زنده جورج فلوید تظاهرات و به روز رسانی اخبار

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • یک ملت طول می کشد سهام پس از یک شب از ناآرامی.
  • بر تماس ها در اعتراض به خشونت ‘تروریسم داخلی.’
  • هدف رو غارت خسارت می گوید آن را خواهد دید و یا کوتاه شدن ساعت از 200 فروشگاه.
  • شهرداران تماس برای صلح و نه صبر.’
  • داوطلبان تمیز کردن پس از یک شب اغتشاش.
  • اعتراض به لندن و برلین.
  • یک فاجعه است اعلام کرد در تگزاس در حالی که در فلوریدا reopenings به تاخیر افتاد.
Video player loading
تظاهرات بی خانمان در سراسر کشور در پاسخ به مرگ جورج فلوید. در لس آنجلس تظاهرات تعطیل بزرگراه و در مواجهه با افسران پلیس.اعتباریاعتباری…Bryan دنتون برای نیویورک تایمز

یک ملت طول می کشد سهام پس از یک شب از ناآرامی.

شهرستانها در سراسر ایالات متحده smoldered در صبح روز یکشنبه پس از صلح آمیز بعد از تظاهرات سقوط به یک شب از هرج و مرج و نابودی و پراکنده کردند.

ترس و خشم است که تا به حال کشف و ضبط مینیاپولیس که در آن مرگ و در عین حال یکی دیگر از مرد سیاه پوست به دست پلیس تنظیم کردن طولانی ناآرامی های هفته گذشته جاروب فراتر از مینه سوتا در طول روز و به شب با تظاهرات پر سر و صدا از کلمبوس, اوهایو و کمی سنگ ارک., به میامی و واشنگتن است.

بخش هایی از لس آنجلس به آتش کشیده شد, تیم ملی, ماشین ها و فروشگاه ها آسیب دیده و یا تخریب شده در شیکاگو, تیراندازی تکرار از طریق مرکز شهر ایندیاناپولیس و یک شهر آمریکایی پس از دیگری پر شده بود از دود, عق زدن و تهوع و استفراغ است که به دنبال گاز اشک آور.

صدها نفر از مردم دستگیر شده بودند در سراسر کشور به درگیری های خشونت بار بین پلیس و معترضان. در برخی از شهرستانها مقامات به نظر می رسد به آتش گلوله های لاستیکی و سایر پرتابه با کمی و یا بدون تحریک. در شهر نیویورک دو پلیس وسایل نقلیه رسید به جلو به یک جمعیت از تظاهرکنندگان که برخی از آنها برای مسدود کردن خیابان و pelting اتومبیل با باقی مانده است.

حداقل 75 شهرستانها دیده می شود تظاهرات در روزهای اخیر و شهرداران در بیش از دو دوجین شهرستانها تحمیل حکومت. این نخستین بار بود که بسیاری از رهبران محلی را به طور همزمان با صدور دستور چنین در مواجهه با ناآرامی های مدنی از سال 1968 پس از ترور کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور سربازان گارد ملی شد ارسال شده در آتلانتا و مینیاپولیس و کالیفرنیا نقل مکان کرد و نیروهای خود را به لس آنجلس است.

چهار تحول شد و روز پنجم از خشم پس از جورج فلوید درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز دوشنبه. یک تلفن همراه تصویری نشان داد یک افسر پلیس سفید — از آنجا اخراج و به اتهام سوم-قتل عمد — آسیاب زانو خود را به آقای فلوید گردن برای بیش از هشت دقیقه به عنوان او تلاش برای نفس کشیدن.

در آینده پس از ماه محدودیت برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس و عمیق رکود اقتصادی آنها باعث شده با 40 میلیون نفر از کار, این ویدئو آقای فلوید مرگ آورده تجدید غلیان احساسات غم و اندوه بیش از نابرابری و بدرفتاری.

با وجود تصاویری از آتش سوزی نور آسمان شب و بی قانونی است که تهدید به پایمال کردن بسیاری از کشور نیروهای پلیس بسیاری از معترضان بودند نه به دنبال رویارویی فیزیکی بلکه تخلیه سرخوردگی عمیق و خواستار تغییر دهید. “من اینجا نیست برای مبارزه با کسی گفت:” Eldon Gillet, 40 بود که در خیابان در بروکلین. “من اینجا هستم تا به مبارزه با سیستم.”

فقط در خارج از کاخ سفید حصار خط دود پر هوا برای یک شب دوم رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به ارسال متضاد و اغلب تفرقه پیام.

پس از نوشتن در توییتر در روز جمعه که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” — انعکاس نظرات از یک میامی رئیس پلیس در سال 1967 در صبح روز شنبه آقای ترامپ گفت: سرویس مخفی شده بود آماده sic “ترین سگ باطل” معترضان در برابر کاخ سفید گیتس.

تظاهرات شد و انتظار می رود در سراسر کشور در روز یکشنبه.

اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس

اعتراضات پیاپی در حداقل 75 شهرستانها در سراسر ایالات متحده در روزهای پس از جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست در بازداشت پلیس درگذشت. برخی از این تظاهرات را تبدیل خشونت باعث فعال شدن گارد ملی در حداقل 11 متحده است.


تظاهرات پس از چهار شنبه

گارد ملی فعال می شود

سیاتل

شستن.

پورتلند

Missoula

MINN.

یوجین

مینیاپولیس

بوستون

WIS.

St. Paul

هارتفورد

نیویورک

سالت لیک سیتی

Des Moines

ساکرامنتو

Phila.

شیکاگو

اوهایو

لینکلن

دنور

واشنگتن

اوکلند

ایندیاناپولیس

یوتا

Cincinnati

بیمار است.

سن خوزه

COLO.

لاس وگاس

MO.

کانزاس سیتی

لکزینگتون

نورفولک

KY.

سانتافه

Tulsa

شارلوت

TENN.

Okla. شهر

L. A.

کلمبیا

ققنوس

ممفیس

آتلانتا

سن دیگو

دالاس

توسان

GA.

تالاهاسی

هوستون

Austin

New Orleans

اورلاندو

تمپا

میامی

سیاتل

شستن.

Missoula

پورتلند

من.

منت.

یوجین

MINN.

سنگ معدن.

مینیاپولیس

بوستون

N. y.

WIS.

MICH.

بوفالو

St. Paul

هارتفورد

دیترویت

میلواکی

نیویورک

سالت لیک سیتی

Des Moines

ساکرامنتو

NEB.

PA.

شیکاگو

Phila.

NEV.

کلمبوس

اوهایو

لینکلن

دنور

IND.

اوکلند

واشنگتن

ایندیاناپولیس

یوتا

ریچموند

سن خوزه

Cincinnati

بیمار است.

COLO.

کانزاس سیتی

VA.

همپتون

MO.

کالیفرنیا.

لاس وگاس

لکزینگتون

لویی

نورفولک

KY.

N. C.

سانتافه

Tulsa

شارلوت

TENN.

ARIZ.

L. A.

Okla. شهر

S. C.

کلمبیا

آلبوکرک

ققنوس

ممفیس

OKLA.

آتلانتا

سن دیگو

N. M.

GA.

دالاس

توسان

TEX.

LA.

تالاهاسی

Austin

New Orleans

اورلاندو

هوستون

تمپا

FLA.

میامی


توسط Weiyi Cai, ژولیت عشق Jugal K. پاتل و یولیا Parshina-Kottas

بر تماس ها در اعتراض به خشونت ‘تروریسم داخلی.’

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

دادستان کل William P. Barr گفت: خشونت, تحریک توسط گروه های افراطی طی تظاهرات اخیر به مبلغ “تروریسم داخلی” خواهد بود و بر این اساس درمان. اما او با اشاره به سست جنبش ضد فاشیستی شناخته شده به عنوان antifa و دیگر “گروه های مشابه” را به عنوان ممکن است مجرمان به جای سفید-supremacist و راست گروه که سیاستمداران محلی می گویند بوده است ربودن تظاهرات مسالمتآمیز.

آقای Barr بیانیه به دنبال نظرات در شنبه ادعا که تظاهرات شده بود شرکت تصمیم گرفتند با آنارشیست ها و چپ های افراطی گروه های تندرو “را به دنبال خود جدا و خشونت دستور کار است.” یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت که آقای Barr بر اساس بیانیه ای که در گزارش از دولت و مقامات محلی را به جزئیات.

فرمانداران شهرداران و مقامات مجری قانون در سراسر کشور باید گفت که خارجی ها بودند swarming به تظاهرات با هدف ایجاد هرج و مرج است. اما مقامات گفته اند که کسانی که خارجی ها در ارتباط بودند به گروه در سمت راست را از جمله سفید-supremacist گروه.

آقای Barr گفت که دادستان خواهد دنبال به را فشار دهید فدرال اتهامات علیه افرادی که عبور خطوط دولت و یا استفاده ایالتی امکانات به شرکت در شورش خشونت آمیز. اما هنوز روشن نیست که چه می شود اگر هر قانونی اهمیت وجود دارد خواهد بود به “تروریسم داخلی” تعیین. در حالی که وجود یک قانون فدرال تقریبا تعریف تروریسم داخلی به استفاده از خشونت با انگیزه های سیاسی برای ارعاب دیگران تحمیل هیچ مجازات کیفری است.

به طور جداگانه به رئیس جمهور تهمت در توییتر نوشت روز یکشنبه که antifa خواهد بود تعیین شده به عنوان یک سازمان تروریستی است. اما او نمی باید از این قدرت برای انجام این کار است.

هدف رو غارت خسارت می گوید آن را خواهد دید و یا کوتاه شدن ساعت از 200 فروشگاه.

اعتبار…نیکلاس Pfosi/ایسنا

هدف این است که به طور موقت بسته شدن یا کوتاه شدن ساعت حدود 200 فروشگاه در ایالات متحده به عنوان تظاهرات و ناآرامیها در سراسر این کشور پس از مرگ جورج فلوید.

هدف فروشگاه در خیابان دریاچه در مینیاپولیس محل نزدیکترین به جایی که آقای فلوید درگذشت, بود فرا گرفته ناآرامی شدت آسیب دیده و غارت در هفته گذشته. تصاویری از کتک فروشگاه های برجسته برجسته در پوشش اخبار از ناآرامی ها در مینیاپولیس که در آن هدف قرار دادن مقر آن.

در بیانیه ای در وب سایت خود را شنبه شب هدف گفت: “ما دل شکسته از مرگ جورج فلوید و درد آن است که باعث جوامع در سراسر کشور است. در این زمان ما را ساخته اند این تصمیم به بستن تعدادی از فروشگاه های ما.”

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 10m پیش

  • یک ملت طول می کشد سهام پس از یک شب از ناآرامی.
  • بر تماس ها در اعتراض به خشونت ‘تروریسم داخلی.’
  • هدف رو غارت خسارت می گوید آن را خواهد دید و یا کوتاه شدن ساعت از 200 فروشگاه.

این سایت در ابتدا ذکر شده 174 آسیب دیده فروشگاه — 70 در مینه سوتا و 104 در کشورهای دیگر از جمله نیویورک و کالیفرنیا و تگزاس, ایلینوی, گرجستان, کلرادو, اورگان, ویسکانسین و پنسیلوانیا است.

در مصاحبه ای در روز یکشنبه صبح جاشوا توماس هدف گفت تعداد آسیب دیده فروشگاه رشد کرده بود به حدود 200. او گفت که در مجموع ترکیبی از بسته شدن موقت در برخی از فروشگاه ها و کوتاه ساعت در دیگران هر چند او عرضه شکست. مراحل گرفته شده گفت: “از فراوانی از احتیاط” برای اطمینان از “ایمنی از تیم ما.”

آقای توماس گفت: این تعداد مبتلا فروشگاه ها روزانه در حال تغییر بود. روز یکشنبه وب سایت تغییر کرده بود حذف لیست مفصل از بسته شدن و دیگر نشان می دهد که تمام فروشگاه ها ذکر شده بودند بسته شدن. هدف تقریبا 1,900 فروشگاه ها در ایالات متحده است.

شهرداران تماس برای صلح و نه صبر.’

ملوین کارتر شهردار St. Paul, Minn., گفت: آنچه که شهرستان خود را مورد نیاز برای کمک به برقراری نظم پس از چند روز تظاهرات بود و نه نظامی بلکه اطمینان که کسی که باید پاسخگو برای مرگ جورج فلوید.

صحبت کردن در سی ان ان برنامه “وضعیت اتحادیه” آقای کارتر به نام “صلح” است نه “صبر” یک عبارت نیز توسط شهردار Keisha لنس کف آتلانتا در همان برنامه.

با اشاره به تصویری از آقای فلوید مرگ که موجب اعتراض آقای کارتر گفت: “زمانی که تمام بشریت می توانید نگاهی به این ویدئو و بگو که نفرت انگیز است که غیر قابل قبول’ و در عین حال به نحوی ما چهار افسران در این ویدئو که سه تن از آنها نشسته وجود دارد و یا کمک به نگه داشتن آقای فلوید پایین و یا نگهبانی بیش از این صحنه در حالی که آن اتفاق افتاد که باور نکردنی است, توهین به بشریت است.”

آقای کارتر که پدرش بازنشسته است, St. Paul افسر پلیس رد این تصور که آقای فلوید مرگ یک حادثه جدا شده و یا از کار یک افسر سرکش. “هنگامی که شما چهار افسران در این ویدئو همه مسئول گرفتن از جورج فلوید زندگی آن را به یک فرهنگ نرمال یک فرهنگ است که پذیرفته شده است.”

حداقل 170 کسب و کار شده بود آسیب دیده در طول تظاهرات در خیابان, او گفت:. او به نام آزادی و به کانال خود را به نا امیدی و عصبانیت به “از بین بردن قوانین بین بردن حقوقی رویه از بین بردن پلیس اتحادیه قرارداد” به جای سوزاندن و غارت.

شهردار کف آتلانتا هشدار داد در مقابل اجازه دادن به درگیری به مبهم دلایل تظاهرات.

“دیروز ما نیست صحبت کردن در مورد جورج فلوید یا Ahmaud Arbery یا Breonna Taylor ما صحبت کردن در مورد اتومبیل های پلیس سوزش در خیابان ما” خانم پایین گفت. “چه اتفاقی می افتد زمانی که ما این خشونت آمیز تظاهرات و شورش در شهر ما ما پریشان از چه مسئله واقعی است. و ما نیاز به بازگشت به آنچه مشکل است و این که کشتار غیر مسلح سیاه مردم در امریکا است.”

داوطلبان تمیز کردن پس از یک شب اغتشاش.

اعتبار…Bryan دنتون برای نیویورک تایمز

مردم جاری به مرکز شهر سن آنتونیو در روز یکشنبه با سطل و جارو به جای پلاکارد و نشانه. داوطلبان می تواند دیده می شود در Grand Rapids, Mich., عبور کردن کیسه های زباله و جارو دور شیشه های شکسته. صدها نفر با تجمع در مدیسون, Wis., برای تمیز کردن.

شب قبل جمعیت در این شهرستانها مانند دیگران در سراسر کشور بودند در اعتراض به خشونت های پلیس و دهه تثبیت نژادپرستی. خشم زد بالا و برخی از مردم شکست ویندوز غارت کسب و کار و روشن کردن آتش. اما در صبح روز یکشنبه داوطلبان فانینگ برای ترمیم آنچه که آنها می تواند.

در مدیسون, مایکل جانسون رئیس اجرایی از پسران و دختران باشگاه Dane County گفت: این گروه خواسته بود برای 100 داوطلب برای تمیز کردن در صبح روز یکشنبه و 2000 نفر نشان داد. “مدیسون این است که شهر ما!” آقای جانسون گفت: در توییتر. “ما قوی تر هستند.”

مشابه داوطلب تلاش های گزارش شده در آتلانتا و شیکاگو, لس آنجلس و Nashville در میان شهرهای دیگر.

پاکسازی تلاش منعکس کننده چگونه حتی به عنوان صحنه از تفرقه و خشونت و پلیس, تجاوز, ادعای ملی توجه این تظاهرات نیز به ارمغان آورد جلو صحنه وحدت و خوب خواهد شد. داستان نیز منتشر شد و تماشاگران اقدام به حفاظت از مغازه ها و یا کمک به افراد مجروح در تظاهرات.

ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که معترضان در بروکلین مسدود کردن ورود به یک فروشگاه برای محافظت از آن را از غارت. در مینیاپولیس به گاندی محال رستوران شد موقت بیمارستان صحرایی که در آن پزشکان درمان مردم برای لاستیک-زخم گلوله و که در آن مردم بهبود از گاز اشک آور استنشاق — تا زمانی که این رستوران به شدت آسیب دیده بود توسط آتش.

اعتراض به لندن و برلین.

Video player loading
صدها نفر از معترضان بسیج در مرکز لندن و راهپیمایی به سفارت ایالات متحده در حمایت از تظاهرات در سراسر ایالات متحده آمریکا که به مرگ جورج فلوید.اعتباریاعتباری…جان Sibley/ایسنا

صدها نفر از معترضان با تجمع در میدان ترافالگار در مرکز لندن روز یکشنبه بعد از ظهر و راهپیمایی به سمت سفارت ایالات متحده قابل رویت ترین نشانه ای تا کنون از حمایت مردمی در خارج از کشور برای تظاهرات در سراسر آمریکا علیه پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید.

برگزاری علائم و کف زدن دست خود را, معترضان در میدان جمع آوری در سرپیچی از اقامت در خانه محدودیت در اثر سراسر بریتانیا برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها شعار می دادند “من نمی توانم نفس بکشم” “Black lives matter” و “نه عدالت بدون صلح” قبل از عبور از رودخانه تیمز به راهپیمایی مسالمت آمیز به سفارت.

اعتراض مارس در یکشنبه تکرار یک در روز شنبه در نظر منطقه جنوب لندن است. یکی دیگر از لندن مارس برنامه ریزی شده است برای یکشنبه آینده.

چند صد نفر از معترضان بسیج در خارج از سفارت آمریکا در برلین در روز یکشنبه برگزاری تابلوهای “عدالت برای جورج فلوید” و “Stop killing ما” رویترز گزارش داد.

یک فاجعه است اعلام کرد در تگزاس در حالی که در فلوریدا reopenings به تاخیر افتاد.

به عنوان شهرها و ایالات متحده بریس برای بیشتر تظاهرات در روزهای آینده مقامات در پاسخ به تماس در بیشتر منابع و تنظیم مجدد قبلا برگزار می شود برنامه.

در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام وضعیت فاجعه روز یکشنبه یک عمل است که او را قادر می سازد برای تعیین ماموران فدرال به عنوان تگزاس افسران صلح. خواه فرماندار که فعال تگزاس گارد ملی یک روز زودتر صادر فاجعه منظور پس از تظاهرات در دولت شهرهای بزرگ لمس کردن درگیری بین تظاهرکنندگان و اجرای قانون است.

“به تظاهرات تبدیل شده خشونت آمیز در مناطق مختلف در سراسر کشور بسیار مهم است که ما در حفظ نظم و رعایت ایمنی عمومی و محافظت در برابر صدمه به اموال و یا از دست دادن” آقای ابوت گفت: در اعلام این فاجعه اعلام شده است. “هر تگزاس و هر آمریکایی حق اعتراض و تشویق همه تگزاسی به ورزش اول خود را اصلاح حقوق” او گفت:. “اما خشونت علیه دیگران و تخریب اموال غیر قابل قبول است و غیرسازنده است.”

و در جنوب فلوریدا شهردار کارلوس Gimenez از Miami-Dade County, به تعویق افتاد برنامه ریزی بازگشایی سواحل زیر این مستند به دلیل بیماری همه گیر. میامی-Dade سواحل برنامه ریزی شده برای باز کردن در روز دوشنبه.

“سواحل بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که حکومت نظامی به منظور برداشته شده است” آقای Gimenez گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه. وی با ذکر اورژانس را او امضا شده در شنبه تحمیل countywide پس از وقوع یک گروه کوچک از معترضان خودروهای پلیس را به آتش خارج میامی اداره پلیس در مرکز شهر تهران ،

ساحل reopenings را درگیر قابل توجه حضور پلیس. مجتمع مسکونی استخر و هتل ها در شهرستان اجازه خواهد داشت به بازگشایی در روز دوشنبه به عنوان برنامه ریزی شده.

Austin تظاهرات که به نام خاموش بیش از نگرانی در مورد امکان خشونت است.

اعتبار…Ricardo B. Brazziell/Austin American-Statesman از طریق آسوشیتد پرس

تظاهرات بود که انتظار می رود به رسم هزاران نفر به ایالت تگزاس کنگره در روز یکشنبه شد به نام خاموش دو ساعت قبل از آن انتظار می رود را. سازمان دهندگان گفتند که آنها چرا که آنها نگران امنیت شرکت کنندگان و به دلیل تظاهرات بودند که شرکت تصمیم گرفتند و خشونت آمیز با مردم بودند که سیاه و سفید نیست.

بسیاری از مردم در پاسخ به این خبر در رسانه های اجتماعی با گفتن آنها در نظر گرفته شده به نشان می دهد تا در هر صورت محلی و رسانه های خبری گزارش دادند که افراد جمع آوری شد در کنگره.

خاص مور, مدیر اجرایی, از آستین عدالت ائتلاف که تا به حال به سازماندهی تظاهرات گفت: در Facebook تصویری که در شنبه شب سفید مردم شده بود “سوزاندن مسائل به نام Black Lives Matter” است و شایعاتی وجود دارد که تلاش می شود ساخته شده به ربودن روز یکشنبه تظاهرات.

به طور کلی او گفت: او به رسمیت شناخته شده شورش به عنوان یک تاکتیک است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیشبرد جنبش است. اما در این مورد او گفت: آشوبگران با استفاده از اعتراضات را در مورد هرج و مرج پس از این تظاهرات که به نام خاموش نگه داشتن مردم سیاه امن از جمله کودکان و افراد مسن که انتظار می رود برای حضور در روز یکشنبه.

“شما در حال استفاده از سیاه و سفید, درد, و شما با استفاده از جعلی خشم به نام Black Lives Matter برای رفتن به محو کردن و از بین بردن اموال که ما را پس از آن سرزنش برای” آقای مور گفت: با اشاره به سفید تحریک. “به کسانی که مردم به کسانی که آشوبگران ما دیدن شما, ما می دانیم که شما و ما قصد داریم به شما اجازه می co-opt و استعمار این جنبش مانند شما به انجام هر چیز دیگری.”

رابرت Ginyard دیگر سازمان گفت: در یکی دیگر از Facebook تصویری که این رویداد انتظار می رود به منظور جلب بیش از 4000 نفر به کنگره که در آن افسران پلیس و کلانتر نمایندگان بودند قرار گرفته است. “این احساس می کند مانند یک setup برای خشونت,” او گفت:.

می تواند اعتراض گسترش coronavirus? مقامات نگران هستند.

اعتبار…داستین مجلس/ایسنا

تظاهرات جمعی از روزهای اخیر در حال دامن زدن به نگرانی های است که آنها را دانه شیوع بیماری های جدید از coronavirus.

“سوال این است که چگونه ما انجام معترض با خیال راحت؟” Ashish Jha, استاد بهداشت جهانی در دانشگاه هاروارد گفت: در سی ان ان. “من فکر می کنم ماسک هستند و بخش مهمی از آن است.”

تظاهرات باید در مجموع کشیده شده و ده ها هزار نفر از مردم حداقل بسیاری از آنها دور و نزدیک به یکی دیگر از کارشناسان بهداشت عمومی توصیه می کنند. بسیاری از, اما نه همه پوشیده اند چهره پوشانده اند.

شهردار Keisha لنس کف آتلانتا گفت که او نگران بود که این اعتراضات می تواند به افزایش عفونت در جوامع رنگ است که در حال حاضر در حال ضربه نامتناسب با این بیماری است. میزان مرگ در میان آمریکایی های سیاه و سفید دو بار کسانی از سفید پوستان و اقتصادی تلفات و مستندات فرود آمد سخت تر و اسپانیایی آمریکایی از سفید پوستان است.

“ما در حال رفتن به طرف دیگر از این که در چند هفته” خانم کف گفت: به عنوان افرادی که از گرفتن این ویروس در حال حاضر تبدیل شدن به بیمار است.

Coronavirus مرتبط شده است حداقل 103,000 مرگ و میر در ایالات متحده و بیش از 1.7 میلیون نفر در کشور شناخته شده آلوده شده اند.

قانونگذاران محکوم و مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها و می گویند آنها می خواهند به آدرس معترضان ترس.

اعضای کنگره درک روز یکشنبه برای هر گونه اقدامات قانونی آنها می توانند به آدرس نژادپرستانه و خشونت و استفاده بیش از حد از زور توسط نیروهای پلیس.

سخنران نانسی پلوسی گفت: اعضای خانه به دنبال ممنوعیت chokeholds ایجاد یک کمیسیون برای بررسی وضعیت مردان سیاه پوست در امریکا و پرداختن به این واقعیت است که آمریکایی های سیاه و سفید شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus.

سناتور کوری بوکر دموکرات از نیوجرسی گفت: کارکنان خود را در حال آماده سازی قوانین برای ایجاد یک پلیس ملی سوء پایگاه داده برای جلوگیری از افسران که در حال اخراج برای سوء از بودن در استخدام بخش دیگر در جایی دیگر; نیاز به گزارش گیری از هر گونه استفاده از زور توسط پلیس; به ممنوعیت نژادی و مذهبی پروفایل; به موسسه اجباری تعصب آموزش; و برای تغییر یک قانون فدرال است که بر سوء رفتار با اجرای قانون شناخته شده به عنوان بخش 242.

و سناتور ” تیم اسکات جمهوری خواه از ایالت کارولینای جنوبی،, تنها, سیاه جمهوری خواه در سنا گفت که او خواست رئیس جمهور تهمت به تشکیل یک کمیسیون در مسابقه و عدالت است.

“این مثل این است که ما نمی دانیم که چه به” آقای بوکر گفت: “دولت از اتحادیه.” “این است که ما نمی تجلی یک اراده جمعی برای انجام آن است.”

در یک لحظه نادر از bipartisanship قانونگذاران توافق کردند که آقای ترامپ تنها برافروختن این وضعیت در کشور با توییتهایی تهدید و زور در برابر معترضان.

“کسانی که نه سازنده توییتهایی بدون هر گونه سوال” آقای اسکات گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.” او گفت که او تا به حال خواست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به جای تمرکز بر روی “ناموجه به نظر من کیفری مرگ جورج فلوید.”

نماینده Ilhan عمر یک دموکرات که نشان دهنده بخشی از منطقه مینیاپولیس گفت: ABC که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “شکست خورده در واقعا درک این نوع از درد و غم و اندوه بسیاری از شهروندان را احساس می کنند.”

از فروشگاه های زنجیره ای به پیتزا فروشی, کسب و کار آسیب دیده اند با ناآرامی.

اعتبار…ویتنی کورتیس برای نیویورک تایمز

در مرکز شهر شیکاگو مردم از crawled از طریق تا حدی شکسته بیرونی پنجره نایک فروشگاه و فرار حمل دنده های ورزشی و کفش ورزشی.

در ملرس خیابان در لس آنجلس آنها مشتعل قوطی های زباله و شکست قفل در های لوکس, فروشگاه جارو کردن armfuls از کیف های دستی طراح و شلوار جین.

و به شب سقوط کرد در مینیاپولیس صاحبان کسب و کار ایستاده در خارج از درب و التماس کرد با آشوبگران به قطعات یدکی این شرکت گفت که بسیاری از آنها در حال صرف پس انداز زندگی خود را به ساخت.

“من در خارج گفت:” لطفا به من ندارد و بیمه!'” گفت: حسین Aloshani مهاجر از عراق با تکان دادن اسلحه خود را در نا امیدی به او بازگو صحنه شب جمعه در خارج از دلی خانواده اش صاحب.

کسب و کار در سراسر کشور دچار تخریب بیش از آخر هفته به عنوان معترضان به راه انداخته خشم خود را بیش از مرگ جورج فلوید در شرکت های تجاری.

صرف نظر از این که عاملان بودند بسیاری از صاحبان فروشگاه گفت: آنها احساس مانند قربانیان نابجا و پرخاشگری است. به گفته آنها کسب و کار خود را در حال حاضر بیمار از coronavirus همه گیر ممکن است بهبود می یابند.

در گرجستان, Kris شلبی از خواب بیدار شد و حدود ساعت 1 صبح شنبه به صدای تیراندازی در خارج از آپارتمان خود را که مشرف به لوکس فروشگاه لباس او موفق — یکی شده است که استقبال فضا برای یک گروه متنوع از Atlantans.

اما زمانی که او به فروشگاه رفت ساعت بعد آقای شلبی در بر داشت که همه از او کالا رفته بود. او به تماشای ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی از نقاب جوان مردم از همه نژادها swarming از طریق شکست مقابل ویندوز و ترک با اقلام به ارزش صدها دلار در هر.

“آن صدمه دیده است. آن را به طور جدی صدمه دیده است” آقای شلبی گفت: آقای فلوید مرگ است. “اما به عنوان یک مرد سیاه و سفید, و این است که یک کسب و کار متعلق به آن را فقط غمگین. واقعا برگ یک طعم و مزه بد در دهان ما به صداقت.”

عکس از جورج فلوید تظاهرات شهر توسط شهر

صحنه هایی از تظاهرات بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس که فوران در سراسر کشور است.

آتش سوزی عمدتا خاموش اما مدارک و شواهد از یک شب از ضرب وشتم مردد است.

اعتبار…اریک Thayer/ایسنا

ساکنان شهرستانها در سراسر ایالات متحده شد و در روز یکشنبه به خیابان ها آشغال با آوار خرد مغازه و سوخته پوسته از ماشین های پلیس در جاده های پوشیده شده با شیشه های شکسته.

داستان شب گذشته را به هرج و مرج در شهرستانها از سیاتل به آتلانتا نیز گفت: در نقاشی های دیواری چپ ناخوانا در ساختمان ها و وسایل نقلیه.

معترضان با برچسب “Black Lives Matter” در عرض در شیکاگو است. “کشتن پلیس” شد خشونت آمیز پیام اسپری رنگ در ساختمان های متعددی در اوکلند. و در سالت لیک سیتی “آبی زندگی می کند قتل” نوشته شده بود بر روی دیوار از دولت کاپیتول.

حتی کلیسای جامع سنت پاتریک در منهتن شده بود.

بوی دود درنگ در هوا به عنوان آتش نشان در فیلادلفیا و شهرهای دیگر مبارزه آخرین طولانی شعله های آتش سوخته در خیابان. و همه در اطراف صورت ماسک آشغال روی زمین یک یادآوری است که coronavirus همچنان یک تهدید بلندی.

مقامات گفت: آن را بیش از حد به زودی به شمارش خسارت از خشونت در سراسر کشور, اما از آن است که به احتمال زیاد برای اجرا به میلیون ها دلار. بیش از 250 کسب و کارهای آسیب دیده شده است که از شنبه شب در مینیاپولیس به تنهایی با توجه به استار تریبیون.

در Nashville, Ed Smith نگاه بیش از خود فروشگاه کفش پس از آن غارت شده بود خود را دست مجروح توسط شیشه های شکسته.

“من فقط نمی فهمم,” او گفت: alaska state television.

گزارش شد کمک توسط مایک بیکر, پیتر بیکر, کتی بنر, Alan چشم بند اسب نیکلاس Bogel-Burroughs, کریس کامرون جانی دیاز, Caitlin Dickerson, نیکلاس Fandos Tess Felder بن فنویک راسل گلدمن ربکا Halleck استیو لهر, پاتریشیا های انجام کریستوفر Mele, دیوید, Montgomery, Elian Peltier Roni Caryn رابین سیمون رومرو, Marc Santora, Mihir Zaveri و کارن Zraick.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>