زنده جورج فلوید اعتراض به روز رسانی و تصویری

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • یک ملت پرانتز برای یک شب دیگر از ناآرامی.
  • دو آتلانتا افسران پلیس اخراج شدند برای استفاده از نیروی بیش از حد در طول یک اعتراض.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را تعیین چپ ضد فاشیسم فعالان به عنوان تروریست.
  • بایدن تورهای سایت از اعتراض در دلاور.
  • گارد ملی فرماندهان می گویند نیروهای نظامی تنها برای حفظ صلح است.
  • پرداختن به معترضان, هوستون, رئیس پلیس تقبیح خشونت پلیس.
  • غارتگران اعتصاب فیلادلفیا فروشگاه در حالی که جمعیت های مسالمت آمیز اعتراض در تالار شهر.
اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

یک ملت پرانتز برای یک شب دیگر از ناآرامی.

تظاهرات ادامه داد: در سراسر ایالات متحده روز یکشنبه به مقامات آماده برای یک شب دیگر از تخریب بعد از یک آخر هفته از تظاهرات ملاقات با تهاجمی اجرای قانون پاسخ.

ترس و خشم است که تا به حال کشف و ضبط مینیاپولیس که در آن مرگ و در عین حال یکی دیگر از مرد سیاه پوست به دست پلیس در هفته گذشته مجموعه ای خاموش روز طولانی ناآرامی در حال حاضر جاروب فراتر از مینه سوتا با تظاهرات پر سر و صدا از شهر نیویورک و لس آنجلس و ده ها تن از شهرستانها در میان است.

شهر فیلادلفیا اعلام کرد 6 بعد از ظهر تا 6 صبح مقررات منع رفت و آمد پس از یک روز از خشونت و غارت وجود دارد و آریزونا فرماندار اعلام وضعیت اضطراری و دستور داد شبانه 8 p. m. مقررات منع رفت و آمد که به او گفته بود “موثر برای یک هفته.”

این عملیات یک روز پس از صدها نفر از مردم دستگیر شده بودند در سراسر کشور به درگیری های خشونت بار میان معترضان و پلیس در ده ها تن از متحده است. در برخی از شهرستانها مقامات به نظر می رسد به آتش گلوله های لاستیکی و سایر پرتابه با کمی و یا بدون تحریک. در شهر نیویورک دو پلیس وسایل نقلیه رسید به جلو به یک جمعیت از تظاهرکنندگان که برخی از آنها برای مسدود کردن خیابان و pelting اتومبیل با باقی مانده است.

حداقل 75 شهرستانها دیده می شود تظاهرات در روز های اخیر و تعداد شهرداران و فرمانداران تحمیل حکومت — در حال حاضر بیش از دو دوجین — به رشد خود ادامه داد. این اولین بار است که بسیاری از رهبران محلی را به طور همزمان با صدور دستور چنین در مواجهه با ناآرامی های مدنی از سال 1968 پس از ترور کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور

سربازان گارد ملی شد ارسال شده در آتلانتا و مینیاپولیس در ایالت کالیفرنیا نقل مکان کرد و نیروهای خود را به لس آنجلس و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — از ديدگاه اما فعال در توییتر — فرمانداران خواست تا حد زیادی دموکرات ها به تصویب بیشتر و قوی تر پاسخ.

“سخت دموکرات شهرداران و فرمانداران” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “این افراد آنارشیست ها. تماس با ما در گارد ملی در حال حاضر. جهان در حال تماشای و خنده شما و خواب آلود جو. آیا این چیزی است که امریکا می خواهد ؟ هیچ!!!

روز یکشنبه تظاهرات مشخص ششمین روز از خشم پس از جورج فلوید درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز دوشنبه. یک تلفن همراه تصویری نشان داد یک افسر پلیس سفید — از آنجا اخراج و به اتهام سوم-قتل عمد — آسیاب زانو خود را به آقای فلوید گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان او تلاش برای نفس کشیدن.

در آینده پس از ماه محدودیت برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس و عمیق رکود اقتصادی آنها باعث شده با 40 میلیون نفر از کار, این ویدئو آقای فلوید مرگ آورده تجدید غلیان احساسات غم و اندوه بیش از نابرابری و بدرفتاری که کمی نشان داد امضا کند.

در شهر نیویورک که در آن هرج و مرج درگیری بین معترضان و پلیس منجر به ده ها تن از صدمات صدها نفر از, دستگیری شکست مغازه و سوخته وسایل نقلیه پلیس چندین گروه از تظاهر کنندگان جمع آوری شد دوباره در سراسر شهرستان در روز یکشنبه بعد از ظهر.

صدها نفر از مردم جمع شده بودند در بارکلیز سنتر عرصه در بروکلین. یکی دیگر از گروه های بزرگ راهپیمایی جنوبی از واشنگتن مربع پارک در منهتن و عبور از پل ویلیامزبرگ به بروکلین.

تظاهرات در پارک برایانت در میدتاون منهتن آغاز شد و با مطرح مشت و یک لحظه سکوت. بسیاری از کسب و کار تا به حال سوار کردن ویندوز خود را در پیش بینی مشکل است.

هدف گفت: این امر به طور موقت یا کوتاه شدن ساعت حدود 200 فروشگاه در ایالات متحده به عنوان تظاهرات در ادامه به گسترش است.

هدف فروشگاه در خیابان دریاچه در مینیاپولیس محل نزدیکترین به جایی که آقای فلوید درگذشت, بود فرا گرفته ناآرامی شدت آسیب دیده و غارت در هفته گذشته. تصاویری از کتک فروشگاه های برجسته برجسته در پوشش اخبار از ناآرامی ها در مینیاپولیس که در آن هدف قرار دادن مقر آن.

در بیانیه ای در وب سایت خود را شنبه شب هدف گفت: “ما دل شکسته از مرگ جورج فلوید و درد آن است که باعث جوامع در سراسر کشور است. در این زمان ما را ساخته اند این تصمیم به بستن تعدادی از فروشگاه های ما.”

اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس

اعتراضات پیاپی در حداقل 75 شهرستانها در سراسر ایالات متحده در روزهای پس از جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست در بازداشت پلیس درگذشت. برخی از این تظاهرات را تبدیل خشونت باعث فعال شدن گارد ملی در حداقل 11 متحده است.


تظاهرات پس از چهار شنبه

گارد ملی فعال می شود

سیاتل

شستن.

پورتلند

Missoula

MINN.

یوجین

مینیاپولیس

بوستون

WIS.

St. Paul

هارتفورد

نیویورک

سالت لیک سیتی

Des Moines

ساکرامنتو

Phila.

شیکاگو

اوهایو

لینکلن

دنور

واشنگتن

اوکلند

ایندیاناپولیس

یوتا

Cincinnati

بیمار است.

سن خوزه

COLO.

لاس وگاس

MO.

کانزاس سیتی

لکزینگتون

نورفولک

KY.

سانتافه

Tulsa

شارلوت

TENN.

Okla. شهر

L. A.

کلمبیا

ققنوس

ممفیس

آتلانتا

سن دیگو

دالاس

توسان

GA.

تالاهاسی

هوستون

Austin

New Orleans

اورلاندو

تمپا

میامی

سیاتل

شستن.

Missoula

پورتلند

من.

منت.

یوجین

MINN.

سنگ معدن.

مینیاپولیس

بوستون

N. y.

WIS.

MICH.

بوفالو

St. Paul

هارتفورد

دیترویت

میلواکی

نیویورک

سالت لیک سیتی

Des Moines

ساکرامنتو

NEB.

PA.

شیکاگو

Phila.

NEV.

کلمبوس

اوهایو

لینکلن

دنور

IND.

اوکلند

واشنگتن

ایندیاناپولیس

یوتا

ریچموند

سن خوزه

Cincinnati

بیمار است.

COLO.

کانزاس سیتی

VA.

همپتون

MO.

کالیفرنیا.

لاس وگاس

لکزینگتون

لویی

نورفولک

KY.

N. C.

سانتافه

Tulsa

شارلوت

TENN.

ARIZ.

L. A.

Okla. شهر

S. C.

کلمبیا

آلبوکرک

ققنوس

ممفیس

OKLA.

آتلانتا

سن دیگو

N. M.

GA.

دالاس

توسان

TEX.

LA.

تالاهاسی

Austin

New Orleans

اورلاندو

هوستون

تمپا

FLA.

میامی


توسط Weiyi Cai, ژولیت عشق Jugal K. پاتل و یولیا Parshina-Kottas

دو آتلانتا افسران پلیس اخراج شدند برای استفاده از نیروی بیش از حد در طول یک اعتراض.

یک روز پس از ویدئو را به آنها نشان داد با استفاده از بی حس کردن اسلحه در دو سیاه دانشجویان و سپس کشیدن آنها را از ماشین خود را دو آتلانتا افسران پلیس اخراج شدند برای چه شهردار این شهرستان گفت: تشکیل “نیروی بیش از حد.”

شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد که برکناری دو افسر که او را نام نیست طی یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه.

خانم کف گفت که سه نفر دیگر از افسران که که در قسمت بوده است reassigned به میز وظیفه در حالی که این بخش نظرات خود را اعمال.

“آن اخلال در بسیاری از سطوح حداقل نه آن بود که به وضوح یک استفاده بیش از حد از زور” خانم پایین گفت. “ما درک می کنیم که افسران ما در حال کار ساعت های بسیار طولانی تحت مقدار زیادی از استرس, اما ما همچنین درک می کنیم که استفاده از نیروی بیش از حد هرگز قابل قبول است.”

خانم کف گفت که او تا به حال مورد بررسی پلیس فیلم از تقابل است و باید آن را فورا. حداقل دو تماشاگران نیز ثبت تصویری از این قسمت و ضبط شد به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

اقدامات آتلانتا افسران آمد در میان تشدید نظارت از نحوه اجرای قانون بود و در پاسخ به تظاهر کنندگان.

در فیلادلفیا پلیس ضد شورش و یک خودرو زرهی با استفاده از اسپری فلفل سعی کنید به دفع شورش و غارتگران که نقض یک هدف ذخیره و پا و قفسه فروشگاه با توجه به عکس ارسال شده در رسانه های اجتماعی.

یک دیوار از افسران پلیس مسدود شده و یک ورودی رمپ به ایالتی 676 در شهرستان که در آن توده های سیستم حمل و نقل SEPTA اعلام کرد که آن را تعلیق سرویس شروع در 6 p. m. روز شنبه به عنوان بخشی از یک حکومت نظامی.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 22m پیش

  • یک ملت پرانتز برای یک شب دیگر از ناآرامی.
  • دو آتلانتا افسران پلیس اخراج شدند برای استفاده از نیروی بیش از حد در طول یک اعتراض.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را تعیین چپ ضد فاشیسم فعالان به عنوان تروریست.

در میامی شهردار فرانسیس سوارز از میامی به تلفن همراه خود شماره در یک مصاحبه تلویزیونی با CBS محلی ایستگاه اصرار مردم با او تماس بگیرید در مورد هر پلیس مسائل. او داده بود شماره اش را زودتر به جوان معترض که به دنبال او پس از یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری.

اما در شیکاگو پلیس سرپرست دیوید براون excoriated این غارتگران در روز یکشنبه به عنوان فرماندار ایلینوی, J. B. پریتزکر فعال گارد ملی در این شهر درخواست.

“اجازه دهید من روشن شود شب گذشته بود نه اعتراض” آقای براون گفت. “مردم که در مرکز شهر وجود ندارد به ورزش اول خود را اصلاح حقوق. که تحمل نخواهد شد.”

شیکاگو بالا مامور اجرای قانون گفت که پلیس تا به حال نشان داده خویشتن داری در طول تظاهرات.

“من می خواهم به ستایش افسران ما برای حفظ خونسردی خود در طول تمام این مصیبت,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را تعیین چپ ضد فاشیسم فعالان به عنوان تروریست.

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

رئیس جمهور تهمت و گفت: در توییتر در روز یکشنبه که ایالات متحده تعیین یک گروه از چپ ضد فاشیسم فعالان به عنوان یک سازمان تروریستی اعلام که فاقد هر گونه پاک کردن اختیارات قانونی خود را به عنوان دولت به دنبال مقصر این گروه برای تظاهرات خشونت آمیز در سراسر کشور بیش از آخر هفته.

“ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی” آقای ترامپ نوشت.

رییس جمهور در این دوره با انتقاد antifa یک انقباض از کلمه “ضد فاشیست” است که آمده است همراه با یک منتشر جنبش از جناح چپ معترضان که در تعامل بیشتر تکنیک های تهاجمی مانند خرابکاری.

اما مشخص نیست که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام خواهد هر گونه معنای واقعی فراتر از ویژگی های خود را تلاش برای به هم بزنید فرهنگ-جنگ بحث جلب توجه و لطفا خود را محافظه کار پایه.

“وجود دارد هیچ قدرت تحت قانون به انجام این کار — و اگر چنین اساسنامه تصویب شد این امر صورت جدی متمم اول قانون اساسی چالش ها” گفت: Mary B. McCord یک رئیس سابق شورای امنیت ملی را بدست آورد. “اما در حال حاضر تنها تروریستی قدرت خارجی برای سازمان های تروریستی.”

با این وجود در بیانیه ای پس از آقای تهمت جیر دادستان کل William P. Barr گفت: F. B. I. خواهد با استفاده از آن همکاری با دولت و پلیس محلی برای شناسایی خشونت آمیز معترضان که او نیز به نام داخلی تروریست ها.

“خشونت تحریک و انجام شده توسط antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم خواهد شد و بر این اساس درمان” آقای Barr گفت.

اما اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را محکوم کرد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و نذر در بیانیه ای از gais آن امنیت ملی, مدیر پروژه.

“به این توییت نشان می دهد تروریسم است ذاتا سیاسی, برچسب, به راحتی آزار و سوء استفاده” خانم شمسی گفت. “وجود دارد هیچ قدرت قانونی برای تعیین یک داخلی ، هر گونه تعیین خواهد افزایش قابل توجه روند و متمم اول قانون اساسی نگرانی است.”

بایدن تورهای سایت از اعتراض در دلاور.

معاون رئیس جمهور سابق آمده است. این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری به نظر می رسد در مرکز شهر ویلمینگتون دلم., در روز یکشنبه که در آن او در بازدید از این سایت از روز شنبه تظاهرات و سفر کسب و کارهای آسیب دیده در طول تظاهرات.

در یک عکس ارسال شده به رسانه های اجتماعی آقای بایدن با پوشیدن یک ماسک است زانو به پایین به صحبت با یک مرد و یک کودک.

“ما یک ملت در, درد, اما ما نباید اجازه دهیم این درد برای از بین بردن ما,” او نوشت: در Instagram. “ما یک ملت خشمگین اما ما نمی توانیم اجازه می دهد تا ما خشم به مصرف ما. ما یک ملت خسته اما ما اجازه نمی دهد ما خستگی به شکست ما. تنها راه برای تحمل این درد است که به نوبه خود تمام است که غم و اندوه به هدف.”

دو روز قبل از آن آقای بایدن به چالش کشیده بود سفید آمریکایی ها برای مقابله با این کشور نژادی و نابرابری و گفت که “این هنجار سیاه مردم در این کشور مقابله با است.”

معاون سابق رئیس جمهور که به مدت طولانی با دقت متعادل درخواست برای عدالت نژادی با سختی-در-جنایت پیام ویژه نیست equivocate هشدار به معترضان در برابر خشونت است.

در انجام این کار, او زده کنتراست با رئیس جمهور تهمت که تا حد زیادی انتخاب شده به آدرس کشور نزاعهای نژادی است و به جای آن دامن زده شعله های آتش در توییتر تماس با معترضان “آنارشیست ها” در یک پست در روز یکشنبه.

گارد ملی فرماندهان می گویند نیروهای نظامی تنها برای حفظ صلح است.

اعتبار…Bryan دنتون برای نیویورک تایمز

به عنوان رئیس جمهور تهمت نقاشی گارد ملی به عنوان کلید برای بازگرداندن نظم و سخره دموکراتیک فرمانداران و شهرداران برای فراخواندن نیروهای ژنرال مسئول نیروهای نظامی در سه کشور گفت: در بعد از ظهر یکشنبه که به آنها داده شده بود تنها در نقش پشتیبانی و تا به حال استفاده نشده هر زور برای سرکوب ناآرامی های مدنی.

رهبران مینه سوتا گرجستان و کلرادو ملی نگهبانان ساخته شده روشن است که در حالی که نیروهای نظامی بود, احتمالا تا به حال یک اثر بازدارنده بخش عمده ای از اعتبار حاوی خشونت رفت و به افسران پلیس محلی. گارد ملی و نیروهای استفاده شده است عمدتا برای ایمن سازی ساختمان ها اجازه می دهد بیشتر افسران پلیس به حرکت به خط مقدم گفتند.

“هدف ما این است که به ما اجازه می دهد تا اجرای قانون محلی حرفه ای برای انجام شغل خود گفت:” ژنرال جان جنسن رهبر سوتا گارد ملی. “ما این کار را با از بین بردن آنها را از موارد مانند زیرساخت های امنیتی است.”

این نیروها در مینه سوتا و گرجستان مسلح هستند در حالی که کلرادو نیروهای نظامی باید تنها nonlethal سلاح. ژنرال توصیف نیست تحت چه شرایطی آنها را با استفاده از زور تنها که آنها خواهد بود و متناسب استفاده می شود در دفاع از خود.

به طور کلی جنسن گفت که او تا به حال درخواست های اضافی پلیس نظامی گردان از نیروهای گارد ملی از کشورهای همسایه اما گفت که او نمی خواهد توصیه مینه سوتا فرماندار درخواست به طور منظم نیروهای ارتش که برای کار به عنوان آقای ترامپ ارائه کرده است.

ارتش مسلح ، ژنرال توماس Carden جونیور یاور کل گرجستان گارد ملی ابراز ترس که نیروهای خود را تا به حال به برای نام داخلی و ناآرامی های مدنی ماموریت.

“ما در آمریکا باید استفاده نمی شود و یا قبول سرویس لباس اعضای هر یک از انواع نیاز به قرار دادن در یک موقعیت که در آن آنها نیاز به امن مردم در داخل ایالات متحده امریکا” به طور کلی Carden گفت. “در حالی که ما مفتخر به انجام آن این است که ما باید انجام دهیم بهتر است به عنوان یک کشور است.”

پرداختن به معترضان, هوستون, رئیس پلیس تقبیح خشونت پلیس.

در یک رویداد مذهبی روز یکشنبه هوستون رئیس پلیس تحویل داده عاطفی, خطبه, سبک, سخنرانی, پس از چند روز در برابر خشونت در شهر که در آن جورج فلوید رشد محکوم پلیس خشونت فراخوانی هوستون بازیابی از طوفان هاروی و گفت: کسانی که عطف تظاهرات مخرب انجام شد “شیطان کار می کنند.”

ارشد هنر اکودو که راهپیمایی با تظاهرکنندگان و تا به اتهامات واصل شود و در برابر چهار افسر در مینیاپولیس, در زمان خاموش ماسک خود را در یک نقطه و پمپ بازوی خود را به عنوان کسانی که مونتاژ شده در وسایل نقلیه خود را در طول این رویداد honked خود شاخ در حمایت از.

“ما یک پسر و یک برادر, عمو, پسر عموی یک Houstonian یک کودک از خدا که کشته شد توسط بندگان است که قرار است به بندگان خدا و به آنها نشان داد که هیچ رحمت زمانی که آنها خود را به زانو در گردن او گفت:” آقای فلوید.

رئیس اکودو شد آخرین چندین روسای پلیس در شهرهای سراسر کشور برای حضور در تظاهرات این هفته هر چند این واقعیت است که او خطاب به معترضان در سخنرانی خود قابل توجه بود.

“ما نمی ترس صحبت کردن حقیقت از آنجا که ما در حال انجام کار خدا” رئیس اکودو گفت. “ما نمی ترس صحبت کردن حقیقت از آنجا که ما پوشش داده شده توسط روح القدس. ما نمی ترس راه رفتن تا به افرادی که عصبانی هستند چرا که ما با پیوستن به آنها را در خشم خود را.”

ایستاده در کنار نماینده Sheila Jackson Lee, دموکرات از تگزاس رئیس گفت که او نمی مراقبت از آنچه مردم فکر او را به صحبت کردن رک و پوست کنده. “من می دانم که خدا قرار داده و من در این موقعیت نه برای حفظ شغل من اما برای انجام کار من,” او گفت:.

بالا بردن صدای خود را به فریاد او گفت: “ما نمی خواهد اجازه دهید مردم می آیند به شهر ما و آن را پاره کردن!” او اضافه کرد که “احمق” بودن مخرب باید محبت خود را به صورت ضعف “از آنجا که زمانی که شما سعی می کنید به پاره کردن شهر ما, شما نمی خواهید به صورت پلیس. شما در حال رفتن به باید به صورت مردم هوستون است که نمی خواهد اجازه دهید حافظه جورج فلوید بود ربوده شده توسط آنارشیست ها که انجام می دهند شیطان کار می کنند!”

در روز قبل از آن رئیس در زمان حمایت خود را از جنبش اعتراضی بیش از آقای فلوید مرگ و حتی بیشتر تغییر تصویر پروفایل در اداره پلیس حساب رسمی توییتر به یک تصویر از آقای فلوید.

غارتگران اعتصاب فیلادلفیا فروشگاه در حالی که جمعیت های مسالمت آمیز اعتراض در تالار شهر.

اعتبار…علامت Makela/گتی ایماژ

ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد غارت و خرابکاری به عرض در بخش هایی از فیلادلفیا در روز یکشنبه بعد از ظهر حتی به عنوان صدها نفر از مردم در اعتراض مسالمت آمیز در خارج از شهرستان سالن.

شهردار جیم کنی از فیلادلفیا به نام غارتگران “آنارشیست ها” در یک ظهر کنفرانس خبری ساعت قبل از تمام فروشگاه های خرده فروشی در فیلادلفیا بسته شد بعد از ظهر یکشنبه. برای دومین شب سراسر شهر بود حکومت نظامی تحمیل شد مجموعه برای 6 p. m.

صلح آمیز معترضان پیام در مورد نژاد پرستی و استفاده از زور توسط پلیس “به هیچ وجه در کاهش توان توسط آنارشیست ها و دیگران که سعی کردم به علت هرج و مرج در شهر ما شب گذشته” آقای کنی گفت: در این کنفرانس خبری افزود که محرکین “را زیانی بزرگ برای بسیاری از کسانی که تصمیم به صحبت کردن با زور و اجبار در مقابل نهادی نژادپرستی و خشونت در دست پلیس است.”

خیابان در مرکز شهر منطقه کسب و کار بسته بودند با شروع از ظهر اجازه می دهد تا پاکسازی از شب گذشته تظاهرات. جرم حمل و نقل خدمات محدود.

پنسیلوانیا پیوست و چندین آمده است که نقل مکان به آن را آسان تر برای فعال کردن گارد ملی در این آخر هفته و در شهر به همراه حومه Montgomery County, خواست برای کمک به از گارد در یکشنبه Philadelphia Inquirer گزارش شده است.

می تواند اعتراض گسترش coronavirus? مقامات نگران هستند.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

تظاهرات توده ای که آورده اند هزاران نفر از مردم از خانه های خود خارج و بر روی خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است.

بیش از 100 ، 000 آمریکایی ها که در حال حاضر مرده از Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. مردم رنگ شده اند به خصوص ضربه با میزان بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در میان آمریکایی های سیاه و سفید به مراتب بیش از کسانی که از سفید پوستان است.

در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس.

تظاهرات رخ می دهد به عنوان بسیاری از ایالت ها باید با احتیاط آغاز بازگشایی پس از دو هفته اقامت در خانه سفارشات.

در لس آنجلس که در آن تظاهرات منجر به بسته شدن ویروس, تست سایت در شنبه, شهردار اریک Garcetti هشدار داد که این اعتراضات می تواند تبدیل به اصطلاح “سوپر پخش رویدادها” است که می تواند منجر به یک انفجار از عفونت های ثانویه.

رژیم صهیونیستی. لری هوگان مریلند یک جمهوری خواه ابراز نگرانی کرد که دولت خود را افزایش موارد در حدود دو هفته است که در مورد چه مدت آن طول می کشد برای علائم ظهور پس از کسی که آلوده است در حالی که آتلانتا شهردار Keisha لنس کف به مردم توصیه می شود که اعتراض “به دریافت یک Covid آزمون این هفته است.”

برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال. علاوه بر این بسیاری از تظاهرکنندگان با پوشیدن ماسک.

شهرداران تماس برای صلح و نه صبر.’

ملوین کارتر شهردار St. Paul, Minn., گفت: آنچه که شهرستان خود را مورد نیاز برای کمک به برقراری نظم پس از چند روز تظاهرات بود و نه نظامی بلکه اطمینان که کسی که باید پاسخگو برای مرگ جورج فلوید.

صحبت کردن در سی ان ان برنامه “وضعیت اتحادیه” آقای کارتر به نام “صلح” است نه “صبر” یک عبارت نیز توسط شهردار Keisha لنس کف آتلانتا در همان برنامه.

با اشاره به تصویری از آقای فلوید مرگ که موجب اعتراض آقای کارتر گفت: “زمانی که تمام بشریت می توانید نگاهی به این ویدئو و بگو که نفرت انگیز است که غیر قابل قبول’ و در عین حال به نحوی ما چهار افسران در این ویدئو که سه تن از آنها نشسته وجود دارد و یا کمک به نگه داشتن آقای فلوید پایین و یا نگهبانی بیش از این صحنه در حالی که آن اتفاق افتاد که باور نکردنی است, توهین به بشریت است.”

آقای کارتر که پدرش بازنشسته است, St. Paul افسر پلیس رد این تصور که آقای فلوید مرگ یک حادثه جدا شده و یا از کار یک افسر سرکش. “هنگامی که شما چهار افسران در این ویدئو همه مسئول گرفتن از جورج فلوید زندگی آن را به یک فرهنگ نرمال یک فرهنگ است که پذیرفته شده است.”

حداقل 170 کسب و کار شده بود آسیب دیده در طول تظاهرات در خیابان, او گفت:. او به نام آزادی و به کانال خود را به نا امیدی و عصبانیت به “از بین بردن قوانین بین بردن حقوقی رویه از بین بردن پلیس اتحادیه قرارداد” به جای سوزاندن و غارت.

شهردار کف آتلانتا هشدار داد در مقابل اجازه دادن به درگیری به مبهم دلایل تظاهرات.

“دیروز ما نیست صحبت کردن در مورد جورج فلوید یا Ahmaud Arbery یا Breonna Taylor ما صحبت کردن در مورد اتومبیل های پلیس سوزش در خیابان ما” خانم پایین گفت. “چه اتفاقی می افتد زمانی که ما این خشونت آمیز تظاهرات و شورش در شهر ما ما پریشان از چه مسئله واقعی است. و ما نیاز به بازگشت به آنچه مشکل است و این که کشتار غیر مسلح سیاه مردم در امریکا است.”

داوطلبان تمیز کردن پس از یک شب اغتشاش.

اعتبار…ایلین تامپسون/آسوشیتد پرس

مردم جاری به مرکز شهر سن آنتونیو در روز یکشنبه با سطل و جارو به جای پلاکارد و نشانه. داوطلبان می تواند دیده می شود در Grand Rapids, Mich., عبور کردن کیسه های زباله و جارو دور شیشه های شکسته. صدها نفر با تجمع در مدیسون, Wis., برای تمیز کردن.

شب قبل جمعیت در این شهرستانها مانند دیگران در سراسر کشور بودند در اعتراض به خشونت های پلیس و دهه تثبیت نژادپرستی. خشم زد بالا و برخی از مردم شکست ویندوز غارت کسب و کار و روشن کردن آتش. اما در صبح روز یکشنبه داوطلبان فانینگ برای ترمیم آنچه که آنها می تواند.

در مدیسون, مایکل جانسون رئیس اجرایی از پسران و دختران باشگاه Dane County گفت: این گروه خواسته بود برای 100 داوطلب برای تمیز کردن در صبح روز یکشنبه و 2000 نفر نشان داد. “مدیسون این است که شهر ما!” آقای جانسون گفت: در توییتر. “ما قوی تر هستند.”

مشابه داوطلب تلاش های گزارش شده در آتلانتا و شیکاگو, لس آنجلس و Nashville در میان شهرهای دیگر.

پاکسازی تلاش منعکس کننده چگونه حتی به عنوان صحنه از تفرقه و خشونت و پلیس, تجاوز, ادعای ملی توجه این تظاهرات نیز به ارمغان آورد جلو صحنه وحدت و خوب خواهد شد. داستان نیز منتشر شد و تماشاگران اقدام به حفاظت از مغازه ها و یا کمک به افراد مجروح در تظاهرات.

ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که معترضان در بروکلین مسدود کردن ورود به یک فروشگاه برای محافظت از آن را از غارت. در مینیاپولیس به گاندی محال رستوران شد موقت بیمارستان صحرایی که در آن پزشکان درمان مردم برای لاستیک-زخم گلوله و که در آن مردم بهبود از گاز اشک آور استنشاق — تا زمانی که این رستوران به شدت آسیب دیده بود توسط آتش.

اعتراض به لندن و برلین.

Video player loading
صدها نفر از معترضان بسیج در مرکز لندن و راهپیمایی به سفارت ایالات متحده در حمایت از تظاهرات در سراسر ایالات متحده آمریکا که به مرگ جورج فلوید.اعتباریاعتباری…جان Sibley/ایسنا

صدها نفر از معترضان با تجمع در میدان ترافالگار در مرکز لندن روز یکشنبه بعد از ظهر و راهپیمایی به سمت سفارت ایالات متحده قابل رویت ترین نشانه ای تا کنون از حمایت مردمی در خارج از کشور برای تظاهرات در سراسر آمریکا علیه پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید.

برگزاری علائم و کف زدن دست خود را, معترضان در میدان جمع آوری در سرپیچی از اقامت در خانه محدودیت در اثر سراسر بریتانیا برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها شعار می دادند “من نمی توانم نفس بکشم” “Black lives matter” و “نه عدالت بدون صلح” قبل از عبور از رودخانه تیمز به راهپیمایی مسالمت آمیز به سفارت.

اعتراض مارس در یکشنبه تکرار یک در روز شنبه در نظر منطقه جنوب لندن است. یکی دیگر از لندن مارس برنامه ریزی شده است برای یکشنبه آینده.

چند صد نفر از معترضان بسیج در خارج از سفارت آمریکا در برلین در روز یکشنبه برگزاری تابلوهای “عدالت برای جورج فلوید” و “Stop killing ما” رویترز گزارش داد.

یک فاجعه است اعلام کرد در تگزاس در حالی که در فلوریدا reopenings به تاخیر افتاد.

اعتبار…کریستبل Herrera/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

به عنوان شهرها و ایالات متحده بریس برای بیشتر تظاهرات در روزهای آینده مقامات در پاسخ به تماس در بیشتر منابع و تنظیم مجدد قبلا برگزار می شود برنامه.

در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام وضعیت فاجعه روز یکشنبه یک عمل است که او را قادر می سازد برای تعیین ماموران فدرال به عنوان تگزاس افسران صلح. خواه فرماندار که فعال تگزاس گارد ملی یک روز زودتر صادر فاجعه منظور پس از تظاهرات در دولت شهرهای بزرگ لمس کردن درگیری بین تظاهرکنندگان و اجرای قانون است.

“به تظاهرات تبدیل شده خشونت آمیز در مناطق مختلف در سراسر کشور بسیار مهم است که ما در حفظ نظم و رعایت ایمنی عمومی و محافظت در برابر صدمه به اموال و یا از دست دادن” آقای ابوت گفت: در اعلام این فاجعه اعلام شده است. “هر تگزاس و هر آمریکایی حق اعتراض و تشویق همه تگزاسی به ورزش اول خود را اصلاح حقوق” او گفت:. “اما خشونت علیه دیگران و تخریب اموال غیر قابل قبول است و غیرسازنده است.”

و در جنوب فلوریدا شهردار کارلوس Gimenez از Miami-Dade County, به تعویق افتاد برنامه ریزی بازگشایی سواحل زیر این مستند به دلیل بیماری همه گیر. میامی-Dade سواحل برنامه ریزی شده برای باز کردن در روز دوشنبه.

“سواحل بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که حکومت نظامی به منظور برداشته شده است” آقای Gimenez گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه. وی با ذکر اورژانس را او امضا شده در شنبه تحمیل countywide پس از وقوع یک گروه کوچک از معترضان خودروهای پلیس را به آتش خارج میامی اداره پلیس در مرکز شهر تهران ،

ساحل reopenings را درگیر قابل توجه حضور پلیس. مجتمع مسکونی استخر و هتل ها در شهرستان اجازه خواهد داشت به بازگشایی در روز دوشنبه به عنوان برنامه ریزی شده.

تا حد زیادی مسالمت آمیز تظاهرات را در Austin پس از اعتراض رسمی به نام خاموش.

صدها نفر از معترضان به خیابان های مرکز شهر آستین در روز یکشنبه در آنچه که به عنوان صلح آمیز تظاهرات پس از پراکنده غارت و درگیری بین پلیس و معترضان روز قبل.

روز یکشنبه تجمعات صورت گرفت و حتی پس از Austin عدالت ائتلاف لغو طرح به صورت رسمی در تظاهرات. سازمان دهندگان گفت: آنها تا به حال متوقف قصد دارد چرا که آنها نگران امنیت شرکت کنندگان و به دلیل تظاهرات بودند که شرکت تصمیم گرفتند و خشونت آمیز با مردم بودند که سیاه و سفید نیست.

یک زن که با حضور در تجمع روز یکشنبه گفت که او تا به حال شده است اسپری فلفل توسط پلیس و مقامات گزارش ممکن غارت حادثه در یک مرکز خرید مرکز. اما تظاهرات نسبتا آرام در مقایسه با روز شنبه هنگامی که معترضان ترافیک مسدود شده در I-35 به آتش به چندین اتومبیل های پارک شده و غارت کسب و کار در خیابان ششم.

حمل پلاکارد با کتیبه مانند “سیاه آتی ماده” و “پایان نژادپرستی” تظاهرکنندگان آغاز شده در دولت و کنگره راهپیمایی به شهر سالن چند بلوک به جنوب و بعد از بازگشت به پایتخت.

“آن بوده است صلح آمیز تا کنون گفت:” گروهبان. ویکتور تیلور یک سخنگوی وزارت امنیت عمومی تگزاس.

بعد از معترضان منتقل شد به بخش هایی از I-35 که به کاهش شمالی-جنوبی مسیر را از طریق مرکز Austin و پلیس با استفاده از دود و گاز اشک آور به آنها را حذف کنید با توجه به گزارش های رسانه ها.

خاص مور, مدیر اجرایی, از آستین عدالت ائتلاف گفت: در Facebook تصویری که در شنبه شب سفید مردم شده بود “سوزاندن مسائل به نام Black Lives Matter” است و شایعاتی وجود دارد که تلاش می شود ساخته شده به ربودن روز یکشنبه تظاهرات.

به طور کلی او گفت: او به رسمیت شناخته شده شورش به عنوان یک تاکتیک است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیشبرد جنبش است. اما در این مورد او گفت: آشوبگران با استفاده از اعتراضات را در مورد هرج و مرج پس از این تظاهرات که به نام خاموش نگه داشتن مردم سیاه امن از جمله کودکان و افراد مسن که انتظار می رود برای حضور در روز یکشنبه.

“شما در حال استفاده از سیاه و سفید, درد, و شما با استفاده از جعلی خشم به نام Black Lives Matter برای رفتن به محو کردن و از بین بردن اموال که ما را پس از آن سرزنش برای” آقای مور گفت: با اشاره به سفید تحریک.

“به کسانی که مردم به کسانی که آشوبگران ما دیدن شما, ما می دانیم که شما و ما قصد داریم به شما اجازه می co-opt و استعمار این جنبش مانند شما به انجام هر چیز دیگری.”

عکس از جورج فلوید تظاهرات شهر توسط شهر

صحنه هایی از تظاهرات بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس که فوران در سراسر کشور است.

گزارش شد کمک توسط مایک بیکر, پیتر بیکر, جولیان بارنز, Johanna Barr, کتی بنر, Alan چشم بند اسب نیکلاس Bogel-Burroughs, کریس کامرون جانی دیاز, Caitlin Dickerson, نیکلاس Fandos Tess Felder بن فنویک مانی Fernandez, راسل گلدمن مگی Haberman ربکا Halleck ژاک Johnk استیو لهر, پاتریشیا های انجام کریستوفر Mele, دیوید, Montgomery, Elian Peltier Roni Caryn رابین سیمون رومرو, Marc Santora, Charlie وحشی, نیل Vigdor, Mihir Zaveri و کارن Zraick.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>