زنده جورج فلوید در اعتراض به فیلم ها و به روز رسانی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • پس از یک هفته ناآرامی تهمت و تهدید به استقرار نظامی ایالات متحده در خیابان.
 • بایدن صحبت در فیلادلفیا یک شهر را فلج کرده است بحران است.
 • افسران پلیس در حال زخمی های تیراندازی و حملات خودرو.
 • پس از یک شب دیگر از غارت در منهتن 8 بعد از ظهر حکومت نظامی اعلام شده است برای سه شنبه.
 • با هلیکوپتر های نظامی در آسمان و گاز اشک آور بر روی زمین مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: مسئولان باید تسلط.’
 • پلوسی می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن یک fanner شعله’ بخش.
 • اکثر تظاهرات و تجمع مسالمت آمیز در سراسر کشور است.
Video player loading
پلیس با شلیک گاز اشک آور در قوطی و فلش نارنجک در روز دوشنبه به روشن کردن معترضان بنابراین رئیس جمهور تهمت می تواند به بازدید از کلیسای جان که آسیب دیده بود توسط آتش شب قبل از.اعتباریاعتباری…ارین Schaff/نیویورک تایمز

پس از یک هفته ناآرامی تهمت و تهدید به استقرار نظامی ایالات متحده در خیابان.

تنش بین معترضان و پلیس به شدت در دوشنبه هفتمین روز از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و نسل سیستمیک نژاد پرستی. در میان هرج و مرج افسران پلیس مورد حمله قرار گرفتند و در شهرهای مختلف به رئيس جمهور تهمت و تهدید به اعزام فعال-سربازان وظیفه به توقف خشونت.

دستگیری صدها نفر از مردم و آسیب های هر دو ماموران و معترضان بود که هزاران نفر از معترضان اعتراض مسالمت آمیز در سراسر کشور اما به عنوان تظاهرات همچنین تفویض گسترده به غارت یک شبه. فروشگاه همراه برخی از منهتن باارزش ترین خیابان های خرید بودند غارت و شیشه های شکسته آشغال خیابان پنجم. در لس آنجلس ساکنان هشدار داده بودند یک شبه برای جلوگیری از هالیوود به دلیل غارت و چپاول “پای پیاده و از طریق کاروان.”

یک ملت است که در حال حاضر وضعیتی وخیم از یک بیماری همه گیر است که ادعا کرده بیش از 100,000 زندگی فرستاده اقتصاد سقوط دیده نمی شود پس از رکود بزرگ و میلیون ها نفر مجبور به پناه گرفتن در خانه برای ماه است که در حال حاضر مقابله با گسترده ترین ناآرامی های مدنی در نیم قرن.

حداقل شش افسر پلیس گزارش شد در حوادث در سراسر کشور یک شبه از جمله چهار در سنت لوئیس و دیگر ماموران مجروح شدند که رانندگان را شخم صفوف خود را. نیز وجود داشته اند گزارش های فراوان از معترضان مجروح در روزهای اخیر به عنوان پلیس استقرار گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و تاکتیک های دیگر.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در اولین تمدید عمومی سخنان در ناآرامی تهدید به استقرار نظامی اگر دولت و مسئولان شهرستان نیست سرکوب غارت و خشونت است.

او اعلامیه های فوق العاده ای اعمال فدرال قدرت آمد که پلیس با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک برای متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز به طوری که رئیس جمهور می تواند به بازدید از نزدیکی یک کلیسا و ژست برای عکس با کتاب مقدس.

واشنگتن شهردار به نام استفاده از زور “شرم آور” و اسقف Mariann ادگار زمانی مشخص از اسقفی اسقف نشین از واشنگتن گفت که او “خشم” که رئیس جمهور رفته بود به کلیسای “پس از او را تهدید به اساسا باران پایین بیاوریم.”

اسلاید 1 از 8

تظاهرکنندگان روز دوشنبه در جمع سایت در مینیاپولیس که در آن جورج فلوید کشته شد.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

 • اسلاید 1 از 8

  تظاهرکنندگان روز دوشنبه در جمع سایت در مینیاپولیس که در آن جورج فلوید کشته شد.

  اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

آخرین از سراسر کشور:

 • شهر نیویورک: 11 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد اعمال شده توسط رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو چندانی به جلوگیری از معترضان یا غارتگران که ساخته شده راه خود را به یاد میسی فروشگاه در میدتاون منهتن. روز سه شنبه حکومت نظامی را پیش از شروع در 8 بعد از ظهر

 • فیلادلفیا: یک خودروی زرهی با پلیس ایالتی نشانه شلیک گاز اشک آور به صدها نفر از معترضان جمع شده بودند در نزدیکی مرکز شهر در روز دوشنبه ، معاون رئیس جمهور سابق آمده است. این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری در بازدید از این شهرستان صبح روز سه شنبه به آدرس ناآرامی.

 • لس آنجلس: پلیس گفت که آنها تا به حال بازداشت ده ها تن از افراد “مسلح با چکش” که غارت یک داروخانه در وان Nuys محله در روز دوشنبه. چندین تظاهرات دارای عقاید در هالیوود که در آن وجود دارد همچنین گزارش از غارت و خرابکاری.

 • دالاس: معترضان دستگیر شدند و به اتهام مانع یک بزرگراه با راهپیمایی در Margaret Hunt Hill Bridge. خاک رس جنکینز دالاس کانتی قاضی اجازه تظاهرات مسالمت آمیز به ادامه گذشته 7 بعد از ظهر حکومت نظامی در نزدیکی دادگاه شهرستان گفت: “من در حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز و رادیکال تحول است.”

 • مینیاپولیس: Terrence فلوید شد اولین عضو از جورج فلوید خانواده به بازدید از جایی که برادرش فوت کرد و گفت: جمعیت که خشونت روزهای اخیر مشکل او. “اگر من در اینجا بیش از wilding اگر من در اینجا بیش باد تا مسائل اگر من در اینجا بیش از messing تا جامعه من, پس از آن چه هستند خانواده انجام می دهند ؟ چه خانواده انجام می دهند ؟ ” او گفت:. حدود 15 دقیقه پس از وقوع یک جمعیت جمع شده بودند در نقطه ای و درگیری با پلیس.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز
 • Louisville, Ky.: شهردار اخراج رئیس پلیس پس از صاحب یک رستوران محلی کشته شد و هنگامی که ماموران پلیس و سرباز گارد ملی به ضرب گلوله به سمت معترضان.

 • شیکاگو: وزارت دادگستری بازداشت یک مرد و او را متهم کرد از سفر در سراسر خطوط دولت شروع به شورش درگیر در غارت و حمله به مأموران اجرای قانون.

 • تگزاس: رئیس پلیس گفت که یک معترض شده بود که هدف گلوله ماموران در شرایط بحرانی در بیمارستان یکی از چندین معترضان مجروح nonlethal دور.

اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس

اعتراضات پیاپی در حداقل 140 شهر در سراسر ایالات متحده در روزهای پس از جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست در بازداشت پلیس درگذشت. برخی از این تظاهرات را تبدیل خشونت باعث فعال شدن گارد ملی در حداقل 21 متحده است.


تظاهرات پس از چهار شنبه

گارد ملی فعال می شود

سیاتل

شستن.

پورتلند

N. D.

MINN.

یوجین

Mich.

مینیاپولیس

بوستون

WIS.

S. D.

St. Paul

هارتفورد

دریاچه نمک

شهر

نیویورک

رنو

شاین

Des Moines

Phila.

PA.

Neb.

Nev.

شیکاگو

اوهایو

لینکلن

اوکلند

ایندیاناپولیس

واشنگتن

یوتا

دنور

COLO.

بیمار است.

لاس وگاس

MO.

لکزینگتون

کانزاس سیتی

کالیفرنیا.

نورفولک

KY.

سانتافه

Tulsa

N. C.

فایت

TENN.

Okla. شهر

L. A.

کلمبیا

آتلانتا

ققنوس

ممفیس

سن دیگو

توسان

GA.

TEX.

دالاس

جکسون

Austin

New Orleans

اورلاندو

هونولولو

انکوریج

هوستون

تمپا

FLA.

میامی

سیاتل

شستن.

آبشار بزرگ

پورتلند

من.

منت.

N. D.

یوجین

MINN.

سنگ معدن.

مینیاپولیس

بوستون

MICH.

S. D.

بوفالو

N. y.

WIS.

Sioux Falls

هارتفورد

دیترویت

WYO.

مدیسون

نیویورک

رنو

سالت لیک سیتی

Des Moines

Phila.

NEB.

PA.

شیکاگو

اوهایو

NEV.

لینکلن

IND.

اوکلند

واشنگتن

ایندیاناپولیس

دنور

یوتا

کانزاس سیتی

ریچموند

فرزنو

COLO.

بیمار است.

VA.

همپتون

KAN.

MO.

لاس وگاس

کالیفرنیا.

لکزینگتون

لویی

نورفولک

KY.

سانتافه

Tulsa

N. C.

فایت

ممفیس

TENN.

ARIZ.

L. A.

Okla. شهر

S. C.

OKLA.

کلمبیا

آتلانتا

آلبوکرک

ققنوس

سن دیگو

ارک.

N. M.

GA.

علا.

توسان

دالاس

جکسون

TEX.

LA.

Austin

New Orleans

اورلاندو

آلاسکا

هونولولو

هوستون

تمپا

Fla.

انکوریج

هاوایی

میامی


داده ها به عنوان مه 31.

توسط Weiyi Cai, ژولیت, عشق, لایحه مارش Jugal K. Patel, یولیا Parshina-Kottas و جو بخش

بایدن صحبت در فیلادلفیا یک شهر را فلج کرده است بحران است.

Video player loading
معاون رئیس جمهور سابق آمده است. هزینههای جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این کشور علیه خشونت پلیس زیر جورج فلوید مرگ است.اعتباریاعتباری…علامت Makela برای نیویورک تایمز

معاون سابق رییس جمهور و یوسف رضا بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد رفت به فیلادلفیا در روز سه شنبه به آدرس ملی ناآرامی بیش از مرگ جورج فلوید در رویداد خارج دلاور, خود, خانه, دولت, پس از coronavirus همه گیر توقیف مبارزات انتخاباتی در ماه مارس است.

این دیدار یک آزمون برای آقای بایدن 77 که با احتیاط دوباره در حال ظهور بر روی مکان عمومی, چشم انداز در یکی از مهمترین و فرار پر مخاطره لحظات در یک نسل.

آقای بایدن excoriated جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پاسداشت یک ملت و ستد در بحران بیش از مسائل مربوط به نژادپرستی و خشونت پلیس و وعده داده شده اقدام به مقابله با این مسائل و کار برای تقویت وحدت ملی اگر او رئيس جمهور انتخاب شد. ملت او گفت: “گریه کردن برای رهبری است.”

“ما نمی خواهد اجازه دهید هر رئیس جمهور آرام صدای ما,” او گفت:. “ما نمی خواهد اجازه دهید کسانی که این را به عنوان یک فرصت برای ایجاد هرج و مرج پرتاب یک صفحه نمایش دود و منحرف کردن ما از نارضایتی های مشروع در قلب تظاهرات.”

فیلادلفیا یک استوار دموکراتیک شهرستان از 1.5 میلیون دلار است و ستد با نا امیدی و ناآرامی در میان شهردار چه به نام “یکی از بزرگترین بحران در تاریخ این شهر.”

این شهر که 42 درصد سیاه, ضربه سخت بود coronavirus بیماری همه گیر. ساکنان سیاه ساخت یک تناسب تعداد coronavirus موارد در سراسر پنسیلوانیا است.

در بالا از غم و اندوه بیش از coronavirus مرگ و میر و افزایش بیکاری از خاموش شدن ناگهانی به معنای آهسته ویروس شهرستان نیز گریبانگیر شده توسط هرج و مرج اعتراضات در هفته گذشته با گزارش صدها تن از معترضان با گاز اشک آور در روز دوشنبه و از گروه مردان سفید گشت محله برگزاری بیس بال خفاش ها ساخت دور در رسانه های اجتماعی.

پنسیلوانیا نیز برگزاری یک انتخابات مقدماتی روز سه شنبه تا حد زیادی از طریق پست. اولیه عقب رانده شد از آوریل به دلیل coronavirus.

“اگر شما نگاه کنید همه ما گره خورده است تا با یک بیماری همه گیر افسردگی یک ناآرامی های مدنی, انتخابات — تنها وجود دارد بنابراین مقدار انرژی و منابع است که ما” شهردار جیم کنی یک دموکرات گفت که 911 calls شش برابر افزایش یافته بود در روزهای اخیر.

“من نگران هستم که در مورد همه چیز. من نگران امنیت مردم,” او گفت:. “من خواب بسیار به شما حقیقت را بگویید.”

افسران پلیس در حال زخمی های تیراندازی و حملات خودرو.

اعتبار…تیغه جلو خیش Peterson/St. Louis Post-Dispatch, از طریق آسوشیتد پرس

مأموران اجرای قانون هدف قرار گرفتند در حملات در شهرستانها در سراسر کشور یک شبه با برخی از افسران زخمی در جنگ تفنگ در سنت لوئیس و لاس وگاس و نفر دیگر مجروح, به عنوان آنها توسط ماشین اجرا در شهر نیویورک و بوفالو.

یک افسر بود و در شرایط بحرانی روز سه شنبه پس از اینکه به ضرب گلوله در نزدیکی سیرک سیرک هتل و کازینو در لاس وگاس به عنوان پلیس سعی در متفرق کردن جمعیت بودند که pelting آنها را با بطری و سنگ, مقامات گفت.

در یک نامربوط قسمت یک فرد حمل چندین سلاح گرم کشته شد و پس از او باز آتش بر روی نیروهای پلیس امنیت یک ساختمان فدرال در لاس وگاس بلوار با توجه به مقامات.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 32متر پیش

 • پس از یک هفته ناآرامی تهمت و تهدید به استقرار نظامی ایالات متحده در خیابان.
 • بایدن صحبت در فیلادلفیا یک شهر را فلج کرده است بحران است.
 • افسران پلیس در حال زخمی های تیراندازی و حملات خودرو.

“این یک غم شب برای L. V. M. P. D. خانواده و غم انگیز شب برای جامعه ما” کلانتر یوسف لمباردو گفت: از لاس وگاس شهری اداره پلیس در یک کنفرانس خبری در ساعات اولیه روز سه شنبه. افسر منتقل شد به مرکز پزشکی دانشگاه قرار داده و در حمایت از زندگی او اضافه شده و یک مظنون را بازداشت گرفته شد.

“با این اعتراضات که منجر به شورش” او گفت: “یک فاجعه است که تنها منجر به یکی دیگر.”

در سنت لوئیس چهار افسران اصابت گلوله در ضربات بین افراد مسلح در یک اعتراض و پلیس. افسران’ صدمات معتقد بودند به “غیر تهدید کننده زندگی” رئیس جان هیدن از سنت لوئیس اداره پلیس گفت: در یک کنفرانس خبری.

رئیس هایدن گفت که پس از یک تظاهرات مسالمت آمیز از چند هزار نفر در یک گروه کوچکتر کردن شکسته بود قصد باعث ضرب وشتم. برخی در میان جمعیت مسلح بودند و “شکوفایی تپانچه” رئیس گفت. دو افسر بودند به ضرب گلوله در پا یک پا و یک دست است.

در جای دیگر افسران پلیس بودند عمدا زده توسط وسایل نقلیه.

نیویورک افسر اجرا شد بیش از یک سدان در 12:45 صبح روز سه شنبه در برانکس به گفته یک سخنگوی پلیس. افسر بود و در شرایط با ثبات در سهشنبه, پلیس گفت:.

این قسمت به دنبال حمله روز دوشنبه در بوفالو, n. y., هنگامی که راننده یک S. U. V. سرعت از طریق یک خط از مأموران اجرای قانون در دنده ضد شورش مجروح شدن دو نفر از آنها در یک قسمت که گرفتار شد ، مقامات گفت که افسران وضعیت پایدار بود و کسانی که در ماشین گرفته شده بود را بازداشت.

گوش دادن به ” روزانه: سیستم های است که از پلیس

چرا شکایت از سوء رفتار به ندرت به اندازه کافی به نظم و انضباط ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد.

پس از یک شب دیگر از غارت در منهتن 8 بعد از ظهر حکومت نظامی اعلام شده است برای سه شنبه.

Video player loading
به نیویورک وارد پنجمین شب از اعتراضات خرابکاری و غارت شکست را در سراسر شهرستان.اعتباریاعتباری…تاد Heisler/نیویورک تایمز

گسترده غارت فوران در منهتن در منطقه مرکزی کسب و کار طولانی نماد شهر نیویورک شهرت و با ضرب و جرح در برخی از شهرستان بهترین و شناخته شده خرده فروشان.

در قسمت آغاز شد که بعد از ظهر دوشنبه و رشد وایلدر به عنوان شب سقوط کرد گروههای کوچکی از افراد جوان در لباس پوشیدن بیشتر در غارت فروشگاه های زنجیره ای مجلل بوتیک و kitschy نقره ای فروشگاه در میدتاون منهتن به عنوان پلیس در تلاش بیهوده برای تحمیل نظم است.

میسی گل سرسبد فروشگاه در میدان هرالد که شده بود توقیف مانند همه دیگر غیر ضروری کسب و کار در این شهرستان به دلیل coronavirus بود غارت و لوکس چند فروشگاه در امتداد خیابان پنجم را غارت کردند.

با وجود دو برابر شدن تعداد افسران مستقر 8,000 پلیس در تلاش برای پاسخ به گزارش از فروشگاه های تحت حمله در سراسر شهرستان. Nike, Anthropologie, آلدو نیویورک یانکیز فروشگاه و دو ساعت رولکس سازمان دیده بان مغازه ها در میان کسانی که هدف قرار دادند.

رئیس جمهور تهمت هزینههای دولتی Andrew M. کومو نیویورک بیش از ناآرامی ها در یک توییت در روز سه شنبه ادعا شهرستان شده بود “از دست این غارتگران است.”

شهردار بیل د Blasio اذعان کرد که دوشنبه شب مقررات منع رفت و آمد اعلام کرد چند ساعت قبل از آن شروع کرده بود موفق به سرکوب خشونت از رهبران این تظاهرات از روز گذشته. به عنوان یک نتیجه او گفت: مقررات منع رفت و آمد خواهد بود تحمیل دوباره در روز سه شنبه این زمان شروع سه ساعت زودتر در 8 بعد از ظهر

“ما شاهد بیش از حد از این فعالیت های امشب,” او در مصاحبه ای گفت: در NY1, a local television station.

با حکومت در تحمیل ده ها تن از شهرستانها ایالات متحده بیش از آخر هفته اندازه گیری است به خصوص قابل توجه برای شهر نیویورک هشت میلیون نفر که تحت سخت مستند سفارشات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن هزاران نفر از ساکنان شهر است.

با شهر آماده به تدریج بازگشایی در ژوئن 8, تظاهرات باید تزریق یک سطح جدید ناخرسندی آینده نه تنها با پلیس درگیری و غارت گسترده بلکه ترس است که کروناویروس در حال گسترش است در این جمعیت.

با هلیکوپتر های نظامی در آسمان و گاز اشک آور بر روی زمین مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: مسئولان باید تسلط.’

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

به عنوان رئیس جمهور تهمت سخنرانی در باغ گل رز در روز دوشنبه که در آن او نام خود را “متحد از همه معترضان مسالمت آمیز” و در عین حال قول داد برای ارسال نظامی به کشورهای که در آن فرمانداران نمی تواند به ارمغان بیاورد شورش تحت کنترل صدای انفجار و جیغ می تواند در فاصله شنیده.

پس از تظاهرکنندگان در واشنگتن نادیده گرفته هشدار برای متفرق کردن قبل از اینکه این شهر مقررات منع رفت و آمد پلیس رفت با گاز اشک آور. و به طور مستقیم و بدون پرداختن به معترضان ناکامی آقای ترامپ گفت که پاسخ با “قریب به اتفاق اجرای قانون حضور تا خشونت شده است quelled.”

در اولین سخنان از کاخ سفید پس از تظاهرات بزرگ را جاروب کشور او به نام غارت و تظاهرات خشونت آمیز “اعمال داخلی و ترور است.”

آقای ترامپ گفت که او در میان کسانی که “به درستی بیمار و شورش” با مرگ جورج فلوید. اما رئیس جمهور گفت که “اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

فقط پس از او به این نتیجه رسیدند سخنرانی خود پلیس از گارد ملی چادری در استتار و شورش سپر رسید در مقابل یک خط از مأموران اجرای قانون هل دادن معترضان را از دهان لافایت مربع در خارج از کاخ سفید است.

ماموران با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک به روشن کردن جمعیت به طوری که آقای تهمت می تواند بازدید از نزدیکی کلیسای جان این سایت از یک محله خانه زیرزمین آتش سوزی یکشنبه شب. او ایستاده بود در مقابل سوار کلیسا به ژست برای عکس با کتاب مقدس.

اسقف Mariann ادگار زمانی مشخص از اسقفی اسقف نشین از واشنگتن گفت که او “خشم” که آقای ترامپ رفته بود به کلیسای “پس از او را تهدید به اساسا باران پایین بیاوریم.”

بعد در شب ارتش Black Hawk هلیکوپتر فرود به سطح پشت بام در این شهر چینی منطقه, لگد زدن تا خاک و آوار و خوراکی درختان که به دقت از دست رفته چند نفر.

هلیکوپتر نظامی نیز انجام یک “نمایش قدرت” مانور است که اغلب استفاده می شود در مناطق جنگی برای ترساندن و دور کردند. جمعیت به سرعت پراکنده شده به اطراف بلوک. دقیقه بعد, Black Hawk بازگشت به دیگری منتقل می کند.

پلوسی می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن یک fanner شعله’ بخش.

سخنران نانسی پلوسی دموکرات از کالیفرنیا را محکوم کرد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه برای پاسخ به اعتراضات در سراسر کشور و در پایتخت در تماس تلفنی با “یک fanner شعله” از بخش.

خانم پلوسی با انتقاد از راه مسالمت آمیز تظاهرکنندگان در برابر کاخ سفید شد به شدت به عقب رانده روز دوشنبه به روشن راه را برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به ژست برای عکس. او آن را به نام یک “ترین وضعیت ناگوار” و گفت: آن را در تضاد به ریاست جمهوری انجام شده است.

صحنه گشوده شنبه شب هنگامی که پلیس اخراج فلش-bang انفجار و گاز اشک آور و با استفاده از ماموران سوار بر اسب به راندن معترضان فقط قبل از آقای ترامپ strode در خارج از کاخ سفید است. آقای ترامپ عبور یک پارک به تصویر گرفته شده برگزاری مقدس در خارج از کلیسای تاریخی که شده بود تخریب شد و سوار کردن.

“چه چیزی است ؟ که هیچ جای” خانم پلوسی خواست روز سه شنبه در کنگره پس از یک مراسم به مناسبت نهایی تصویب قوانین به زور رئیس جمهور برای تنبیه چین برای حقوق بشر است.

برگزاری خود را مقدس خانم پلوسی بخوانید از کتاب جامعه و خواست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به تمرکز بر روی “یک زمان به درمان” و سپس قرائت تماس با روسای جمهور گذشته از هر دو طرف برای هماهنگی در مواجهه با تنش های نژادی

“ما امیدواریم که رئیس جمهور ایالات متحده خواهد دنبال رهبری بسیاری از دیگر روسای جمهور” خانم پلوسی گفت: “و یک شفا دهنده در ارشد و fanner از شعله.”

اکثر تظاهرات و تجمع مسالمت آمیز در سراسر کشور است.

اعتبار…تاد Heisler/نیویورک تایمز

عقب قبل از زباله سوزی چپاول و دستگیری به صحنه خارج بروکلین مرکز بارکلیز در روز یکشنبه.

یک زن که با این نسخهها کار به عنوان یک فرودگاه کندی دروازه نماینده ایستاده بود در میان جمعیت با تنظیم خورشید در پشت او فکر کردن در مورد زمانی که پلیس تا به حال هم نمیزنند برادر کوچک او. چند پا دور یک جوان مشاور رسانه های دست رایگان پیتزا و آب را با دوستان در یک جدول است که یکی از آنها به همراه آورده. 40-year-old man برگزار می شود گوشی خود را در بالاترین نقطهء کشتی اشتراک گذاری با یک دوست دیرین — دو بار مورد ضرب و شتم توسط پلیس به عنوان نوجوانان, او گفت:.

به زودی این گروه خواهد مارس از طریق این منطقه راه گسترده و باریک کنار خیابان, استقبال, با کف زدن بوق شاخ و مطرح-مشت سلام. برایس استوارت, 35, از Bushwick متوقف موتور سیکلت خود را و صعود بالای آن برای یک نگاه بهتر است.

“این زیبا است,” او گفت:.

که خلق و خوی از روحیه و گاهی مبتذل اما اساسا صلح آمیز خشم — به طول انجامید تا تیره. سپس آن را به عنوان تا به حال در هر شب قبل از اعتراض های شیشه ای شروع به شکستن.

آن آغاز شد و یکشنبه حدود 10 p. m. در سوهو, هنگامی که یک گره از مردان جوان در حاشیه زیادی مارس از بروکلین شکست یک فروشگاه پوشاک پنجره به سرقت برده و یک ژاکت کشیدن یک مانکن را بر روی پیاده رو.

این بود که الگوی تکرار خود را در سراسر کشور دوباره در روز دوشنبه.

این بار خبرنگاران در ده ها تن از شهرستانها. در اینجا چیزی است که آنها شاهد هستند.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

Rebekah Castilaw ایستاده بود در جزیره ای از چمن در کنار یکی از این شهر شلوغ ترین معابر — اعتراض یکی.

او آورده بود چند نشانه را با او و او بود که برگزاری در لحظه حال “Black Lives Matter” دست نوشته در نشانگر سیاه و سفید. به عنوان اتومبیل شلاق گذشته بسیاری از رانندگان honked. بسیاری از مردم نورد پایین ویندوز خود را. بیشتر تشویق او و برخی از پرتاب vulgarities.

“من اینجا هر روز” خانم Castilaw که سفید است گفت: از نقطه خارج از دانشگاه می سی سی پی. “این رقت انگیز شما نمی بینید،”

حدود 200 نفر معلوم شد در حومه شهر مینیاپولیس جامعه افرا گراو برای candlelight vigil. برنامه آنها این بود برای ایستادن در سکوت به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه مقدار از زمان است که مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در جورج فلوید گردن.

اما حتی پس از این زمان سپری شده مردم منجمد باقی مانده در محل برای چند دقیقه تنها با صدای غوغای پرندگان و صدا از اتومبیل در اتوبان پشت سر آنها. اعضای عمدتا سفید جمعیت شامل کودکان اسکوتر و دوچرخه و آنها برگزار شد و مشت در هوا و انجام “Black Lives Matter” پوستر به عنوان آنها در امتداد تازه برش چمن از کتابخانه شهر را در جلوی خانه.

مریم Kriz, تکیه در برابر دوچرخه او گفت: او خشم رئیس جمهور تهمت پیام روز دوشنبه در مورد استفاده از نیروی نظامی برای در هم شکستن تظاهرات. “این نمی تواند بیشتر راه حل اشتباه” او گفت:. “آنچه ما در حال شنیدن از جورج خانواده است که آنها می خواهند ما را به اعتراض مسالمت آمیز است. این بدترین راه حل ممکن است.”

جان Morrisette بود که محکم شمع و ایستاده در کنار او تکان داد و گفت: “همه به دنبال صلح و جنگ است که پاسخ ندارد.”

به عنوان یک حکومت نظامی با نزدیک شدن اعضای گارد ملی به نظر می رسد نورد به موقعیت در بخشی از شهر که در آن آقای فلوید درگذشت. بیش از نیمی از نیروهای خارج Chumps مرغ و سرو Bar & Grill, flanked توسط آرایه ای از وسایل نقلیه زره پوش. چند بلوک دور یک کاروان از خودروهای نظامی و وسایل نقلیه پلیس با آژیر فلش کردن در خیابان.

فقط به عنوان خورشید مجموعه و سراسر شهر بود حکومت نظامی در اثر یک گردهمایی بزرگ در راهپیمایی پایین هالیوود یاد و غروب آفتاب بلوار.

افسران پلیس به گروه یک بستر گسترده و همه چیز در ابتدا به نظر می رسید و صلح آمیز است. اما به زودی گروه های پوست کنده هدف قرار دادن Gower دره گود و باریک خرید مجموعه فوق العاده ویندوز از کباب رستوران و پاره تخته سه لا موانع از یک داروخانه و یک گوشی تلفن همراه فروشگاه.

پس از آن دیوانگی آغاز شد. مردم با پوشیدن ماسک با هجوم به فروشگاه های خود را با اسلحه سنگین با غارت کالا.

ماموران به سرعت فرود آمد اما فقط به عنوان به سرعت بسیاری از تظاهرکنندگان شروع به پریدن کرد به انتظار وسایل نقلیه و فرار کرد.

“این آخرین کلش” Janasia ویرجینیای غربی, 20 گفت: در یک تجمع. “آن را یک بیماری همه گیر. من در سلامت خوب است. من برای کسانی که نمی توانند و افرادی که بوده ام راهپیمایی برای 50 سال.”

خانم ویرجینیای غربی گفت که مانند بسیاری از مردم سن او او اول او ابراز خشم در رسانه های اجتماعی. اما او پس از آن مجبور به نگاهی به خیابان ها توسط کنتراست در دولت در پاسخ به مسلح سفید تظاهرکنندگان طوفان پایتخت دولت به اعتراض coronavirus محدودیت.

“آن را از کنترل خارج شد قبل از زمانی که سفید بودند شورش و شما آنها را به نام مردم بسیار خوب — و آنها شورش را در مورد ویروس” خانم ویرجینیای غربی گفت: به عنوان او راه می رفت.

یک پرچم آمریکا سوخته در خیابان ها در این نزدیکی هست.

‘در هر شهرستان وجود دارد جورج فلوید.’ صدای از خیابان.

برای یک هفته شهرستانها در سراسر آمریکا شده است تئاتر از مخالفت.

مردم خود را ابراز خشم و سرخوردگی های فردی هستند, قطعه ای از یک جنبش مانند قطره آب به یک موج است. قدرت خود را در انسجام. در عین حال آنها غریبه تقسیم جغرافیا و سن و رنگ و تجربه است.

در اینجا برخی از کسانی که صدای خود را شنیده.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

Kennetta Hollivay ایستاده بود در خارج از فروشگاه دلار و تا بازار بلوک و نیم از نقطه ای که در آن جورج فلوید درگذشت. او و همسرش در حال خرید از فروشگاه در ماه سپتامبر و اگر چه فروشگاه باز مانده از طریق همه گیر کسب و کار کند بود.

خانم Hollivay که زندگی در محله او تمام عمر گفت: او تا به حال احساس مجبور به پیوستن به تظاهرات حداقل در ابتدا.

“هنگامی که من برای اولین بار در مورد آن شنیده بودم:” اوه, عجب پلیس را کشته اند کسی دیگری,’,” او گفت:. “و من صدمه دیده بود. اما یک بار من تو را دیدم تصویری از آن بود — که کرد درست قبل از چشم ما. من هرگز دیده می شود هیچ چیز مانند که قبل از. تا کنون. تا کنون. من شوهرم گفت دیروز من شده است با داشتن این رویاها هر شب از این. کابوس.”

اعتبار…ویتنی کورتیس برای نیویورک تایمز

چاد بنت و پدرش پوشیدن مطابق ماسک صورت, ایستاده بود پشت در پارکینگ به آنها را تماشا معترضان مارس گذشته اداره پلیس در فرگوسن Mo. این سایت از تظاهرات متعدد پس از مایکل براون نوجوان سیاه پوست کشته شد توسط یک افسر پلیس وجود دارد در سال 2014.

“زمانی که فرگوسن اتفاق افتاد تمام جهان فرود آمد و به ما گفت:” آقای بنت فارغ التحصیل از دانشگاه کلمبیا شیکاگو که با این نسخهها کار به عنوان یک انیماتور. “این بار مانند بم بم بم, شهرستان پس از شهرستان. من می دانستم که من تا به حال به بخشی از آن.”

با دیدن تصویری از آنچه اتفاق افتاده است به آقای فلوید چپ او را “بی حس” او گفت:. “این سکوت خشم من حدس می زنم,” او گفت:. “من نمی دانم اگر من غمگین هستم دیگر. من فقط عصبانی است.”

اعتبار…Ilana Panich-Linsman برای نیویورک تایمز

برای بیشتر از زندگی خود, بث Muffett یک مادر اقامت در خانه مادر و ماساژ درمانگر مثبت تعامل با اجرای قانون است.

اما در زمان او و دوستان او را ترک کرده بودند در اعتراض به تالار شهر در یکشنبه, او تا به حال کبودی روی معده و زانو را از, که در آن یک افسر تا به حال زده او را با دوچرخه خود را و یکی دیگر از کبودی روی بازوی او و پس از او افتاده بود را بر روی یکی دیگر از معترضان.

“در بسیاری از ممتاز زنان سفید و من یکی از آنها” خانم Muffett گفت. “من هرگز تا به حال یک پلیس در درمان من است که می خواهم.”

در #BlackoutTuesday, هنرمندان رفتن آرام توجه به معترضان پیام.

میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان در حال غذای یک تماس برای یک روز سکوت در رسانه های اجتماعی به تقویت سیاه مردم صدای زیر هشتگ #BlackoutTuesday.

این ایده که در واکنش به مرگ جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و دیگران شروع به عنوان یک جنبش در صنعت موسیقی به عنوان یک کمپین سازماندهی شده توسط Jamila Thomas and Brianna Agyemang به نام “نشان می دهد باید متوقف شد” تکثير شد توسط چند کمپانی است.

و هنگامی که ستارگان مانند ریحانا, the Rolling Stones, دریک, کوئینسی جونز و Billie Eilish مشترک ایده خود را به میلیون ها نفر از پیروان این ایده در زمان خاموش. در اوایل روز شنبه بیش از دو میلیون Instagram برجسته هشتگ #BlackoutTuesday و صدها هزار نفر برچسب #TheShowMustBePaused.

نشان می دهد رادیو و کانال های موسیقی متعهد به “سیاه و سفید” برای روز و جریان پلت فرم Spotify گفت: این امر اضافه کردن هشت دقیقه و 46 ثانیه سکوت به برخی از لیست های پخش و پادکست ها به اکو طول زمان است که یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در جورج فلوید گردن.

تئاتر و بازیگران باید در پیوست متعهد به قطع خود و به جای گوش دادن. و وبلاگ نویسان و اثرگذارندهها به همین ترتیب درک برگزاری این طرح با بسیاری از جایگزین کردن مشخصات خود را عکس با دایره سیاه و سفید و یا اضافه کردن یک عکس از یک دشت مربع سیاه و سفید در خوراک خود را.

مردم با کوچکتر موارد زیر نیز اجازه خود را به حساب های رسانه های اجتماعی به تیره برای روز های پست ها از مردم سیاه و اهدا به سازمان هایی که کار می کنند برای مبارزه با نژاد پرستی.

در سراسر جهان تظاهرکنندگان ابراز همبستگی با ایالات متحده شد.

اعتبار…جیمز گورلی/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

هزاران نفر جمع شده بودند مارس در سیدنی استرالیا در روز سه شنبه و شعار می دادند “به اندازه کافی به اندازه کافی است” در حالی که زانو را در خارج از کنسولگری ایالات متحده ساختمان — آخرین در یک سری از صلح جهانی تظاهرات به عنوان ایالات متحده اعتراضات طنین انداز در سراسر جهان است.

در مکان هایی مانند لندن و ریو دو ژانیرو تظاهرات همبستگی با کسانی که مصرف به خیابان ها در آمریکا را نیز وادار به جستجوی روح بیش نژادی و اختلافات خود را در سازمان ملل.

موضوع خشونت پلیس دارای طنین خاص در ریو دو ژانیرو که در آن بیش از 1400 نفر کشته شدند توسط پلیس از ژانویه تا سپتامبر سال گذشته و جایی که مأموران اجرای قانون متهم شده اند سوء استفاده گسترده با توجه به دیده بان حقوق بشر. روز یکشنبه هزاران نفر در آنجا جمع شده بودند و تکرار جورج فلوید در حال مرگ عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” قبل از این جمعیت پراکنده شد و با گاز اشک آور.

در پاریس ده ها تن به زانو در خارج از سفارت ایالات متحده و بسیاری از آنها با لباس سیاه و برگزاری برخی از نشانه هایی است که خواندن “نژادپرستی خفگی ما است.” در بیانیه ای قبل از این رویداد سازمان با اشاره به های اخیر خشونت پلیس علیه مردم رنگ در خود جامعه و خواستار آن شدند که آن اعمال شود ملاقات با “بیشترین استحکام در فرانسه است.”

در روز دوشنبه تظاهرکنندگان در برلین بسیج در دروازه براندنبورگ و هزاران نفر با تجمع در دوبلین برای مارس به سفارت ایالات متحده.

“سیاه و سفید زندگی در امریکا به نظر می رسد گرفته شده برای اعطا” یکی از معترضان گفت: ireland’s national broadcaster RTE.

در نیوزیلند, نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت که در حالی که او “وحشت” توسط آقای فلوید مرگ تظاهرات برگزار شده در ولینگتون در روز دوشنبه بودند “نقض واضح و روشن” از ممنوعیت تجمعات عمومی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“ما نیاز به نشان می دهد که و بیان است که همبستگی در راه است که باعث می شود مطمئن شوید که ما به دنبال پس از یکی دیگر را به عنوان خوب,” او گفت:.

گزارش شد کمک توسط مایک بیکر, Kim Barker, جولی Bosman جان شاخه, Kimiko د Freytas-Tamura, کیتلین دیکرسون, هاردکور, Edmonson جان Eligon Tess Felder, مانی Fernandez, توماس فولر راسل گلدمن میریام اردن, Zolan Kanno-Youngs, دیوید مونتگومری, جک Nicas, Elian Peltier آدم Popescu, Austin Ramzy فرانسیس روبلز ریک Rojas, مارک Santora, آنا Schaverien, Dionne Searcey مگان Specia دانیل ویکتور و نیل Vigdor.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>