هانا ناودان ساحل با باران های سنگین و بادهای پیش بینی شده برای رسیدن به 110 کیلومتر در ساعت.

هانا چشم محصل در Padre Island حدود 60 مایلی شمال مرز ایالات متحده و مکزیک در حدود 5 p. m. روز شنبه با بادها از 90 متر.p.h. خدمات ملی آب و هوا هشدار داد و سیل و از gales است که می تواند پوست پشت بام ها از خانه ها و شکستن درختان و باعث قدرت شکست.

بسیاری از شهرها و شهرستانهای در مسیر هانا تجربه کرده اند ناگهانی سنبله در Covid-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان.

محدودیت های ویزا در حال پایان بخشیدن به پویا au pairs و آمریکا و خانواده های میزبان.

اعتبار…اوا Redamonti

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس ساخته شده است که مسافرت های بین المللی دشوار است برای بسیاری از محدودیت های ویزا مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه مدیریت در ماه گذشته صورت گرفته تلفات غیر منتظره گوشه: au pair برنامه که اجرا شده است توسط وزارت امور خارجه و طبقه بندی شده تحت J-1 ویزای کار برنامه.

جدید au pairs که آماده شده بود برای آمدن به ایالات متحده دیگر نمی تواند انجام دهد. و خانواده های آمریکایی در انتظار آنها اغلب با پدر و مادر کار با تکیه بر این برنامه به عنوان منبع اولیه خود را از کودک مراقبت شده اند در سمت چپ تقلا برای پیدا کردن جایگزین.

هنگامی که سفارش رسما اعلام کرد در ژوئن 22, au, جفت از سراسر جهان در حال آماده شدن برای ترک خانه برای یک سال یا بیشتر در ایالات متحده خود را دیدم, رویاهای خرد.

“من صادقانه دل شکسته گفت:” کریستینا Kobzeva, 23, از قزاقستان. “مادر من به من گفت که من نمی توانم صبر کنید تا زمان زیادی تا سال آینده که من را مجبور به ترک برنامه و ازدواج اگر مرزها نخواهد بود بازگشایی شد در این سال برای جفت au.”

Au pair برنامه است که توسط شبکه ای از سازمان های خصوصی, اما بسیاری از میزبان پدر و مادر شده اند و غیر رسمی انجمن در Facebook و سایت های دیگر به عنوان یک راه اضافی به جستجو برای بازی های بالقوه. که دیوانه وار اجتماعی-رسانه ها با عجله به خواستگاری رو به کاهش تعداد جفت طلا در این کشور که هنوز هم در دسترس است.

خانواده ارسال به Facebook گروه در ماه ژوئن اعلام مزایای نامحدود حمل و نقل عمومی می گذرد, ماشین های جدید, دسترسی به ساحل, خانه و چتربازی سفر و دو پرداخت. “ما در حال ارائه یک 2000 تومان ثبت نام در جایزه” یکی از والدین نوشت.

در انتهای دیگر در حالی که جفت au ورود به برنامه ممکن است صحبت می کنند تنها با دو یا سه خانواده در مصاحبه اولیه فرایند در کشور نامزدها در حال حاضر شنیدن از 10, 20, گاهی اوقات نزدیک به 50 خانواده های آینده نگر.

“در حال حاضر ما احساس قدرتمند” گفت: یکی کلمبیا جفت au. “برای یک بار ما یک انتخاب است.”

فرمان یک دوره از طریق اخلاق coronavirus.

Covid-19 است ایجاد مجموعه ای کاملا جدید از اخلاقی quandaries. در اینجا چند راه برای در نظر گرفتن این مسائل.

گزارش شد کمک توسط Apoorva Mandavilli نیکلاس Kulish, Michael Wilson, آدم Nagourney, چو سنگ-Hun, جنیفر Jett, فهیم عابد ارنستو Londoño رافائل Minder, شری فینک, مایکل ویلسون و اردن سلامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>